رفتن به مطلب

مشکل لانچ فورزا 5 / forza 5

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

ورژن جدید بازی رو (ریپک دودی) گرفتم و نصب کردم . وقتی روی ایکون بازی میزنم , برنامه بمدت چندین ثانیه تو تسک منیجر میاد که داره cpu رو درگیر میکنه ولی بعش از تو تسک منیجر میره و بازی هم لانچ نمیشه. اخرین ورژن دایرکت ایکس (حتی تیک ورژنی که تو نصب بازی هست رو هم زدم نصب کنه) , اخرین ورژن های c++ , اخرین ورژن درایو کارت گرافیک نصبه و ویندوز هم w10 pro 22h2 و کاملا اپدیت شده.انتی ویروس هم خاموش بوده. از حیث سخت افزاری هم سیستم اوکیه منتهی با تمام این شرایط بازم بازی اجرا نمیشه و با زدن ایکون بازی هیچ اتفاقی نمیوفته...

کسی راه حل نداره؟؟؟؟

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

با سلام

ورژن جدید بازی رو (ریپک دودی) گرفتم و نصب کردم . وقتی روی ایکون بازی میزنم , برنامه بمدت چندین ثانیه تو تسک منیجر میاد که داره cpu رو درگیر میکنه ولی بعش از تو تسک منیجر میره و بازی هم لانچ نمیشه. اخرین ورژن دایرکت ایکس (حتی تیک ورژنی که تو نصب بازی هست رو هم زدم نصب کنه) , اخرین ورژن های c++ , اخرین ورژن درایو کارت گرافیک نصبه و ویندوز هم w10 pro 22h2 و کاملا اپدیت شده.انتی ویروس هم خاموش بوده. از حیث سخت افزاری هم سیستم اوکیه منتهی با تمام این شرایط بازم بازی اجرا نمیشه و با زدن ایکون بازی هیچ اتفاقی نمیوفته...

کسی راه حل نداره؟؟؟؟

سلام. کرک بازی پاک نشده؟ برای اطمینان از این قضیه یکبار کرک رو روی بازی اعمال بکن.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. کرک بازی پاک نشده؟ برای اطمینان از این قضیه یکبار کرک رو روی بازی اعمال بکن.

تو حالت safe mode بازی رو نصب کردم، آنتی ویروس رو غیر فعال کردم بازی رو نصب و اجرا کردم ، چندین بار کرک رو اعمال کردم، هر راهی بگی برای اطمینان از کرک و بازی امتحان کردم... نمیدونم چمرگشه... 

لینک به دیدگاه

بازیای مایکروسافت خیلی وقتا این طوری قاطی میکنن.  نسخه اصلیش هم بعضا اینطور میشه چه برسه به کرکی. شما  فایل اپدیت ویندوزت رو بگیر. از همون ستاپ یکبار نصبش کن.مجدد تست کن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بازیهای مایکروسافت همیشه اینجوری ادا میدن من تو فورزا 3 پدرم دراومد اخر سر کودکس دانلود کردم درست شد

شما هم به نظرم چاره ای نداری نسخه اصلی و بدون فشرده سازی و حذفیات دانلود کنی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
20 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

با سلام

کسی راه حل نداره؟؟؟؟

درود

منم همین نسخه رو دارم ابتدای اجرا هر سه بار یک بار از داخل بازی بیرون میپره. داخل بازی هم پایدار نیست و هر 3-4 ساعت بازی یکبار بیرون میپره. حالا میخوام اون فایل های انتخابی DODi که پک زبان و ویدیو هست رو هم بگیرم و بریزم. لینک زیر یه کرک جداگانه هم گذاشته:

https://www.p30day.ir/بازی-forza-horizon-5-pc-284100.html

امتحانش ضرری نداره.

لینک به دیدگاه

24 دقیقه قبل، HeX گفته است:

درود

منم همین نسخه رو دارم ابتدای اجرا هر سه بار یک بار از داخل بازی بیرون میپره. داخل بازی هم پایدار نیست و هر 3-4 ساعت بازی یکبار بیرون میپره. حالا میخوام اون فایل های انتخابی DODi که پک زبان و ویدیو هست رو هم بگیرم و بریزم. لینک زیر یه کرک جداگانه هم گذاشته:

امتحانش ضرری نداره.

