رفتن به مطلب

سوال درباره خرید کالا بصورت کارت به کارت

Mey67
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

از یک فروشگاه بنام توس آراکس قصد خرید کالایی دارم..قیمت کالا از 4400 افزایش داد به 4900...

میگن بصورت کارت به کارت واریز کن غیر این و خرید مستقیم از فروشگاه  9 درصد مالیات داره براشون و قیمت کالا هم برای این بالا رفته!

این شکل خرید بدون ثبت در فروشگاه ممکنه ریسک داشته باشه و یا مشکل ساز بشه؟

لطفا مطلب حذف یا ویرایش نکنید تا یه جوابی بگیرم

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Mey67 گفته است:

از یک فروشگاه بنام توس آراکس قصد خرید کالایی دارم..قیمت کالا از 4400 افزایش داد به 4900...

میگن بصورت کارت به کارت واریز کن غیر این و خرید مستقیم از فروشگاه  9 درصد مالیات داره براشون و قیمت کالا هم برای این بالا رفته!

توس اراکس مشهد ؟ میشناسمشون ، قبلا حضوری ازشون خرید داشتم ولی تایید یا رد نمیکنمشون
درمورد مالیات هم درگاه پرداخت های انلاین مالیات میگیرن معمولا ازشون ولی 9 درصد نیست و کمتره

اینم بدونید طرف بخواد جنس نفرسته از سایت هم بخرید میتونه نفرسته ...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، Mey67 گفته است:

اصلا 9% از 4400 میشه 396 تومن چرا 500 تومن بالا بردن اگه حرف 9% مالیات بر ارزش افزوده اس؟ :دی 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
8 ساعت قبل، Mey67 گفته است:

کلا از چنین فروشگاه هایی باید فاصبه گرفت، منم نمیدونستم این مدلیه این فروشگاه، چون خودم پاور مورد نظر شمارو میخواستم بخرم، اول تو این سایت 4800 بود، بعد شده بود 4400، گفتم احتمالا به روزه که قیمت تغییر داده، الان دیدم کرده 5300

لینک به دیدگاه

به قول معروف روزه شک دار نگیر دوست عزیز 

این همه فروشگاه معتبر  

البته برخی فروشگاههای غیر از فروش در سایت و از طریق درگاه فروش حضوری و فروش با کارت به کارت هم  دارن که معمولا ارزونتر از سایت به فروش می رسونن 

نمونه شهر فافا که یه بخش فروش کارت به کارت داره به اسم بخش وی آی پی منم ازشون خرید کردم که یه مادربرد و سی پی یو ازشون خریدم اما کارت گارانتی را به همراه مادربرد نفرستادن پس ممکنه در بددترین حالت برای شما هم همین اتفاق بیوفته 

لینک به دیدگاه

ممنون بابت نظرات ارسالی..

بله..فروشگاه مربوطه کالا از 4400 رساند 4900 و در مرتبه بعد تقریبا 5200 ثبت قیمت انجام داد.. و اگه یه ادم خام گیر اینا بیافته و بصورت لحظه اون پول اولیه براشون واریز کنن.. شروع میکنن بازی دراوردن که ای داد بی داد قیمت لحظه و بروز اینه ..و باید این مقدار دیگه واریز کنید...

6 ساعت قبل، ali.king گفته است:

توس اراکس مشهد ؟ میشناسمشون ، قبلا حضوری ازشون خرید داشتم ولی تایید یا رد نمیکنمشون
درمورد مالیات هم درگاه پرداخت های انلاین مالیات میگیرن معمولا ازشون ولی 9 درصد نیست و کمتره

اینم بدونید طرف بخواد جنس نفرسته از سایت هم بخرید میتونه نفرسته ...

بحث فرستادن جنس نیست..

شما اگه تجربه خریدارن مجازی خونده باشی..مثلا طرف از طریق درگاه بانکی و سایت رسمی لپ تاپ اک سفارش داده اما لپتاپ ترکیده خاک خورده براش ارسال کرده بودن

با اینکه مدارک ثبت رسمی و خرید از طریق درگاه داشته. و توضحیات کالا.. و با اینکه اون سایت توی نماد الکترونیک ثبت شده و مجوز هم داشته  ..اما  با کلی بدبختی و این اونور .. تونسه کار به نتیجه برسونه

وای به حال واریز مبلغ از طریق کارت به کارت اونم از طریق تلگرام(که با ایران ارتباط نداره)..چطور میشه ثابت کرد این پولی که رفته توی حساب فلانی برای خرید این کالا با این مشخصات بوده(تازه اگه بلاکت نکنن)

البته منظور من با فروشگاه که توی این پست نام بردم نیست .. منظورم کلیه  ..

البته فروشگاه امروزی هم مالی نبود ..15 سال سابقه عین یه اماتور ده بار قیمت دستکاری کردن زیاد جالب نبود

منم دستم سفته راحت پول نمیشمارم بدم به کسی..

