رفتن به مطلب

سنگینی پریمیر

lvy Bridge
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

من با سیستم زیر تو ادوب پریمیر 2018 مثل چی هنگ میکنه حتی موقع پخش فیلم در هنگام ادیت هم هنگ میکنه

i5 3570 

ram 8

r5 240 1gb 

اگه من ادوب پریمیر 2015 دانلود کنم اوکی میشه؟

ویرایش شده توسط lvy Bridge
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

پریمیر گرافیک میخاد؟

گرافیکتون که خیلی پایینه متاسفانه

لینک به دیدگاه

سلام

من با کانفیگ i7 3770 , 8gb Ram , 1650 Super با نسخه 2019 ادیت میزدم زیاد مشکلی نبود

نسخه 2015 هم نسبت به 18 خیلی سبک تره ، تست کنید احتمالا اوکی باشه

لینک به دیدگاه

سلام دوستان بازار کار داره اگه بتونیم حرفه ای یاد بگیریم تو انجمن از دوستان هستن آموزش بگیریم

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

من با سیستم زیر تو ادوب پریمیر

1- طبق تجربه بنده پریمیر و اکثر برنامه های تدوین و ویرایش فیلم حداقل و در پایین ترین حد کاراییشون رم 16 می خوان برای روون پلی بک دادن در تایم لاین خودشون. خصوصا اگر از کلیپ های کیفیت بالا و کدک های خاص دوربین های پیشرفته استفاده کنید. پس در وهله اول به فکر رم باشین.

2- نرم افزار عای ادوبی عاشق پردازنده های سینگل  تردد و های فریکوئنسی هستند برای کند نشدن حین کار باهاشون. در قدم بعدی، سی پی یو هم میتونه مشکل ساز باشه اگر با فوتیج ها و فیلم های high res کار می کنید.

3- اگر قابلیت ارتقاء ندارید فعلا، می تونید از وورک فلو پروکسی  استفاده بکنید که میتونه کمکتون کنه حداقل کار رو با سر درد کم تری تموم کنید.

رفتن به ورژن پایین تر هم کمک شایانی نمیکنه.

* پیشنهاد مخصوص سر آشپز:

با اینکه ادوبی شرکت قدیمی و مشهور و به نامیه ولی متاسفانه نرم افزار های بهینه ای نداره و باگ ها و کرش های فراوانش همیشه آزار دهنده است و این مورد بد نامش کرده بین خیلی ها.

اگر دوست دارید کم تر حرض بخورید؛ کارای ویرایش فیلم رو تو نرم افزار داوینچی ریزالو یاد بگیرید که بسیار فضای جالب تر ، کار کرد روان تر، کم باگ تر و کم کرش تری داره و از ریسورس های سیستمون به بهترین شکل ممکن استفاده میکنه.

در ضمن رایگان هم هست!!

ویرایش شده توسط Hadi ABD
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

مدیا ها روی هارد هست یا ssd؟

من یه زمان سیستمم با q9400 و رم 4 بود، تو پریمیر 2020 هم مشکلی نداشتم، فقط سرعت خروجی گرفتن یه ذره پایین بود.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

مدیا ها روی هارد هست یا ssd؟

من یه زمان سیستمم با q9400 و رم 4 بود، تو پریمیر 2020 هم مشکلی نداشتم، فقط سرعت خروجی گرفتن یه ذره پایین بود.

ssd ندارم اصن

لینک به دیدگاه

نه بابا بدتر شد 2015 به معنای واقعی بدرد نخوره الکی ارور میده موقع ایمپروت فایل صد برابر بدتر از 2018 بود همون 2020 میریزم

لینک به دیدگاه

با درود، کاربر Hadi ABD به خوبی همه مسائل رو توضیح دادند. طبق تجربه شخصی من پریمیر CPU محوره، بخواید بدون کند شدن و... اجراش کنید در وهله اول نیاز به ارتقای پردازنده و رم دارید. خب این کار هم مسلما هزینه بره. مهاجرت به داوینچی ایده خیلی خوبیه که دوستمون بهتون پیشنهاد دادن...میتونید آموزش رایگانش رو هم از یوتوب ببینید و از کار باهاش لذت ببرید. داوینچی مخصوصا تو مساله اصلاح رنگ خیلی جالبتر از پرمیر عمل میکنه به نظر من...

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
20 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

ssd ندارم اصن

همینه، مدیا ها به موقع به سیپیو نمیرسه که پخش کنه، پس هنگ میکنه.

داوینچی هم دوستان گفتن، تعریفشو من خیلی شنیدم، مخصوصا برای اصلاح رنگ، کارشو دیگه نمیدونم چجوریه

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...