رفتن به مطلب

کمک نقدی به زلزله زده های تبریز در این تاپیک ( لیون کامپیوتر )

Recommended Posts

• کاربر ویژه

اشکهای این مرد ستودنيست :

423558.jpg

پیرمرد آذری زبان به سمت علی دایی رفت تا دستش رو ببوسد ولی علی دایی مانع این کار شد و پیرمرد و در آغوش گرفت .

پیرمرد خطاب به علی دایی ای کاش دام هایم الان زنده بودن تا زیرپات قربانی می کردم، تو را دیدم حادثه تلخ زلزله از یادم رفت

علی دایی در بین هنرمندان و ورزشکاران اولین نفری بود که بعداز وقوع زلزله خودش رو به محل حادثه رساند

559360.jpg

پدر، روزه‌ات را با خاک افطار کردی و مرا تنها میان این روزهای بی‌مادری رها کردی ...

پدر نفست بوی نم خاک می‌دهد بوی باران اشک‌های مادر ...

312038.jpg

سلام زلزله

دیروز که آمدی من و لیلا و حمید روزه کله گنجشکی بودیم

فرصت افطار را هم ندادی

عجله ات برای چه بود؟

کمک های مردم به زلزله زدگان

224754.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• ارسال 83
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

قربون این مردم برم با اون دلهاشون . دوستان اماری که دارم خیلی ها خودشون دست به کار شدن و افسوس و صد افسوس که ما دیر جنبیدیم . دم همه مردم گلمون گرم . دمتون گرم که مرامتون رو اینجور جاها خرج میکنید . دمتون گرم که خودتون کلی گرفتاری مثل وام و اجاره و شهریه و و و و و . ... دارید ولی یادتون نرفته که کسانی هستن بهتون نیاز دارن .

من زلزله رودبار کاملا یادمه . ای کاش اون موقع هم اینترنتی وجود داشت و اطلاع رسانی قویتر میشد .

لینک به دیدگاه

با درود به بچه های گل

دم همگیتون گرم

تاپیکوبالا نگردارین

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

بهداد سلیمی و همسرش در میان زلزله زدگان

در پی حادثه ی تلخ زلزله اخیر که عده ای از هم وطنان عزیز آذری را داغدار کرده است، قوی ترین مرد جهان با رفتن به مناطق زلزله زده و سر زدن به خانواده های داغ دیده ابراز هم دردی خود را با این مردم رنج دیده اعلام کرد.

بهداد سلیمی دارنده ی مدال طلای المپیک لندن به همراه همسرش صبح روز یکشنبه به روستاهای زلزله زده استان آذربایجان شرقی سفر کرد تا از نزدیک بازماندگان حادثه را دلداری دهد و در روز عید سعید فطر کودکان زلزله زده را با هدایا و عروسک های اهدایی شاد کند.

236960_495.jpg

236961_176.jpg

236962_896.jpg

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

مبالغ خیلی کمه ولی در کل سعی میکنیم هر چقدر که جور شد به دور ترین نقاطی که کمک نشده بفرستیم دوستان گلم . خبری که دارم اینه که مناطقی که نزدیک به شرهها بودن خوب کمک رسانی شده ولی روستاهای اطراف دارن به سختی امورات میگذرونن

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

لبخند تو تسکین موقت دردهاست...

59g8sj7a708qc593lf.jpg

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با درود به بچه های گل

دم همگیتون گرم

تاپیکوبالا نگردارین

roya.gif

لینک به دیدگاه

این سایت 10000 کاربر داره . 50 نفر هم کمک ندادن . یه کمک کوچیک راه دوری میره ؟ :(

