رفتن به مطلب

کمک نقدی به زلزله زده های تبریز در این تاپیک ( لیون کامپیوتر )

Recommended Posts

درود دوستان گلم

همانطور که همه شما عزیزان میدونید در تبریز و روستاهای همجوارش فاجعه رخ داده و این فاجعه هر روز و هر لحظه امکان داره گریبان من و شما رو بگیره . واقعیتش خیلی فکر کردیم که به چه نحوی به این عزیزان کمک کنیم . و به این جواب رسیدیم که بهترین راه اینه که خودمون مستقیما وارد عمل بشیم .

روش کار به این صورته که هر کسی هر مقدار خواست کمک کنه به شماره حسابهای زیر به نام سعید حسینی واریز کنه و به ما خبر بده .

ما میخوایم از طریق شما عزیزان و کسبه اینجا کمکهای نقدی رو جمع اوری کنیم و بعد یکی از دوستان در شهر تبریز که امین ما هستن به نام اقا رضا به ایشون بدیم و ایشون همه این مبلغ رو کنسرو و مواد خوراکی ( یا وسایل مورد نیاز ) تهیه میکنن و همه کنسروها رو مستقیما به محلهای زلزله زده می برن .

فکر میکنم این مطئنترین راهی بود که بتونیم به این عزیزان کمک کنیم . دوستان هر چقدر تونستید کمک کنید تا رقم مورد نظر یک رقم قابل توجهی بشه .

از سایر دوستان هم میخوام اگر ممکنه لینک این تاپیک رو در فرومهای دیگه بگذارن تا همه با هم دست در دست هم به این عزیزان کمک کنیم . سند تو آل یادتون نره

ما همیشه منتظریم که دیگران پا پیش بگذارن و کمک کنن ولی یادمون باشه که اگر تغییر و کمک رو از خودمون شروع کنیم دنیا گلستان میشه و چی میشد ایمان پیدا میکردیم که یک روز همه خوبیها به خودمون بر میگرده

کلیه شماره حسابها به نام سعید حسینی میباشد :

حساب شبا پاسارگاد : IR810570025180010494015101

نکته : شما از طریق حساب شبا از هر بانکی می توانید مبلغ مورد نظر خود را به حساب بانکهای دیگه واریز نمایید

· شماره حساب 2518000104940151 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب پاسارگاد .

· شماره حساب 458936005 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب مهر گستر بانک کشاورزی .

· شماره حساب 3366859521 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب ملت .

· شماره حساب 20702953 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب پارسیان .

· شماره حساب 0306902696002 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب سپهر بانک صادرات.

· شماره حساب 0104424974007 بنام سعید حسینی گیلوایی حساب سیبا بانک ملی.

· انتقال وجه به شماره کارت 5022291014414138 عابر بانک پاسارگاد .

· انتقال وجه به شماره کارت 6037701021389967 عابر بانک مهر بانک کشاورزی .

· انتقال وجه به شماره کارت 6104337097073231 عابر بانک جام ملت .

· انتقال وجه به شماره کارت 6221061047083813 عابر بانک پارسیان .

· انتقال وجه به شماره کارت 6037691034771204 عابر بانک سپهر بانک صادرات.

· انتقال وجه به شماره کارت 6037991455713796 عابر بانک سیبا بانک ملی.

24523_776.jpg

24522_805.jpg24524_317.jpg24525_480.jpg24533_658.jpg24531_113.jpg

لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

در این پست رقامهای جمع اوری شده رو اپدیت میکنم

از دوستان تقاضا میکنم اگر مبلغی کمک کردن حتما بهم خبر بدن تا با حساب کتابهای اینجا اشتباه نشه . در ضمن این امر باعث میشه موجودی اینجا برای همه قابل روئیت باشه

موجودی تا به الان :

541000 تومان

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من شخصا هر انچه در توان داشتمو کمک کردم،ولی

بازم میتونم کمک کنم

اگه قبل خرید یه پیام خصوصی بدین

احتمالا بتونم چند تا وانت هماهنگ کنم

تا ورزقان

ولی متاسفانه نمیتونم قول بدم

چون وانت ها مال دوستام هستن که از اهالی ورزقان هستن و

مشخص نیست کی تبریز هستن و کی میرن....

