رفتن به مطلب

تاپیک مرجع The Last Of Us Part 1 ، باگها، مشکلات ، اسکرین شات،گیم پلی و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

2 ساعت قبل، ali.king گفته است:

سلام دوستان 

بازی خوبیه ولی خب بهینه سازی افتضاحه، منو یاد اوایل رد دد 2 انداخت

بازی های خوبی از سونی روی پی سی به خوبی پورت شدن و من بدون افت فریم روی پی سی بازی کردم مثل رد دد 2 ، گاد اف وار ، انچارتد ولی نمیدونم چرا این بازی که اینقدر برای سونی خاص بود رو اینجوری فاتحه خوندن

اتفاقا شما اینو گفتی، برعکسش من یاد اوایل هرایزن زیرو دان و Dayz gone افتادم که هر دو پُرت بدی داشتن ولی بعدا بهتر شدن. البته سایبرپانک هم همین بود روز اول ولی یک سالی زمان برد. حالا شما فکر کن 60 دلار بازیو بخری یا بدتر پیشخرید کنی بعد به این مشکلات بخوری. بده دیگه.

الان بنظر من دلیلی که کسی از سایبر پانک اسم نمیبره همین برخورد اولیه هستش که باعث شد کلی از فن بیسش بریزه و کسی برای نسخه بعدش هایپ نباشه. خلاصه شتری هستش که ممکنه در هر استدیویی بخوابه. استدیو هم هرکی باشه فرقی نمیکنه. راک استار با اون همه عضمتش، GTA ریمستر رو با اون افتظاهش تو کارنامه داره که مال همین اخیره، حالا کاری به پورت GTA IV نداریم. 😑

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

به سونی چه ربطی داره؟

این بازی هم انحصاری سونی بود دیگه ! که اومد برای پی سی

لینک به دیدگاه

هم اکنون، ali.king گفته است:

این بازی هم انحصاری سونی بود دیگه ! که اومد برای پی سی

داداش انحصاریا بازی هایی بودن که قرار نبود برای پی سی ساخته بشن و فقط مخصوص کنسول پلی استیشن توسعه یافتند از جمله همین TLOUS و گاد آف وار ، که متاسفانه به دلایل مختلفی سونی و استودیوهای توسعه دهنده بعضی از این بازی ها رو بعدها برای پلتفرم PC هم عرضه کردند.

اما رد دد ردمشن انحصاری نبود از اول طبق عادت راکستار علاوه بر پلی استیشن ، برای کنسول ایکس باکس هم عرضه شد و یکسال بعدش برای پی سی هم اومد چون این روال راکستاره که گیم هاشو بعد از مدتی علاوه بر کنسول برای پی سی هم عرضه میکنه.

ویرایش شده توسط MA.Master
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، MA.Master گفته است:

داداش انحصاریا بازی هایی بودن که قرار نبود برای پی سی ساخته بشن و فقط مخصوص کنسول پلی استیشن توسعه یافتند از جمله همین TLOUS و گاد آف وار ، که متاسفانه به دلایل مختلفی سونی و استودیوهای توسعه دهنده بعضی از این بازی ها رو بعدها برای پلتفرم PC هم عرضه کردند.

اما رد دد ردمشن انحصاری نبود از اول طبق عادت راکستار علاوه بر پلی استیشن ، برای کنسول ایکس باکس هم عرضه شد و یکسال بعدش برای پی سی هم اومد چون این روال راکستاره که گیم هاشو بعد از مدتی علاوه بر کنسول برای پی سی هم عرضه میکنه.

نمیدونستم خدایی :D بچه زدن نداره :)) 

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، MA.Master گفته است:

متاسفانه ؟ جای گرم نشستیا اتفاقا کاره خوبی کردن من خودم هم ps5 دارم هم پیسی و حق همه است بتونن بازی کنن و من متاسفم اینجور افراد هنوز هستن بازی هم با آپدیت فیکس میشه دیر زود داره سوختو سوز نداره

لینک به دیدگاه

هم اکنون، HaFez گفته است:

متاسفانه ؟ جای گرم نشستیا اتفاقا کاره خوبی کردن من خودم هم ps5 دارم هم پیسی و حق همه است بتونن بازی کنن و من متاسفم اینجور افراد هنوز هستن بازی هم با آپدیت فیکس میشه دیر زود داره سوختو سوز نداره

عزیز حالا برا چی آتیشی میشی؟!😕

من خودم پی سی پلیرم و کنسول ندارم.

اولا منظور بنده از "متاسفانه" طمع و بدقولی زیاد شرکت ها و استودیوهای سازنده گیم های انحصاری بود و به نوعی من هم نارضایتی خودم رو نسبت بهشون اعلام کردم و اگر شما با دقت خونده باشید متوجه میشید نظر بنده هم مثل شماست.

