رفتن به مطلب

خرید از ایسام !؟

Hassan.SK
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

سلام دوستان میخواستم یه کارت بخرم که تو فروم مورد مناسبی نبود (قیمت بالاتر از دیوار و ایسام میدادن)

یک نفر هم قرار بود 2 ماه کارت بده که دبه کرد

گروه و کانال های تلگرامی بعضا مورد مناسبی میدیدم ولی خوب بحث اعتماده که نمیتونم (ظرف3-4 سال گذشته  کلی پولم رفته)

آخرین چارم ایسامه که اونم تجربه ای ندارم قبلا همینجا نظرات منفی راجبش شنیدم

الان با یکی صحبت کردم عکس پشت کارت نذاشته ولی میگه پلمپه ، میگم تست بزار میگه سیستم ندارم براش

مشکل قیمت دلاره که بالاتر میره هی و موجودی کارتهای اند کم شده وگرنه صبر میکردم تو شهر خودم حضوری میگرفتم

تجربه ای دارید ، چیکار کنم به نظرتون با قرض و قوله میخوام کارت بخرم نمیخوام زهر مار بشه

لینک به دیدگاه

چه مدل کارتی مد نظرتونه؟

خود ایسام هم کم دردسر نداره. 

جنس مورد داشته باشه پس بدی تا پولت برگرده 2 هفته طول میکشه. 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
56 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

چه مدل کارتی مد نظرتونه؟

خود ایسام هم کم دردسر نداره. 

جنس مورد داشته باشه پس بدی تا پولت برگرده 2 هفته طول میکشه. 

6800 میخواستم که پیدا نشد الان سافایر 6800xt

لینک به دیدگاه

نو بخر برادر ، کار ریسکی نکن حسن جان . الان هر کارت دست دومی که می‌بینید گذاشتن برای فروش احتمال ماینی بودنش زیاده چون دیگه اتریم هم ماین نمی‌شه و تب ماین با گرافیک خوابیده بازار هم پر شده از گرافیک های ماینی . این گرافیک ها شانسیه شیره شون کشیده شده ممکنه چند سال براتون کار کنه ممکن هم هست به چند ماه هم نکشه.

لینک به دیدگاه

داداش ماه رمضونی سری که درد نمیکنه دستمال نبند،یک درصد فک کن به مشکل بخوری باید این دادگاه اون دادگاه بری تا ثابت کنی کارت دست دوم اونم ماین شده از کسی که هیچ سابقه ای در مورد کارت نمیدونه حتی یه سیستم نداره کارتو برات تست کنه نخر 

تو دیوار شهر یا استانتون یا حتی استان همجوار بگرد یه چیزی پیدا میشه فوقش یه پول بلیط اتوبوس خرجت میشه اگه گرونترم باشه عوضش خودت تست میکنی با خیال راحت تحویل میگیری 

باز اگه یوزر معتبری باشه اینجا یا فروم همسایه خیالت راحته دو فید داره چند نفری میشناسنش 

خلاصه نخر 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بگو قبلش تست دما بده

شرط میبندم اونایی که تست دما نمیدن کارتشون یه مشکلی داره برای همین از زیرش در میرن

همونجا بگردی اونایی که کارتهاشون هیچ مشکلی نداره خودشون تست گذاشتن

دیگه اصلا لازم نیست بهشون بگی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

نو بخر برادر ، کار ریسکی نکن حسن جان . الان هر کارت دست دومی که می‌بینید گذاشتن برای فروش احتمال ماینی بودنش زیاده چون دیگه اتریم هم ماین نمی‌شه و تب ماین با گرافیک خوابیده بازار هم پر شده از گرافیک های ماینی . این گرافیک ها شانسیه شیره شون کشیده شده ممکنه چند سال براتون کار کنه ممکن هم هست به چند ماه هم نکشه.

