رفتن به مطلب

تاپیک مرجع The Last Of Us Part 1 ، باگها، مشکلات ، اسکرین شات،گیم پلی و ...

اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اینجور بازیها که بهینه نیستن همیشه سعی میکنم بعد فیکس شدن بازی کنم فرض میکنم کرک نشده و منتظر کرک شدن هستم

لینک به دیدگاه

با گرافیک 3090 هر 10 دقیقه کرش میکرد و مینداخت بیرون. همه راحل هارو امتحان کردم نشد. در آخر یه درایور اومد ورژن 531.58 مشکل رو برای همیشه حل کرد. کسانی که مشکل منو دارن این درایورو نصب کنن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم دلم میخاد این بازیا

مشکل سیستمی ندارم حمدالله

ولی نتی ندارم که دانلود کنم☹️

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، behy گفته است:

منم دلم میخاد این بازیا

بهنام جان هنوز کرک نشده بازی، البته که بازی از نظر بهینه‌سازی خیلی مشکل داره و فعلا ارزش نداره

برای نت هم خب شبانه‌ی همراه اول بزن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 دقیقه قبل، Paxton گفته است:

بهنام جان هنوز کرک نشده بازی، البته که بازی از نظر بهینه‌سازی خیلی مشکل داره و فعلا ارزش نداره

احوالت چطوره؟

سیم کارت همراه اول ندارم😂

2تا ایرانسل دارم

بایستی هاردم رو ببرم یه جا بریزه دیتاش رو

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، Paxton گفته است:

سلام.

بازی کرک شده دوست عزیز.

لینک به دیدگاه

36 دقیقه قبل، behy گفته است:

2تا ایرانسل دارم

بسته 30 گیگ 30 روزه 2 تا 7 صبح بگیرید خب

Untitled.thumb.png.af101eaa8e6efc36790d569aba75b3ec.png

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، behy گفته است:

منم دلم میخاد این بازیا

درود

مهم سیستمه که خداروشکر مشکلی از بابتش نداری.

این گیم یکی از ... گیم هایی هست که تا بحال باهاش مواجه شدم و واقعا باید دست خوش گفت به ناتی داگ😑 ، ایشالله GTA 6 بیاد ، TLOUS هم اپتیمایز میشه!!😅 بهنام جان شما خودت فروشنده ای ، برای تست گرافیکات و سایر قطعاتت اصلا سراغ تست های نرم افزاری نرو چون این بازی یه تنه هرچی گیم و نرم افزار تسته به زانو در آورده😂 گرافیکات اگر تونستن اینو با فریم و دمای قابل قبول پاس کنن همه چیز تمومه - پرچمدارای اینتل و ای ام دی فعلا توش موندن چه برسه به سیستمای اقتصادی ما.

البته سلیقه ایه اما بنظرم Part One این بازی زیاد جالب نیست و اوج جذابیت در داستان در پارت 2 اتفاق میفته اما برای شکستن کمر سیستم و تجربه کمی لحظه فان ارزشش رو داره.💜

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، M-Amin گفته است:

درود

مهم سیستمه که خداروشکر مشکلی از بابتش نداری.

این گیم یکی از ... گیم هایی هست که تا بحال باهاش مواجه شدم و واقعا باید دست خوش گفت به ناتی داگ😑 ، ایشالله GTA 6 بیاد ، TLOUS هم اپتیمایز میشه!!😅 بهنام جان شما خودت فروشنده ای ، برای تست گرافیکات و سایر قطعاتت اصلا سراغ تست های نرم افزاری نرو چون این بازی یه تنه هرچی گیم و نرم افزار تسته به زانو در آورده😂 گرافیکات اگر تونستن اینو با فریم و دمای قابل قبول پاس کنن همه چیز تمومه - پرچمدارای اینتل و ای ام دی فعلا توش موندن چه برسه به سیستمای اقتصادی ما.

البته سلیقه ایه اما بنظرم Part One این بازی زیاد جالب نیست و اوج جذابیت در داستان در پارت 2 اتفاق میفته اما برای شکستن کمر سیستم و تجربه کمی لحظه فان ارزشش رو داره.💜

بدتر از فورمارک مگه داریم؟ یه جوری لود میندازه رو سیستم صدم ثانیه امون نمیده این بدبخت خودشو فوت کنه خنک شه.

