رفتن به مطلب

پاور فول ماژولار گرین 1050OCDG پلاتنیوم

Adib_mk
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

فروش یک عدد پاور فول ماژولار گرین پلاتنیوم سریOCDG جدید تر هست از OCPT، تا برج ۵ سال ۱۴۱۱ گارانتی داره، بسیار کم کار هست، پلمپ هست و باز نشده، کابل ۲۴ پین مادربرد موجود نیست، کابل های موجود عبارتند از 2عدد SATA و 2عدد CPU و دو عدد گرافیک(PCI-E) دوسر، کارتن یک مقدار پارگی دارد، فروش خارج از فروم برقرار هست، انتقاد،پیشنهاد،سوال و عکس بیشتر، پیام بدید، فروم مقداری هنگ هست برام، شماره تلفن من و فضای مجازی:09387173148

هزینه ارسال برعهده خریدار هست و اولویت روش ارسال با تیپاکس هست، با اتوبوس هم میتونم زیر یک روز به دستتون برسونم.

قیمت:4/950/000

پ.ن: دوعدد کابل گرافیک دوسر و یک ساتا و یک مولکس موجود هست، نمیدونم برای چه پاوری هست ولی استفاده نشدن و با کیفیت هستند، خواستید پیام بدید

PhotoGrid_Site_1680250013290.jpg

PhotoGrid_Site_1680250022393.jpg

PhotoGrid_Site_1680250028314.jpg

PhotoGrid_Site_1680250033950.jpg

PhotoGrid_Site_1680250037831.jpg

PhotoGrid_Site_1680250044198.jpg

ویرایش شده توسط Adib_mk
لینک به دیدگاه

45 دقیقه قبل، Adib_mk گفته است:

پ.ن: دوعدد کابل گرافیک دوسر و یک ساتا و یک مولکس موجود هست، نمیدونم برای چه پاوری هست ولی استفاده نشدن و با کیفیت هستند، خواستید پیام بدید

سلام وقت بخیر

در صورتی که از کابل های غیر مدل OCDG  استفاده کنید ، احتمال این که قطعه که کابل بهش وصل میشه(گرافیک هارد بورد و....) بسوزه خیلی بالا هست.  حتی اگر کابل ها از مدل دیگه ای از برند دیگه باشه حتی اگر کابل OCPT به پاور OCDG بزنید باز هم قطعه ای که اون طرف هست میسوزه.

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، ATER گفته است:

سلام وقت بخیر

در صورتی که از کابل های غیر مدل OCDG  استفاده کنید ، احتمال این که قطعه که کابل بهش وصل میشه(گرافیک هارد بورد و....) بسوزه خیلی بالا هست.  حتی اگر کابل ها از مدل دیگه ای از برند دیگه باشه حتی اگر کابل OCPT به پاور OCDG بزنید باز هم قطعه ای که اون طرف هست میسوزه.

سلام برادر، مطلع هستم، این کابل های که عکسشو رو گذاشتم، برای خودش هست

IMG-20230324-WA0001.jpg

IMG-20230324-WA0000.jpg

20230330_123705.jpg

• لایک 1
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

دوستان،کابل۲۴پین همین پاور،سراغ داشتید خریدارم،سپاس

سلام از گرین نمیشه تهیه کرد

لینک به دیدگاه

41 دقیقه قبل، ali m گفته است:

سلام از گرین نمیشه تهیه کرد

سلام،تماس نگرفتم باهاشون،انشالله شنبه تماس میگیرم،ولی از یک دوستی پرسیدم،گفتن قیمت این کابل ۵۰۰ هزار تومن هست🫢،واقعا برای یک کابل این مبلغ...

لینک به دیدگاه

سلام
اگر جایی پیدا نکردید میتونید از اینجا تهیه کنید .
https://esam.ir/item/23891245/فروش-فوق-العاده-کابل-اسلیو

یک آپ حساب کنید .

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۱/۱۷ در 14:43، m.reza گفته است:

سلام
اگر جایی پیدا نکردید میتونید از اینجا تهیه کنید .
https://esam.ir/item/23891245/فروش-فوق-العاده-کابل-اسلیو

یک آپ حساب کنید .

سلام

اصولا کابل دست ساز و خصوصا اسلیو دست ساز توصیه نمیشه متریال پین ها خیلی مهمه که متاسفانه بخاطر محدودیت های واردات تنوع وجود نداره موارد بسیاری از آتش سوزی در اسلیوهای دست ساز گزارش شده که توصیه مینکنم سراغش ندارید از طرفی کابلای او سی دی جی  ارجینال

• مجهز به کانکتورهای (HCS (High Current System با روکش طلا و قابلیت عبور %150 جریان بیشتر است که انتخاب اول و آخر میباشد
  • میتونید ثبت سفارش کنید از شرکت اما توصیه میکنم یا پاور رو با همین شرایط بفروشید یا تمامی کابلا رو تهیه کنید . چون تجربه نشون داده کسری کابلا تمایل خرید رو کم میکنه
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، m.shabani گفته است:

سلام

اصولا کابل دست ساز و خصوصا اسلیو دست ساز توصیه نمیشه متریال پین ها خیلی مهمه که متاسفانه بخاطر محدودیت های واردات تنوع وجود نداره موارد بسیاری از آتش سوزی در اسلیوهای دست ساز گزارش شده که توصیه مینکنم سراغش ندارید از طرفی کابلای او سی دی جی  ارجینال

• مجهز به کانکتورهای (HCS (High Current System با روکش طلا و قابلیت عبور %150 جریان بیشتر است که انتخاب اول و آخر میباشد
  • میتونید ثبت سفارش کنید از شرکت اما توصیه میکنم یا پاور رو با همین شرایط بفروشید یا تمامی کابلا رو تهیه کنید . چون تجربه نشون داده کسری کابلا تمایل خرید رو کم میکنه

سلام خدمت دوست عزیز، ممنون بابت سهیم کردن ما از دیدگاه تون، اگر قیمت کابل ها مناسب می بودن، صد درصد همه کابل ها تهیه میشد، ولی واقعا قیمتشون عقلانی نیست، ۶عدد کابل بخوای بگیری نصف قیمت پاور میشه😐

فعلا خودم نمیتونم ۲۴ پین مَین برد رو تهیه کنم، ولی بنظرم اگر ۲۴ پین تهیه بشه مشکلی نداره، چون برای کیس گیمینگ این مقدار کابلی که باهاش هست، زیادم هست تازه، اگر مولکس قیمت خوب هم پیدا کنم میزارم براش

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...
مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...