بازیایی مایکروسافت یه منطق مسخره ای دارن که آدم شاخ درمیاره.

دراین حد بگم من فورزا 4 نت تایپم با  گوشی  شماره 3 بود و داغون بازی کرش میکرد رندوم. با adsl  و نت تایپ open مشکل کرش حل میشد.البته نسخه اصلی رو دارم من. ولی خب از کرک چه توقعی هست؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، HeX گفته است:

درود

امتحانش ضرری نداره.

من از همین سایت نسخه دودی و موارد اضافی و اون اپدیت جدیدی که براش اومده رو گرفتم و بار ها کرک خود نسخه و اپدیت رو اعمال کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم . بنظرم نباید کار به برنامه ای داشت که به هر نحوی داره کار میکنه . حذف و نصب نکنید از شما هم بپره... ظاهرا افراد دیگری هم این مشکل عدم اجرا رو دارند....

فعلا تصمیم گرفتم نسخه p2p که فشرده نیست رو امتحان کنم که متاسفانه بعد دانلود 130 گیگ تازه فهمیدم یکی از پارت های دانلود سایتی که ازش میگرفتم مشکل داره و دانلود نمیشه(سایت دانلود دات ای ار)... اگر سایت مشکل لینک اش رو حل کرد و نصب کردم تو همین تایپیک اطلاع میدم

اونم نشد نسخه قدیمی کدکس رو میریزم و اپدیت محتویات جدید اش رو هم از همین سایت که بصورت جدا ارایه کرده دان میکنم...خدا برکت بده همراه اول که تا حالا 600 g دان کردیم هنوزم راه داره...

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۱/۲۳ در 17:08، Ali0110 گفته است:

من از همین سایت نسخه دودی و موارد اضافی و اون اپدیت جدیدی که براش اومده رو گرفتم و بار ها کرک خود نسخه و اپدیت رو اعمال کردم و هیچ نتیجه ای نگرفتم . بنظرم نباید کار به برنامه ای داشت که به هر نحوی داره کار میکنه . حذف و نصب نکنید از شما هم بپره... ظاهرا افراد دیگری هم این مشکل عدم اجرا رو دارند....

فعلا تصمیم گرفتم نسخه p2p که فشرده نیست رو امتحان کنم که متاسفانه بعد دانلود 130 گیگ تازه فهمیدم یکی از پارت های دانلود سایتی که ازش میگرفتم مشکل داره و دانلود نمیشه(سایت دانلود دات ای ار)... اگر سایت مشکل لینک اش رو حل کرد و نصب کردم تو همین تایپیک اطلاع میدم

اونم نشد نسخه قدیمی کدکس رو میریزم و اپدیت محتویات جدید اش رو هم از همین سایت که بصورت جدا ارایه کرده دان میکنم...خدا برکت بده همراه اول که تا حالا 600 g دان کردیم هنوزم راه داره...

https://www.skidrowreloaded.com/forza-horizon-5-premium-edition-v1-576-537-0-p2p/

درود
آخرین نسخه P2p 

لینک به دیدگاه

صد در صد در پس زمینه کرک بازی پاک میشه و متوجه نمیشید

تنها راه اعتماد سازی برای انتی ویروس یا دیفندر ویندوز هست

لینک به دیدگاه

با سلام خدمت دوستان و تشکر بابت راهنمایی هاشون

چند روز فروم خراب بود. بعد که بالا اومد من نتیجه رو سریعا اعلام کردم ولی انگار پیام من پاک شده و نمیدونم چرا موجود نیست به همین خاطر دوباره پیامم رو مینویسم :

بعد از حدود 400 گیگ دانلود و نصب انواع نسخه های مختلف شامل dodi همراه و بدون محتویات اضافی اش، آخرین نسخه fitgirl، آخرین نسخه P2P، دو حالت کرک آنلاین و آفلاین، بهمراه اعمال آپدیت جدید برای هر 3 مورد

( تمام مواردی که سایت پشتیبان بازی و یوتیوبر ها پیشنهاد داده بودند رو انجام دادم چه نصب در حالت سیف مود و راه اندازی سیستم در حالت Clean boot و ریست مایکروسافت استور و... منظورم از از تمامی موارد، تمام موارده و شامل غیر فعال سازی آنتی ویروس در تمام مراحل نصب و اجرا ، اجرا Loader بازی در حالت administrator هم میشه) 

