رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

1 ساعت قبل، saeed110 گفته است:

عالی دستشون درد نکنه پی وی کلی راهنمایی کردن منو. می خواستم لپتاپ بگیرم منصرف کردن منو. انشاالله که خیر باشه. شما و آقا یاسین خیلی کمک کردید خدا خیرتون بده. فقط الان نمی تونم باید وایسم 12 شب به بعد بخرم.

بزرگ ترین مشکلم اینه تنوع مانیتور خیلی کم شده. آرمین جان تهران جایی میشناسی تنوع مانیتور خوبی داشته باشه از اونجا بخریم و آدم منصفی باشه.

نه والا من کلا فروشگاه آشنا ندارم سعید جان.

لینک به دیدگاه

• ارسال 170
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

نه والا من کلا فروشگاه آشنا ندارم سعید جان.

آشنا نمی گم. میگم جایی خریدی اهل انداختن نباشن :D 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، saeed110 گفته است:

آشنا نمی گم. میگم جایی خریدی اهل انداختن نباشن :D 

نه خداییش، صرفا فروشگاه های آنلاین رو میشناسم چون خودم هیچ وقت حضوری خرید نمیکنم. هر وقت حضوری خرید کردم سرم کلاه رفته. سالهاست دیگه فقط اینترنتی خرید میکنم چون طرف مجبوره به یکسری از قواعد و قوانین بازپسگیری پایبند باشه.

حضوری خرید کردم هر بار طرف آشغال اوپن باکس پشت ویترینش رو به من انداخته.

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

نه خداییش، صرفا فروشگاه های آنلاین رو میشناسم چون خودم هیچ وقت حضوری خرید نمیکنم. هر وقت حضوری خرید کردم سرم کلاه رفته. سالهاست دیگه فقط اینترنتی خرید میکنم چون طرف مجبوره به یکسری از قواعد و قوانین بازپسگیری پایبند باشه.

حضوری خرید کردم هر بار طرف آشغال اوپن باکس پشت ویترینش رو به من انداخته.

این دوتا سایت مطمئن هستن؟

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

این دوتا سایت مطمئن هستن؟

سعید جان لینک دادن به فروشگاه های دیگه و اعتبار سنجیشون در سطح علنی انجمن تخلفه :D

من از اینا خرید نداشتم، از یاسین تو خصوصی بپرس.

لینک به دیدگاه

هم اکنون، ARMIN گفته است:

سعید جان لینک دادن به فروشگاه های دیگه و اعتبار سنجیشون در سطح علنی انجمن تخلفه :D

من از اینا خرید نداشتم، از یاسین تو خصوصی بپرس.

ای بابا قانون جدیده :D قدیم اصلا کارمون اعتبار سنجی بود اینجا. دوتا چیزی که می خوام اینجا دارن.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

ای بابا قانون جدیده :D قدیم اصلا کارمون اعتبار سنجی بود اینجا. دوتا چیزی که می خوام اینجا دارن.

تقریبا یک سال و نیمه که این قانون رو داریم. 😅

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

در مورد کیبورد و ماوس هم باید صحبت کرد. تعداد کامنتام محدود شده بود نمی تونستم پاسخ بدم 🤦‍♂️🤦‍♂️🤦‍♂️

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

تقریبا یک سال و نیمه که این قانون رو داریم. 😅

آرمین جان بین این دو کولر هم از نظر کارایی و هم از نظر طول عمر کدوم رو انتخاب می کردی؟ دیگه دارم می خرم نظرت قطعی می کنه انتخابم رو.

https://www.lioncomputer.com/product/xwgk1/DeeoCool-LS720-Black-CPU-RGB-Liquid-Cooler

https://www.lioncomputer.com/product/x9pnv/Corsair-iCUE-H150i-RGB-ELITE-Black-Liquid-CPU-Cooler

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

این قطعات رو هم خریدم

iCUE 5000T RGB Black
مانیور 32 اینج الجی مدل 32GP850
Samsung 990 Pro ظرفیت 1 ترابایت

می مونه کولر پردازنده، ماوس و کیبورد

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، saeed110 گفته است:

آرمین جان بین این دو کولر هم از نظر کارایی و هم از نظر طول عمر کدوم رو انتخاب می کردی؟ دیگه دارم می خرم نظرت قطعی می کنه انتخابم رو.

https://www.lioncomputer.com/product/xwgk1/DeeoCool-LS720-Black-CPU-RGB-Liquid-Cooler

https://www.lioncomputer.com/product/x9pnv/Corsair-iCUE-H150i-RGB-ELITE-Black-Liquid-CPU-Cooler

دیپ کول

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، saeed110 گفته است:
این قطعات رو هم خریدم

iCUE 5000T RGB Black
مانیور 32 اینج الجی مدل 32GP850
Samsung 990 Pro ظرفیت 1 ترابایت

می مونه کولر پردازنده، ماوس و کیبورد

13700K

اما موس و کیبورد خیلی انتخاب شخصیه، اینکه سایز دستت چی باشه با چه مدل موس و کیبردی راحت باشی. اینا رو خودت دادا باید چک کنی.

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

13700K

اما موس و کیبورد خیلی انتخاب شخصیه، اینکه سایز دستت چی باشه با چه مدل موس و کیبردی راحت باشی. اینا رو خودت دادا باید چک کنی.