لینک به دیدگاه

اقای حسینی من شخصا هر انچه در توان داشتمو کمک کردم،ولی

بازم میتونم کمک کنم

اگه قبل خرید یه پیام خصوصی بدین

احتمالا بتونم چند تا وانت هماهنگ کنم

تا ورزقان

ولی متاسفانه نمیتونم قول بدم

چون وانت ها مال دوستام هستن که از اهالی ورزقان هستن و

مشخص نیست کی تبریز هستن و کی میرن....

درود

مرسی امیر جان ولی نیازی نیستش همه چیز هماهنگه فقط کمکهای نقدی برسه همه چیز رو حالش میکنیم عزیز .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

دوستان این تاپیک رو بالا نگهدارید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

فک کنم دیر شد چون ما از طرف پاساژ کمکهامون رو جمع اوری کردیم ولی باز هم تلاش میکم

با تشکر

لینک به دیدگاه

فک کنم دیر شد چون ما از طرف پاساژ کمکهامون رو جمع اوری کردیم ولی باز هم تلاش میکم

با تشکر

هیچ وقت دیر نیستش عزیز و اینکه شما هم از طریق دیگه کمک کردید واقعا دستتون درد نکنه و امیدوارم همیشه خوش و خرم باشید و غم نبینید

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز یک مبلغ ناچیز به حساب کارت پاسارگاد شما واریز شد شماره پیگیری 691216 امیدوارم همه دوستان در این کار خیر شما رو یاری کنند موفق باشید

لینک به دیدگاه

سلام جناب حسینی عزیز یک مبلغ ناچیز به حساب کارت پاسارگاد شما واریز شد شماره پیگیری 691216 امیدوارم همه دوستان در این کار خیر شما رو یاری کنند موفق باشید

درود

بسیار لطف کردید عزیز .این مبلغ ناچیز نیستش دلته که دریاست و ممنونم از شما

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی یک مبلغ ناچیز به حساب ملت شما به شماره حواله ۹۲۲۴۱۶۶۷۴ واریز شد. یکبار دیگه خدمت هموطنان آذری عرض تسلیت و از خدای بزرگ برای بازماندگان سلامتی و صبر آرزو میکنم.

لینک به دیدگاه

درود

جناب حسینی یک ملغ ناچیز به حساب ملت شما به شماره حواله ۹۲۲۴۱۶۶۷۴ واریز شد. یکبار دیگه خدمت هموطنان آذری عرض تسلیت و از خدای بزرگ برای بازماندگان سلامتی و صبر آرزو میکنم.

درود

بسیار بسیار ممنونم جناب خسروی گل

لینک به دیدگاه

ضمن عرض تسلیت و همدری . خداییش ته کارتم بیش تر نبود .. فقط برای اینکه تاپیک نخوابه ... سعی میدم جبران کنم...شرمندم خیلی کمه

طى شماره حواله ۰۱۳۰۵۵۷۵۲۹۸۴ انجام گرديد .

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با دروود:

جناب حسینی بنده هم مبلغ ناچیزی رو به حساب ملی شما واریز کردم،شماره تراکنش:260554، امیدوارم بقیه دوستان لیونی هم به جمع این کار خداپسندانه اضافه بشوند.

با تشکر....

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم

مردم ورزقان و اهر و به خصوص روستاهاشون نیازمند کمک شما هستن... حتی کوچکترین کمکی...

بنده خودم فردایه زلزله که چادرهایه امداد در تبریز احداث شده بود در حد توان کمی وسایل خوراکی به چادرهایه امداد بردم....

ولی در حسرت این بودم که شرایطی پیش بیاد تا بتونیم خودمون به مرکز حادثه و بخصوص دهات دور دست که حتی امداد رسانها هم کمتر به اونجا میرن... برم و در حد امکان کمکشون کنم...

