رفتن به مطلب
  • 0

مشاوره برای انتخاب گوشی بین Poco M5s و Redmi Note 11SE

Mantel
 اشتراک گذاری

سوال

سلام .

یک گوشی میخوام که مشکل هات اسپات شدن روی کامپیوتر و رجیستری و هنگ کردن و باطری نداشته باشه بین این سه کدوم بهتره؟

Poco M5s و Redmi Note 11SE و HONOR X8

دوربین و گیم و این چیزا برام مهم نیستن زیاد

فقط اگر صفحه آمولد باشه که چه بهتر اگر هم نبود فدا سرتون

--------------------------------------------

یک سوال خیلی مهم. آیا این گوشی Redmi Note 11S روی کامپیوتر هات اسپات میشه ؟ چون توی نظرات دیجی کالا یک نفر گفته بود هات اسپات نمیشه

لینک به دیدگاه

11 answers to this question

Recommended Posts

• 1

سلام. m5sگوشی خوبی هست. به نظرم همین مدلو بردار. منم یه مدته دنبال تعویض گوشی هستم این مدل پایین رده رو مد نظر دارم بایه مدل دیگه که میان رده پرچم دار هست مدل x4 gt البته اگر قانع بشم به کارم میاد چون زیاد با گوشی کار نمیکنم.

لینک به دیدگاه

• 0

گوشی موتورلا g52 هست که تاجایی اطلاع دارم بخاطر نزدیک بودن رابط کاربریش به اندروید خام گوشی کم دردسری هست.

ولی بین اون دومورد شیاعومی مورد سومی هم میشه درنظر گرفت که بنظرم بهتر هست اونم Note 12هست

لینک به دیدگاه

• 0
8 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

گوشی موتورلا g52 هست که تاجایی اطلاع دارم بخاطر نزدیک بودن رابط کاربریش به اندروید خام گوشی کم دردسری هست.

ولی بین اون دومورد شیاعومی مورد سومی هم میشه درنظر گرفت که بنظرم بهتر هست اونم Note 12هست

شما گوشیت چیه راضی هستی ؟ نقات قوت و ضعفش رو میگی . ممنون میشم

مابقی دوستان نظری ندارن در مورد گوشی ؟ هرکی گوشی خودشو توضیح بده خیلی به من کمک میکه چون چیز زیادی از گوشیا نمیدونم .

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، Mantel گفته است:

شما گوشیت چیه راضی هستی ؟ نقات قوت و ضعفش رو میگی . ممنون میشم

مابقی دوستان نظری ندارن در مورد گوشی ؟ هرکی گوشی خودشو توضیح بده خیلی به من کمک میکه چون چیز زیادی از گوشیا نمیدونم .

Ss a52s 

Oneplus nord n10

وان پلاس الان دستمه به طور کلی ازش راضی هستم ،رابط کاربری دلچسبی داره درکل گوشی ترازی هست ،عیبشم این هست که آپدیت نشد با اینکه محصولات تجاری بسیار محدود تری نسبت به بقیه برندها داره،مدل های جدیدشم نیست.

لینک به دیدگاه

• 0
13 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

در تایید حرفتون باید بگم که گوشیهایی که اندروید خام داشتند برام خیلی بی دردسرتر از سایر گوشیها بودن. قبلا نوکیا 8 داشتم که اندروید خام بود و عالی بود، از نظر روان بودن و هنگی نداشتن. به خاطر اون بعدش موتورولا G9Plus گرفتم و الان دارمش که ازش راضیم. از نظر رابط کاربری و روون بودن عالیه. گوشیهای شیائومی که اندرویدشون خام بود هم خیلی روونتر بودن به سایر مدلهاش.

لینک به دیدگاه

• 0
2 ساعت قبل، yasin1380 گفته است:

Ss a52s 

Oneplus nord n10

وان پلاس الان دستمه به طور کلی ازش راضی هستم ،رابط کاربری دلچسبی داره درکل گوشی ترازی هست ،عیبشم این هست که آپدیت نشد با اینکه محصولات تجاری بسیار محدود تری نسبت به بقیه برندها داره،مدل های جدیدشم نیست.

ممنون برادر 🙏

12 دقیقه قبل، Fido گفته است:

در تایید حرفتون باید بگم که گوشیهایی که اندروید خام داشتند برام خیلی بی دردسرتر از سایر گوشیها بودن. قبلا نوکیا 8 داشتم که اندروید خام بود و عالی بود، از نظر روان بودن و هنگی نداشتن. به خاطر اون بعدش موتورولا G9Plus گرفتم و الان دارمش که ازش راضیم. از نظر رابط کاربری و روون بودن عالیه. گوشیهای شیائومی که اندرویدشون خام بود هم خیلی روونتر بودن به سایر مدلهاش.