لینک به دیدگاه

بچه ها جناب

mka19

درست میگن

بیاین بالا

دم همتون گرم

لینک به دیدگاه

درود

دوستان یادمون باشه که این مشکل و بلایا میتونه برای هر کدوم از ما توی هر نقطه ای از دنیا که سکونت داریم اتفاق بیفته پس بهتره با این قضیه همونطوری برخورد کنیم که اگر روزی خدای نکرده این اتفاق برای خود ما افتاد ، انتظار داریم دیگران هم همین برخورد رو با ما داشته باشن.کمک کردن به یک انسان نیازمند در حقیقت فرصتی هست که خدای متعال پیش روی هر کدوم از ماها قرار میده تا بتونیم اولا بدین وسیله برای خودمون اجر و ثوابی جمع کنیم و ثانیا شکر نعمت عافیت و سلامتی یا زندگی راحت یا حتی داشتن خانواده خوب رو که الان بعضی ازهموطنان زلزله زده ما ازش محروم شدند به جا بیاریم و ثالثا این یک امتحان شاید باشه که معلوم بشه چقدر میتونیم از مالی که خودمون ممکنه بهش احتیاج داشته باشیم یا به سختی بدست اورده باشیم میتونیم برای یک فرد نیازمند دیگه اهدا کنیم. نمیگم باید حتما مبلغ کمک ما به میزان قابل توجهی باشه ولی کمک های هر چند کوچک وقتی جمع بشه مثلما میتونه یک مشکل بزرگ رو حل کنه.امیدواریم از این فرصت به نحو شایسته ای استفاده کنیم.

لینک به دیدگاه

@};- up.... @};- guys , hellp them

ویرایش شده توسط mka19
لینک به دیدگاه

برادران درحال انجام هر کاری هستین هم وطنای زلزله زده فراموش نشه @};-

لینک به دیدگاه

درود دوستان گلم

از همه کسانیکه از دل بزرگشون خرج کردن و به این امر کمک کردن کمال تشکر و دارم و مطمئننا خیرش بهتون بر میگرده . این مبالغ رند شد و برای اقا رضا واریز شد و ایشون هم تا اخر هفته زحمت این کار و میکشن .

مردم خوب اذری زبان ما رو ببخشید از اینکه دیر کردیم . امیدوارم که دیگه هیچ وقت غم نبینید . قربون اون لحجه شیرین و قشنگتون برم

لینک به دیدگاه

دوستان عزیزم از همتون ممنونم....

طبق هماهنگیهایه لازم اجناس مورد نیاز خریداری شدند...

و به امید خدا فردا صبح عازم مناطق زلزله زده و دور افتاده (که کمک رسانی کمتر صورت میگیره) هستم....

جهت حصول اطمینان بعضی از دوستان فاکتور خرید گذاشته میشه....

عکسهایه لازم نیز بعد از برگشتم در همین تایپیک گذاشته خواهند شد...

1ycbt8lescmd2ebeepc.jpg

لینک به دیدگاه

لازم هست یک تشکر ویژه از آقای حسینی، آقای پور رشیدی و همچنین همه عزیزانی که با محبت و انسان دوستی به هموطنان خوبمان یاری رساندند، به عمل بیاوریم. شاید فکر کنید کمک های شما کار کوچکی برای این دوستان انجام بدهد، ولی به هیچ وجه اینطور نیست. از همه شما سپاسگذارم. @};-

لینک به دیدگاه

ان شالله خدا قبول کنه...خدا خیرتون بده ...

در پناه حق ...

لینک به دیدگاه

دوستانه عزیزم دستان همتونو می بوسم....

کمکهاتون به خواهر و برادران زلزله زدمون رسید...

چه لطف و افتخاره بزرگی برایه من بود که بتونم عزیزانمونو زیارت کنم...

و چه لذت بزرگی بود که شادیهایه جمع شده درون چشمان این عزیزانمون رو ببینم...

بعد از جمع آوری اطلاعات... یکی از روستاهایه ورزقان رو بنام چنزق انتخاب کردیم که به دلیل فاصله نسبتاً دور از جاده کمک رسانی کمتر صورت گرفته بود...

لازم به ذکر هست که یکی از دوستان (smart 2009) زحمت کشیده بودن و از شیراز تشریف آورده بودن تا ماناطق حادثه رو از نزدیک ببینن...

بعد از پیدا کردن محل روستا که نسبتاً زمانبر بود... و طی یک مسیر خاکی سربالایی بالاخره تونستیم به روستای مورد نظر برسیم.....

عمق حادثه که تمام خانه هایه روستایی خراب شده بود.. واقعاً ناراحت کننده بود....

تنها خانه سالم روستا... مسجدش بود که با آجر و تیرآهن ساخته شده بود...

و همه روستییان در شرایطی نامناسب در چادرها میموندن...

f9uaiuuom2je2fqdgm.jpg

iq95vau9dkq5jm95uvrn.jpg

rigdlqfzuhnx90bx9rx.jpg

77dil15ktongzzvl7m5.jpg

4hflo6navso45s4jnknf.jpg

tgpmszmqpol0h1phezbj.jpg

bn8asfct55kp1bh1fw8.jpg

om4nzeb2313p7v6bobzw.jpg

ادامه...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...