نتیجه نهایی : بازی اجرا نشد و کسانی که بازی در سیستمشون اجرا نمیشه باید منتظر آپدیت باشند

اگر میخواید بازی رو بی مشکل و زودتر بازی کنید از آخرین نسخه کرک codex که فکر کنم 1.522 استفاده کنید

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

راه حل یک نظر در سایت دانلودها... من نت ندارم بازی رو دانلود و تست کنم. من چون تمام تلاشم رو اعمال کرک آفلاین بود و تغییرات زیادی تو سیستم و تنظیماتش دادم و بعد کرک آفلاین، کرک آنلاین رو تست کردم ممکنه کاری کرده باشم که کرک آنلاین درست اعمال نشده باشه. اگر این راه حل جواب بده یعنی بعضی سیستم ها با کرک آفلاین مشکل دارند و تنها راه اعمال کرک آنلاین با لوگین در استیم و ایکس باکس و بعد استفاده آفلاین از بازیه، آنلاین هم تو سرور اصلی خود بازی میشه ولی ازون جهت که احتمال شناسایی اکانت و بن شدنش هست بهتره از اکانت اصلی خودتون استفاده نکنید. 

دوستانی مشکل آفلاین دارن بازی بعد از چند ثانیه میندازه بیرون این کار انجام بدن( مناسب نسخه v1.573.834.0)

1 اکانت داخل استیم بسازید. وارد اکانت بشید . استیم باز کنید اکانت بالا بیاد

2 بعد دوباره اکانت داخل ایکس باکس بسازید
وارد شید

3 بازی فورزا نصب کنید. محتویات پوشه اورجینال به مسیر نصب کپی کنید. بعد محتویات پوشه آنلاین یا مولتی رو تو مسیر نصب بریزید

4 بازی رو اجرا کنید. یکم بازی کنید تا مرحله انلاینش بیاد و منو باز بشه. وقتی باز شد خارج شید از بازی. نت خاموش کنید  و بازی رو آفلاین اجرا کنید

ویرایش شده توسط Ali0110
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۱ در 17:32، Ali0110 گفته است:

چند روز فروم خراب بود. بعد که بالا اومد من نتیجه رو سریعا اعلام کردم ولی انگار پیام من پاک شده و نمیدونم چرا موجود نیست به همین خاطر دوباره پیامم رو مینویسم :

بعد از حدود 400 گیگ دانلود و نصب انواع نسخه های مختلف شامل dodi همراه و بدون محتویات اضافی اش، آخرین نسخه fitgirl، آخرین نسخه P2P، دو حالت کرک آنلاین و آفلاین، بهمراه اعمال آپدیت جدید برای هر 3 مورد

( تمام مواردی که سایت پشتیبان بازی و یوتیوبر ها پیشنهاد داده بودند رو انجام دادم چه نصب در حالت سیف مود و راه اندازی سیستم در حالت Clean boot و ریست مایکروسافت استور و... منظورم از از تمامی موارد، تمام موارده و شامل غیر فعال سازی آنتی ویروس در تمام مراحل نصب و اجرا ، اجرا Loader بازی در حالت administrator هم میشه) 

نتیجه نهایی : بازی اجرا نشد و کسانی که بازی در سیستمشون اجرا نمیشه باید منتظر آپدیت باشند

اگر میخواید بازی رو بی مشکل و زودتر بازی کنید از آخرین نسخه کرک codex که فکر کنم 1.522 استفاده کنید

70 تومن میدادی اشتراک آنلاینشو میگرفتی ساده تر بود بخدا.

لینک به دیدگاه

44 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

70 تومن میدادی اشتراک آنلاینشو میگرفتی ساده تر بود بخدا.

تو چند تا فروم در موردش دیدم دوستان صحبت می‌کنند و ناراضی اند. پیشنهاد هم می‌کردند اصلا طرف اشتراکی ها نریم. خصوصا فورزا که تفننی میخوای تا یکی دو سال بازی کنی... تهش بازی هایی که نهایت 50 ساعت گیم پلی داشته باشند رو پیشنهاد می‌کردند که اونم سریع بزنیش تموم شه. شما اگر تجربه تو این زمینه دارید بفرمایید... 

