رفتن به مطلب

قطع وصل شدن تصویر مانیتور

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام علیکم سریع برم سر اصل مطلب من مشکل با ویندوز ممدیا پلیر و یوتوب دارم

وقتی با سیستم تو یوتوبم تصویر ماینتور یه لحظه اتصالی میکنه و میره انگار مانیتور خاموش روشن میشه بعد اصلا کل موقع پخش ویدیو اذیت میشه کامپیوتر مخصوصا موقع پخش تو پلیر دیفالت ویندوز 7 جون من ویندوز 10 ال تی اس مدیا پلیر ویندوز 7 داره بعدشم یه چیزی میزنم تو  برق یا در میارم اتصالی میکنه تصویر یه لحظه میره بنظرتون مشکل از چیه گرافیک انقدم ضعیف نیس نتونه ویدیو پخش کنه باهاش کلی گیم سنگین میزنم اوکیه

ویرایش شده توسط lvy Bridge
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

سلام علیکم سریع برم سر اصل مطلب من مشکل با ویندوز ممدیا پلیر و یوتوب دارم

وقتی با سیستم تو یوتوبم تصویر ماینتور یه لحظه اتصالی میکنه و میره انگار مانیتور خاموش روشن میشه بعد اصلا کل موقع پخش ویدیو اذیت میشه کامپیوتر مخصوصا موقع پخش تو پلیر دیفالت ویندوز 7 جون من ویندوز 10 ال تی اس مدیا پلیر ویندوز 7 داره بعدشم یه چیزی میزنم تو  برق یا در میارم اتصالی میکنه تصویر یه لحظه میره بنظرتون مشکل از چیه گرافیک انقدم ضعیف نیس نتونه ویدیو پخش کنه باهاش کلی گیم سنگین میزنم اوکیه

سلام مشکل رو اول با کابل چک کنین
احتمال قوی مشکل کابل هست
چی استفاده میکنین؟ hdmi یا display port?

منم همین مشکل رو دارم وقتی تو یوتوب روی ویدیو موس رو میبرم یکم از ویدیو پریویو میشه یه لحظه میپره تصویر یا اینکه رو پخش بزنی اول شروع ویدیو اینطوری میشه

با کابل حل میشه،

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، SeCret گفته است:

احتمال قوی مشکل کابل هست

منم همین مشکل رو دارم وقتی تو یوتوب روی ویدیو موس رو میبرم یکم از ویدیو پریویو میشه یه لحظه میپره تصویر یا اینکه رو پخش بزنی اول شروع ویدیو اینطوری میشه

با کابل حل میشه،

کابل dvi تازه خریدم جنسش عالیه ربطی به کابل نداره 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

کابل dvi تازه خریدم جنسش عالیه ربطی به کابل نداره 

101 درصد خرابی کابله

لینک به دیدگاه

هم اکنون، Sabertooth گفته است:

101 درصد خرابی کابله

😐بابا نو خریدم ناموسا فقط تو یوتوب اینطوریه فک کنم گرافیک خرابه تو هیچ گیمی تا حالا کرش نکرده کابل خیلی کیفیتش بالاست یه چیز اتصالی داره دیگه انقد اینو میدونم کابل سالمه

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، SeCret گفته است:

احتمال قوی مشکل کابل هست

با کابل حل میشه،

اصلا ربطی به یوتوب نداره تقریبا یه ساعت یه بار تصویر قطع وصل میشه

لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

با فیلمهای کیفیت بالا تست کن

یا عکسهای رزولوشن بالا

اگر فریز یا قطعی تصویر داشتی گرافیکه(محض احتیاط یه درایور حذفو نصب کن)

منم این مشکلو دارم که خوب میدونم گرافیکه

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، lvy Bridge گفته است:

15 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

با فیلمهای کیفیت بالا تست کن

یا عکسهای رزولوشن بالا

اگر فریز یا قطعی تصویر داشتی گرافیکه(محض احتیاط یه درایور حذفو نصب کن)

منم این مشکلو دارم که خوب میدونم گرافیکه

فقط یوتوب نبود، از تو سیستم ویدیو هم پلی میکردی برای من یه قطعی ریز تصویر داشت

البته فقط فیلم، عکس اینا مشکلی نداشت

که صد در صد کابل بود ( کابل من 3 متری hdmi بود )

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

یه مورد مشابه هست من دیدم، اینه که یه لحظه تصویر مانیتور قطع میشه و دوباره میاد، اون مشکل کابله، مثلا یکی تو اتاق مهتابی خاموش روشن میکرد، اینجوری میشد، یا مثلا پام میخورد به میز. مشکل الکتریسیته ساکن توی مداره این.

یه مدل دیگه هم بود که خودم داشتم، تصویر پر پر میزد کامل و موقع فیلم و اینا، هی کاملا چشمک میزد، این مشکل درایو بود که بعد کلی گشت و گذار، تونستم درایو مناسب گرافیکمو گیر بیارم و نصب کردم، درست شد(با گرافیک axtrom gt6400) این مشکل رو داشتم.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

یه مورد مشابه هست من دیدم، اینه که یه لحظه تصویر مانیتور قطع میشه و دوباره میاد، اون مشکل کابله، مثلا یکی تو اتاق مهتابی خاموش روشن میکرد، اینجوری میشد، یا مثلا پام میخورد به میز. مشکل الکتریسیته ساکن توی مداره این.

یه مدل دیگه هم بود که خودم داشتم، تصویر پر پر میزد کامل و موقع فیلم و اینا، هی کاملا چشمک میزد، این مشکل درایو بود که بعد کلی گشت و گذار، تونستم درایو مناسب گرافیکمو گیر بیارم و نصب کردم، درست شد(با گرافیک axtrom gt6400) این مشکل رو داشتم.

اگه اینجوری باشه خیلی باید فشار بخورم بابا 100 تومن به این کابل دادم نو از دیجی کالا گرفتم البته دیجی کالا همیشه یچی میفرسته که معلوم نیست چشه کابل دی وی آی گرفتم کیفیتش عالیه ولی

2 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

باعث خراب شدن سیستم یا مانیتور نمیشه چون فعلا نمیخوام عوض کنم؟

لینک به دیدگاه

درود
منم جدیدا این مشکل رفتن و اومدن تصویر رو داشتم
یه لحظه تصویر میره میاد و یه بهم ریختگی تصویر بوجود میاد مثلا وقتی jet audio فعاله و موزیک گوش میکنم اینجوری میشه توی دسکتاپ و نشانگر رو روی برنامه یا پنجره ای که باز هست میبرم اون بهم ریختگی درست میشه ..
ویندوز 11
گرافیک 6700 استریکس
مانیتور 27 2k اسکپتر آکبند گرفتم
کابلهای دیفالت خود مانیتور رو استفاده کردم هم دیسپلی هم اچ دی هر دو همین حالت رو داشت ! رفتم کابل با کیفیت mc dodo دیسپلی گرفتم بازم همینجوری بود ..
خلاصه بعد کلی ور رفتن پلایر رو عوض کردم و مشکلم حل شد ظاهر بخاطر بعضی برنامه ها بود و جالبه که اصلا در گیم خاموش روشن نمیشه و مشکلی نیست ..
پلایر خود ویندوز رو استفاده میکنم و مشکل حل شده فعلا

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...