الان تمامی کارتهای دست دو تو بازار ماین شده هستن مگر به احتمال0.1% کارت گیمینگ شخصی خود طرف باشه بعضی فروشنده ها هم کیلویی کارت میفروشن اما میزنن بدون ماین و فلان

خودم چند تا ریگ بستم میدونم جریانش چجوریه (بعضی ها با آدم طوری رفتار میکنن انگاری از پشت کوه اومدی هیچی حالیت نیست)

کارتهایی که زیر یک سال ماین شدن زیاد خسته نیستن و میشه ازشون کار کشید اما بالای یک سال نیاز به تعویض خمیر و بعضا تعویض پد دارن ، اونایی هم که تا خرخره اورکلاک کردن و تو شرایط بدی کار کردن خدا به داد خریدارشون برسه

کارت نو قیمتش 2 برابره که از توان من خارجه و الان به اونا هم نمیشه اعتماد کرد کارتو تمیز میکنن میزارن تو جعبه فوقش یه پلمپه که کاری نداره میفروشن

من خودم یه اخلاقی دارم اصلا قطعه دست دو نمیخرم به دلم نمیشینه ولی چیکار کنیم قیمت کارت نو 2 برابره اونم بدون گارانتی ، گارانتی داره بعضا به 3 برابر هم میرسه

6 ساعت قبل، raajer گفته است:

داداش ماه رمضونی سری که درد نمیکنه دستمال نبند،یک درصد فک کن به مشکل بخوری باید این دادگاه اون دادگاه بری تا ثابت کنی کارت دست دوم اونم ماین شده از کسی که هیچ سابقه ای در مورد کارت نمیدونه حتی یه سیستم نداره کارتو برات تست کنه نخر 

تو دیوار شهر یا استانتون یا حتی استان همجوار بگرد یه چیزی پیدا میشه فوقش یه پول بلیط اتوبوس خرجت میشه اگه گرونترم باشه عوضش خودت تست میکنی با خیال راحت تحویل میگیری 

باز اگه یوزر معتبری باشه اینجا یا فروم همسایه خیالت راحته دو فید داره چند نفری میشناسنش 

خلاصه نخر 

ماین شده میدونم کسی هم بگه باور نمیکنم طرف 7 تا کارت میزاره فروش یا کارش همینه (دلاله) مطلب جالبتر اینه که اونایی هم میگن ماین شده میگن 2-3 ماهه (اکثر کارتهای تو بازار بالای یک سال ماین شدن) کارتهای 580 که هر چی جون داشتن کشیدن چون اکبند نبودن و ریپک و رینیو بودن به اسم اک چینی ها و فروشنده های ایرانی به خورد ملت دادن

خودم واسه یکی ریگ بستم خواستم یکی از کارتهاشو بخرم که قیمت فضایی داد بعد میگفت خودت میدونی که کارت من 2 ماه کاره (هشت ماه مطمئن بودم که کارکرده )

یک نفر بود که یکی از همکاران بهش کارت داده بود به گفته خودش 8 ماه کار کرده بود ما هم صحبت کردیم 1 ماه طول کشید تا کارتهاشو بفرسته بعد خورد به دم عید که سر پست شلوغه 2 هفته طول کشید کارتش برسه بعد اینکه رسید قیمتو دبه کرد اون موقع کارت 6900 تو فروم 12-13 میزدن اسکرین هم براش فرستادم کارت 6800 بدون پسوند ایکس تی نهایت پرش 10 تومن بود به ما قرار بود 8-9 بده ، الان همین کارت میگه 15 تومن در صورتی که تو ایسام سافایر 6800xt : 14700 میدن دیگه کارت تو پرش میشه 12 تومن ، به هر حال من که 2 ماه پیش صحبت کردم به قیمت الان هم راضی بودم ولی چون یکمی دلار تکون خورده فکر میکنن خبریه کارتشون شده طلا ، چند نفرهم شهر خودم کارت داشتن قیمت صحبت میکردیم فضایی میگفتن ، زمان خرید 100 جا  قیمت میگیرن دست میزارن رو کمترین قیمت، زمان فروش به قیمت بقیه جاها کاری ندارن گرونترین قیمتی که پیدا میکنن میگن بیا این قیمت زدن (قیمت گذاری توسط یوزر!)

%90 قیمت گذاریهای دیوار چرته محضه ، طرف 1660 ایسوس تاف که یه کارت داغه زده 15 تومن در صورتی که زیر 5 تومن میشه پیدا کرد

یا کارت 6800 زده 20 تومن !!!

