رفتن به مطلب

حذف فولدر بازی بجای uninstall

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

بازی انچارتد 4 (dodi) رو تموم کردم و خواستم حذفش کنم. uninstall.exe ارور میداد و کار نمیکرد منم پوشه بازی رو پاک کردم . الان تو قسمت uninstall کامپیوتر نوشته بازی 40 گیگ حجم داره و وقتی رو uninstall میزنم ,چون فولدر بازی رو حذف کردم مینویسه فایل ها گم شده...

الان واقعا حجمی که تو عکسه , از بازی روی سیستم من مونده ؟

کلا اگر بدون حذف نصب از طریق uninstall.exe , فایل بازی رو حذف کنی , حجمی از بازی تو سیستم ات باقی میمونه؟ اگر میمونه حجم اش قابل توجهه یا نه؟

ممنون

1.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

نه حجمش که نمی مونه اما این کار اشتباه، چون وقتی چیزی نصب می کنی فقط اون فولدر ایجاد نمیشه، شورتکات و موارد مختلف توی رجیستری هم ایجاد میشه که وقتی زیاد بشن می تونن باعث هنگ سنگینی ویندوز بشن

بهتره از برنامه های unistaller مثل cleaner و غیره برای پاک کردن اثارش استفاده کنی (حتما ویدیوهای آموزشیش رو توی یوتیوب نگاه کن که مشکلی پیش نیاد)

لینک به دیدگاه

در تکمیل فرمایشات دوستمون ، منبعد هر برنامه ای که دیدی uninstall اون جواب نمیده یا میخوای مطمئن باشی که کامل از روی سیستم پاک میشه رو میتونی با برنامه Revo Uninstaller Pro پاک کنی تا آثار باقیمانده برنامه در داخل رجیستری رو بطور کامل پاکسازی کنه ( این برنامه رو من مدت زیادی هست استفاده میکنم و در نوع خودش بهترینه )

ضمنأ برخی برنامه ها هم هستن که در ماهیت خودشون ، برنامه اصلأ روی سیستم نصب نمیشه و فقط بصورت "نصب شده از قبل" شما دانلود میکنی و استفاده میکنی  ( بعضی گیم های کرک شده به این صورت هستن ) یا برنامه های portable ( بدون نصب )
برای این قبیل برنامه ها ، اگر فقط فولدر اونها رو حذف کنی ، برنامه بطور کامل از سیستم حذف میشه و نیاز به Uninstall نداره

لینک به دیدگاه

با تشکر از تمامی دوستانی که وقت گذاشتن و من رو راهنمایی کردند🙏

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...