آرمین جان کولر و پردازنده 13700K و مادربرد هم همونی که گفتید خریدم. دیدم تو یه تایپیک دیگه در مورد کنترل دما صحبت شد. به امید خدا من که برای کنترل دما به مشکل نمی خورم؟ استفاده من خیلی طولانی مدته و تحت استرس هم هست. حالا ان شاء االله دستم رسید برای اسمبل هم از شما کمک می گیرم.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

آرمین جان کولر و پردازنده 13700K و مادربرد هم همونی که گفتید خریدم. دیدم تو یه تایپیک دیگه در مورد کنترل دما صحبت شد. به امید خدا من که برای کنترل دما به مشکل نمی خورم؟ استفاده من خیلی طولانی مدته و تحت استرس هم هست. حالا ان شاء االله دستم رسید برای اسمبل هم از شما کمک می گیرم.

نه شما مادربرد Z خریدی نگران نباش.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

نه شما مادربرد Z خریدی نگران نباش.

یه پد ماوس خواستم بگیرم اینجور شد پولم از حسابم کم شد. سایت لیون فقط برای من اینجور شده یا کلا مشکل پیدا کرده؟

image.thumb.png.8093bd01f8472aa1ff91202dae22bb9f.png

لینک به دیدگاه

18 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

یه پد ماوس خواستم بگیرم اینجور شد پولم از حسابم کم شد. سایت لیون فقط برای من اینجور شده یا کلا مشکل پیدا کرده؟

مشکل از سایتش.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

مشکل از سایتش.

همین الان اصلاحیه خورد برگشت پول. نمی دونم قبلا اینجور نبود اما الان کلا همه چی سنگین شده حتی فروم هم نسبت به گذشته سنگین تر شده.

قطعات رو هم فکر کنم از 5 تا سایت مختلف خریدم. خدا کنه دردسر نشه. قدیم راحت همه چیز رو میشد از سایت لیون خرید نهایت یه سایت دیگه هم نیاز میشد. :/ 

لینک به دیدگاه

برای موس و کیبورد اگه زیاد با سیستم کار میکنید و خیلی براتون راحتی ش مهم هست من سری جدید محصولات لاجیتک رو پیشنهاد میکنم.

mx keys

mx master 3s

فوق العاده اند و البته کمی گران

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

همین الان اصلاحیه خورد برگشت پول. نمی دونم قبلا اینجور نبود اما الان کلا همه چی سنگین شده حتی فروم هم نسبت به گذشته سنگین تر شده.

قطعات رو هم فکر کنم از 5 تا سایت مختلف خریدم. خدا کنه دردسر نشه. قدیم راحت همه چیز رو میشد از سایت لیون خرید نهایت یه سایت دیگه هم نیاز میشد. :/ 

دیگه با لیون جدید روبه رو هستیم. من توی تاپیک انتقادات تا جایی که میشد توضیح دادم. البته انصافا من خودم قبل از عید از لیون با مدیریت جدید خرید داشتم، راضی بودم. ولی سرور جدیدی که رفتیم، اصلا کیفیتش خوب نیست.

من فقط با اینترنت همراه اول دسترسی به انجمن و سایت دارم.

لینک به دیدگاه

امروز مادربرد دستم رسید اولین چیز که جلب توجه کرد وزنش بود. چون سال ها هست سیستم نبستم ذهنیتم قدیمی هست و فکر می کردم مادربرد سبک هستش. اما هیت سینکای بزرگی داره و سنگین کرده در حد وزن یه لپتاپ هست فکر کنم. بقیه قطعات هم زدم بیاد کی دستم برسه خدا می دونه لیون هم زدم بفرستن نمی دونم فرستادن نفرستادن دیگه معلوم نیست.

IMG_20230408_173513_045.thumb.jpg.e7dfc1eddbed31958380082fdc638ea4.jpg

IMG_20230408_173516_105.thumb.jpg.a9a65553765d84f866a01a73c4978a3c.jpg

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

الله و اکبر و جمالات 😃 .

تک تکشون اومدن عکس بزار

سیستم کامل بستی هم عکس بزار فیض ببریم 😍

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Ahmadreza1383 گفته است:

الله و اکبر و جمالات 😃 .

تک تکشون اومدن عکس بزار

سیستم کامل بستی هم عکس بزار فیض ببریم 😍

ان شاء الله برسه دستم عکس میذارم.

لینک به دیدگاه

کولر و کیس هم رسید خدا رو شکر

با پست کیس رو فرستادن پول اضافه هم داده بودم دور کارتون حبابی بپیچن که دستشون درد نکنه انجام نداده بودن. در ظاهر سالم هست در باطن هم سالم باشه خدا می دونه. صندلی هم رسیده اما اسمبل نشده که فرصت کنم اسمبل می کنم عکس می ذارم.

IMG_20230409_114859_078.thumb.jpg.e3a1dc91b04b48573ef0420653705e92.jpgIMG_20230409_114851_950.thumb.jpg.564767b6ae8892c1c4484fdef08f281b.jpgIMG_20230409_114847_465.thumb.jpg.f6433e75a1ee7828cef6aa94afcef460.jpg

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۱۶ در 04:53، yasin1380 گفته است:

خیلی جالبه به این قسمت آدرس بار توجه نکردم دفعه اول 🤪

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...