سلام ممنون از راهنماییتون. گوشی تا 8 تومان چی پیشنهاد میدید امروز یا فردا قصد خرید این گوشی رو دارم شیائومی مدل Poco M5s 

وضع مالم هم طوری نیست که اگر اشتباه خرید کردم بتونم جبران کنم مجبورم با همون تا سالهات سر کنم

پوکو ام 5 گوگل پلی داره درسته ؟

لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه
6 دقیقه قبل، Mantel گفته است:

ممنون برادر 🙏

سلام ممنون از راهنماییتون. گوشی تا 8 تومان چی پیشنهاد میدید امروز یا فردا قصد خرید این گوشی رو دارم شیائومی مدل Poco M5s 

وضع مالم هم طوری نیست که اگر اشتباه خرید کردم بتونم جبران کنم مجبورم با همون تا سالهات سر کنم

پوکو ام 5 گوگل پلی داره درسته ؟

پوکو سریهای قبل مشکل صدا دهی داشتن یعنی وقتی با کسی صحبت میکردی بقیه میشنیدن چی صحبت میکنید نمیدونم سری جدید فیکس شده یا نه

واسه همین میرفتی مغازهای موبایل فروشی همشون پوکو داشتن و همونو هم پیشنهاد میدادن چون خریداری نداشتن

رفته بودیم واسه رفیقم گوشی بخریم 3 سال پیش هر جا میرفتیم میخواستن پوکو بندازن ، درمانده شدیم اقا ما این مدلو میخوایم یکی از مغازه دارها با لحنی بد گفت بیا این گوشی که میخوای دارم اما نمیدم باید پوکو برداری ، دست اخر اینترنتی سفارش دادیم :34_rolling_eyes:

لینک به دیدگاه

• 0
53 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

پوکو سریهای قبل مشکل صدا دهی داشتن یعنی وقتی با کسی صحبت میکردی بقیه میشنیدن چی صحبت میکنید نمیدونم سری جدید فیکس شده یا نه

واسه همین میرفتی مغازهای موبایل فروشی همشون پوکو داشتن و همونو هم پیشنهاد میدادن چون خریداری نداشتن

رفته بودیم واسه رفیقم گوشی بخریم 3 سال پیش هر جا میرفتیم میخواستن پوکو بندازن ، درمانده شدیم اقا ما این مدلو میخوایم یکی از مغازه دارها با لحنی بد گفت بیا این گوشی که میخوای دارم اما نمیدم باید پوکو برداری ، دست اخر اینترنتی سفارش دادیم :34_rolling_eyes:

ممنون عزیز کاشکی یک پیشنهاد هم میدادی که تا 8 تومان چی بگیرم .

والا نظرات دیجی کالا رو کامل خوندم مثل اینکه این سری از پوکوها همچین مشکلی که عرض کردین ندارن تاریخ عرضه 2022, September 05 هست . فقط اکثر کاربرها نکات منفی رو دمای بالا و عکس بردای ضعیف نوشته بودن. نکات مثبتش هم فیلم برداری 4k در 30 فریم و کیفیت فیلم برداری بالا و ماندگاری باطری قوی - صفحه نمایش amoled و چندتای دیگه ذکر کرده بودن.

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

• 0
  • کاربر ویژه

ممنون عزیز کاشکی یک پیشنهاد هم میدادی که تا 8 تومان چی بگیرم .

والا نظرات دیجی کالا رو کامل خوندم مثل اینکه این سری از پوکوها همچین مشکلی که عرض کردین ندارن تاریخ عرضه 2022, September 05 هست . فقط اکثر کاربرها نکات منفی رو دمای بالا و عکس بردای ضعیف نوشته بودن. نکات مثبتش هم فیلم برداری 4k در 30 فریم و کیفیت فیلم برداری بالا و ماندگاری باطری قوی - صفحه نمایش amoled و چندتای دیگه ذکر کرده بودن.

والا من آخرین بار همون 3 سال پیش دنبال گوشی بودم الان نمیدونم

در کل استفاده از گوشی به عنوان مودم پیشنهاد نمیکنم هم داغ میکنه هم سریع باتری خالی میکنه

لینک به دیدگاه

• 0

تا 8 تومان چی بگیرم?

Xiaomi Redmi Note 12

به نسبت قیمتش گزینه خوبیه و جدید تر از اون 2 گوشی هست که مدنظر دارین

تنها ایراد این گوشی مونو بودن اسپیکرش هست

اگه تمایل به خرید این مورد داشتین رم 6 به بالاشو تهیه کنید ترجیحا 8 گیگ

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

• 0
1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

Xiaomi Redmi Note 12

به نسبت قیمتش گزینه خوبیه و جدید تر از اون 2 گوشی هست که مدنظر دارین

تنها ایراد این گوشی مونو بودن اسپیکرش هست

اگه تمایل به خرید این مورد داشتین رم 6 به بالاشو تهیه کنید ترجیحا 8 گیگ

دقیقا همین گوشی مد نظرم بود ولی صدای مونو زد تو ذوقم . ممنون

1 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

سلام. m5sگوشی خوبی هست. به نظرم همین مدلو بردار. منم یه مدته دنبال تعویض گوشی هستم این مدل پایین رده رو مد نظر دارم بایه مدل دیگه که میان رده پرچم دار هست مدل x4 gt البته اگر قانع بشم به کارم میاد چون زیاد با گوشی کار نمیکنم.

سلام و درود آقا سعید گل. ممنون از نظرت میرم نادری همین رو میخرم فیلم برداری 4k و30fps خیلی وسوسه کننده ست صفحه amoled هم هست ماندگاری باطری خوبی هم داره طبق نظرات مردم در دیجی کالا و سایر منتقدین . فقط مثل اینکه زیاد داغ میکنه هنگام بازی با گوشی منم اهل بازی نیستم

ویرایش شده توسط Mantel
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
Answer this question...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...