رفتن به مطلب

خنک کننده برای کیس Green X3

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

اگر این براکتی که آخر صفحه پی دی اف هم تصویرش هست منظورت هستش که باید بگم تو جعبه هستش و جای نگرانی نیست.

ببینم حالا مگر شما مینبردت چیه که نگران شدی؟

آره همونو میگم، یعنی هر 2 نوع براکت تو جعبش هست؟ تفاوتشونو دیدین؟ خیلی شبیه هستنا!

مادربورد من Asus P8Z68-V Pro پردازنده هم i5-2500K .

لینک به دیدگاه

من رو هم به شک انداختی ، باشه من فردا دوباره کارتون کولر رو چک میکنم و خبر قطعیش رو بهت میدم.

ولی بهت اطمینان میدم که داره ؛ اگرهم نداشت و به کارت نیومد بیا پیش خودم، با کسر30%ازت برش میدارم :lol:

چک میکنم.

لینک به دیدگاه

با اجازه شروع کننده تاپیک

من هم یک سوال از دوستان داشتم

CPU COR i3 2120 دارم دماش در حالت عادی 38 و موقع بازی 52 تا 58 هست

به نظر شما براش کولر بگیرم یا احتیاج نداره؟

با تشکر

لینک به دیدگاه

سلام دوست گلم من کیس x3داشتم در خرید کولر برای این کیس فوق العاده دقت کن چون اگر یکم ارتفاع کولرت زیاد باشه حتما به در بغل گیر میکنه . به نظر من cnps 9900 maxخوبه .

لینک به دیدگاه

با اجازه شروع کننده تاپیک

من هم یک سوال از دوستان داشتم

CPU COR i3 2120 دارم دماش در حالت عادی 38 و موقع بازی 52 تا 58 هست

به نظر شما براش کولر بگیرم یا احتیاج نداره؟

با تشکر

درود دوست گلم اگر براش یه کولر بگیری خیلی بهتره حداقل از بابت سلامت پردازنده خیالت راحته .

لینک به دیدگاه

درود دوست گلم اگر براش یه کولر بگیری خیلی بهتره حداقل از بابت سلامت پردازنده خیالت راحته .

ممنون از جوابتون

ببخشید میشه راهنمایی کنید چه مدل کولری بگیرم بهتر هست؟

کیس HUNTER

لینک به دیدگاه

دمای پردازنده شما مشکلی نداره . ولی اگر دوست داری که براش کولر بگیری ، یک مدل تا 50 تومان هم براش کفایت میکنه . کولری مثل بوفالو 100 گرین یا ترانسفورمر 3 گرین . تو کیس شما هم جا میشن . بیشتر هزینه نکن . چون به کارت نمیاد .

لینک به دیدگاه

دمای پردازنده شما مشکلی نداره . ولی اگر دوست داری که براش کولر بگیری ، یک مدل تا 50 تومان هم براش کفایت میکنه . کولری مثل بوفالو 100 گرین یا ترانسفورمر 3 گرین . تو کیس شما هم جا میشن . بیشتر هزینه نکن . چون به کارت نمیاد .

بله دوست گلم شما یکی از این کولر هایی که آقا حامد فرمودند میتونی بگیری و کاملا مناسب هست .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...