رفتن به مطلب

سیستم کنکله؟

Recommended Posts

بچه ها من با قرض و قوله و هزار درد و خونریزی با حدود 200 تومن یه سیستم کامل بمنظور گیم (اکثرا آنلاین) و سایر تهیه کردم اما تا خواستم اسمبل کنم خوردیم به این مسائل شیلترینگ و مشکلات مربوط به گیم و محدودیت های اتصال و غیره و ذالک که من خودم امیدی به بهبودش ندارم و اتفاقا برعکس. بنظرتون من با این چیکار کنم؟ خیلی پول زیادیه اما اگر بشه استفاده کرد خوشحالم میشم چون عاشقشم. برای جز به جزعش وقت گذاشتم تا خاص خودم باشه؛ اما نمیخوام بعد 1 سال بلااسفتاده بشه و فقط حسرتش و درد پولش واسم بمونه. اکثر قطعات از توی جعبه خارج نشدن و پلمب هستن، تا تکلیفم مشخص بشه. دیگه الان مخم کار نمیکنه شما راهنمایی کنید نظراتتون رو بم بگید.

ناظران عزیز لطفا رو تاپیک حساس نشید بذارید یه نتیجه بگیریم خدایی تو این وضع. بخدا حالمون بده. بچه ها شما هم لطفا  رعایت کنید به حاشیه نریم. 🌹

لینک به دیدگاه

قوانین فروم رعایت بشه کسی کاری نداره

میلیمتر فاصله بگیرید ابتدا کامنت ها حذف میشه و سپس تاپیک قفل میشه

پس دقت کنید به حاشیه نرید

لینک به دیدگاه

درود

والا اگر فقط صرفا گیمه که به نظر من اینقدر هزینه اونم با قرض و قوله و هزار مکافات اشتباهه

حالا اگر پولت از پارو میره بالا خو اون حرفی درش نیست و منم باشم میبندم و صفا میکنم ولی تو این وضعیت اقتصادی به نظرم اشتباهه

الان کمی انتظاراتت رو کم کنی با سیستم  60 تا 70 تومن میتونی همه بازیی رو سیستم ران کنی

بقیشم بزن قد چیزی که فردا پشتوانه زندگیت باشه

• لایک 4
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

سیستمی که اگر راش بندازی و ویندوزش بزنی شاید 60 تا 80 تومن باختی

تا اکبنده بفروشون

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

54 دقیقه قبل، pKasra گفته است:

بچه ها من با قرض و قوله و هزار درد و خونریزی با حدود 200 تومن یه سیستم کامل بمنظور گیم (اکثرا آنلاین) و سایر تهیه کردم اما تا خواستم اسمبل کنم خوردیم به این مسائل شیلترینگ و مشکلات مربوط به گیم و محدودیت های اتصال و غیره و ذالک که من خودم امیدی به بهبودش ندارم و اتفاقا برعکس. بنظرتون من با این چیکار کنم؟ خیلی پول زیادیه اما اگر بشه استفاده کرد خوشحالم میشم چون عاشقشم. برای جز به جزعش وقت گذاشتم تا خاص خودم باشه؛ اما نمیخوام بعد 1 سال بلااسفتاده بشه و فقط حسرتش و درد پولش واسم بمونه. اکثر قطعات از توی جعبه خارج نشدن و پلمب هستن، تا تکلیفم مشخص بشه. دیگه الان مخم کار نمیکنه شما راهنمایی کنید نظراتتون رو بم بگید.

ناظران عزیز لطفا رو تاپیک حساس نشید بذارید یه نتیجه بگیریم خدایی تو این وضع. بخدا حالمون بده. بچه ها شما هم لطفا  رعایت کنید به حاشیه نریم. 🌹

با سلام. 200 تومن مبلغ بالایی هستش شما قطعات اصلی را مثل گرافیک و باندل سی پی یو و مادربرد را دست دوم بگیرید بسیار با صرفه و منطقی است و با زیر 100 تومن هم کارتون کاملا راه میوفته و سیستم با 3090 می تونید ببندید و 100 تومن هم تو جیبتون میمونه.

35 دقیقه قبل، EHSAN.K گفته است:

قوانین فروم رعایت بشه کسی کاری نداره

میلیمتر فاصله بگیرید ابتدا کامنت ها حذف میشه و سپس تاپیک قفل میشه

پس دقت کنید به حاشیه نرید

امروز یکی رفته رو اعصابت مثل اینکه احسان جان.

