رفتن به مطلب

مشاوره برای خرید سیستم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

26 دقیقه قبل، sinatak گفته است:

وسطی باید به پین فس سیپی یو وصل شه 

2تای بالایی هم به نظر سوکت ارجی بی هست

اگه روی مادربرد نگاه کنی مشخصه

البته برای سینک ارجی بی با بقیه به مادربرد وصل میشه والا به پاور هم میشه وصل کرد

همراه کولر کاتالوگ نبود یا من گمش کردم داخل نت دانلود کردم کاتالوگ رو فهمیدم چی به چیه. 

لینک به دیدگاه

• ارسال 170
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

هم اکنون، saeed110 گفته است:

ویرایش شده توسط yasin1380
لینک به دیدگاه

فکر کنم درست وصل کردم دیگه توکل بر خدا می خوام روشنش کنم😄

20230411_170800.thumb.jpg.a48fa7e211e2d6ea3c7352dee94fb49e.jpg

لینک به دیدگاه

فعلا روشن کردم بدون نصب سیستم عامل اوکی هست. ویندوز نصب کنم ببینم چطور میشه.

IMG_20230411_174901_430.thumb.jpg.a32b4e84db56a7ffa48956c7320a92db.jpg

ویرایش شده توسط saeed110
لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

یه فن خروجی برای پشت کیس باید بگیری

میگیرم. فعلا گرافیک ندارم به نظرم عجله ای نیست.

ویندوز دارم نصب می کنم بعد نصب اگه امکانش هست راهنمایی کن تست کنم و ولتاژ پردازنده تا جای ممکن کم کنم تا خنک کار کنه.

دما رو تا چه حد برسونم به نظرت اوکی هست؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

یه فن خروجی برای پشت کیس باید بگیری

ارمین جان به یه مشکل خوردم کولر خوب کار می کنه اما نمی دونم چرا لرزش های های خیلی ریز می کنه انگار یکی طبقه بالا گوشیش رو ویبره رو میزه یه ویبره ریز. دستم رو میذارم رو کولر احساس می کنم میلرزه بعد قطع میشه باز میلزه قطع میشه. یه فایل صوتی هم هست داخلش صدای باده که هیچ اما صدای نویز  رو شاید بتونی بشنوی. صدای باد اینقدر نیست من گوشیم رو به کولر نزدیک کردم تا صدای نویز شنیده بشه.حقیقتش چون جای ساکتی هستم صدای نویز یکم آزار دهنده هست فایل صورتی رو می فرستم با هدفون یا جایی که آلودگی صوتی نیست گوش بده. احساس می کنم فن ها سرعتشون لحظه ای در نوسانه اینجور میشه.

https://uupload.ir/view/voice_001_95bv.m4a/

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، saeed110 گفته است:

فکر کنم درست وصل کردم دیگه توکل بر خدا می خوام روشنش کنم😄

20230411_170800.thumb.jpg.a48fa7e211e2d6ea3c7352dee94fb49e.jpg

در واترکولر Lt720 بهتره بلاک واتر کولر رو روی ساعت ۶ ببندید حدود ۷ سانتیگراد توی دما تاثیر داره 

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

در واترکولر Lt720 بهتره بلاک واتر کولر رو روی ساعت ۶ ببندید حدود ۷ سانتیگراد توی دما تاثیر داره 

ممنون. البته این ls هست نه lt. اما اون شکلی ببندم باید کلا جهت رادیاتور رو عوض کنم. خمیر سیلیکون سفارش دادم برسه شاید جهت عوض کردم.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، saeed110 گفته است:

میگیرم. فعلا گرافیک ندارم به نظرم عجله ای نیست.

ویندوز دارم نصب می کنم بعد نصب اگه امکانش هست راهنمایی کن تست کنم و ولتاژ پردازنده تا جای ممکن کم کنم تا خنک کار کنه.

