رفتن به مطلب

راهنمایی خرید ماشین ظرف شویی

ali m
 اشتراک گذاری

انتخاب برند  

15 کاربر تاکنون رای داده است

1. 1. کدام برند رو انتخاب کنم

• الجی
      6
    • بوش
      8
    • برند ایرانی (لطفا در تاپیک برند رو نام ببرید)
      1

Recommended Posts

سلام برای خرید ماشین ظرف شویی از دوستان راهنمایی بگیرم 

چه مارکی بگیرم بهتر است.

هر کس  هر تجربه ای دارد در اختیار دوستان قرار بدهد

ایرانی بخواهم  بگیرم چی پیشنهاد می دهید ?

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگه الجی گیر میاد که سراغ برند دیگه نرو

لینک به دیدگاه

دوست عزیز بنده بهتون ماشین ظرفشویی ال جی سری 512 یا 532 رو توصیه میکنم.

میتونید از سایتهای بانه ای توی قیمت 29 تومن گیر بیارید مدل 512 رو 532 رو هم فکر کنم 31 یا 2 باشه فرقشون هم فقط توی بخار شوره وگرنه کلا یکی هستن.

ایرانی هم به هیچ عنوان نگیر چون قیمتشون با ماشینهای ال جی الان یکی شده.

اگر هم بودجت بالای 40 تومن سری های بوش حرف نداره.

لینک به دیدگاه

هر چقدر که ال جی و سامسونگ رو برای یخچال و فریزر توصیه میکنم و میگم سمت بوش نرید برای یخچال و فریزر

برای ماشین ظرفشوئی و برای ماشین لباسشوئی فقط بوش و لاغیر و برای این 2 مورد سمت ال جی و سامسونگ نروید

حالا هر چقدر که بوش گرانتر باشه مهم نیست

ایرانی هم که خب اگر به آتش زدن پول جلوی چشمهاتون ولی ذره ذره علاقه دارید من پیشنهادم آتش زدن ناگهانی فیزیکی پولها هست

لینک به دیدگاه

جنس ایرانی که واقعا خریدش توجیه نداره. 

تو جنس های بانه ای سعی کنید از وب سایت های معتبر خرید کنید. بنده الجی رو توصیه میکنم چون چندین نفر از اعضای خانواده ام چندین سال است دارند و راضی هستند.

لینک به دیدگاه

LG بگیرد واقعا این برند تو لوازم خانگی عالی هست . اگه پول دارید بوش ولی مراقب باشید به شما تقلبی ندن . ولی خودم باشم LG میگیرم . ایرانی نگیرید. بهترین لوازم خانگی ایران را ارج میزد که درش را تخته کردن. 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

هر چقدر که ال جی و سامسونگ رو برای یخچال و فریزر توصیه میکنم و میگم سمت بوش نرید برای یخچال و فریزر

برای ماشین ظرفشوئی و برای ماشین لباسشوئی فقط بوش و لاغیر و برای این 2 مورد سمت ال جی و سامسونگ نروید

حالا هر چقدر که بوش گرانتر باشه مهم نیست

ایرانی هم که خب اگر به آتش زدن پول جلوی چشمهاتون ولی ذره ذره علاقه دارید من پیشنهادم آتش زدن ناگهانی فیزیکی پولها هست

میشه بفرماید تجربه ای که دارید رو در میان بگذارید.

لینک به دیدگاه

سلام در صورتی که میخاید قسطی بخرید و فقط ایرانی دارن،اسنوا بد نیست،اگر دستتون بازه که هیچ

کلا اسنوا بد نیست،حداقل با تجربه ای که ما داریم ،جنساش حداقل پنج سال بدونه دردسر کار میکنه 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام در صورتی که میخاید قسطی بخرید و فقط ایرانی دارن،اسنوا بد نیست،اگر دستتون بازه که هیچ

کلا اسنوا بد نیست،حداقل با تجربه ای که ما داریم ،جنساش حداقل پنج سال بدونه دردسر کار میکنه 

سلام خرید نقدی است ولی نمی دونم از کدام سایت بگیریم که مطمئن باشد

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، ali m گفته است:

سلام خرید نقدی است ولی نمی دونم از کدام سایت بگیریم که مطمئن باشد

سایت salambaabaa سایت معتبریه...اینستاشونو چک کن و سایتشونم بررسی کن...ایرانی نگیر

بوش اگر منتاژ ترکیه بدرد نمیخوره....

ویرایش شده توسط phoenixia
لینک به دیدگاه

تو همچین مساعلی هیچ موردی رو غیر از خرید حضوری رو بنظرم نمیشه پیشنهاد داد.

الویت خریدتون بوش اصل باشه (تنها راهشم خرید حضوری و تطابق مدل فیزیکی با اطلاعات شرکت هست)

بعدم ژاپنی ها مثل هیتاچی و پاناسونیک و آخرش کره ای ها.

بودجتون خودش مشخص کننده نهایی ترین مدل خواهد شد.

اگرم وقت فعلا ندارید بزاریدش برای تابستون البته که الان بازه زمانی بسیار خوبی برای تهیه از بانه و گناوه هست.

لینک به دیدگاه

8 ساعت قبل، phoenixia گفته است:

سایت salambaabaa سایت معتبریه...اینستاشونو چک کن و سایتشونم بررسی کن...ایرانی نگیر

بوش اگر منتاژ ترکیه بدرد نمیخوره....

