رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره برای خرید تلوزیون 50 اینچ

Fido
 اشتراک گذاری

سوال

با عرض ارادت، دوستان من میخوام یه تلوزیون 50 اینچ تهیه کنم، بین چند تا مورد موندم که کدوم رو انتخاب کنم... لطفا اگه تجربه یا پیشنهادی در این مورد دارید راهنماییم کنید.

لطفا اگه تجربه استفاده از تلوزیونهای با قابلیت ریسیورDVB-S2 رو دارید بفرمایید که از نظر کارکرد اوکیه و میشه بدون مشکل ازش استفاده کرد؟

اگه تو این رنج قیمت گزینه و پیشنهاد دیگه ای هم داشتید لطفا بفرمایید.

راجع به سیستم کاربری WEB OS هم اگه تجربه ای دارید بفرمایید، چون من از WEB OS ورژن قدیمی استفاده کردم که محدود بود، از نسخه جدیدش تجربه ای ندارم...

مورد اول: LG UHD 4K TV 50 Inch UQ7500 قیمتش حدودا 18.500 هستش که با ارسالش حدودا 19 تموم میشه. قابلیت DVB-S2 و ریسور رو هم داره. مشکلی که داره گارانتی نداره.

مورد دوم: شیائومی 50 P1 این هم حدودا با ارسالش 19.500 در میاد، این هم قابلیت ریسیور داره. البته این هم گارانتی نداره.

مورد سوم: نکسار u50c614s این هم تولید جدید گلدیران هست. قیمتش هم حدودا 13.500 این دو تا مزیت داره: 2 سال گارانتی داره و البته از اون دوتای بالایی ارزونتره.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0

سلام و عرض ادب .

ازنظر بنده گزینه سوم رو کلا حذف کن و بیخیالش شو.

درمورد کیفیت رسیور سر خود هم بنده تلویزیون au7000 samsung پارسال برای خونه پدرم خریدم و دارن استفاده میکنن که باید گفت کیفیت رسیورشون از هر نظر عالیه و تمام شبکه های اچ دی و اس دی رو بدون مشکل داره پخش میکنه کیفیت تصویر خوبی هم داره.

از نظر کیفیت تصویر هم واقعا کیفیت خوبی داره.

درمورد دو موردی هم که شما خودتون اسم آوردید چون تجربه استفاده ندارم نظری نمیدم عزیز.

ضمنا توی تلویزیون اصلا دنبال گارانتی نباش چون تلویزیون اگر پنل رو تست کنن برات قبل خرید و تحویلت بدن دیگه مشکلی براش پیش نمیاد تا سالها مگر موارد خیلی نادر که بنده تا بحال ندیدم واقعیت.

ویرایش شده توسط mojtaba7
لینک به دیدگاه

• 0

سلام من چند وقت پیش قصد خرید داشتم تعمیر کار پرسیدم گفت اگه رسیور سر خود نداشته باشد بهتر است .رسیور سر خود مشکلی که دارد تا اینجا که اطلاع دارم .نمیشه سویچ اضافه کرد برای چند مسیر.

از هر جا خواستی  بگیری قید کنید پیکسل سوخته نداشته باشد.من حضوری رفتم بانه چهار مورد مشکل پیکسل داشت

لینک به دیدگاه

• 0

تو این رنج قیمت من هایسنس رو پیشنهاد میکنم کیفیت ساخت خیلی خوبی داره نسب به مدل های هم قیمت از سایر برندها

لینک به دیدگاه

• 0
3 ساعت قبل، mojtaba7 گفته است:

سلام و عرض ادب .

ازنظر بنده گزینه سوم رو کلا حذف کن و بیخیالش شو.

درمورد کیفیت رسیور سر خود هم بنده تلویزیون au7000 samsung پارسال برای خونه پدرم خریدم و دارن استفاده میکنن که باید گفت کیفیت رسیورشون از هر نظر عالیه و تمام شبکه های اچ دی و اس دی رو بدون مشکل داره پخش میکنه کیفیت تصویر خوبی هم داره.

از نظر کیفیت تصویر هم واقعا کیفیت خوبی داره.

