رفتن به مطلب

ارتقا 3080 به 4080 یا صبر برای نسل 5000

Recommended Posts

سلام دوستان در بازی های اخیر مثل hogwartz legacy یا resident evil 4 remake یا the last of us pc متوجه شدم که کارت گرافیک من که 10 گیگ vram بیشتر نداره دیگه منقرض شده و بهتره به فکر کارت با vram بالا باشم. به نظرتون سری 4000 ارزش خرید داره یا صبر کنم برای نسل بعد؟

لینک به دیدگاه

اگه پولش رو داری ثانیه ای درنگ نکن و همین حالا بخر نسل فعلی تازه معرفی شده کو تا نسل ۵۰۰۰ سعی کن در لحظه زندگی کنی 

لینک به دیدگاه

درود

حقیقتا ربع ساعت بود که داشتم مینوشتم ولی به صورت خلاصه تر بهتون توضیح میدم😅😅

قبل از هرچیزی بگم که این مطلب با این نگرش که شما میخواید به همون اندازه که هزینه میکنید و همچنین قدرت خام کارت براتون ملاک هست( no dlss) و بدون معیار هایی مثل rtx نوشته شده و خیلی خوب میشه اگه خودتون بگید توی گیم چه تنظیماتی دارین

کارت شما در حال حاضر در بدترین حالت 20 میلیون ارزش داره

اگر شما بخواید یه کارتی مثل 4070 ti رو بخرید باید حدودا 280% بیشتر از کارت خودتون هزینه کنید در صورتی که تفاوت پرفورمنس خام این دو کارت توی رزولوشن 2k حدود 20% هست!!! 

و در ضمن 12 گیگ وی رم هم قرار نیست خیلی شمارو از این مشکل دور کنه و امکان داره این مشکل همین الانشم برای این کارت رخ بده

پس بهتره دور این گزینه رو از الان خط بکشیم

در گزینه بعدی 4080 رو داریم که حدودا 50% پرفورمنس خام بهتری داره و 330% هزینه بیشتر نسبت به کارت شما داره و 50% قدرت خام بیشترین داره همچنین وی رم 16gb هم خوب به حساب میاد و در این مورد باز هم نظر بنده منفی هستش زیرا همونطور که گفتم با نگرش فوق به مطلب نگاه شده اما اگر همچین نگرشی ندارید و میتونید این هزینه رو کنید پیشنهاد میشه

اگر شما از اون دسته دوستانی باشید که بقولا دوست دارید همون اندازه که هزینه میکنید همون اندازه هم پرفورمنس بگیرید واقعا معقول نیستش  و البته که در اینجا این رو به عهده خودتون میزارم که انتخاب کنید 

** هزینه کارت ها روی کمترین حالت بوده و dlss 3 معیار نبوده وگرنه تفاوت میتونست بیشتر باشه

و در آخر اینو بگم که اگه شما صرفا مشکلتون با vram حل میشه بنظر من میتونید برید و کارت 6900 xt رو بخرید که از کارت خودتون ارزون تر هستش و پرفورمنس بهتری داره( rtx ملاک نیست) 

و اگه طرفدار rtx هستید یا کار هایی که انجام میدین به هوش مصنوعی و برنامه های nvidia وابسته هست گزینه 3090 با یه هزینه ای حدود 10 میلیون بیشتر هم هستش که بشخصه به خاطر یه سری مشکلاتی  که برای جای گذاری vram این کارت اشاره شده و باعث کاهش عمر این کارت در طولانی مدت شده پیشنهاد نمیدم ولی این رو هم میتونید در نظر بگیرید

و در آخر اگه دوستان اشتباهی در مطلب من دیدن خیلی خوب میشه اگه اشاره کنن😅❤️

ویرایش شده توسط Zeref
لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، lvlEhRaN گفته است:

اگه پولش رو داری ثانیه ای درنگ نکن و همین حالا بخر نسل فعلی تازه معرفی شده کو تا نسل ۵۰۰۰ سعی کن در لحظه زندگی کنی 

چند روزه هر جای فروم میام میخوام مشاوره بدم - هرچی میخوام بگم شما قبلش گفتی دادا. :x

در مورد استارتر منم نظرم روی 4080 و 4090 هست، هرکدومو میتونی بگیر.

