رفتن به مطلب

تاثیر حذف یک فایل dlc در روند گیم -و امکان دانلود مجدد آن فایل خاص

اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود.
تصویری که ضمیمه میکنم ، ساختار درختی گیم gta v هست نسخه گولدبرگ هست که اخیرا دانلود کردم و کلی آپدیت داره تا اسفند ۱۴۰۱ - همونطور که در تصویر با فلشها مشخصه این پوشه از پوشه های آپدیت به اسم mpheist4 داخلش سه فایل داره که من اون فایل به اسم dlc.rpf رو حذف کردم .
سوالم اینجاست که۱) گیم اجرا میشه منتها آیا در مرحله ای از مراحلش بخاطر این فایل ، گیر خواهد کرد و ادامه ش متوقف می مونه؟
۲) امکانش هست از اینترنت فقط خود این فایل ۳ گیگ آپدیت رو گیر بیارم و به محلش کپی کنم ؟ که  100 گیگ گیم دوباره از نو دانلود نکنم میشه ؟

Screenshot_20230605_223557.thumb.jpg.e6c93eff75b64bf85564e6931c6a1dde.jpg

ویرایش شده توسط Saeed1980
لینک به دیدگاه

چاره ای نیست. یا باید از نو دانلود کنید یا فایل رو از سیستم دیگه بردارید. 

لینک به دیدگاه

Gta از ریشه بازی نکردم ولی اگه عین خود dlc رو پیدا کنید قابل حله

یادمه قبلا سر کپی دی ال سی جک قاتل رو assassin creed syndicate ناقص زدم کلا dlc غیر قابل ورود شد حالا نمیدونم gta چطوره

لینک به دیدگاه

درود

فک کنم از طریق شبکه تورنت امکانش هست

اگر لینک تورنت این بازی رو گیر بیارید میتونید اون فایل یا فایلهایی که انتخواب می کنید رو دانلود کنید

لینک به دیدگاه

13 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

درود.
تصویری که ضمیمه میکنم ، ساختار درختی گیم gta v هست نسخه گولدبرگ هست که اخیرا دانلود کردم و کلی آپدیت داره تا اسفند ۱۴۰۱ - همونطور که در تصویر با فلشها مشخصه این پوشه از پوشه های آپدیت به اسم mpheist4 داخلش سه فایل داره که من اون فایل به اسم dlc.rpf رو حذف کردم .
سوالم اینجاست که۱) گیم اجرا میشه منتها آیا در مرحله ای از مراحلش بخاطر این فایل ، گیر خواهد کرد و ادامه ش متوقف می مونه؟
۲) امکانش هست از اینترنت فقط خود این فایل ۳ گیگ آپدیت رو گیر بیارم و به محلش کپی کنم ؟ که  100 گیگ گیم دوباره از نو دانلود نکنم میشه ؟

Screenshot_20230605_223557.thumb.jpg.e6c93eff75b64bf85564e6931c6a1dde.jpg

میتونید از طریق لینکهای زیر دانلود کنید

https://uploadb.me/ex1rmtqpmhxf/dlc.part1.rar.html
https://uploadb.me/0zje31mlmzjc/dlc.part2.rar.html
https://uploadb.me/hcsi20veil7n/dlc.part3.rar.html
https://uploadb.me/cxmxmoxkz8x2/dlc.part4.rar.html

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۱۶ در 11:53، M.Data گفته است:

دست تون درد نکنه واقعاً ، خیلی ممنون ، منتها این آیا دقیقا همون فایلیه که میخام و باید تو پوشه mpheist4 کپی بشه؟ 

۲) این سایت اشتراک فایل -ظاهراً اشتراک ویژه میخاد  برای دانلود با سرعت بالا درسته؟ و محدودیت تعداد  دانلود  و سرعت و ...؟

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

دست تون درد نکنه واقعاً ، خیلی ممنون ، منتها این آیا دقیقا همون فایلیه که میخام و باید تو پوشه mpheist4 کپی بشه؟ 

۲) این سایت اشتراک فایل -ظاهراً اشتراک ویژه میخاد  برای دانلود با سرعت بالا درسته؟ و محدودیت تعداد  دانلود  و سرعت و ...؟

