رفتن به مطلب

تجربه شکایت از شخص یا فروشگاهی در سایت دیوار

MehranPlt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود دوستان  .

کسی تا به حال از شخصی یا فروشگاهی در دیوار شکایت کرده ؟ فرایند رو توضیح میدید ؟ اصلا ارزش داره و به جایی میرسه یا نه . 

ممنون میشم راهنمایی کنید 

لینک به دیدگاه

درود
چندسال پیش یکی پول مارو خورد و کالا رو علی رغم اینکه داشت نفرستاد !
بعدشم خط رو خاموش کرد
چتهای واتس اپ رو داشتم اقدام کردم از طریق دادسرا و شکایت
از طریق شماره کارتی که واریز کرده بودم اقدام کردم و پرونده تشکیل شد
بعد از 3-4 بار برو و بیا آخرشم خودم متهم شدم که چرا اعتماد کردم و مبلغ واریز کردم و حضوری معامله نکردم .....
به نظرم اگر مبلغ بالا نیست پیگیری نکن چون به جایی نمیرسه

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

درود
بعدشم خط رو خاموش کرد
بعد از 3-4 بار برو و بیا آخرشم خودم متهم شدم که چرا اعتماد کردم و مبلغ واریز کردم و حضوری معامله نکردم .....

نه مشکل بنده یک چیز دیگه هست . 

از دیوار فروشگاه ها چندین قطعه سیستم رو به عنوان آکبند خریدم ولی الان فهمیدم که ماشالله تا میتونسته استفاده شده و اصلا هم آکبند نبوده . 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

درود
بعدشم خط رو خاموش کرد

مگه شکایت کنی حساب رو نمیبندن ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Pcgamer گفته است:

مقداد آیتی که خودش کالا نداره بعد چند روز میگه ندارم باید بدویی دنبال پس گرفتن پولت ، کلا مقداد اماری کار میکنه خیلی اعتماد نکن بهش 

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

بعد از تقریبا کلی وقت که پیگیر بودم و گردن نگرفت دیدم سایت زده واسه مغازش . 

که نماد اعتماد هم داشت. نمیدونم این دزد ها چطور میتونن نماد اعتماد بگیرن . 

رفتم تو نماد اعتماد هم شکایت کردم ازش اونجا هم جواب درستی نداد و گردن نگرفت . 

واقعا نمیدونم دیگه چکار کنم . میشه از نماد اعتماد به طور مستقیم شکایت کرد ؟ تو سایتش یه قسمت به اسم داوری داره . دقیق نفهمیدم چی هست کسی تجربه ای داره ؟

ویرایش شده توسط Mohsen22323
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از سایت تعریزات هم میتونید اقدام کنید فکر کنم زودتر به نتیجه برسید ولی تجربه ای در این مورد ندارم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۱/۹ در 19:39، Lawrence گفته است:

مگه شکایت کنی حساب رو نمیبندن ؟ 

بسته شدن حساب فرایند داره به محض اینکه شکایت کنی که حساب کسی رو نمی بندن

شما شکایت که کنی به طرف ابلاغ میشه اگه توی جلسه حاضر بشه که روندش مشخصه باز اگه هم حاضر نشه اون موقع می تونی برای بستن حساب و ممنوع الخروجی و توقیف اموال اقدام کنی

البته من به شکل کلی عرض کردم فرایندش می تونه فرسایشی باشه کلا قوانین جوری هست که در چنین مواردی حتما نیازه با وکیل مشورت کنید

اینجا کشور قوانین نانوشته اس نه قوانین نوشته شده

لینک به دیدگاه

سلام برادر من برای کسی کار کرده بعد پایان کار طرف دبه کرده بود پول رو نمی داد مبلغ 7میلیون بود

بردارم شکایت کرد بعد از یک مدت که طول کشید  دادگاه طرف رو مجبور به پرداخت ۱۲۵۰۰ میلیون کرد .حساب طرف رو بستند و مجبور به پرداختن پول شد 

این رو گفتم که پیگیری کنید 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، Mohsen22323 گفته است:

بعد از تقریبا کلی وقت که پیگیر بودم و گردن نگرفت دیدم سایت زده واسه مغازش . 

که نماد اعتماد هم داشت. نمیدونم این دزد ها چطور میتونن نماد اعتماد بگیرن . 

رفتم تو نماد اعتماد هم شکایت کردم ازش اونجا هم جواب درستی نداد و گردن نگرفت . 

واقعا نمیدونم دیگه چکار کنم . میشه از نماد اعتماد به طور مستقیم شکایت کرد ؟ تو سایتش یه قسمت به اسم داوری داره . دقیق نفهمیدم چی هست کسی تجربه ای داره ؟

اینماد دیگه پشمی بیش نیست. تک و توک برای بعضی سایتا مثل دیجیکالا که ستاره های نمادشون شاید براشون مهم باشه، شاید به شکایتاش پاسخ بدن. البته فک کنم اون ستاره ها هم خریدنیه و پول بیشتر = ستاره بیشتر

یه ادرس پستی، یه هویت حقیقی یا حقوقی(حتی اگه منقضی شده باشه) داشته باشی، بهت میدن.

من الان با 2 تا سایت به مشکل خوردم و پول ریختم، سرویس ندادن، شکایت ثبت کردم، با پررویی جواب سربالا بهم دادن، اخرشم زد ارجاع به مراجع اداری و 2 ماهه تو همون وضعیته.