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

چند روزه هر جای فروم میام میخوام مشاوره بدم - هرچی میخوام بگم شما قبلش گفتی دادا. :x

عزیزید آقا آرمین گل 😍 بنده درس پس میدم در پیشگاه شما بزرگان 🙏🌹

لینک به دیدگاه

واقعا دوره زمونه عجیبی شده که کارت نسل قبل تو این نسل کم بیاره

نمیدونم کوتاهی از سوی تولید کنندست یا بازی ساز ها که درست بازی هارو بهینه نمیکنن

در خصوص مشکل شما چنتا راه حل پیشنهاد میکنم بسته به بودجه و سلیقه

1-اگه بودجتون میرسه به 4090 که بهترین ارزش خرید این نسل رو داره(اگر چه باز هم تو این نسل کارت با ارزش خرید بالا پیدا نمیشه) و خرید 4080 رو پیشنهاد نمیکنم به نظرم ارزشش رو نداره

2-یه لول پایین تر 4070ti رو پیشنهاد میدم

3-به صرفه ترین راه حل خرید 6900xt یا 3080ti دست دوم رو پیشنهاد میکنم،خرید نو این دو محصول رو پیشنهاد نمیکنم

طبق بنچمارک های last of us 

3080ti با 12 گیگ وی رم برای این بازی کافی بوده ولی تا کی جوابگو باشه نمیشه گفت!!

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARMIN گفته است:

باسلام

واقعا با این استرسی که ایجاد میکنه ، بنظر شما ارزش هزینه کردن داره 4090؟ 

لینک به دیدگاه

درود

چرا انویدیا در میزان Vram سری 3000 انقدر بد عمل کرده؟! آخه چرا باید کارت خوبی مثل 3080 این مقدار مموری داشته باشه؟ که کاربر رو اجبار به خرید کارتای قوی تر و گرون تر بکنه؟😕

خداروشکر در سری 4000 نسبتا میشه گفت بهتر شده اگرچه شنیده شده 4050 قراره 6 گیگ وی رم داشته باشه !!!

اما به هرحال عزیز اگر فقط یوزر انویدیا نیستی و یا از برنامه هایی که وابسته به کوداکور های انویدیا هستند استفاده نمیکنی ، مستقیم برو به سراغ کارت های AMD که در اون صورت باید حافظه بیشتر رو فدای DLSS و RT بکنی.

لینک به دیدگاه

در حال حاضر یکی از بهترین انتخاب ها 3080ti هستش

نمی دونم کی قراره 4080ti معرفی بشه اما قطها اگه عجله ندارید انتخاب بهتری نسبت به 4080 هست احتمالا را رم 20 گیگ معرفی میشه

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Mhjch گفته است:

واقعا دوره زمونه عجیبی شده که کارت نسل قبل تو این نسل کم بیاره

نمیدونم کوتاهی از سوی تولید کنندست یا بازی ساز ها که درست بازی هارو بهینه نمیکنن

در خصوص مشکل شما چنتا راه حل پیشنهاد میکنم بسته به بودجه و سلیقه

1-اگه بودجتون میرسه به 4090 که بهترین ارزش خرید این نسل رو داره(اگر چه باز هم تو این نسل کارت با ارزش خرید بالا پیدا نمیشه) و خرید 4080 رو پیشنهاد نمیکنم به نظرم ارزشش رو نداره

2-یه لول پایین تر 4070ti رو پیشنهاد میدم

3-به صرفه ترین راه حل خرید 6900xt یا 3080ti دست دوم رو پیشنهاد میکنم،خرید نو این دو محصول رو پیشنهاد نمیکنم

طبق بنچمارک های last of us 

3080ti با 12 گیگ وی رم برای این بازی کافی بوده ولی تا کی جوابگو باشه نمیشه گفت!!