لینک به دیدگاه

درود بر همه دوستان

تا اونجا که من میدونم ،9 درصدر برای شرکتهاست ،5 درصد برای فروشگاهاست

قدیم میتونستن با ندادن فاکتور مهردار مالیات رو دور بزنن

ولی امسال این حرفا نیست کل حساب ها چه روی پوز چه کارت به کارت رسد میشه

مگر حساب خودشون نباسه که نهایت باز اون حساب دیگه تراکنشش بره بالا رسد مالیاتی میشه

و در صورت همخوانی نداشتن اضهار نامه مالیاتی و حساب ها (کتمان درامد)جریمه تپل داره

دارن تقلای بی خود میکنن و این شتریه که بزودی روشن میخوابه😁

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

دوست عزیز اگه میخوای راحت باشی، از چند تا فروشگاهی که معتبر هستند و شناخته شده خرید کن، حتما درگاه پرداخت داشته باشه، درسته هر فروشگاه میتونه در ارسال اذیت کنه، اما اگه از جای معتبری خرید کرده باشی نهایتا میتونی با سختی هم شده به حقت برسی، اما از جایی که درست و حسابی نیست، درگاه هم نداره، دستت به جایی کلا بند نمیشه.

این توصیه رو هم بهتون دارم که از هر فروشگاهی حتی معتبر، میخواین خرید کنید، حتما به صورت تلفنی قبل خرید باهاشون تماس بگیرید و موجودی کالا و به روز بودن قیمت رو چک کنید، این مساله خیلی کمک میکنه خرید بی دردسر داشته باشید.

لینک به دیدگاه

حالا روزهای اول که قانون سقف حساب ها راه افتاده بود یک عده ای این کار رو کردند ولی به جای فرستادن کارت خوان میگفتن نمیشه و کارت به کارت کنید

من ندیدم فروشگاهی درگاه پرداخت رو بگه کارت به کارت کن

فروشگاهی که همچین حرفی میزنه مرتبه کاریش از دستفروش مترو هم پایین تر هست چون اون کارت خوان داره

اینجور فروشگاه ها پول رو هم براشون کارت به کارت کنی باز یک بازی جدید در میارن چون حالا دیگه پول رو هم دست گرفته

این همه فروشگاه دوست عزیز بگردید یک درستش رو پیدا کنید

از فروشگاه هایی هم که زده قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید و به علت نوسان قیمت دلار نوسان قیمت داریم هم دوری کنید

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۲/۱۶ در 14:15، Devileytion گفته است:

چرت بهتون تحویل دادن. 9 درصد به شما ربطی نداره؟ سازمانید مگه؟

الان رویه کاری خیلیا شده کارت به کارت . دلیلش فرار از مالیاته. من رفتم بازار کامپیوتر ایران . مانیتور گرفتم طرف گفت برو مستقیم بزن برا طرف (پخش کننده. انبار یا عمده فروش) حتی خودفروشنده هم نه. یه دستگاه پوز هم نداشت تو مغازه . غخرید یر حضوری هم شخصا جز  دیجی و لیون و فافا از جای دیگه خریدی نکردم و نمیکنم. 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، EHSAN.K گفته است:

حالا روزهای اول که قانون سقف حساب ها راه افتاده بود یک عده ای این کار رو کردند ولی به جای فرستادن کارت خوان میگفتن نمیشه و کارت به کارت کنید

من ندیدم فروشگاهی درگاه پرداخت رو بگه کارت به کارت کن

فروشگاهی که همچین حرفی میزنه مرتبه کاریش از دستفروش مترو هم پایین تر هست چون اون کارت خوان داره

اینجور فروشگاه ها پول رو هم براشون کارت به کارت کنی باز یک بازی جدید در میارن چون حالا دیگه پول رو هم دست گرفته

این همه فروشگاه دوست عزیز بگردید یک درستش رو پیدا کنید

از فروشگاه هایی هم که زده قبل از ثبت سفارش تماس بگیرید و به علت نوسان قیمت دلار نوسان قیمت داریم هم دوری کنید

1 سال پیش از ر.ص خواستم مانیتور بخرم همین کارو خواست بکنم منم از جای دیگه سفارش دادم

تو چت بهش گفتم بخاطر نداشتن خرید اینترنتی با همه به مشکل میخوری گفت بیا 1 تومن کمتر میدمت🙃

اوایل یکی از بهترینها بود چه شد که به این روز افتاد؟

ویرایش شده توسط Sabertooth
لینک به دیدگاه

من یه بار ازشون یه کالایی که هیچ جای دیگه ای موجود نبود خریدم

راضی بودم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

از یکی از فروشگاههای همسایه یه برد سفارش دادم که گفتن خرابه یکی دیگه انتخاب کن که مورد بالاتر انتخاب کردم 1.300 ما به تفاوت تلفنی بهم شماره کارت دادن واریز کردم شکر خدا مشکلی نبود و مادربردی که میخواستم برام ارسال کردن

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...