مگر ایسام ضمانت برگشت وجه نداره در صورت معامله مشکل دار ؟

3 ساعت قبل، WINNER گفته است:

بگو قبلش تست دما بده

شرط میبندم اونایی که تست دما نمیدن کارتشون یه مشکلی داره برای همین از زیرش در میرن

همونجا بگردی اونایی که کارتهاشون هیچ مشکلی نداره خودشون تست گذاشتن

دیگه اصلا لازم نیست بهشون بگی

کلا متاسفانه هیچ کس قیمت درست نمیزاره اونی هم که قیمت بهتری داره نسبت به بقیه اینجور مشکلات رو داره

اونایی هم که تست میزارن زرنگن یا دور فن نشون نمیدن یا دور فن دستی ست میکنن که کارت قبل لود شروع به چرخیدن بکنه و خنکتر باشه یا دور فن بالاتر از دفالت میزارن

در کل تقصیر خودم بود که به حرف یه نفر اعتماد کردم و دو ماه الافش شدم (خواستم مثلا حضوری بخرم) 2 ماه پیش هم قیمتها پایین بود و هم کارت فراوان

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

کل تقصیر خودم بود که به حرف یه نفر اعتماد کردم و دو ماه الافش شدم (خواستم مثلا حضوری بخرم) 2 ماه پیش هم قیمتها پایین بود و هم کارت فراوان

سلام ،ربطی به موضوع تاپیک نداره ،ولی چطوری تا همین دو سه ماه پیش همه جا کارت ماینی میفروختن مثل نقل و نبات ریخته بود ،ولی الان اصن نیست؟باز ماین داغ شده یا کلا همشون فروش رفتن و باید محموله برسه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
39 دقیقه قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام ،ربطی به موضوع تاپیک نداره ،ولی چطوری تا همین دو سه ماه پیش همه جا کارت ماینی میفروختن مثل نقل و نبات ریخته بود ،ولی الان اصن نیست؟باز ماین داغ شده یا کلا همشون فروش رفتن و باید محموله برسه؟

به نظرم یه دلیلش عیده همه رفتن تعطیلات یه دلیلشم قیمت دلاره که بعضی ها یا نمیفروشن یا قیمت فضایی میدن

برای خودم پیش اومده با چندین نفر صحبت کردم یا قیمت پرت دادن یا کلا نمیفروشن فکر میکنن مثلا طلا دستشونه نگه دارن گرون میشه

ماین با کارت گرافیک دیگه تموم شده حتی پول برقشم در نمیاد

الان تمرکز همه رو بیت کوینه که آخراشه و همه میخوان سهمی داشته باشن

با وجود قیمت پایین بیت اما سختی شبکه همیشه مثبت میخوره که قبلا تو بازار نزولی منفی میشد سختی

مطلب دیگه اینکه ایسام سه نفر کارت 6800 سافایر اگهی زده بودن اون کسی هم که مدنظر داشتم 5 تا موجودی داشت صبح چک کردم دیدم همشون کرکره پایین کشیدن

ویرایش شده توسط Hassan.SK
لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

داشت صبح چک کردم دیدم همشون کرکره پایین کشیدن

سلام به نظرم طرف تاپیک رو دیده کرکره رو پایین کشیده

لینک به دیدگاه

سلام

از ایسام نخر

ایسام خیلی ها فقط قطعه رو میزارن رو مادربرد، اگه تصویر داد میگن پس سالمه میزاریم واسه فروش

من این چند وقته دو بار رم خریدم از ایسام که هر دو بار به مشکل برخوردم، مینویسن کاملا سالمه و تست شده ولی اصلا از این چیزا خبری نیست؛ حل اختلاف هم در خوشبینانه ترین حالت میگه با هزینه خودت کالا رو برگشت بده و بعد یه هفته معطلی پولت میاد تو حساب

لینک به دیدگاه

تو ایسام یه 6800 تاف دیدم.

منتها به دوماهی طول میکشه مذاکره کنی.

بهش گفتم تست دما و ... دارید ازش  بعد 3 روز نوشته بله ... همین:/ فقط بله

درکل حضوری بخری بهتره .با از همین فروم . هرچند همین فرومم خرید 4 ام تازه کارتی بود که ظاهر و باطنش یکی بود به قولی نخواستن فرو کنن به آدم.

از دی ماه درگیر خرید یه گراف بودم.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...