بله متاسفانه سیاست های کثیف انویدیا ایجاب می کنه که کاربر نیاز داشته باشه هر نسل کارتشو عوض کنه و پولشو بریزه جیب اینا. بنده  یک سال و سه ماه بیشتر نیست 3080 خریدم و به فرض خودم غولی خریده باشم که باهاش یه چند سالی بازی کنم ولی افسوس که انویدیا فقط به فکر جیب خودشه.در ضمن گفتین 4090 بخرم که الان می بینم دو برابر 4080 قیمت داره چطور میگین ارزش خریدش بالاست؟
در ضمن به نظرتون با 3080 ti یا 3090 مشکلم حل میشه و نیازی نیست سری 4000 بخرم؟ واقعا مشکل از سمت بازی هاست یا واقعا 10 گیگ وی رم کمه؟

14 ساعت قبل، Zeref گفته است:

درود

حقیقتا ربع ساعت بود که داشتم مینوشتم ولی به صورت خلاصه تر بهتون توضیح میدم😅😅

قبل از هرچیزی بگم که این مطلب با این نگرش که شما میخواید به همون اندازه که هزینه میکنید و همچنین قدرت خام کارت براتون ملاک هست( no dlss) و بدون معیار هایی مثل rtx نوشته شده و خیلی خوب میشه اگه خودتون بگید توی گیم چه تنظیماتی دارین

کارت شما در حال حاضر در بدترین حالت 20 میلیون ارزش داره

اگر شما بخواید یه کارتی مثل 4070 ti رو بخرید باید حدودا 280% بیشتر از کارت خودتون هزینه کنید در صورتی که تفاوت پرفورمنس خام این دو کارت توی رزولوشن 2k حدود 20% هست!!! 

و در ضمن 12 گیگ وی رم هم قرار نیست خیلی شمارو از این مشکل دور کنه و امکان داره این مشکل همین الانشم برای این کارت رخ بده

پس بهتره دور این گزینه رو از الان خط بکشیم

در گزینه بعدی 4080 رو داریم که حدودا 50% پرفورمنس خام بهتری داره و 330% هزینه بیشتر نسبت به کارت شما داره و 50% قدرت خام بیشترین داره همچنین وی رم 16gb هم خوب به حساب میاد و در این مورد باز هم نظر بنده منفی هستش زیرا همونطور که گفتم با نگرش فوق به مطلب نگاه شده اما اگر همچین نگرشی ندارید و میتونید این هزینه رو کنید پیشنهاد میشه

اگر شما از اون دسته دوستانی باشید که بقولا دوست دارید همون اندازه که هزینه میکنید همون اندازه هم پرفورمنس بگیرید واقعا معقول نیستش  و البته که در اینجا این رو به عهده خودتون میزارم که انتخاب کنید 

** هزینه کارت ها روی کمترین حالت بوده و dlss 3 معیار نبوده وگرنه تفاوت میتونست بیشتر باشه

و در آخر اینو بگم که اگه شما صرفا مشکلتون با vram حل میشه بنظر من میتونید برید و کارت 6900 xt رو بخرید که از کارت خودتون ارزون تر هستش و پرفورمنس بهتری داره( rtx ملاک نیست) 

و اگه طرفدار rtx هستید یا کار هایی که انجام میدین به هوش مصنوعی و برنامه های nvidia وابسته هست گزینه 3090 با یه هزینه ای حدود 10 میلیون بیشتر هم هستش که بشخصه به خاطر یه سری مشکلاتی  که برای جای گذاری vram این کارت اشاره شده و باعث کاهش عمر این کارت در طولانی مدت شده پیشنهاد نمیدم ولی این رو هم میتونید در نظر بگیرید

و در آخر اگه دوستان اشتباهی در مطلب من دیدن خیلی خوب میشه اگه اشاره کنن😅❤️

ممنون از توضیحاتتون البته 4070 مد نظرم نبود همون 4080 مد نظرم هست که نسبت به قیمت بیشترین ارزش خرید رو داره. چون 4090 از نظر قیمتی لا اقل تو ایران دو برابر قیمت 4080 داره. الان سوپریم 4080 قیمتی حدود 72 داره و کارت منم سوپریم 3080 هست. الان به نظرتون کارت من چند فروش میره؟

لینک به دیدگاه

ممنون از نظر همه دوستان گرامی. بنده تا همین چند وقت پیش فکر می کردم برای رزولوشن 2k همین سری 3000 چند سالی جواب میده و کارت های سری 4000 مخصوص رزولوشن های بالاتر 4k و 8k می دونستم. اما مثل اینکه انویدیا چشمش به جیب گیمر های بدبختی مثل ماست و این چرخه که هر سری باید برای بازی های جدید کارت گرافیک رو عوض کنیم ادامه داره. احتمالا بازی ساز ها هم عمدا بازی ها رو بد می سازن که کاربر رو مجبور کنن که پول سخت افزاری رو بده که واقعا برای بازی نیاز نیست و عملا کارایی سخت افزاری صرف پردازش بیخود بابت عدم بهینه سازی بازی میشه.

