رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره برای خرید تلوزیون 50 اینچ

Fido
 اشتراک گذاری

سوال

با عرض ارادت، دوستان من میخوام یه تلوزیون 50 اینچ تهیه کنم، بین چند تا مورد موندم که کدوم رو انتخاب کنم... لطفا اگه تجربه یا پیشنهادی در این مورد دارید راهنماییم کنید.

لطفا اگه تجربه استفاده از تلوزیونهای با قابلیت ریسیورDVB-S2 رو دارید بفرمایید که از نظر کارکرد اوکیه و میشه بدون مشکل ازش استفاده کرد؟

اگه تو این رنج قیمت گزینه و پیشنهاد دیگه ای هم داشتید لطفا بفرمایید.

راجع به سیستم کاربری WEB OS هم اگه تجربه ای دارید بفرمایید، چون من از WEB OS ورژن قدیمی استفاده کردم که محدود بود، از نسخه جدیدش تجربه ای ندارم...

مورد اول: LG UHD 4K TV 50 Inch UQ7500 قیمتش حدودا 18.500 هستش که با ارسالش حدودا 19 تموم میشه. قابلیت DVB-S2 و ریسور رو هم داره. مشکلی که داره گارانتی نداره.

مورد دوم: شیائومی 50 P1 این هم حدودا با ارسالش 19.500 در میاد، این هم قابلیت ریسیور داره. البته این هم گارانتی نداره.

مورد سوم: نکسار u50c614s این هم تولید جدید گلدیران هست. قیمتش هم حدودا 13.500 این دو تا مزیت داره: 2 سال گارانتی داره و البته از اون دوتای بالایی ارزونتره.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

Recommended Posts

• 0
2 دقیقه قبل، rostam2142 گفته است:

داداش مورد بحث تو بودجه پایین و کیفیت خوب بود که در مورد شیاوومی صحبت شد شما بودجتون چه  قدره ؟یه مورد بود که کلا مال تلوزیون های اندرویدی بود اونم مورد قطع برق بود 

بودجه تا حدود 40 ت هم مشکلی نداره . ادم یه دفعه پول بده راحت باشه .  نظرم روی sony  بیشتر هست به خاطره ساخت با کیفیت بالا  و پنل خیلی خوب اون . الا ن پنل های sony  رو چه کشوری میسازه ؟ هنوز ژاپنی هستند ؟  مونتاژ که مییدونم یا اندونزی یا مالزی 

لینک به دیدگاه

• 0
1 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

بودجه تا حدود 40 ت هم مشکلی نداره . ادم یه دفعه پول بده راحت باشه .  نظرم روی sony  بیشتر هست به خاطره ساخت با کیفیت بالا  و پنل خیلی خوب اون . الا ن پنل های sony  رو چه کشوری میسازه ؟ هنوز ژاپنی هستند ؟  مونتاژ که مییدونم یا اندونزی یا مالزی 

اطلاعات زیادی ندارم اما اگه تلوزیون های گیمینگ مد نظرت باشه c2 lg و q95b سامسونگ و مینی ال ای دی های سونی کارای خوبین که خیلی هم گرونن

لینک به دیدگاه

• 0
6 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

دوست عزیز رده بالاهای ال جی رو هم چک کن. فیدبکهاش رو خوب دیدم.

لینک به دیدگاه

• 0
6 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

سری C الجی با پنل oled تهیه کنید 55CS یا حتی C1

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...