رفتن به مطلب

قیمت Gta V ریجن ترکیه چنده؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

ضمن درود و تبریک سال جدید خدمت دوستان عزیز لیونی😊🌹

یک سوال ساده دارم ممنون میشم پاسخ بدید :

من یک مقدار در ورود به استیم و سایتش مشکل دارم ، نمیتونم قیمت های بازی ها رو بررسی کنم ، سایت SteamDB هم ظاهرا جواب نمیده ؛ میخوام لطف کنند کسانی که اکانت استیم ریجن ترکیه دارند بررسی کنند قیمت بازی GTA V نسخه معمولیش داخل ریجنی که گفتم چند لیره ؟

تشکر.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، M-AMIN گفته است:

من یک مقدار در ورود به استیم و سایتش مشکل دارم ، نمیتونم قیمت های بازی ها رو بررسی کنم ، سایت SteamDB هم ظاهرا جواب نمیده ؛ میخوام لطف کنند کسانی که اکانت استیم ریجن ترکیه دارند بررسی کنند قیمت بازی GTA V نسخه معمولیش داخل ریجنی که گفتم چند لیره ؟

تشکر.

سلام 276 لیر.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

سلام 276 لیر.

ممنون عزیز از لطفت🌹

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

سلام 276 لیر.

تا چند ماه پیش با این قیمت میشد رد دد2 خرید
ولی استیم جدیدا متوجه شده همه ریجن عوض میکنن و به ترکیه و آرژانتین تغییر میدن به خاطر همین قیمت بعضی بازی ها زیاد شده

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، M-AMIN گفته است:

تشکر.

الان دیگه دلت میاد پول بدی به gta v اخه ؟؟؟؟؟  بازی که پر ترول و چیتر شده. به جرات میگم  از ده نفر توی بازی 9 نفر چیتر و ترول بازی درمیارن.حالا شما برو اسنپ کار کن نون حلال دربیار. طرف با f35 ددی جونش میاد میزنه آشو لاشت میکنه 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

ولی استیم جدیدا متوجه شده همه ریجن عوض میکنن و به ترکیه و آرژانتین تغییر میدن به خاطر همین قیمت بعضی بازی ها زیاد شده

به حال ما دیگه زیاد فرقی نمیکنه با این وضعیت دلار اب از سر همه گذشته و توان خرید خیلی کم شده😅

لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

درود

بله دقیقا همینطوره ، من سال پیش GTA V رو حدود 300 تومن خریدم اما الان حدود 900 تا یک تومن قیمتشه (ریجن ترکیه)🤔 چه کنیم دیگه!

16 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

الان دیگه دلت میاد پول بدی به gta v اخه ؟؟؟؟؟  بازی که پر ترول و چیتر شده. به جرات میگم  از ده نفر توی بازی 9 نفر چیتر و ترول بازی درمیارن.حالا شما برو اسنپ کار کن نون حلال دربیار. طرف با f35 ددی جونش میاد میزنه آشو لاشت میکنه 

عزیز من داخل سشن های پرایوت با فرندها یا گاهی اوقات بصورت سولو پلی میدم در نتیجه خبری از چیتر ها نیست. چه کنیم که علاقه آدمو میبره واسه پلی دادن ، الان گیم های قدیمی بیشتر لذت دارن تا اونایی که فقط گرافیک رو تا سقف بردن بالا اما خبری از محتوا ، خلاقیت و بهینگی توشون نیست.😔

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...