تعدادی از دوستانم طی روزهایه اخیر به محل حادثه رفتن و میگن که به جاهایی که دم دست هست و رفت و آمد راحت کمک رسانی خوب انجام میشه ولی دهات دور که در حال حاضرم دسترسی بهشون سخته واقعاً در مضیقه هستن...

بجز خوراکی و آشامیدنی ... وسایلی مثل لوازم بهداشتیم واقعاً نیازه و کم کم بخاطر کمبود چنین وسایلی داره بیماری شیوع پیدا میکنه...

عزیزانم زلزله زدگانم خواهر و برادر من و شما هستن.... مطمئن باشین با کوچکترین کمک کار بزرگی دارین انجام میدین...

لازم هست از جناب حسینی عزیز ... که مثل همیشه بزرگواری کردن و در چنین کار خیری قدم پیش گذاشتن تشکر کنم...

و یه تشکر دیگم از ایشون دارم که بنده رو لایق دونستن که یک ذره کوچیک در کمکشون شریک بشم و افتخار رسوندن کمکهایه شما عزیزان رو به دوستان نیازمندمون داشته باشم..

-------------------------------------------------------------

جهت اطلاع رسانی بهتر تایپیک در فروم هات اورکلاک هم دایر شد:

http://forums.hotoverclock.com/showthread.php?p=195942#post195942

ویرایش شده توسط Goodman
لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم

مردم ورزقان و اهر و به خصوص روستاهاشون نیازمند کمک شما هستن... حتی کوچکترین کمکی...

بنده خودم فردایه زلزله که چادرهایه امداد در تبریز احداث شده بود در حد توان کمی وسایل خوراکی به چادرهایه امداد بردم....

ولی در حسرت این بودم که شرایطی پیش بیاد تا بتونیم خودمون به مرکز حادثه و بخصوص دهات دور دست که حتی امداد رسانها هم کمتر به اونجا میرن... برم و در حد امکان کمکشون کنم...

تعدادی از دوستانم طی روزهایه اخیر به محل حادثه رفتن و میگن که به جاهایی که دم دست هست و رفت و آمد راحت کمک رسانی خوب انجام میشه ولی دهات دور که در حال حاضرم دسترسی بهشون سخته واقعاً در مضیقه هستن...

بجز خوراکی و آشامیدنی ... وسایلی مثل لوازم بهداشتیم واقعاً نیازه و کم کم بخاطر کمبود چنین وسایلی داره بیماری شیوع پیدا میکنه...

عزیزانم زلزله زدگانم خواهر و برادر من و شما هستن.... مطمئن باشین با کوچکترین کمک کار بزرگی دارین انجام میدین...

لازم هست از جناب حسینی عزیز ... که مثل همیشه بزرگواری کردن و در چنین کار خیری قدم پیش گذاشتن تشکر کنم...

و یه تشکر دیگم از ایشون دارم که بنده رو لایق دونستن که یک ذره کوچیک در کمکشون شریک بشم و افتخار رسوندن کمکهایه شما عزیزان رو به دوستان نیازمندمون داشته باشم..

http://forums.hotove...5942#post195942

درود

واقعا ازتون ممنونم رضا جان و این زحمت هم افتاد گردن شما . بنده شناختی که از مردمم پیدا کردم میدونم که هیچ کوتاهی نمیکنن تا همین الان هم که فقط چند ساعت این تاپیک زده شده واقعا ممنونم ازشون .

بنده چند روزی نیستم و شاید به فروم دسترسی نداشته باشم ولی تمام سعیم رو میکنم تا بتونم در خدمتتون باشم . تمام سعیم رو میکنم تا اطلاع رسانی کنم

یادمون باشه که مبلغ هر چقدر هم کم باشه ولی باز هم میتونه کمکی باشه برای عزیزان اواردیدمون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

وقتی این تاپیک رو دیدم یک لحظه اشک توی چشمام جمع شد .... ممنون از همه دوستان عزیز ...