دما رو تا چه حد برسونم به نظرت اوکی هست؟

مگه داغ کار میکنه که میخوای ولتاژ کم کنی؟

۱ ساعت قبل، saeed110 گفته است:

ارمین جان به یه مشکل خوردم کولر خوب کار می کنه اما نمی دونم چرا لرزش های های خیلی ریز می کنه انگار یکی طبقه بالا گوشیش رو ویبره رو میزه یه ویبره ریز. دستم رو میذارم رو کولر احساس می کنم میلرزه بعد قطع میشه باز میلزه قطع میشه. یه فایل صوتی هم هست داخلش صدای باده که هیچ اما صدای نویز  رو شاید بتونی بشنوی. صدای باد اینقدر نیست من گوشیم رو به کولر نزدیک کردم تا صدای نویز شنیده بشه.حقیقتش چون جای ساکتی هستم صدای نویز یکم آزار دهنده هست فایل صورتی رو می فرستم با هدفون یا جایی که آلودگی صوتی نیست گوش بده. احساس می کنم فن ها سرعتشون لحظه ای در نوسانه اینجور میشه.

https://uupload.ir/view/voice_001_95bv.m4a/

من نفهمیدم چه صداییه.

دور فنها چقدره؟

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

مگه داغ کار میکنه که میخوای ولتاژ کم کنی؟

من نفهمیدم چه صداییه.

دور فنها چقدره؟

فعلا به نظرم ببینم دمای حداکثر پردازنده چقدر نرم افزار می گی با اون تست کنم؟

لینک به دیدگاه

8 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

ممنون. البته این ls هست نه lt. اما اون شکلی ببندم باید کلا جهت رادیاتور رو عوض کنم. خمیر سیلیکون سفارش دادم برسه شاید جهت عوض کردم.

فرقی نداره فقط فرقشون در شکل بلاک و argb هست. اینو توی سایت تامز هاردور نوشته بود 

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

فرقی نداره فقط فرقشون در شکل بلاک و argb هست. اینو توی سایت تامز هاردور نوشته بود 

خمیر رسید دستم سر فرصت کلا جهت بلاک رو ۹۰ درجه در جهت عقربه ساعت می چرخونم.

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

خمیر رسید دستم سر فرصت کلا جهت بلاک رو ۹۰ درجه در جهت عقربه ساعت می چرخونم.

اينجوری بزارید. و مورد بعدی شلنگی که به رادیاتور رفته بهتره از جلوی کیس باشه نه عقب کیس . فردا روزی فن عقب کیس رو ببندی گیر می‌کنه . بعدم دما توی فول لود چند می‌گیرید؟ مثلا توی تست cinebench r20 ؟ اگه ۷۰ تا ۸۰ هم باشه اوکیه نیازی به آندرولت ندارید 

spacer.png

ویرایش شده توسط lvlEhRaN
تصحیح عکس
لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

اينجوری بزارید. و مورد بعدی شلنگی که به رادیاتور رفته بهتره از جلوی کیس باشه نه عقب کیس . فردا روزی فن عقب کیس رو ببندی گیر می‌کنه . بعدم دما توی فول لود چند می‌گیرید؟ مثلا توی تست cinebench r20 ؟ اگه ۷۰ تا ۸۰ هم باشه اوکیه نیازی به آندرولت ندارید 

spacer.png

عالی بسمت پایین کنم رادیاتور رو هم می چرخونم. اون وری بشه

لینک به دیدگاه

هم اکنون، lvlEhRaN گفته است:

spacer.png

بنده تست کردم جهت خروجی لوله های پمپ در این نسخه تاثیری در عملکرد نداره

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، rajah گفته است:

لینک از تامز هاردور

One item of importance to note: While the LT series AIOs will function regardless of the CPU block’s orientation, the company says you should install the LT720 in the “6 O’Clock,” with it’s tubes coming from the bottom of the CPU block, for the best performance

spacer.png

لینک به دیدگاه

16 دقیقه قبل، rajah گفته است:

دما صد درجه میشه به نظرم باید اندر ولت کنم از کدوم قسمت باید اینکار رو بکنم مادربرد ایسوس چیپ z790

لینک به دیدگاه

مهندس جان

شما خودت تست کن ببین من درست میگم یا نه ضرر نداره

این نتیجه تستی بود که خودم با ls 720 زدم

ویرایش شده توسط rajah
لینک به دیدگاه

دما صد درجه میشه به نظرم باید اندر ولت کنم از کدوم قسمت باید اینکار رو بکنم مادربرد ایسوس چیپ z790

https://sakhtafzarmag.com/?p=308061

این مقاله رو آقا آرمین تهیه کردن

برای مادربردهای ایسوس

طبق همین عمل کنید مشکلتون برطرف میشه

من خیال می کردم این مشکل تو بردهای z790برطرف شده

گند زده اینتل با این کاراش

ویرایش شده توسط rajah
لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، rajah گفته است:

مهندس جان

شما خودت تست کن ببین من درست میگم یا نه ضرر نداره

این نتیجه تستی بود که خودم با ls 720 زدم

والا من خودم سیستمم به دلیل استفاده از مادربرد چیپست b برای سی‌پی‌یو سری K  مشکل دما داره و طبعا تست من تست دقیقی نیست چون دمای استیبلی نداره انشالله مادربرد رو که چیپست z گرفتم برای تست هم که شده با یه خمیر ارزون تست می‌کنم . خدمتتون قرار می‌دم

این هم اضافه کنم که بنده گفتم توی تامز هاردور زده و ادعا نکردم خودم امتحان کردم البته خود دیپکول هم توصیه کرده رو ساعت ۶ ببندید . برای همین منم روی ساعت ۶ بستم 

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، saeed110 گفته است:

آقا سعيد  الان سینه بنچ تست ۱ دقیقه ای بگیرید دما چنده ؟ میشه حین تست hwinfo64 رو باز بزارید ببینید ولتاژ چنده؟ ولتاژ سی‌پی‌یو توی مادربردتون نباید از ۱.۲۵ بیشتر بشه 

لینک به دیدگاه

والا من خودم سیستمم به دلیل استفاده از مادربرد چیپست b برای سی‌پی‌یو سری K  مشکل دما داره و طبعا تست من تست دقیقی نیست چون دمای استیبلی نداره انشالله مادربرد رو که چیپست z گرفتم برای تست هم که شده با یه خمیر ارزون تست می‌کنم . خدمتتون قرار می‌دم

این هم اضافه کنم که بنده گفتم توی تامز هاردور زده و ادعا نکردم خودم امتحان کردم البته خود دیپکول هم توصیه کرده رو ساعت ۶ ببندید . برای همین منم روی ساعت ۶ بستم 

عذر می خواهم قصد جسارت نداشتم

تو سایت دیپ کول تیزرهای تبلیغاتی رو ببینید

Screenshot_2023-04-12-00-02-27-453_com.android.chrome.jpg

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، rajah گفته است:

عذر می خواهم قصد جسارت نداشتم

تو سایت دیپ کول تیزرهای تبلیغاتی رو ببینید

Screenshot_2023-04-12-00-02-27-453_com.android.chrome.jpg

نه آقا شما اختیار دارید خواهش می‌کنم 

اما توی همین عکسی که قرار دادید  بالاش رو اگه بخونید نوشته 

6O'Clock mounting position is the official DeepCool recommended mounting method for optimal performance

لینک به دیدگاه

من خودم هم ساعت ۶ بستم این یه قانون کلی هست

ولی تفاوتی در عملکرد سیستم ندیدم

اما طبق بررسی های که چند سال پیش تو سایت های سخت افزاری نوشته بودن برای طول عمر بیشتر پمپ پیشنهاد به نصب در وضعیت ساعت ۶ رو داده بودن نه به خاطر افزایش کارایی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...