درمورد دو موردی هم که شما خودتون اسم آوردید چون تجربه استفاده ندارم نظری نمیدم عزیز.

ضمنا توی تلویزیون اصلا دنبال گارانتی نباش چون تلویزیون اگر پنل رو تست کنن برات قبل خرید و تحویلت بدن دیگه مشکلی براش پیش نمیاد تا سالها مگر موارد خیلی نادر که بنده تا بحال ندیدم واقعیت.

سلام، مرسی دوست گلم...

آره منم نکسار رو خیلی معقول نمیدونم... امروز که قیمتا و چک کردم، دیدم که اجناس بی کیفیت رو تو ایران بهمون خیلی بالا میدن... ال جی اورجینال ۱۸.۵۰۰ اسنوا و جی پلاس ۱۹ تومن!

ولی به سامسونگ هم فکر نکرده بودم، اون رو هم فردا چک میکنم قیمت و مشخصاتش رو...

بابت ریسیور فکرم راحت شد، ممنون ازتون...

۱ ساعت قبل، Arthur گفته است:

تو این رنج قیمت من هایسنس رو پیشنهاد میکنم کیفیت ساخت خیلی خوبی داره نسب به مدل های هم قیمت از سایر برندها

ممنون، هایسنس رو یکی از دوستان هم بهم پیشنهاد داده بود، منتها رو سیستم عاملش یکم مردد شدم... شما با سیستم عامل ویدا کار کردید؟ از نظر روون بودن و پشتیبانی نرم افزاری چطوره؟

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام من چند وقت پیش قصد خرید داشتم تعمیر کار پرسیدم گفت اگه رسیور سر خود نداشته باشد بهتر است .رسیور سر خود مشکلی که دارد تا اینجا که اطلاع دارم .نمیشه سویچ اضافه کرد برای چند مسیر.

از هر جا خواستی  بگیری قید کنید پیکسل سوخته نداشته باشد.من حضوری رفتم بانه چهار مورد مشکل پیکسل داشت

سلام دوست عزیزم، ممنون... متاسفانه مشکل اینه که شرایط حضوری رفتن ندارم...کدوم برند بودش که پیکسل سوخته داشت؟این خیلی نگران کنندست.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

• 0

یه مقدار بیشتر هزینه کن مدل sony 50x80j رو تهیه کن ،مطمعن باش پشیمون نمیشی.

لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، Fido گفته است:

سلام دوست عزیزم، ممنون... متاسفانه مشکل اینه که شرایط حضوری رفتن ندارم...کدوم برند بودش که پیکسل سوخته داشت؟این خیلی نگران کنندست.

سلام برند الجی بود. آقا یاسین  سونی پیشنهاد داد که با نظر من فرق می کند من پیشنهاد می کنم امکانات اگر برات مهم است الجی بگیرید .من زمان خرید خیلی تحقیق کردم برند سونی با اینکه امکانات کمتری داشت قیمت بالاتری داشت

لینک به دیدگاه

• 0
9 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

یه مقدار بیشتر هزینه کن مدل sony 50x80j رو تهیه کن ،مطمعن باش پشیمون نمیشی.

درود بر آقا یاسین گرامی. متاسفانه مشکل محدودیت بودجه دارم و نهایت بودجه همین 18 یا نهایتا 19 تومنه...

3 ساعت قبل، HEGMATANE گفته است:

سلام برند الجی بود. آقا یاسین  سونی پیشنهاد داد که با نظر من فرق می کند من پیشنهاد می کنم امکانات اگر برات مهم است الجی بگیرید .من زمان خرید خیلی تحقیق کردم برند سونی با اینکه امکانات کمتری داشت قیمت بالاتری داشت

از ال جی تجربه خوبی دارم. همین الانش 43 اینچ اسمارتش رو دارم که حدود 8 ساله کار میکنه و من خیلی ازش راضی بودم. مشکل بودجه هم هستش دیگه... تو این گرونی وحشتناک همین 18 تومن هم با سختی میشه جور کرد...