این سایت رو من خیلی تعریف ش رو شنیدم. بچه های بازی سنتر اکثرا از اینجا تی وی خریدن و همه هم راضی بودند.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

تو همچین مساعلی هیچ موردی رو غیر از خرید حضوری رو بنظرم نمیشه پیشنهاد داد.

الویت خریدتون بوش اصل باشه (تنها راهشم خرید حضوری و تطابق مدل فیزیکی با اطلاعات شرکت هست)

بعدم ژاپنی ها مثل هیتاچی و پاناسونیک و آخرش کره ای ها.

بودجتون خودش مشخص کننده نهایی ترین مدل خواهد شد.

اگرم وقت فعلا ندارید بزاریدش برای تابستون البته که الان بازه زمانی بسیار خوبی برای تهیه از بانه و گناوه هست.

فعلا که دارم تحقیق می کنم برای انتخاب ولی بودجه مشخص نشده .برند اصلی بوش به جز آلمان  کدام کشور است

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، ali m گفته است:

فعلا که دارم تحقیق می کنم برای انتخاب ولی بودجه مشخص نشده .برند اصلی بوش به جز آلمان  کدام کشور است

ژاپنی:هیتاچی ،پاناسونیک ،توشیبا هم یادم نمیاد نو دیده باشم.

قیمتشون بابوش تاجایی که اطلاع دارم تفاوت خاصی نمیکرده.

مدلم شما بخوای بازار تهیه کنی اونجا میتونی متوجه بشی چه مدلی موجود هست.

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، Arthur گفته است:

این سایت رو من خیلی تعریف ش رو شنیدم. بچه های بازی سنتر اکثرا از اینجا تی وی خریدن و همه هم راضی بودند.

خواستی ازین سایت خرید کنی حتما قبلش با مشاوراشون صحبت کن بهترین راهنماییرو اونا میتونن انجام بدن...بوش اگر اصل گیر آوردی بگیر تو سایت سلام بابا قسمت مشخصات کشور منتاژ کنندرو ذکر کرده...ولی محصولات جدید سامسونگ رو در نظر بگیر که با ai کار میکنن در واقع هوشمندن و کمترین مصرف آب و شویندرو دارن قیمتاشون یکم بالاست ولی واقعا محشرن...

لینک به دیدگاه

یه ظرفشویی مایدیا دارم می خوام بفروشمش نصف قیمت...خیلی کم کاره و در حد نو حساب میشه...علت فروشم گرانی و کمیاب شدن قرص و نمک و پودر و ژله و ..تو شهرستان مایه که مارک اصلشون هم به سختی گیر میاد...

ماشین ظرفشویی به درد شتشوی روزانه نمی خوره و خرجت بالا می زنه باید یه بسته 150 تایی قرص کوانتوم فینیش اصل بگیری هفته ای یه بار روشن کنی بیشتر به درد مهمان ها می خوره بخصوص اونهایی مهمان هایی که بیمار و مریض هستن مثلا کرونا آنفلانزا سرما و..دارن و می خوای ظرفا رو ضد عفونی کنی بعدش هم باید هم یه دور با دست بشوری که مواد شیمیایی باقی مونده روی ظروف برن

از جلا دهنده هم اصلا نباید استفاده کنی چون سمی و سرطان زا هست و در ثانیه های آخر اضافه  می شه  برای خشک کردن ظرف یه نوع روغن ضد آب هست که عوارض بالایی داره و خیلی ها اصلا استفاده نمی کنن در ازای چندتا لک جای آب کمتر بیشتر روی لیوان ها

دو تا فیلتر الیافی 5 میکرونی 10 اینچ و پلی فسفات که سالی یه بار هم باید تعویض شن باید با تبدیل 2 به یک قبلش بزنی که رسوب نگیره و زنگ نزه یه آهنربا هم باید بزاری کفش که زنگ های آب داخل لوله بهش بچسبن و تو ماشین نماند!

ویرایش شده توسط nasir1367
لینک به دیدگاه

سلام 

قبل عید منم همچین تاپیکی رو زدم کلی تحقیق کردم و R5 تولید مصر رو گرفتم

به شدت هم راضیم از خریدم

https://forum.lioncomputer.com/topic/132722-ماشین-لباسشویی-چی-بگیرم؟/page/2/#comment-1451748

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، real fc گفته است:

سلام 

قبل عید منم همچین تاپیکی رو زدم کلی تحقیق کردم و R5 تولید مصر رو گرفتم

به شدت هم راضیم از خریدم

https://forum.lioncomputer.com/topic/132722-ماشین-لباسشویی-چی-بگیرم؟/page/2/#comment-1451748

مبارک باشه.فعلا که به نتیجه برای خرید نرسیدم.بببنم دوستان دیگه هستند راهنمایی کنند

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ali m گفته است:

مبارک باشه.فعلا که به نتیجه برای خرید نرسیدم.بببنم دوستان دیگه هستند راهنمایی کنند

مدلای زیمنس رو هم یه بررسی داشته باش

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، ali m گفته است:

دقیقا مشکلت چیه

یدونه v5  یاr5 بگیر خلاص

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، real fc گفته است:

دقیقا مشکلت چیه

یدونه v5  یاr5 بگیر خلاص

مشکل که ندارم ولی دوست داشتم افرادی بیشتری از تجربه خودشان  از وسیله که در منزل دارند استفاده می کنند  در اختیار قرار دهند

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...