• لایک 1
لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

🤣🤣

از قضا خیلی هم خوبم نمیدونم چرا اینجوری شد

پیش پای شما یک کاربر دیگه رو تند صحبت کردم باهاش

ولی چشم بزرگوار کمی بیشتر دقت میکنم در برخورد با کاربران

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

هم اکنون، EHSAN.K گفته است:

🤣🤣

از قضا خیلی هم خوبم نمیدونم چرا اینجوری شد

پیش پای شما یک کاربر دیگه رو تند صحبت کردم باهاش

ولی چشم بزرگوار کمی بیشتر دقت میکنم در برخورد با کاربران

سلامت باشید.

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود

والا اگر فقط صرفا گیمه که به نظر من اینقدر هزینه اونم با قرض و قوله و هزار مکافات اشتباهه

حالا اگر پولت از پارو میره بالا خو اون حرفی درش نیست و منم باشم میبندم و صفا میکنم ولی تو این وضعیت اقتصادی به نظرم اشتباهه

الان کمی انتظاراتت رو کم کنی با سیستم  60 تا 70 تومن میتونی همه بازیی رو سیستم ران کنی

بقیشم بزن قد چیزی که فردا پشتوانه زندگیت باشه

اولویت‌ش اتفاقا برای کارم بود که یکدفه بیمار و خونه نشین شدم و زمان بازگشتم مشخص نیست. فعلا گیمه تا ببینم خدا چی میخواد. اگر‌ اینترنت راه بده. ترسم اینه که الان با ضرر بفروشم و فردا قیمتا دیگه اجازه هیچ چیز نده.

۱ ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

با سلام. 200 تومن مبلغ بالایی هستش شما قطعات اصلی را مثل گرافیک و باندل سی پی یو و مادربرد را دست دوم بگیرید بسیار با صرفه و منطقی است و با زیر 100 تومن هم کارتون کاملا راه میوفته و سیستم با 3090 می تونید ببندید و 100 تومن هم تو جیبتون میمونه.

بچه ها این سیستم کمی خاصه و دلیل بالا بودن قیمت، لوازم جانبی و اکسسوری هاش هست که حالا واردش نمیشم. قطعات اصلی رو مناسب گرفتم و اتفاقا گرافیک هم دست دوم بود.

الان بحث من روی قضیه آینده نگری و وضعیت اینترنتمون هست.

ویرایش شده توسط pKasra
لینک به دیدگاه

زیاد سخت نگیر آقای لیدر 😁
بگیر بره که سن داره میره بالا

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

اگر توانایی هزینه دارید، انتن های ستاره.لینک داره فروخته میشه کم وبیش، با قیمت 200 300 دلار، و هزینه ماهانه حدود 100 دلار برای اینترنت، ولی در عوض از پینگ 20-30 و سرعت زیاد و حجم بی نهایت لذت میبرید.

• لایک 5
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، eMineLLL گفته است:

زیاد سخت نگیر آقای لیدر 😁
بگیر بره که سن داره میره بالا

ارادت امین جان

شمارتو برام پیام کن ندارمش 

۱ ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

اگر توانایی هزینه دارید، انتن های ستاره.لینک داره فروخته میشه کم وبیش، با قیمت 200 300 دلار، و هزینه ماهانه حدود 100 دلار برای اینترنت، ولی در عوض از پینگ 20-30 و سرعت زیاد و حجم بی نهایت لذت میبرید.

متاسفانه هیچ جوره از پس هزینه ماهانش بر نمیام. 

لینک به دیدگاه

به شخصه کنجکاوم چه قطعاتیه که ۲۰۰تومن شده.

از دیروز اینترنت داغونتر شده.نه اینکه قبلش خوب بوده ولی یکی دوروزه افتضاحه.برای دور زدن تحریم ها و قیل ترینگ وطنی راه زیاد هست.چه بازی هایی مدنظرتونه؟ کمی بیشتر در باره جزئیات بفرمائید دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنند.

در مورد فروش سیستم هم حتی اگه از جعبه خارجشون نکرده باشی باز هم با ضرر باید بفروشی پس اصلا توصیه نمیشه.

لینک به دیدگاه

1 دقیقه قبل، Peyman.S گفته است:

به شخصه کنجکاوم چه قطعاتیه که ۲۰۰تومن شده.

از دیروز اینترنت داغونتر شده.نه اینکه قبلش خوب بوده ولی یکی دوروزه افتضاحه.برای دور زدن تحریم ها و قیل ترینگ وطنی راه زیاد هست.چه بازی هایی مدنظرتونه؟ کمی بیشتر در باره جزئیات بفرمائید دوستان بهتر میتونن راهنمایی کنند.