دوما اگر هم قراره پورت پی سی گیمی رو بدن بیرون انگار میخوان قضیه فیثاغورس رو به اثبات برسونند😑 زورشون میاد قبل عرضه یه ذره روی گیم کار کنند و بهینش کنن که مثل TLOUS اینجوری گند نزنن به حال گیمرا. درسته که بعدها با آپدیت درست میشه ولی چه فایده وقتی با کلی ذوق گیم رو میخری ولی ضدحال میخوری باید بشینی باگ ها و کرش هاشو تحمل کنی به امید اینکه یه زمانی قراره براش آپدیت بدن.

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، MRO گفته است:

دوستان کسی آپدیت 1.0.2.0 رو تست کرده ؟

کدوم سابت گذاشته ؟ لینک بفرس

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

کدوم سابت گذاشته ؟ لینک بفرس

https://www.downloadha.com/game/download-the-last-of-us-part-1-pc/

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، MiladZQ گفته است:

همچنان همونیه ک بود. تفاوتش روی کاغذ نیست. خود بازی حس میکنم نرم تر شده کمی  ولی عملکرد پردازشی همونه فشار زیاد روی سیپیو . 

#آپدیت 4 بازی

image.thumb.jpeg.dc90839954617c73d20ca74827479e03.jpeg

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

همچنان همونیه ک بود. تفاوتش روی کاغذ نیست. خود بازی حس میکنم نرم تر شده کمی  ولی عملکرد پردازشی همونه فشار زیاد روی سیپیو . 

#آپدیت 4 بازی

درود
روی 1080 بازی میکنی ؟ دیتیل گرافیکی چی هست ؟
من با 9400 و 16 گیگ رم و 6700 به نظرت میتونم 2k اجراش کنم با تنظیمات medium  ?

لینک به دیدگاه

26 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

درود

2k

11400f

3060ti

تنظیمات مدیوم

فقط میخوام تمومش کنم 

tlou-i_2023_04_10_10_31_07_966.thumb.jpg.8e3f62c4d84d930540d3e25941331224.jpg

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

درود

الان که با 1080 و مدیوم بود تنظیمات بازی . شیدر کش لود بشه رو تنظیمات مختلف شات میگیرم.

بستگی داره کی بخواید بازی کنید .  اگر با همین وضعیت بهینگی بخواید پلی بدید نتیجه مشخصه. 

لینک به دیدگاه

6 دقیقه قبل، Sabertooth گفته است:

2k

11400f

3060ti

تنظیمات مدیوم

فقط میخوام تمومش کنم 

tlou-i_2023_04_10_10_31_07_966.thumb.jpg.8e3f62c4d84d930540d3e25941331224.jpg

اوه اوه
قاتل رم و سی پی یو ..
این بازی روی کنسول هم ظاهرا زیاد مشکل داره
من که فعلا نصب نکردم دارم آنچارتد رو میرم اونم اطوار زیاد داشت تا اینکه متوجه شدم دلیل کرشهای زیادش درایور جدید هست ! البته انچارتد اصلا سیستم رو درگیر نمیکنه مثل این ..
درایور 1 سال پیش نصب کردم دیگه کرش نمیشه آنچارتد ..
نکنه این بازی هم با درایور قدیمی بهتر اجرا بشه ؟!!
یه تست بزنید

هم اکنون، Lawrence گفته است:

الان که با 1080 و مدیوم بود تنظیمات بازی . شیدر کش لود بشه رو تنظیمات مختلف شات میگیرم.

بستگی داره کی بخواید بازی کنید .  اگر با همین وضعیت بهینگی بخواید پلی بدید نتیجه مشخصه. 

شیدر رو بزار حتما لود بشه احیانا 1 تا 2 ساعت بسته به سخت افزار طول میکشه اما توی خیلی جاها نوشته بودن خیلی کمک میکنه به بهتر اجرا شدن و کرش نشدن ..
فعلا سمتش نمیرم تا آپدیتای بیشتری براش بیاد که البته بعیده خیلی فرقی کنه !

لینک به دیدگاه

بازی رو کیفیت  high.

درصد استفاده نسبتا نزدیک cpu  و gpu .  با سیپیوی کمی قویتر ممکنه بشه گلوگاه رو حذف کرد. 

بخاطر 8 گیگ vram متاسفانه بازی دایما روی ultra کرش میکنه توی لودینگ. احتمالا میتونست فشار روی سیپیو رو کم کنه.

