رفتن به مطلب

خرید مانیتور 24 اینچ برای طراحی

Recommended Posts

دوستان سلام . 

مشخصات یک مانیتور بیشتر برای کاربری  طراحی و adobe  استفاده میخواد بشه چی هست ؟؟؟ فعلا چیزی که خودم  متوجه شدم کنتراست بالاتر در این زمینه خیلی مهم تر از هرتز مانیتور هست  .

بعد از راهنمایی و اطلاعات که دادیت   چند  مدل مانیتور هم معرفی کنید . بودجه مد نظر 10میلیون تومن 

ممنون . اساتید و دوستان راهنمایی بفرمایید 

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

دوستان سلام . 

مشخصات یک مانیتور بیشتر برای کاربری  طراحی و adobe  استفاده میخواد بشه چی هست ؟؟؟ فعلا چیزی که خودم  متوجه شدم کنتراست بالاتر در این زمینه خیلی مهم تر از هرتز مانیتور هست  .

بعد از راهنمایی و اطلاعات که دادیت   چند  مدل مانیتور هم معرفی کنید . بودجه مد نظر 10میلیون تومن 

سلام بر شما مهم ترین رکن همون طور که گفتین میزان کنتراست و برایتنیس و نیت بیشتر با کیفیت تر است و رفرش ریت بدرد شما نمیخوره میتونید از مدل های اقتصادی یا بالا رده دل بخرید کارشون درسته اچ پی سامسونگ هم خوبه بزنید تو اینترنت میاد در ضمن حتما گرافیک اتون رو با کابل dvi d به مانیتور متصل کنید vga خیلی بدرد نخوره و نویز زیاد داره و برای کار شما خوب نیست منم چند سال پیش به حرف فروشگاه های کامپیوتر بی تجربه گوش کردم گفتن فرقی نداره اما الان فهمیدم dvi خیلی بهتر از vga پس حواستون به این نکته هم باشه موفق باشید. 

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

دوستان سلام . 

سلام.

کنتراست، دقت رنگ، پوشش بالای 99 درصد rgb یا srgb.

اینا چیز هایی بود که میدونستم و در مرحله اول بهشون دقت میشه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام 

asus pro art 

۲۴ اینچش از قیمت ۲۰/۹۰۰/۰۰۰  شروع میشه نوع با گارانتی

مختص کارای گرافیکیه این سری از ایسوس

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

دوستان سلام . 

مانیتور استوک تهیه کنید .

Zr2440w

Z24n g2

U2412 

Up2414q

P2415q

U2417

U2419

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، reza05 گفته است:

سلام 

asus pro art 

۲۴ اینچش از قیمت ۲۰/۹۰۰/۰۰۰  شروع میشه نوع با گارانتی

مختص کارای گرافیکیه این سری از ایسوس

این مدل از ایسوس رو دیدم خوشم اومد  قیمتشم از 16 شروع میشه به بالا .  پنلشم ah ips  هست 

کیفیتشم انگار خیلی خوب هست تاپیک ips یا pls  مطالعه کردم متوجه شدم .متاسفانه به بودجه نزدیک نیست 

16 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

سلام بر شما مهم ترین رکن همون طور که گفتین میزان کنتراست و برایتنیس و نیت بیشتر با کیفیت تر است و رفرش ریت بدرد شما نمیخوره میتونید از مدل های اقتصادی یا بالا رده دل بخرید کارشون درسته اچ پی سامسونگ هم خوبه بزنید تو اینترنت میاد در ضمن حتما گرافیک اتون رو با کابل dvi d به مانیتور متصل کنید vga خیلی بدرد نخوره و نویز زیاد داره و برای کار شما خوب نیست منم چند سال پیش به حرف فروشگاه های کامپیوتر بی تجربه گوش کردم گفتن فرقی نداره اما الان فهمیدم dvi خیلی بهتر از vga پس حواستون به این نکته هم باشه موفق باشید. 

دل اگر مدل خوب  که ضخامت کنار باریک و پایه v شکل میشناسید معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

دوستان یک سوال که متوجه نشدم : پنل va نسبت به ips بهتره ؟ برای چه کاراایی است پنل va ?  دو نمونه مانیتور msi در سرچ گرفتن دیدم که پنلشون va هست و کنتراست 3000 دارن 

لینک به دیدگاه

بزگوار میتونید یه مانیتور استوک دل که حتما سری اولترا شارپ باشه تهیه کنید. جیزو بهترین مانیتورها برای طراحیه. SRGB 99درصد داره و از ادوبی RGB هم 95 درصد فکر کنم پشتیبانی داره. بین 5 تا 6 تومن میشه نهایتا قیمت استوکش. من خیلی مانیتورهارو تست کردم، هیچ کدوم به کیفیت این نبودن. البته آکبند همین سری و مشابه همین تو برندهای دیگه هستن، اما بالای 30 تومن باید هزینه کنی.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Fido گفته است:

بزگوار میتونید یه مانیتور استوک دل که حتما سری اولترا شارپ باشه تهیه کنید. جیزو بهترین مانیتورها برای طراحیه. SRGB 99درصد داره و از ادوبی RGB هم 95 درصد فکر کنم پشتیبانی داره. بین 5 تا 6 تومن میشه نهایتا قیمت استوکش. من خیلی مانیتورهارو تست کردم، هیچ کدوم به کیفیت این نبودن. البته آکبند همین سری و مشابه همین تو برندهای دیگه هستن، اما بالای 30 تومن باید هزینه کنی.

دوست عزیز ممنون . میشه لطفا چند نمونه از مدلهاشو معرفی کنید 

لینک به دیدگاه

هم اکنون، mohammad_2000 گفته است:

u2417h یکی از مدل هاش اینه

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، zen گفته است:
5 ساعت قبل، Fido گفته است:

27 اینچ با پوشش رنگ بالا چی پیشنهاد میکنید ؟

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، m.reza گفته است:

27 اینچ با پوشش رنگ بالا چی پیشنهاد میکنید ؟

U2713

Z27n

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، mohammad_2000 گفته است:

خواهش میکنم.کاربر zen چند مدل رو نوشتن. سریهای دل که با u شروع میشن از سری اولترا شارپ هستن. اول باید ببینید که تو بازار چه مدلهایی هستن، بعد میتونید تو سایت خود دل چک کنید مشخصات دقیقش رو. تا حدی هم مونده به شانستون که چه مدل استوکی رو تو بازار ایران پیدا کنید.

ویرایش شده توسط Fido
لینک به دیدگاه

• 1 ماه بعد...

دوستان در مورد مانیتور DELL کسی میتونه تخصصی  کمک کنه در انتخاب . یکی از دوستان بودن که متاسفانه  خیلی وقت هست آناین نمیشن . اگر کسی هست لطفا پیام بده ممنون میشم منو از سردگمی در بیاره

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۴/۱۵ در 19:32، mohammad_2000 گفته است:

دوستان در مورد مانیتور DELL کسی میتونه تخصصی  کمک کنه در انتخاب . یکی از دوستان بودن که متاسفانه  خیلی وقت هست آناین نمیشن . اگر کسی هست لطفا پیام بده ممنون میشم منو از سردگمی در بیاره

سلام وقتتون بخیر

من تجربه دارم توی این زمینه. چه سوالی دارید؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...