لینک تاپیک در مجله سخت افزار :

http://forums.sakhtafzarmag.com/threads/5171-%DA%A9%D9%85%DA%A9-%D9%86%D9%82%D8%AF%DB%8C-%D8%A8%D9%87-%D8%B2%D9%84%D8%B2%D9%84%D9%87-%D8%B2%D8%AF%D9%87-%D9%87%D8%A7%DB%8C-%D8%AA%D8%A8%D8%B1%DB%8C%D8%B2-%D8%AA%D9%88%D8%B3%D8%B7-%D9%84%DB%8C%D9%88%D9%86-%DA%A9%D8%A7%D9%85%D9%BE%DB%8C%D9%88%D8%AA%D8%B1?p=40080#post40080

سید جان پ.خ دادم ...

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم

http://forums.hotove...5942#post195942

اقا رضا شمارمو برات پ.خ. کردم

هر کمکی

هر چیزی که به ذهنت رسید،هر وقت شبانه روز که بود، تماس بگیر

تا حد توانم دریغ نمیکنم

جدا از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم،

امیدوارم که این کمکها به صورت 100برابر بهشون برگرده(هرچند همین حس که تونستی به یکی،حتی یه ذره کمک کنی،لذت،و ارامشی داره که با هیچ مبلغی نمیشه خریدش)

ویرایش شده توسط amin69r
لینک به دیدگاه

بچه ها تا میتونید تو سایتای دیگه که عضو هستید تاپیک بزنید. به خیرهای که درهمسایه گیتون هستند هم خبر بدید. خدا کنه همه کمک کنند :(

لینک به دیدگاه

http://forum.persiantools.com/t288880.html#post5421027

ببخشید خلاصه هست،ولی به خدا نفسم بند میاد،میام پای کامپیوتر میشینم!

لینک به دیدگاه

درود

واقعا ازتون ممنونم رضا جان و این زحمت هم افتاد گردن شما . بنده شناختی که از مردمم پیدا کردم میدونم که هیچ کوتاهی نمیکنن تا همین الان هم که فقط چند ساعت این تاپیک زده شده واقعا ممنونم ازشون .

بنده چند روزی نیستم و شاید به فروم دسترسی نداشته باشم ولی تمام سعیم رو میکنم تا بتونم در خدمتتون باشم . تمام سعیم رو میکنم تا اطلاع رسانی کنم

یادمون باشه که مبلغ هر چقدر هم کم باشه ولی باز هم میتونه کمکی باشه برای عزیزان اواردیدمون

جناب حسینی زحمت چیه.... افتخاریه برایه بنده.....

هیچ شکیم ندارم که دوستان عزیزمون در حد توانشون دست یاری به عزیزان نیازمندمون دراز خواهند کرد....

از تک تک دوستان خوبمون هم تشکر میکنم...

عزیزانم مبلغ اصلاً مهم نیست کوچکترین کمکیم می تونه باعث شادی دل کوچولوهایه نیازمندمون باشه

اقا رضا شمارمو برات پ.خ. کردم

هر کمکی

هر چیزی که به ذهنت رسید،هر وقت شبانه روز که بود، تماس بگیر

تا حد توانم دریغ نمیکنم

جدا از همه دوستانی که کمک میکنن تشکر میکنم،

امیدوارم که این کمکها به صورت 100برابر بهشون برگرده(هرچند همین حس که تونستی به یکی،حتی یه ذره کمک کنی،لذت،و ارامشی داره که با هیچ مبلغی نمیشه خریدش)

امین جان خیلی ممنونم ... پ خ زدم خدمتتون

لینک به دیدگاه

تاپیک در بازی رایانه :

http://www.bazyrayan...log.php?bt=1311

http://www.bazyrayan...8880#post498880

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

مبلقی ناچیز با شماره پی گیری 277473 ارسال شد. @};-

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

عکس تلخ از زمین لرزه استان آذربایجان شرقی

236047_353.jpg

لینک به دیدگاه

سلام

اقای حسینی یک مبلغ ناچیز به حساب ملی شما به شماره شماره پیگیری تراکنش :281856 و شماره حساب : 0104424974007 واریز شد. یکبار دیگه خدمت هموطنان آذری عرض تسلیت و از خدای بزرگ برای بازماندگان سلامتی و صبر آرزو میکنم.

موفق و پیروز باشید .یا حق

ویرایش شده توسط xx1051xx
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...