یه ارجاع به مراجع داوری هم داره، که هزینه داره و ظاهرا قراره زودتر به نتیجه برسه! اون رو هم زدم، دیدم وارد یه سایت متعلق به حوزه(!) شد و بعدش رفت توی درگاه پرداخت. سایتش هم کاملا داغون بود و کلی باگ داشت، توکن بدون محدودیت برای پرداخت میزد! مبلغی هم که زده بود، یه مبلغی مغایر با اون نرخنامه داوری بود و بالاتر داشت میگرفت، منم بیخیالش شدم. اینو که دیدم، فهمیدم اینماد یه مسخره بازی ای هست که ظاهرا مراجع با رانت و پارتی راه انداختن که فقط از مردم پول بگیرن!

به طور کلی هم اگر از دادسرا با مدرک شکایت کنید، 99 درصد به نتیجه میرسید و اگر روال شکایت درست باشه، میتونید تمام مبالغ هزینه دادسرا، تاخیر و خسارت های دیگه رو هم از طرف بگیرید.

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

اینماد دیگه پشمی بیش نیست. تک و توک برای بعضی سایتا مثل دیجیکالا که ستاره های نمادشون شاید براشون مهم باشه، شاید به شکایتاش پاسخ بدن. البته فک کنم اون ستاره ها هم خریدنیه و پول بیشتر = ستاره بیشتر

یه ادرس پستی، یه هویت حقیقی یا حقوقی(حتی اگه منقضی شده باشه) داشته باشی، بهت میدن.

من الان با 2 تا سایت به مشکل خوردم و پول ریختم، سرویس ندادن، شکایت ثبت کردم، با پررویی جواب سربالا بهم دادن، اخرشم زد ارجاع به مراجع اداری و 2 ماهه تو همون وضعیته.

یه ارجاع به مراجع داوری هم داره، که هزینه داره و ظاهرا قراره زودتر به نتیجه برسه! اون رو هم زدم، دیدم وارد یه سایت متعلق به حوزه(!) شد و بعدش رفت توی درگاه پرداخت. سایتش هم کاملا داغون بود و کلی باگ داشت، توکن بدون محدودیت برای پرداخت میزد! مبلغی هم که زده بود، یه مبلغی مغایر با اون نرخنامه داوری بود و بالاتر داشت میگرفت، منم بیخیالش شدم. اینو که دیدم، فهمیدم اینماد یه مسخره بازی ای هست که ظاهرا مراجع با رانت و پارتی راه انداختن که فقط از مردم پول بگیرن!

به طور کلی هم اگر از دادسرا با مدرک شکایت کنید، 99 درصد به نتیجه میرسید و اگر روال شکایت درست باشه، میتونید تمام مبالغ هزینه دادسرا، تاخیر و خسارت های دیگه رو هم از طرف بگیرید.

میدونی از طرفی اصلا سردرگمی های گشتن تو اداره ها رو دوست ندارم . انقدر که اینور اونور میفرستنت و پول ازت میگیرن که بیخیال بشی و بری . 

از طرفی هم نمیخوام ولش کنم بره سر یکی دیگه کلاه بزاره . 

یعنی واقعا این اینماد به هیچ دردی نمیخوره ؟ مگه کل مبلغ اون داوری که میگن 100 هزار تومن نبود که اولش میخواد ؟  

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
10 دقیقه قبل، Mohsen22323 گفته است:

یعنی واقعا این اینماد به هیچ دردی نمیخوره ؟ مگه کل مبلغ اون داوری که میگن 100 هزار تومن نبود که اولش میخواد ؟  

مبلغ رو نمیدونم، ولی توی تعرفه زده بود 10 درصد مبلغ فاکتور که مبلغی که به من داد، حدود 30 درصد فاکتور بود

البته این رو هم بگم، اگه رای به نفع شما صادر بشه، تمام این هزینه ها رو فروشنده باید بده و مبالغ به شما برمیگرده

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

هم اکنون، MAhmoOD Nazari گفته است:

مبلغ رو نمیدونم، ولی توی تعرفه زده بود 10 درصد مبلغ فاکتور که مبلغی که به من داد، حدود 30 درصد فاکتور بود

اوه اوه . یعنی چی واقعا چه خبره . من فاکتورم به نسبت سنگین بود . منظورشون فاکتور خریده ؟ 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
21 دقیقه قبل، Mohsen22323 گفته است:

اوه اوه . یعنی چی واقعا چه خبره . من فاکتورم به نسبت سنگین بود . منظورشون فاکتور خریده ؟ 

بله، ولی اون طوری که توصیف کرده، اگر بره سراغ داوری، احتمالش خیلی بالاتره که به رای به خریدار برسه، و فروشنده باید این هزینه ی داوری رو بده، شاید شما یه مبلغی رو اول پرداخت کنید، ولی بعدش برمیگرده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

چیکار کرده فروشگاه مورد نظر؟

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

چیکار کرده فروشگاه مورد نظر؟

قطعات سیستم رو به جای آکبند به بنده دست دو و به درد نخور فروخته

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
7 ساعت قبل، Mohsen22323 گفته است:

قطعات سیستم رو به جای آکبند به بنده دست دو و به درد نخور فروخته

سایت تعزیرات سری بزن تجربه شکایت از اون طریق ندارم ولی فکر نکنم دیگه گندتر از اون باشه

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

سایت تعزیرات سری بزن تجربه شکایت از اون طریق ندارم ولی فکر نکنم دیگه گندتر از اون باشه

هر شهری سایت جدا داره ؟ یه راهنمایی ریز میشه بکنی دقیقا چکار میکنن باهاش ؟ 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Mohsen22323 گفته است:

هر شهری سایت جدا داره ؟ یه راهنمایی ریز میشه بکنی دقیقا چکار میکنن باهاش ؟ 

https://tazirat135.ir/DashboardPublic

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...