لینک به دیدگاه

درود

RTX 4080 16GB بخرید یا منتظر RTX 4080 Ti باشید

AMD RX 7900XTX 24GB غیر رفرنس هم عالیه

لینک به دیدگاه

اونایی که 3070 ti با 8 گیگ vram دارن باید چیکار کنن؟! 🗿

انویدیا نسل 3000 قشنگ تا دسته چپوند تو گیمرا تا سریع تر مجبور به تعویض بشن . آدم زور چی بهش داره؟ اینکه کارت خیلی قدرتمنده و راحت همه بازیارو رو الترا میکشه ولی به خاطر Vram باید کیفیت تکسچر و... رو بیاره پایین . به نظر من نسل 4000 ساخته شده برای اسکیپ کردن ؛ این نسل رو کلا باید اسکیپ کرد . پرایس تو پرفورمنس افتضاااح . یکم دیگه 3080 ti هم به مشکل میخوره . بهترین راه به نظر من اینه که 3080 خودتو بفروشی (با توجه به اینکه مدل سوپریم هستش قیمت خوبی میکنه) و یه 3090 دست دو بگیری ، هم 10 درصد قویتره هم بیشتر از 2 برابر vram داره .

لینک به دیدگاه

با درود و عرض ادب
من الان خودم 3080 ده گیگ دارم و منتظر هستم تا نسل 5000 معرفی بشه و اونموقع ارتقا بدم
بنظرم ارزش نداره بخوای اینقدر هزینه کنی برای 4080
باز اگر 4090 بود یه چیزی ولی 4080 رو مخالفم ...
در کل انویدیا در نسل 4000 اونجور که انتظار میرفت خوب عمل نکرد و بخصوص در بحث بهینه سازی مصرف و گرما ، کارتهای نسل 4000 خوب نیستند
به احتمال زیاد در نسل 5000 شاهد یک جهش خوب بویژه در زمینه بهینه سازی مصرف و گرما هستیم و تکنولوژی MCM ( مولتی چیپ ) هم احتمالأ توسط AMD در نسل 8000 کارتهای AMD قرار هست بکار گرفته بشه که انودیا مجبوره برای رقابت با حریفش ، یه تکون اساسی به خودش بده 😅
در حال حاضر نظر من این هست که یا با همین کارت تا یک سال و نیم آینده صبر کن یا اینکه اگر عجله داری میتونی کارت 3090 تمیز با مهلت تست یک هفته ای با قیمت 28 تا 30 میلیون گیر بیاری که بنظرم واقعأ با این مبلغ ارزشش رو داره ...

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، Gazer گفته است:

سلام دوستان در بازی های اخیر مثل hogwartz legacy یا resident evil 4 remake یا the last of us pc متوجه شدم که کارت گرافیک من که 10 گیگ vram بیشتر نداره دیگه منقرض شده و بهتره به فکر کارت با vram بالا باشم. به نظرتون سری 4000 ارزش خرید داره یا صبر کنم برای نسل بعد؟

سلام دوست خوبم. resident evil مشکل اصلیش با rt هستش و همه جا هم نوشته شده این موضوع و باید با یه اپدیتی مشکل رو حل کنه چون وقتی بازی از میزان وی رم شما بیشتر نیاز داشته باشه نباید که کرش کنه و ارور بزنه ممکنه دچار کندی و استاتر بشه اما نه کرش.بازی هاگوارد هم که بسیار بد اوپتیمایز شده و برای بازی last of us هم با اینکه بازی پورت شده هستش اما من خودم هیچ مشکلی در 4k max نداشتم حالا نمیدونم مشکل شما چی بوده. به نظرم یه مقدار جو گیر شدید. دو تا مثال هم برای میزان مصرف وی رم بیشتر از 10 گیگ اما عدم وجود مشکل برای گرافیک میشه به watch dogs legion و cyberpunk اشاره کرد که هیچ موردی ندارند با اینکه همونطور که اشاره کردم میزان وی رم هم بالای 10 گیگ میره.

