رفتن به مطلب

مشکل در دانلود

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام عزیزای دل

من یک پروژه گرفتم از خارج کشور باید دانلودش کنم با حجم خیلی بالا.

مشکل اینه که بدون قند شکن نمیتونم از اون سرور دانلودش کنم.

قند شکن هایی هم که دارم معمولا هر چند دقیقه بطور لحظه ای قطع و وصل میشه و این باعث میشه دانلود متوقف بشه.

اینترنت موبایل ایرانسل استفاده میکنم.

من چند شبه بطور مداول نشستم تا صبح که این وقتی قطع و وصل میشه مجدد دانلود رو راه اندازی کنم اما دیگه داغونم... فایلهای پروژه هم از طریق نرم افزار SVN باید دانلود بشه برای همین نمیتونم کاری کنم که خودکار دانلود راه اندازی بشه مجبورم 24 ساعتی بشینم پای سیستم.

لطفا اگر راهکاری دارین اطلاع بدین خیلی ممنون.

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید میتونید از vps خارج استفاده کنید

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من چنین مورد مشابهی داشتم، یه سرور خارجی گرفتم، بعد روی گوگل درایو اپلود کردم، بعد رو سیستم خونه دانلود کردم، هر چند وقت یه بار هم لینک های گوگل درایو عوض میشد که تو دانلود منیجر دوباره لینک های جدید میدادم و دانلود رو ادامه میداد

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

داداش متاسفانه من نمیتونم راه حلی ارائه بدم

ولی من رو در غم خودت شریک بدون.

اصلا چرا باید کار به اینجا ها کشیده بشه که یه دانلود کردن پروژه علمی انقدر پدر آدم دربیاره!!!

لینک به دیدگاه

سلام. میتونید از ... شکن های اصلی استفاده کنید.

برنامه ای مثل ه ا ت اسپات این مشکلات رو نداره.

البته اینترنت با اینترنت متفاوت هست.

لینک به دیدگاه

سلام ایرانسل که هزینه دانلود خیلی میره بالا ،حداقل با همراه اول بسته شبانه بگیرید

لینک به دیدگاه

اگر میشه با colab دانلودش کن و بذار روی drive. این روش با drive رایگان تا 15 گیگ جواب میده. ( یه ذره بیشتر باشه میشه چند تا قطعه کرد و گذاشت روی چند تا اکانت drive)

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام عزیزای دل

قند شکن هایی هم که دارم معمولا هر چند دقیقه بطور لحظه ای قطع و وصل میشه و این باعث میشه دانلود متوقف بشه.

من چند شبه بطور مداول نشستم تا صبح که این وقتی قطع و وصل میشه مجدد دانلود رو راه اندازی کنم اما دیگه داغونم... فایلهای پروژه هم از طریق نرم افزار SVN باید دانلود بشه برای همین نمیتونم کاری کنم که خودکار دانلود راه اندازی بشه مجبورم 24 ساعتی بشینم پای سیستم.

درود حجمش چقدره؟

لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، CREATIVE گفته است:

درود حجمش چقدره؟

سلام

فکر میکنم حدود 400 گیگ. و ظاهرا هرچی بیشتر روش کار میشه حجمش افزایش پیدا میکنه.

10 ساعت قبل، Mostafa98 گفته است:

اگر میشه با colab دانلودش کن و بذار روی drive. این روش با drive رایگان تا 15 گیگ جواب میده. ( یه ذره بیشتر باشه میشه چند تا قطعه کرد و گذاشت روی چند تا اکانت drive)

سلام

برای کار روی این پروژه از نرم افزار خاصی استفاده میشه که فایلها بین سیستم من و صاحب پروژه و دیگر اعضا رو Sync میکنه برای همین باید مستقیم از محل اصلیش دانلود بشه. اگر به جایی انتقال بدم و بعد از اونجا دانلود کنم از حالت Sync خارج میشه و بعد روی پروژه که کار کنم تغییرات برای دیگران اعمال نمیشه. کلا پروژه هایی که نفرات متعدد همزمان روش کار میکنن به این صورت انجام میشه.

11 ساعت قبل، silvermanHHH گفته است:

سلام ایرانسل که هزینه دانلود خیلی میره بالا ،حداقل با همراه اول بسته شبانه بگیرید

سلام

متاسفانه اینجا همراه اول آنتن دهی خوبی نداره الآن. قبلا عالی بود. موضوع دیگه اینکه با ایرانسل راحت تر به قندشکن وصل میشه اما با همراه اول نه. 2 تا 7 صبح از بسته های ایرانسل استفاده میکنم که قیمتش پایین تره. خارج این ساعات مجبورم از بسته های معمولی یا بوم استفاده کنم چاره ای نیست...

13 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. میتونید از ... شکن های اصلی استفاده کنید.

برنامه ای مثل ه ا ت اسپات این مشکلات رو نداره.