پارت دوم بازی برنامه ای براش نیست که کی میاد؟ یا اصلا میاد یا نه؟

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

14 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

بدتر از فورمارک مگه داریم؟ یه جوری لود میندازه رو سیستم صدم ثانیه امون نمیده این بدبخت خودشو فوت کنه خنک شه.

در مورد فورمارک موافقم اما فعلا این بازی به چیزی از سیستم نمونده که حمله نکنه!! از رم گرفته تا سی پی یو و ... رو هدف گرفته. خون از سیستم میچکه🙄 با این میزان وی رم کارتای انویدیا آدم بیشتر عصبی میشه ؛ منکه به شخصه خیلی ضدحال خوردم و کلی نا امیدم کرد ، هرچی بیشتر میگذره و ناتی داگ کار خاصی نمیکنه نا امیدتر هم میشم.

در ارتباط با پارت دوم هم فعلا همه چیز در حد حدس و تخمینه و ناتی داگ چیزی دربارش نگفته ولی میشه پیش بینی کرد که میادش اما نه به این زودی ها ... . فعلا این افتضاحی که با این شاهکار به بار آورده رو جمع کنه ، پارت دومش بمونه برای بعدا.

------

کلا هرچی میگذره من بیشتر میرم به سمت گیمای قدیمی😂 با این اوضاع پی سی گیمینگ کار دیگه ای هم نمیشه کرد. راکستار هم بخواد با GTA 6 از این فاجعه ها به بار بیاره باید فاتحه پی سی گیمینگ رو خوند.

ویرایش شده توسط M-Amin
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

من کارتی داشتم همه تستهای نرم افزاری پاس میکرد اما تو گیم به صورت رندوم کرش میکرد

rx 480 مرحوم 

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

اما تو فضای باز بهتره

سلام،‌زیرنویس دی ال فاکسه ؟ برای من نصب میشه ولی اصلا زبان عربی نداره که تغییرش بدم

لینک به دیدگاه

من دیشب نصب کردم با تمام آپدیت ها....

اومدم توی منو 10 دقیقه صبر کردم دیدم 9 درصد پر کرده، از اون طرفم cpu (I7 4790K) زده بود به سیم آخر تا 102 درجه دما رفته بود بالا و cpu throttling هم فعال شده بود.. بیخیالش شدم تا بعدا خمیر CPU رو تعویض کنم بعد مجدد تست کنم..... خلاصه اومدم بیرون رفتم 2 ساعت death stranding director's cut  پلی دادم، یکم پیاده روی کردم، اون طبیعت + موزیک زیبا از همه مهم تر پورت زیبا، حال بده last of us رو شست و برد.....

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، ali.king گفته است:

سلام،‌زیرنویس دی ال فاکسه ؟ برای من نصب میشه ولی اصلا زبان عربی نداره که تغییرش بدم

سلام

نیازی به انتخاب نیست منم همین مشکل داشتم دوباره نصب کردم زیر نویس رو درست شد

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، Sabertooth گفته است:

cpu  تو فضای محدود افتضاحه

tlou-i_2023_04_11_16_02_26_880.thumb.jpg.4c62c6f5477ffe086805870a2249f583.jpgtlou-i_2023_04_11_16_05_12_106.thumb.jpg.608d453a8baa28372402386c72b67c2c.jpg

اما تو فضای باز بهتره

tlou-i_2023_04_11_13_53_50_945.thumb.jpg.0157b0904589316df9f9feb4b71f8895.jpg

tlou-i_2023_04_12_15_50_49_692.thumb.jpg.99a2219439ef27391962af1fcdc4185f.jpg

بازی روی چه تنظیماتی هست؟ شیدرها گذاشتی لود بشن؟ تکسچرا خیلی داغون بنظر میان.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۲۲ در 23:42، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

تنظیمات الترا

کیفیت فول اچ دی

مشخضات سیستم:

6700xt

16gb

3600xt

بازی به طور وحشتناکی داره از منابع سیستم مصرف میکنه و افت فریم هم خیلی داره. به طوری که در بعضی از صحنه های شلوغ، فریم به 30 هم میرسه که این خیلی وحشتناکه.