بله همون فایلها هست

بدون اشتراک با ثبت نام می تونید با سرعت پایین تر دانلود کنید چون داخلی بود و رایگان روی این تونستم آپلود کنم

لینک به دیدگاه

هم اکنون، M.Data گفته است:

بله همون فایلها هست

بدون اشتراک با ثبت نام می تونید با سرعت پایین تر دانلود کنید چون داخلی بود و رایگان روی این تونستم آپلود کنم

آقا شرمنده مرام تون - هر چند میدونم این فایل ها بندرت یافت میشن یا گفته اون دوستمون مگر از توررنت و با انتخاب خاص یک فایل از طریق کلاینت توررنت میشه وگرنه امکان دیگه ای نیست »»»

با وجود این فکر کردم سرچ کردین و به نحوی گیرآوردین ، نگو خودتون آپلود کردین خیلی شرمنده کردین. خودتون داشتین این بازی و این نسخه و آپدیت هاشو ؟؟؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام

چرا سعی نمیکنی فایل رو ریکاوری کنی از رو هارد؟

با چند برنامه تست بزن شاید موفق شدی به بازیابی

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Saeed1980 گفته است:

آقا شرمنده مرام تون - هر چند میدونم این فایل ها بندرت یافت میشن یا گفته اون دوستمون مگر از توررنت و با انتخاب خاص یک فایل از طریق کلاینت توررنت میشه وگرنه امکان دیگه ای نیست »»»

با وجود این فکر کردم سرچ کردین و به نحوی گیرآوردین ، نگو خودتون آپلود کردین خیلی شرمنده کردین. خودتون داشتین این بازی و این نسخه و آپدیت هاشو ؟؟؟

خواهش می کنم دوست عزیز، خودم بازی رو دارم نسخه ی بازی Grand.Theft.Auto.V.v1.64-1.0.2802-GoldBerg هست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MEHDI-GTX گفته است:

سلام

چرا سعی نمیکنی فایل رو ریکاوری کنی از رو هارد؟

با چند برنامه تست بزن شاید موفق شدی به بازیابی

سلام.

برای اینکه اساسا این فایل dlc رو بخاطر سکتور بد هارد از دست دادم که مابقی گیم (غیر از این فایل) رو کپی به هارد دیگه کردم و این هارد مشکل دار رو با Low Level Format مجبور به فرمت و تعمیر نرم افزاری بد بلاک ها شدم.

بله قضیه اینه - درنتیجه بازیابی اونم با low level ، محال ممکنه -نهایتا هم دوست بزرگوارمون که همون نسخه بازی رو داشتن ، زحمت آپلود اون تک فایل رو کشید و الان این لحظه این ساعت که مینویسم مشغول دانلودشم.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۱۹ در 00:14، M.Data گفته است:

خواهش می کنم دوست عزیز، خودم بازی رو دارم نسخه ی بازی Grand.Theft.Auto.V.v1.64-1.0.2802-GoldBerg هست

دانلود کردم و کپی کردم به اون پوشه و اوکیه ، بازم دستت درد نکنه 

نهایتاً ضمن تشکر از همه دوستان ، ختم تاپیک لطفاً 

لینک به دیدگاه

• 4 هفته بعد...

سلام 

Grand theft auto v / update / 64 /dlc pack /patchday3ng  / dlc. rpf

آدرسی که قرار دادم محل فایل های dlc بازی gta v در پوشه نصب اونه متاسفانه اون فایلی که نشونه گذاری کردم خرابه 👈فایل patchday3ng و داخل همین فایل، فایل dlc. rpf.

وقتی بازی رو باز میکنم بعد از چند ثانیه نشون دادن لودینگ بازی، از بازی میپره بیرون و کرش میکنه. 

سوالم اینجاست که آیا واقعا مشکل کرش و بیرون پریدن از بازی بخاطر خرابی همون فایلی که گفتمه یا  مشکل از جای دیگس؟

اگه مشکل از اون فایله، میخوام بدونم میشه فقط همون فایل رو از جایی دانلود کنم یا کسی میتونه برام آپلود کنه؟ ممنون میشم 💙👑

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...