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

باسلام

واقعا با این استرسی که ایجاد میکنه ، بنظر شما ارزش هزینه کردن داره 4090؟ 

واقعیتش یاسین جان، بازی هایی که مشکل VRAM دارند اصولا از نظر فنی بهینه نیستند. محدود کردن مصرف VRAM کار سختیه برای بازی سازها، و کارو زحمت زیادی لازم داره که حاضر نیستن انجام بدن و بازی هایی میدن بیرون که از نظر کنترل مصرف رم بهینه نیست. کارت گرافیک براش 8 گیگ رم کافیه، حالا 10 گیگ و بیشتر آینده نگرانه است اما از نظر بازار نگاه کنی، مگه چند در صد ملت گرافیک با حافظه بالا دارند؟ بازار اصلی گیمینگ دست همین بچه هاییه که سیستم های ضعیف دارند. درآمد اصلی شرکت ها از همین بچه هاست.

کسانی که گرافیک 10 گیگ و یا بیشتر دارند جزو اندک جمعیت مرفه حساب میشن که اتفاقا بعید نیست عمدا بازی ها رو بهینه نمیکنند تا مردم ترقیب بشن سیستم هاشون رو ارتقا بدن باز پول بیاد توی جیب همین شرکت های سخت افزاری.

در مورد پیشنهاد 4090 که دادم، ببین، واقعیت اینه کسی که پشت یه ماشین خوب نشسته اما راضی نیست، و یه ماشین بهتر میخواد، خوب باید بهش ماشین بهتر پیشنهاد داد. من ندیدم کسی از 3080 ناراضی باشه، اما ایشون ناراضیه، خوب اوکی، برو 4080 یا 4090 بخر. اگر از بابت آب شدن درگاه نگران باشی خوب 4080 بگیر که دیگه نگرانی هم نداره.

ولی به هر صورت من دلیلی نمیبینم، حداقل تا 2025 که سری 5000 بیاد، کسی بخواد از سری 3000 به 4000 ارتقا بده. مگه اینکه پول زیادی داشته باشه و وسواسانه روی حداکثر جزئیاتی گرافیکی بازی های امروز رو نخواد با گرافیک 2 سال پیش بازی کنه. استارتر تاپیک هم ظاهرا همینطوریه یعنی هم وضع مالی خوبی داره و هم تحمل انجام بازی های روز رو با گرافیک 2 سال پیش نداره.

لینک به دیدگاه

من فن AMD نیستم اما بنظرم انویدیا سه نسله که داره کارتاشو فرو میکنه به ملت😕 و فقط مربوط به سری 3000 نمیشه.

شما کافیه از سری 2000 تا الان رو یک بررسی بکنی ، به این نتیجه میرسی که مشتری شده بازیچه دست انویدیا ، کاریش هم نمیشه کرد چون این منطق بازاره زمانی که رقیبی نداشته باشی هر قیمتی که دلت خواست میتونی روی جنست بگذاری و بچسبونی به مشتری.

نسل RTX 2000 که صرفا فقط جهت تامین سرمایه برای R&D عرضه شد و نتیجش شد دمای وحشتناک و قیمتای سرسام آور این نسل. (پرچمدارش فقط 10 الی 20 فریم با 1080ti تفاوت داشت که با یک اورکلاک کوچولو میشد بهش رسید)

سری 3000 اوج طمع و عدم توجه به خواسته یوزر در انویدیا رخ داد و از آثارش میشه به میزان وی رم های کم در مدل های قوی و از اون طرف وی رم بالا برای مدل های ارزون مثل 3060 و 3050 اشاره کرد.

اخرین دسته گل انویدیا هم که نسل RTX 4000 که فعلا بنظر من نسبتا خوب پیش رفته البته بجز مصرف به شدت بالای مدل های بالارده و وی رم داغون در مدل 4050 (البته هنوز تائید نشده).

اگه بخوام جمع بندی کنم شاهکار انویدیا سری GTX 1000 هست که هنوز پرچمدارش داره برای FHD و 2K غوغا میکنه ؛ امیدوارم انویدیا برای نسل بعدی چنین شاهکاری رو دوباره بوجود بیاره و یک جهش بسیار بزرگ نسبت به نسل قبل ایجاد بکنه.