Screenshot (36).png

دوست عزیز شما رو سی پی یو گلوگاه داری برای همون مشکل داری

لینک به دیدگاه

سلام دوستان خواهشا ارزون ترین باندل مادربرد و سی پی یویی ( اکبند نباشه کارکرده قدیمی خوش قیمت )  که بتونم این بازی رو در پایین ترین تنظیمات هم باشه مهم نیست معرفی کنید هر مدلی باشه فقط بازی رو اجراکنه بودجم شدیدیا افتضاحه فقط بابت اجرای این بازی last of us و Uncharted Legacy میخوام برد و سی پی یو رو اگه جور شد بخرم چون سی پی یو الانمن i5 760 هست و تا الان فقط این دو بازی رو اجرا نکرده ممنون میشم راهنمایی کنید .

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Logan2020 گفته است:

سلام دوستان خواهشا ارزون ترین باندل مادربرد و سی پی یویی ( اکبند نباشه کارکرده قدیمی خوش قیمت )  که بتونم این بازی رو در پایین ترین تنظیمات هم باشه مهم نیست معرفی کنید هر مدلی باشه فقط بازی رو اجراکنه بودجم شدیدیا افتضاحه فقط بابت اجرای این بازی last of us و Uncharted Legacy میخوام برد و سی پی یو رو اگه جور شد بخرم چون سی پی یو الانمن i5 760 هست و تا الان فقط این دو بازی رو اجرا نکرده ممنون میشم راهنمایی کنید .

فکر میکنم بروزرسانی برای انچارتد که با سی پی یو ها مشکل داشت منتشر شده

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۱/۲۴ در 00:51، Sabertooth گفته است:

cpu  تو فضای محدود افتضاحه

tlou-i_2023_04_11_16_02_26_880.thumb.jpg.4c62c6f5477ffe086805870a2249f583.jpgtlou-i_2023_04_11_16_05_12_106.thumb.jpg.608d453a8baa28372402386c72b67c2c.jpg

اما تو فضای باز بهتره

tlou-i_2023_04_11_13_53_50_945.thumb.jpg.0157b0904589316df9f9feb4b71f8895.jpg

tlou-i_2023_04_12_15_50_49_692.thumb.jpg.99a2219439ef27391962af1fcdc4185f.jpg

توی چه رزلوشنی بازی می کنی؟  این بازی حداقل 8 هسته پردازنده می خواد که نرمال اجرا بشه

توی تنظمیات الترا حتی روی 1080p هم نزدیک 10 گیگ وی رم می خواد 

پورت بازی واقعا عجیب و غیر منطقی سنگینه 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، m!dn!ght گفته است:

توی چه رزلوشنی بازی می کنی؟  این بازی حداقل 8 هسته پردازنده می خواد که نرمال اجرا بشه

توی تنظمیات الترا حتی روی 1080p هم نزدیک 10 گیگ وی رم می خواد 

پورت بازی واقعا عجیب و غیر منطقی سنگینه 

2k

روی high 

dlss روشن 

البته بگم بازی روی hdd هست😂 بازی که تموم شد اما داستان خوبش مشکلاتش رو شست و برد

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۱/۲۴ در 10:58، Mr.jalilpour گفته است:

من دیشب نصب کردم با تمام آپدیت ها....

اومدم توی منو 10 دقیقه صبر کردم دیدم 9 درصد پر کرده، از اون طرفم cpu (I7 4790K) زده بود به سیم آخر تا 102 درجه دما رفته بود بالا و cpu throttling هم فعال شده بود.. بیخیالش شدم تا بعدا خمیر CPU رو تعویض کنم بعد مجدد تست کنم..... خلاصه اومدم بیرون رفتم 2 ساعت death stranding director's cut  پلی دادم، یکم پیاده روی کردم، اون طبیعت + موزیک زیبا از همه مهم تر پورت زیبا، حال بده last of us رو شست و برد.....

اسم Death Stranding رو آوردی داغ دلم تازه شد
یادمه حدود دو سال پیش که بازی کرک شد ، بیشتر از 190 ساعت این بازی رو پلی دادم
حتی آخرش هنوز دلم نمیومد بازی را تموم کنم ( فکر کنم اگر تمومش نمیکردم تا 500 ساعت هم پلی می دادم )
کلأ معتادش شده بودم ( یه جورایی عاشق شغل شریف "کولبری" شده بودم ) 😅
هر باری رو که به مقصد می رسوندم و تخلیه میکردم ، احساس میکردم که یه بار سنگین از روی دوش من در زندگی کم شده ( ارضا میشدم 😅 )

ویرایش شده توسط saeedx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...