در مورد فروش سیستم هم حتی اگه از جعبه خارجشون نکرده باشی باز هم با ضرر باید بفروشی پس اصلا توصیه نمیشه.

لیستو براتون پیام کردم.

خب دقیقا مساله همین جاست که داغون تر هم میشه؛ الان راه هست ولی هیچ تضمینی نیست که در آینده نزدیک هم باز راهی بمونه. فکر میکنم همه کم و بیش متوجه شدیم که تهش داره به کجا ختم میشه. و این خیلی من رو میترسونه.

فعلا با سیستم ذغالی فعلی بازی های ریسینگ مثل FH5 میزنم اما انتخاب برای بازی واقعا زیاد هست. مقداری از هرکدوم؛ اگه بشه.

لینک به دیدگاه

فیبرنوری رو امتحان کردید ؟
یه سری از مناطق اهواز تحت پوشش قرار گرفته .

• لایک 1
لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، m.reza گفته است:

فیبرنوری رو امتحان کردید ؟
یه سری از مناطق اهواز تحت پوشش قرار گرفته .

توی یه تاپیک کاملا توضیح دادم انگار حذفش کردن. بذارین از آقا احسان بپرسم.

خلاصش اینکه نه اینجا امکانش رو نداریم ولی مگه وقتی محدودیت های سراسری بیاد دیگه تفاوتی میکنه؟

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، pKasra گفته است:

من احساس میکنم شما قطعات رو گرفتی و حالا دو دل هستی اصلا این همه پولی که هزینه شده ارزشش رو داشته یا نه.

سوال: با این 200 میلیون چه کار دیگه ای میتونید انجام بدین که بازکردن و استفاده از سیستم مانع از انجامش میشه؟

اگر برنامه دیگری رو میتونید با 200 تومن پیاده کنید، اوکی. بفروشید بره. اگر که نه، باز کنید استفاده کنید.

تا زمانی که اینترنت هست و میشه با DNS زدن و راه های دیگر استفاده کرد، که استفاده کنید. هر زمان قطع شد. اونوقت یه فکر دیگری کنید.

هیچ کسی قبل از شروع جنگ - خودشو بازنده اعلام نمیکنه. هنوز اینترنت وصله و بازی امکان پذیر، فردا رو کسی ندیده، اما اگر فردا روزی نت رفت، اونوقت یه PLAN دیگری باید ریخت.

• لایک 5
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

من که یه سری راه امتحان کردم نشد ک بشه سرویس کاهش پینگم زیاد دووم نیاورد کلا بیخیالش شدم 

الان فقط ویچر ۳ میزنم😶

• قلبم گرفت 2
لینک به دیدگاه

درود.

با دیدن قطعاتتون حقیقتا برگ ریزونی در من اتفاق افتاد! :)) جدا از شوخی ببین دوست من ما داریم جایی زندگی میکنیم که نگاه به اینترنت و جامعه جهانی کلا توش با بقیه دنیا متفاوتند.بقیه دنیا به اینترنت به عنوان وسیله پیشرفت نگاه میکنن ولی برای ما دشمن! و این موضوع سابقه یکی دوروزه و یک ساله نداره بلکه چندین دهه ست،بگذریم...

شما با علم به این موضوع همچین خرج سنگینی کردین و سیستم تهیه کردین.الان دیگه برای پشیمانی کمی دیره به نظر من. همونطور که گفتم اگر بخواین بفروشین ضرر میکنین.از فردا هیچ کسی خبر نداره.شاید یه روز خوب هم برای ما اومد. :) فعلا از روشهای دور زدن فیل کش استفاده کنین تا بعد ببینیم چی میشه.از سیستمت لذت ببر عزیز.حرف هیچ کسی رو هم که میگه خرج بیخود کردی گوش نکن.هر کسی یه سرگرمی داره.یکی واسه سفر خرج می‌کنه یکی روی رفیق و یکی هم روی سیستم کامپیوتری.اصلا و ابدا هم ایرادی نداره.

ویرایش شده توسط Peyman.S
  • لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

شما احتمالا قطعات خاص سفارش دادی برای استفاده...برای فروش نو هم باشه چون طالبش کم هست باید خیلی زیر قیمت تر بدی...الانم که بازار خیلی خراب بدتر اصلا فروش نمیره فک کنم

از طرفی تجربه بهم نشون داده اگر برای استفاده شخصی گرفتی استفاده کن من هر چیزی واسه خودم گرفتم حداقل یکسال بعدش با قیمت بیشتری کارکردش رو فروختم

دلار هم نگاه الان نکن ثابت مونده اتیش زیر خاکستر مدت کمی از برنامه ثبتنام و قرعه کشی خودرو بگذره پولا بیاد تو بازار دلار بالای 60 استارتش میزنه

اینترنت هم اگ موردی پیش بیاد فقط برای شما تنها نیست..اون افرادی مثل من که مجموعه فروششون بسترش روی اینترنت و تلگرام هستش باید چی بگن پس ؟

ویرایش شده توسط Ho3iN_
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، pKasra گفته است:

ارادت امین جان

شمارتو برام پیام کن ندارمش 

متاسفانه هیچ جوره از پس هزینه ماهانش بر نمیام. 