استارتر عزیز شما الان یک کارت خیلی خوب داری و سعی کن ازش لذت ببری و انقدر درگیر ماکزیمم تنظیمات و فریم بالا نباش.

افسوس روزهایی رو میخورم که با حداقل ها دلمون خوش بود و بنده با Geforce 210 لذتی رو میبردم که الان به هیچ وجه نمیشه تجربش کرد و در اثر فضای رسانه ها و تبلیغات عادت کردیم به داشتن طمع بیشتر و مصرف گرایی.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Gazer گفته است:

بله متاسفانه سیاست های کثیف انویدیا ایجاب می کنه که کاربر نیاز داشته باشه هر نسل کارتشو عوض کنه و پولشو بریزه جیب اینا. بنده  یک سال و سه ماه بیشتر نیست 3080 خریدم و به فرض خودم غولی خریده باشم که باهاش یه چند سالی بازی کنم ولی افسوس که انویدیا فقط به فکر جیب خودشه.در ضمن گفتین 4090 بخرم که الان می بینم دو برابر 4080 قیمت داره چطور میگین ارزش خریدش بالاست؟
در ضمن به نظرتون با 3080 ti یا 3090 مشکلم حل میشه و نیازی نیست سری 4000 بخرم؟ واقعا مشکل از سمت بازی هاست یا واقعا 10 گیگ وی رم کمه؟

ممنون از توضیحاتتون البته 4070 مد نظرم نبود همون 4080 مد نظرم هست که نسبت به قیمت بیشترین ارزش خرید رو داره. چون 4090 از نظر قیمتی لا اقل تو ایران دو برابر قیمت 4080 داره. الان سوپریم 4080 قیمتی حدود 72 داره و کارت منم سوپریم 3080 هست. الان به نظرتون کارت من چند فروش میره؟

بله دقت نکرده بودم😅

ای کاش میگفتید کارتتون چه مدلیه

ولی یه مدل خیلی لو تیر هم که باشه مثل سری ونتوس بازم زیر 20 میلیون نمیشه 

و همچنان روی حرفم هستم

توی این 3 سال با رزولوشن 2k و fsrشما قرار نیس از 6900 xt پرفورمنسی زیر 60fps بگیرید(  rtxت را زمین بگذار... ‌) یا هم مشکلی مثل وی رم

و اگر این اتفاقم بیوفته دیگه باید برا کل کارت گرافیکا گریست نه فقط این یکی

ویرایش شده توسط Zeref
لینک به دیدگاه

3080ti لبه مرزه. اگه از بنده میپرسید که میگم EOL هست و برای 2K میتونه امسالم دووم بیاره. 3080ti واتربلاک evga hydrocooper کسی خواست فروشندم.

لینک به دیدگاه

فوری
💥 اطلاعات لیک شده از مشخصات کارتهای نسل 5000 انویدیا 💥
افزایش پرفورمنسی معادل 2.6 - 2 برابر نسل 4000
اگر حتی نیمی از این مشخصات صحت داشته باشند یعنی که کلأ نسل 4000 فعلی رو باید فراموش کنید و فقط برای نسل 5000 برنامه ریزی کنید

لینک یوتیوب
https://www.youtube.com/watch?v=wFIKDzMZpFc

Untitled8.jpg

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

سلام خدمت تمام اساتید
گویا فروم درست شده 
ببین داداش خلاصه بگم تمام گفتنی هارو گفتن
از کارت حال حاضرت لذت تمام و کمال ببر 
اگر خسته ای پول داری و درده دیگه ای تو زندگیت نداری برو سراغ نسل 4 انویدیا و نسل 7 ای ام دی سری کاستوم شدش
صبر کردن تا سال 2024 2025 ک مشخص نیست کی زنده اس کی مرده(انشالله ک همه ی عزیزان در سلامتی کامل باشن) و اگر حرف این عزیز
💥 اطلاعات لیک شده از مشخصات کارتهای نسل 5000 انویدیا 💥
افزایش پرفورمنسی معادل 2.6 - 2 برابر نسل 4000

درست باشه  و با شناختی ک دوستان از انویدیا دارن و با قیمت گذازیش بعید میدونم بتونین یکی تهیه کنید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...