یه بحث دیگه هم که من متوجه نمی‌شدم اینکه برای دو یا چند تا بازی، باید چند تا اکانت مختلف وارد کنی و استفاده هم زمان چند اکانت ممکن نیست. مثلا فورزا رو رویه اکانت بخری و بخوای 1 سال داشته باشیش تو اون مدت نمیتونی بازی دیگه بخری چون باید براش تغییر اکانت بدی...؟؟؟ خلاصه من بازخورد های منفی رو دیدم دیگه زیاد طرفش نرفتم، این سوال هح هنوز تو ذهن من مونده که آیا اینطوریه یا نه؟ 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Ali0110 گفته است:

این سوال هح هنوز تو ذهن من مونده که آیا اینطوریه یا نه؟ 

رو پلتفرم مایکروسافت استور این مسایل نیست. تا زمانی که ویندوز عوض نکنی نیاز نیست اکانتی لاگین شه . همزمان هم میشه چند اکانت روی سیستم داشت که هرکدوم بازی های خودشونو دارن.

من خودم  هرسه تا نسخه فورزا .. گیرز. و سی آف تیوز رو همین شکلی پلی میدم.

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
در ۱۴۰۲/۲/۲ در 18:52، Ali0110 گفته است:

راه حل یک نظر در سایت دانلودها... من نت ندارم بازی رو دانلود و تست کنم. من چون تمام تلاشم رو اعمال کرک آفلاین بود و تغییرات زیادی تو سیستم و تنظیماتش دادم و بعد کرک آفلاین، کرک آنلاین رو تست کردم ممکنه کاری کرده باشم که کرک آنلاین درست اعمال نشده باشه. اگر این راه حل جواب بده یعنی بعضی سیستم ها با کرک آفلاین مشکل دارند و تنها راه اعمال کرک آنلاین با لوگین در استیم و ایکس باکس و بعد استفاده آفلاین از بازیه، آنلاین هم تو سرور اصلی خود بازی میشه ولی ازون جهت که احتمال شناسایی اکانت و بن شدنش هست بهتره از اکانت اصلی خودتون استفاده نکنید. 

دوستانی مشکل آفلاین دارن بازی بعد از چند ثانیه میندازه بیرون این کار انجام بدن( مناسب نسخه v1.573.834.0)

1 اکانت داخل استیم بسازید. وارد اکانت بشید . استیم باز کنید اکانت بالا بیاد

2 بعد دوباره اکانت داخل ایکس باکس بسازید
وارد شید

3 بازی فورزا نصب کنید. محتویات پوشه اورجینال به مسیر نصب کپی کنید. بعد محتویات پوشه آنلاین یا مولتی رو تو مسیر نصب بریزید

4 بازی رو اجرا کنید. یکم بازی کنید تا مرحله انلاینش بیاد و منو باز بشه. وقتی باز شد خارج شید از بازی. نت خاموش کنید  و بازی رو آفلاین اجرا کنید

درود

یک آپدیت جدید هم اومده  v1.581.488.0.

البته من خودم امتحان نکردم. چون این آخرین بیلدی که من نصب کردم فایل های بازی رو نمیشناسه. یکم کلنجار رفتم ولی حوصله  نداشتم دنبال راه حل بگردم برای نصب دوتا آپدیت. همینطوری شاید هفته ای دو ساعت پلی بدم حالا یکی دو بار هم کرش کنه😅

در ۱۴۰۲/۲/۱ در 17:32، Ali0110 گفته است:

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من پوشه بازیو چک کردم چیزی متوجه نشدم کدوم نسخه رو گرفتم ولی نسخه از قبل نصب شده بود و کامل بود (بازیهای مایکروسافت نباید فشرده گرفت)

حالا یکبار هم چک میکنم ببینم چیزی اشاره کدوم نسخه دانلود کردم البته بنده همون اوایل گرفتم و اپدیت ها رو روش اعمال کردم آپدیت های اخری هم کلا الکی دانلود کنیم و نصب نشدن

ولی تا حالا فکر نکنم کرش داشته باشم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...