لینک به دیدگاه

• 0
12 ساعت قبل، Fido گفته است:

ممنون، هایسنس رو یکی از دوستان هم بهم پیشنهاد داده بود، منتها رو سیستم عاملش یکم مردد شدم... شما با سیستم عامل ویدا کار کردید؟ از نظر روون بودن و پشتیبانی نرم افزاری چطوره؟

سیستم عامل ش از الجی و سامسونگ هم بهتره بنظر من. سرعت و عملکردش فوق العاده است.

لینک به دیدگاه

• 0
15 دقیقه قبل، Fido گفته است:

درود بر آقا یاسین گرامی. متاسفانه مشکل محدودیت بودجه دارم و نهایت بودجه همین 18 یا نهایتا 19 تومنه...

از ال جی تجربه خوبی دارم. همین الانش 43 اینچ اسمارتش رو دارم که حدود 8 ساله کار میکنه و من خیلی ازش راضی بودم. مشکل بودجه هم هستش دیگه... تو این گرونی وحشتناک همین 18 تومن هم با سختی میشه جور کرد...

پس p1 تهیه کنید بنظرم خوب باشه

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Arthur گفته است:

سیستم عامل ش از الجی و سامسونگ هم بهتره بنظر من. سرعت و عملکردش فوق العاده است.

مرسی، روش تحقیق میکنم.

2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

پس p1 تهیه کنید بنظرم خوب باشه

مرسی آقا یاسین، پس برم ویدئوهاش رو تو یوتوب ببینم.

لینک به دیدگاه

• 0

پیشنهادم شیاومی هست

ویرایش شده توسط Alirezatha
لینک به دیدگاه

• 0

دوستان در نهایت با تست از نزدیک شیائومی و ال جی و سامسونگ و حتی یونیوا، ال جی رو بیشتر معقول دیدم و از برند ال جی خرید کردم.

واقعا ممنون از همه دوستانی که لطف کردندوقت گذاشتن و نظراتشون رو بیان کردند.

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
50 دقیقه قبل، Fido گفته است:

دوستان در نهایت با تست از نزدیک شیائومی و ال جی و سامسونگ و حتی یونیوا، ال جی رو بیشتر معقول دیدم و از برند ال جی خرید کردم.

واقعا ممنون از همه دوستانی که لطف کردندوقت گذاشتن و نظراتشون رو بیان کردند.

چه مدلی گرفتید ؟ چه قیمتی؟

مبارکه

لینک به دیدگاه

• 0
7 ساعت قبل، Hassan.SK گفته است:

چه مدلی گرفتید ؟ چه قیمتی؟

مبارکه

مرسی عزیزم، ممنون...

LG UQ7500 گرفتم... دیگه ارزونترین مدل ال جی حساب میشه تو ۵۰ اینچ، دیگه بودجه اینقدر بود 😁 من ۱۸.۶۰۰ گرفتم.

ولی واقعا نسبت به این ایرانیا مثل اسنوا و سام و... خیلی مناسبتره. ایرانیا ۱۹ تا ۲۱ تومنه!

کیفیت ساختش واقعا خوبه، تصویرش از ایرانیا بهتره، مهمتر از همه کلا مشخصات ال جی معلومه که پردازندش چیه و... ولی ایرانیا کلا معلوم نیستش که پردازنده چیه؟ پنل ساخت کجاست و... ایرانیا مشکل دیگشون اینهذکه هوشمندهاشون هنگ و کندی زیاد دارن.

لینک به دیدگاه

• 0
16 ساعت قبل، Fido گفته است:

مرسی عزیزم، ممنون...

LG UQ7500 گرفتم... دیگه ارزونترین مدل ال جی حساب میشه تو ۵۰ اینچ، دیگه بودجه اینقدر بود 😁 من ۱۸.۶۰۰ گرفتم.

ولی واقعا نسبت به این ایرانیا مثل اسنوا و سام و... خیلی مناسبتره. ایرانیا ۱۹ تا ۲۱ تومنه!

کیفیت ساختش واقعا خوبه، تصویرش از ایرانیا بهتره، مهمتر از همه کلا مشخصات ال جی معلومه که پردازندش چیه و... ولی ایرانیا کلا معلوم نیستش که پردازنده چیه؟ پنل ساخت کجاست و... ایرانیا مشکل دیگشون اینهذکه هوشمندهاشون هنگ و کندی زیاد دارن.