البته اینترنت با اینترنت متفاوت هست.

اون رو نصب کرده بودم قبلا کار میکرد بعدا دیگه کار نکرد اصلا معلوم نیست به چه علت.

الآن دارم از یه نمونه پولی استفاده میکنم اما همینه که قطع و وصلی داره و باید تا صبح بشینم بالا سرش تا هروقت قطع میشه دوباره راه اندازی کنم. اگر نمونه ای میشناسین که اصلا قطعی نداره و میشه با سرعت بالا حجم زیاد باهاش دانلود کرد لطفا اطلاع بدین با پیغام خصوصی خیلی ممنون میشم.

14 ساعت قبل، behy گفته است:

داداش متاسفانه من نمیتونم راه حلی ارائه بدم

ولی من رو در غم خودت شریک بدون.

اصلا چرا باید کار به اینجا ها کشیده بشه که یه دانلود کردن پروژه علمی انقدر پدر آدم دربیاره!!!

سلام

چی بگم که دلم خونه. من توی زندگیم همه رو حلال کردم غیر از مسئولین و کسایی که با تصمیماتشون با زندگی خانوادم بازی کردن. الآن خانودام رو گذاشتم خودم رفتم جای دیگه که آنتن دهی بهتر هست ساعت 2 شبه نشستم منوال شب های گذشته تا صبح به دانلود کردن.

14 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

من چنین مورد مشابهی داشتم، یه سرور خارجی گرفتم، بعد روی گوگل درایو اپلود کردم، بعد رو سیستم خونه دانلود کردم، هر چند وقت یه بار هم لینک های گوگل درایو عوض میشد که تو دانلود منیجر دوباره لینک های جدید میدادم و دانلود رو ادامه میداد

سلام

برای کار روی این پروژه از نرم افزار خاصی استفاده میشه که فایلها بین سیستم من و صاحب پروژه و دیگر اعضا رو Sync میکنه برای همین باید مستقیم از محل اصلیش دانلود بشه. اگر به جایی انتقال بدم و بعد از اونجا دانلود کنم از حالت Sync خارج میشه و بعد روی پروژه که کار کنم تغییرات برای دیگران اعمال نمیشه. کلا پروژه هایی که نفرات متعدد همزمان روش کار میکنن به این صورت انجام میشه.

16 ساعت قبل، M.Data گفته است:

سلام دوست عزیز اگر از نظر هزینه مشکلی ندارید میتونید از vps خارج استفاده کنید

سلام

متاسفانه هیچ آشنایی ندارم باهاش.

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام عزیزای دل

درود

برنامه دانلودری که اینکارو میکنه رو همراه توضیحات PM کنید احتمالا بشه کاری کرد برای دانلود دیگه نیازی بهش نداشته باشید

لینک به دیدگاه

الان این فایلهایی که باید دانلود کنید به چه صورت هستند؟ به صورت rar شده هستند یا اینکه زمانی که نرم افزاری که گفتید نصب می کنید از اون طریق دانلود میشه؟

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

درود

برنامه دانلودری که اینکارو میکنه رو همراه توضیحات PM کنید احتمالا بشه کاری کرد برای دانلود دیگه نیازی بهش نداشته باشید

4 ساعت قبل، M.Data گفته است:

الان این فایلهایی که باید دانلود کنید به چه صورت هستند؟ به صورت rar شده هستند یا اینکه زمانی که نرم افزاری که گفتید نصب می کنید از اون طریق دانلود میشه؟

نرم افزار مدیریت پروژه هست که قابلیت به اشتراک گذاشتن و سینک کردن فایلهای پروژه رو بین اعضا فراهم میکنه یعنی حتما باید این نرم افزار فعال باشه و از همین طریق دانلود انجام بشه. راهی برای دور زدن نرم افزار نیست فقط تنها چاره اینه که یه قند شکن یا چیزی شبیه این داشته باشم که قطعی نداشته باشه بتونم بدون وقفه دانلود کنم.

لینک به دیدگاه

• 3 هفته بعد...

سلام آقایون داداشام

لطفا اگر قند شکن برای ویندوز سراغ دارین اطلاع بدین حتی اگر پولی هست.

من هرچیزی امتحان میکنم کار نمیکنه.

خیلی ممنون

ویرایش شده توسط Ali_14
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Ali_14 گفته است:

سلام آقایون داداشام

لطفا اگر قند شکن برای ویندوز سراغ دارین اطلاع بدین حتی اگر پولی هست.

من هرچیزی امتحان میکنم کار نمیکنه.

خیلی ممنون

سلام
تلگرام پیام بدید
@gtx980

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۵ در 06:20، Ali_14 گفته است:

سلام عزیزای دل

اگه pc هستید از چهار تا یک استفاده کنید موشکی واسه خودش

ویرایش شده توسط lvy Bridge
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...