نمیشه بهت پیام فرستاد!!!
همینجا میذارم
09119778857

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوست عزیزم اگر واقعگرا باشیم، وضعیت اینترنت خوب نیست و امیدی هم نیست بهتر بشه.(ممکن هم هست بدتر از اینی که هست بشه) میتونی از تجربیات دوستانی که دارن آنلاین بازی میکنن استفاده کنی و کارت رو راه بندازی.

به نظر من اگه میتونی با مبلغ این یه حرکت خوب بزنی واسه زندگی و آیندت، به شرطی که قیمت خوب بتونی بفروشی، بفروشش... البته این رو هم در نظر بگیر، شما الان بیای ازشون استفاده کنی، با افزایش قیمت دلار ممکن سال بعد کارکردش رو بالاتر از قیمتی که واست تموم شده بفروشی!...

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

فعلا چیزی رو از دست ندادی دوست عزیز تا وقتی که تصمیم به فروشش بگیری، انوقته که تو ضرر کردی ...

بهتره ازش استفاده کنی و حالشو ببری با این اینترنت ذغالی بعدش خدا بزرگه

بعدا هم خواستی بفروشی صد درصد قیمت دلار رفته بالا و بهای کالای شما هم رفته بالا و میتونی با قیمت

خیلی بالاتر از خریدت حتی بفروشی 

اینجا ایران است و همه چیزش برعکس بقیه جاهاس ... ✌

• لایک 1
  • ممنونم 1
لینک به دیدگاه

دوستان ممنون از نظراتتون. همه رو خوندم، درست میفرمایید. همچنین با توجه به اینکه اکثر قطعات از خارج از کشور (به هر سختی ای که بود) تهیه شدند فروششون از این مشکل تر هم میشه.
من بشخصه با عشق، کمی امید و آرزو زنده ام. و همونطور هم گفتم اینها تک تک طی بیشتر از یک سال با همین نیت تهیه شدن و در همون حین هم اوضاع زندگی خیلی سخت تر شد.

• لایک 2
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، pKasra گفته است:

دوستان ممنون از نظراتتون. همه رو خوندم، درست میفرمایید. همچنین با توجه به اینکه اکثر قطعات از خارج از کشور (به هر سختی ای که بود) تهیه شدند فروششون از این مشکل تر هم میشه.
من بشخصه با عشق، کمی امید و آرزو زنده ام. و همونطور هم گفتم اینها تک تک طی بیشتر از یک سال با همین نیت تهیه شدن و در همون حین هم اوضاع زندگی خیلی سخت تر شد.

حالا داداش قطعات چی هست؟

راهنماییت کنم

لینک به دیدگاه

یه مورد اشاره کنم. اینترنت (در کل و برای گیمر ها) بهتر نمیشه مخصوصا برای شهر غیر از تهران. ما اهوازیا زیاد نباید به نت امیدوار باشیم. من خیلی دنبالش کردم. از روتینگ افتضاح گرفته تا محدودیت های محلی و عجیب و غریب برای نت اهواز. اخوی بنده داعم تهران میره ماموریت میگه نت اونجا خیلی بهتره و ابزار تغییر آی p خیلی راحتتر متصل میشه و نهایت سرعت و کیفیت نت بهتره.

اینو نگفتم بگم اون شهر بهتره اون بدتره فلان و ... شاید مدیریت تهران بهتر عمل میکنه ...

این مورد محلی به کنار با نت ایرانسل که تقریبا 3 ماهی بود نمیشد بیای انجمن لیون.

اگر فوش نخورم بابت این حرفم باید بگم بهتره منتظر اینترنت طبقاتی باشی. شاید اونجا بشه نت با کیفیت تر گرفت. وگرنه این رادار بازی و این چیزا بین گیمر ها زیاد محبوب نشد.دلیلشم مشخصه!

در مورد سیستمت اگر خرج کاستوم لوپ و این چیزا کردی که قیمت زده بالا. بهتره نگهش داری چون فروختنش اعصاب فولادی میخاد.

ویرایش شده توسط saeed0c
ویراست
  • ممنونم 2
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...