رفتن به مطلب

آیا خرید ورک استیشن استوک با سی پی یو های Xeon به صرفه است؟

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان عزیز. بنده تصمیم گرفتم که سمت ورک استیشن قدم بردارم و یه ورک استیشن استوک بخرم. البته اینم در نظر دارم تا خودم با خرید قطعات سرهم بکنم اگر با قیمت مناسب و به صرفه نباشه. نظر و تجربه تون در این باره چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

بسیار بسیار مفته، از اونجایی که توی کشور های خارجی، دائما ورک استیشن ها و سرور ها رو به روز میکنن، دستگاه های استوک به شدت توی بازار حتی همین ایران هم اشباع هست و با بودجه ی حدود 20 تومن، میشه یه سرور 32 هسته G9 با رم 32 تا 64 جمع کرد و استفاده کرد، جوری که اگه بخواید دسکتاپ با این قدرت جمع کنید، زیر 40 50 تومن در نمیاد.

سیپیو های زئون هم که شدید مفته، سیپبو 16 هسته از 2-3 تومن هست به بالا.

لینک به دیدگاه

خودم هم همین حس رو دارم. از اونجایی که گیمر نیستم و بودجه هم کمه ترجیح میدم کمیت بیشتری به نسبت پولم داشته باشم. ممنون

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
۱ ساعت قبل، greatadrian گفته است:

خودم هم همین حس رو دارم. از اونجایی که گیمر نیستم و بودجه هم کمه ترجیح میدم کمیت بیشتری به نسبت پولم داشته باشم. ممنون

اگر کار گرافیکی ندارید و صرفا محاسباتی و روی سیپیو هست، سرور رو به شدت پیشنهاد میدم، فکر کنم اگر pci e adapter هم تهیه کنید و پاور خروجی داشته باشه، بتونید گرافیک هم نصب کنید و خروجی تصویر خوبی بگیرید.

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، greatadrian گفته است:

ورک استیشن قدم بردارم و یه ورک استیشن استوک بخرم.

20 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

بودجه ی حدود 20 تومن، میشه یه سرور 32 هسته G9 با رم 32 تا 64 جمع کرد و استفاده کرد،

سلام برادر مهربان

یه سوالی برادر  چه نرم افزاری و برای چه کاری میخواهین از  این   تایپ  باندل ورک استشن استفاده بفرمایین   

به زبون ساده و شفاف  اصلا این نوع باندل ها  کاربردشون چیه؟

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، farhadii گفته است:

سلام برادر مهربان

یه سوالی برادر  چه نرم افزاری و برای چه کاری میخواهین از  این   تایپ  باندل ورک استشن استفاده بفرمایین   

به زبون ساده و شفاف  اصلا این نوع باندل ها  کاربردشون چیه؟

برای بنده هم دقیقا همین سوال پیش اومده خیلی عالی میشه دوستانی که تخصص دارن در این زمینه یه توضیح بدن ⚘️

ویرایش شده توسط raajer
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۱۰ در 14:11، raajer گفته است:

برای بنده هم دقیقا همین سوال پیش اومده خیلی عالی میشه دوستانی که تخصص دارن در این زمینه یه توضیح بدن ⚘️

برادر شما به جواب سوال رسیدین آیا 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، farhadii گفته است:

برادر شما به جواب سوال رسیدین آیا 

نه داداش کسی جواب ما رو نداد 😕

همچنان برام سوال اگه تو نت بگردیم شاید به جوابایی برسیم ولی مطمئنا کسی که استفاده کرده و در حال استفاده از چنین سیستمایی است جواباش تجربی و با جوابای سطح نت فرق میکنه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...