درود

برادر از کدوم فروشگاه تهیه کردید و نحوه تحویل به چه صورت بود؟

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Alien87 گفته است:

درود

برادر از کدوم فروشگاه تهیه کردید و نحوه تحویل به چه صورت بود؟

درود بزرگوار...

من مستقیم از فروشگاه نخریدم،  به واسطه یکی از دوستانی که اونجا هستند خریدم. زحمت کشید و تست کرد، با باربرهای شخصی که اینجا میان هم ارسال کرد برام.

لینک به دیدگاه

• 0

من p1 شیاوومی رو دارم کیفیت تصویر به نسبت قیمت عالی هست اکثر تلوزیون های ایرانی تو بخش hdr داغونن رفیقم اسنوا داره وقتی hdr روشن میکنه تاریک میشه ولی این شیاوومی رو من با یه کابل خوب و از روی لبتاپ hdr دیدم و لذت بردم واقعا عالی هست 

لینک به دیدگاه

• 0
1 ساعت قبل، rostam2142 گفته است:

من p1 شیاوومی رو دارم کیفیت تصویر به نسبت قیمت عالی هست اکثر تلوزیون های ایرانی تو بخش hdr داغونن رفیقم اسنوا داره وقتی hdr روشن میکنه تاریک میشه ولی این شیاوومی رو من با یه کابل خوب و از روی لبتاپ hdr دیدم و لذت بردم واقعا عالی هست 

مرسی از نظرتون. از بابت سیستم عامل و روون بودن چطوریه؟ هنگی و...نداره؟

لینک به دیدگاه

• 0
10 دقیقه قبل، Fido گفته است:

مرسی از نظرتون. از بابت سیستم عامل و روون بودن چطوریه؟ هنگی و...نداره؟

ببین تا اونجا که من مطلع هستم اندروید رسمی فعلا فقط روی شیاوومی و سونی موجوده اما کلا روی سونی هم به همین شکله که وقتی دستگاه برق قطع و وصل بشه باید تاریخ رو دستی تنظیم کنی تا اینترنت بگیره قبل از اینکه نت رو بترکونن من یه چیز شکن بسته بودم روش خیلی راحت بودم همش یوتیوب و 4k الانم نت داستان داره ولی بازم به خاطر انروید شانس نصب چیز شکن رو اینا بیشتر در ثانی اندروید اینا اندروید تی وی هست و کمی متفاوت با اندروید گوشی تا قبل این گند کاریا خیلی عالی بود ولی از لحاظ تصویر اینا من خیلی راضیم سری قبلی که 4s بود کیفیت متریال بهتری داشت این سری از لحاظ متریال خیلی معمولیه 

ویرایش شده توسط rostam2142
لینک به دیدگاه

• 0
3 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است:

ببین تا اونجا که من مطلع هستم اندروید رسمی فعلا فقط روی شیاوومی و سونی موجوده اما کلا روی سونی هم به همین شکله که وقتی دستگاه برق قطع و وصل بشه باید تاریخ رو دستی تنظیم کنی تا اینترنت بگیره قبل از اینکه نت رو بترکونن من یه چیز شکن بسته بودم روش خیلی راحت بودم همش یوتیوب و 4k الانم نت داستان داره ولی بازم به خاطر انروید شانس نصب چیز شکن رو اینا بیشتر در ثانی اندروید اینا اندروید تی وی هست و کمی متفاوت با اندروید گوشی تا قبل این گند کاریا خیلی عالی بود ولی از لحاظ تصویر اینا من خیلی راضیم سری قبلی که 4s بود کیفیت متریال بهتری داشت این سری از لحاظ متریال خیلی معمولیه 

مرسی ازت دوست عزیزم. آره من هم شنیدم که متریال ساخت 4s بهتر بوده... یدونه هم برای آتلیه میخوام بخرم، کیفیت تصویرش برام خیلی مهمه. اینطوری که گفتید کیفیت تصویر P1 خوبه پس باید از گزینه های جدیم باشه برای خرید.