بهترین توصیه ام اگر الان میخواید بازی رو پلی بدیدبرای  تجریه ای که از بازی متنفر نشید  محدود کردن fps. هست.

The Last of Us™ Part I  4_10_2023 8_37_43 PM.jpeg

The Last of Us™ Part I  4_10_2023 8_46_06 PM.jpeg

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

#آپدیت 4 بازی

من 12100F و 1650S دارم

بنظر شما با این کانفیگ امکانش هست بتونم روی تنظیمات Low فریم 60 ثابت بگیرم؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، MiladZQ گفته است:

من 12100F و 1650S دارم

بنظر شما با این کانفیگ امکانش هست بتونم روی تنظیمات Low فریم 60 ثابت بگیرم؟

توی یوتیوب الان ریویو و تست گیم زیاده اون جا رو برسی کنید بهتره . امیدوارم بشه. حداقل الان به فکر بازی کردن این عنوان نباشید. خون میاد از کارتت.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان و اساتید

کانفیگ سیستم من اینه آیا جواب میده؟

I7 3770

Ram 16 1600

1070TI GAMING X

هارد 2 ترا بلک

🤔🤔

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
9 دقیقه قبل، behy گفته است:

دوستان و اساتید

I7 3770

Ram 16 1600

1070TI GAMING X

هارد 2 ترا بلک

🤔🤔

سلام دوست من

تا جواب دادن رو چی بدونیم :دی 

در کل بله می تونی بازی کنی اما ساخته شده شیدرهای اولین اجرا روی هارددیسک خیلی طولانیه بسته به قدرت پردازنده و سرعت هارد ممکنه 1 ساعتی هم طول بکشه و حتما اجازه بده 100% بعد برو توی بازی چون اگه تا قبل از ساخته شدن کامل شیدرها بری توی بازی انواع و اقسام باگ های جالب و مفرح خواهی دید :دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
11 دقیقه قبل، m!dn!ght گفته است:

سلام دوست من

تا جواب دادن رو چی بدونیم :دی 

در کل بله می تونی بازی کنی اما ساخته شده شیدرهای اولین اجرا روی هارددیسک خیلی طولانیه بسته به قدرت پردازنده و سرعت هارد ممکنه 1 ساعتی هم طول بکشه و حتما اجازه بده 100% بعد برو توی بازی چون اگه تا قبل از ساخته شدن کامل شیدرها بری توی بازی انواع و اقسام باگ های جالب و مفرح خواهی دید :دی 

سلام از ماست

رو SSD 2.5 اینچی بریزم چی؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
21 دقیقه قبل، behy گفته است:

سلام از ماست

رو SSD 2.5 اینچی بریزم چی؟

رو ssd اوکیه ولی بازم بسته به قدرت پردازنده ی زمانی حدود 30 دقیقه ایی باید در نظر بگیری برای کامل شده شیدرها 

با 13900 و nvme حدود 15 دقیقه طول میکشه :دی 

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، behy گفته است:

دوستان و اساتید

I7 3770

Ram 16 1600

1070TI GAMING X

هارد 2 ترا بلک

🤔🤔

االان که همه سیپیویی گلوگاه میکنه. اگر صبر کنید مشکل سیپیو حل شه  مشکلی نداره. ساخت کش هم موردی نداره 2 ساعتم طول بکشه یکباره فقط.

لینک به دیدگاه

11 ساعت قبل، behy گفته است:

دوستان و اساتید

I7 3770

Ram 16 1600

1070TI GAMING X

هارد 2 ترا بلک

🤔🤔

سلام.

این که بخواید بازی رو روی هارد نصب و اجرا کنید اصلا درست نیست و فقط باعث ایجاد مشکل برای سیستم و اعصاب خوردی برای شما میشه. با اینکه بازی روی ssd نصب شده ولی زمان های بارگزاری های بسیار طولانی و عذاب آور مخصوصا موقع ساخت شیدر داره. دیگه چه برسه به اینکه روی هارد نصبش کنید. توصیه میکنم که اصلا دنبال اینکار نباشید.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

The Last of Us Part I v1.0.2.1 Patch Notes for PC

.A patch for The Last of Us Part I is now live

.This update includes a highly requested improvement for the camera jitter experienced by players who use mouse and keyboard

لینک به دیدگاه

سلام.

تنظیمات الترا

کیفیت فول اچ دی

مشخضات سیستم:

6700xt

16gb

3600xt

بازی به طور وحشتناکی داره از منابع سیستم مصرف میکنه و افت فریم هم خیلی داره. به طوری که در بعضی از صحنه های شلوغ، فریم به 30 هم میرسه که این خیلی وحشتناکه.

Screenshot (36).png

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...