رفتن به مطلب

مشکل قطعی و وصلی مکرر اینترنت

AliOrg
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

جالبی داستان اینجاس که شبا مشکلی نی تقریبا، مشکل 99% مربوطه به روزها! بعد میگن مشکل از خودتونه، همیشه همینو میگن، دیروز زنگ زدم گفتم نت ریست میشه، طرف گفت حله پیگیری میکنیم بعد باهاتون تماس میگیریم، بعد چند ساعت تماس گرفتن گفتن که شما مشکل سرعت دارید؟ طرف مشکل منو کم بودن سرعت ثبت کرده بود و نه قطعی 😂

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 ساعت قبل، md3848 گفته است:

جالبی داستان اینجاس که شبا مشکلی نی تقریبا، مشکل 99% مربوطه به روزها! بعد میگن مشکل از خودتونه، همیشه همینو میگن، دیروز زنگ زدم گفتم نت ریست میشه، طرف گفت حله پیگیری میکنیم بعد باهاتون تماس میگیریم، بعد چند ساعت تماس گرفتن گفتن که شما مشکل سرعت دارید؟ طرف مشکل منو کم بودن سرعت ثبت کرده بود و نه قطعی 😂

قدیما اسیاتک داشتیم روزهای تعطیل کلا نت نابود میشد به حدی که حتی یه سایت بالا نمیومد چون سرویس نامحدود بود

زنگ میزدم به پشتیبانی ، بهانه های همیشگی مثل نیوز خط و فلان بهمان

میگفتم چرا روزهای معمولی این مشکلات نیست فقط روزهای تعطیل اون شیر فلکه میبندید نتونیم استفاده کنیم اخرسر به همین دلیل جمع اوری کردم

لینک به دیدگاه

من مودم خارج خونه هم وصل کردم، نت بازم ریست میشه، بازم میگن (مخابراتی های...) مشکل از سیم کشی داخلیه 😂

کسی نت خوبی سراغ داره؟ نت ایرانسل قبلا استفاده میکردم ولی تو این دولت جدید، نابود شده نت ایرانسل، حداقل تا چند ماه پیش، جدیدا تست نکردم، چون بسته هاش هم...، و هم خیلی گرون کردن، بیشترین حجمش 30 گیگه، اونم شبانه 😶 / با این وضع نت ایرانسل سرعتش هم خوب باشه، بسته ای نداره که استفاده کنیم ( دولت محترم ریده توش )

کسی اگه نت خوبی داره اعلام کنه لطفا تا برم تهیه کنم در صورت امکان.

4G

image.thumb.png.13f5801ddf69824ab8f0654a2b8426b1.png

اینم از بسته های TD-LTE، ماشا الله کیفیت و قیمت / دقیقا قیمتش 2-3 برابر مخابرات هستش 😂

image.thumb.png.c658c61bba5f6f70afcaa00271f0fc77.png

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

خب مشکل من حل شد فک کنم، مشکل از جعبه تقسیم تلفن ها بود ( سر هر کوچه بن بست یه جعبه تقسیم مخابرات گزاشته، مستطیل شکل، اونو میگم ) عزیزان معتاد، کابلهای اون لول پایین جعبه تقسیم ( حدود 20 سانت ) رو دزدیده بودن ( 100% معتاد بودن، چون دزد غیر معتاد، بعید میدونم بره سراغ یتیکه سیم 20 سانتی بی ارزش )، مخابرات هم کابل وصل کرده بود بعد اونجا اتصالی رخ میداد!، برا منو به یه جعبه تقسیم دیگه وصل کرد، از دیروز تا الان مشکل حل شده، البته یبار بابام با تلفن زنگ زد و نت ریست شد، حدود 20-30 باری هم نت حدود 1-2 ثانیه قطع شده ( نت ریست نشده! ) / سریش شدم، اومدن بلاخره درست کردن / جالی اینجاس بعدش از 2020 زنگ زدن طرف میگه مشکل از کابل کشی داخلی شما بود، الان مشکل حل شده؟ میگم مشکل از بیرون بود که همکارتون حل کرد، میگه ولی خب داخلیتون هم مشکل داره و... 😶😂

ویرایش شده توسط md3848
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۹ در 12:42، md3848 گفته است:

البته یبار بابام با تلفن زنگ زد

خطی که روش اینترنت دارید به هیچ وجه نباید به تلفن وصل باشه خودش عامل نویز و قطعیه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...