لینک به دیدگاه

• 0
1 دقیقه قبل، Fido گفته است:

مرسی ازت دوست عزیزم. آره من هم شنیدم که متریال ساخت 4s بهتر بوده... یدونه هم برای آتلیه میخوام بخرم، کیفیت تصویرش برام خیلی مهمه. اینطوری که گفتید کیفیت تصویر P1 خوبه پس باید از گزینه های جدیم باشه برای خرید.

تو رنج قیمت خودش خیلی خوبه فقط من یه کابل خوب گرفتم برای hdr که البته این قدر ها هم محتوای hdr زیاد نیست ولی فک نکنم تو رنج قیمتیش خیلی رقیبی موجود باشه من شخصا راضیم 

لینک به دیدگاه

• 0
2 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است:

تو رنج قیمت خودش خیلی خوبه فقط من یه کابل خوب گرفتم برای hdr که البته این قدر ها هم محتوای hdr زیاد نیست ولی فک نکنم تو رنج قیمتیش خیلی رقیبی موجود باشه من شخصا راضیم 

آره قیمتش معقوله نسبتا. ممنون از راهنماییت، لطف کردی.

لینک به دیدگاه

• 0
18 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است:

سلام دوست عزیز و این موردهایی که گفتید مربوط به تلوزیون sony  هست ؟؟ چون قرار در آینده tv   مارک sony  تهیه کنم سری x55  . در مورد متریال که گفتید : 4s  از چه مارکی هست که گفتید ؟  از نظرکیفیت پنل و  کیفیت ساخت  که تحقیق کردم  اول sony  رو معرفی میکنند بدون تعصب و حتی یکی دو تا مغازه دار در باننه که همیشه سامسونگ و ال جی فروش زیادی دارند بهم گفتند اگر مشکلی از لحاظ هزینه نداری  پنل وکیفیت های ساخت sony  خیلی بالاتر هستند  فقط نمیدونم قابلیتهای ددیگه  سونی با اینکه سیستم عامل  اندروید هست  به پای   LG  میرسه .  ال ج خیلی قابلتهای کانکت گوشی و اینرتنت و .... داره .  تی وی الانم  : Lcd sony  هست سال 87 خرید کردم از بانه . تازه  LCd  اومده بود  هیچ مشکلی از لحاظ پنل و پیکسل سسوختگی تا الان ناشتم حتی بچهه خواهرم دو دفعه قاشق و چنگال  پررت  کرده سمت پنلش  بازم خداروشکر پیکسل سوختگی و  مشکلی برای پنل  بوجود نیومد .

لینک به دیدگاه

• 0
2 دقیقه قبل، mohammad_2000 گفته است:

سلام دوست عزیز و این موردهایی که گفتید مربوط به تلوزیون sony  هست ؟؟ چون قرار در آینده tv   مارک sony  تهیه کنم سری x55  . در مورد متریال که گفتید : 4s  از چه مارکی هست که گفتید ؟  از نظرکیفیت پنل و  کیفیت ساخت  که تحقیق کردم  اول sony  رو معرفی میکنند بدون تعصب و حتی یکی دو تا مغازه دار در باننه که همیشه سامسونگ و ال جی فروش زیادی دارند بهم گفتند اگر مشکلی از لحاظ هزینه نداری  پنل وکیفیت های ساخت sony  خیلی بالاتر هستند  فقط نمیدونم قابلیتهای ددیگه  سونی با اینکه سیستم عامل  اندروید هست  به پای   LG  میرسه .  ال ج خیلی قابلتهای کانکت گوشی و اینرتنت و .... داره .  تی وی الانم  : Lcd sony  هست سال 87 خرید کردم از بانه . تازه  LCd  اومده بود  هیچ مشکلی از لحاظ پنل و پیکسل سسوختگی تا الان ناشتم حتی بچهه خواهرم دو دفعه قاشق و چنگال  پررت  کرده سمت پنلش  بازم خداروشکر پیکسل سوختگی و  مشکلی برای پنل  بوجود نیومد .

داداش مورد بحث تو بودجه پایین و کیفیت خوب بود که در مورد شیاوومی صحبت شد شما بودجتون چه  قدره ؟یه مورد بود که کلا مال تلوزیون های اندرویدی بود اونم مورد قطع برق بود 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...