رفتن به مطلب

سوال راجب خرید RDR2 از استیم

Miad007
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

با این تخفیف ۶۷ درصد استیم ارزش داره RDR2 رو بگیرم یا یکم صبر کنم با تخفیف بیشترم میاد؟؟

بعد این نسخه ultimate edition با نسخه عادیش فرقشون فقط تو نسخه آنلاین که محتوای بیشتری داره؟؟

ویرایش شده توسط Miad007
لینک به دیدگاه

بخر بره تا دلار داره ریزش میکنه از موقیت استفاده کن.

دلار شده 46 . فک کنم یه شادو هم بزنه تا 42~44

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۲۰ در 20:21، Miad007 گفته است:

با این تخفیف ۶۷ درصد استیم ارزش داره RDR2 رو بگیرم یا یکم صبر کنم با تخفیف بیشترم میاد؟؟

من الان 30 سالمه ، نیمچه تجربه ای که دارم توی ایران نشون داده هروقت صبر کردم ضرر کردم
دوربین الفا 3 مارک 3 روزی که اومد سال 2019-2020 بود فکر کنم بین 30 تا 33 تومن فی میخورد ، من گفتم صبر کنم ارزونتر بشه ، همون دوربین کم کم قیمتش رفت بالا و درحال حاظر 100 میلیون تومنه 
شاید بخوام مثال بزنم 10 تا همینجوری میتونم مثال بزنم، پس اگر خوشت اومده از هرچیزی همون لحظه بخر بره....

لینک به دیدگاه

رد دد آنلاین اصلا ارزش بازی کردن نداره که بخوای این همه پول بابتش بدی (گیم پلی داغون و خسته کننده و بدون محتوا)، مخصوصا روی پی سی که پر چیتر و هکر چینیه که ر**ن به بازی.

کرکیشو دانلود کن از حالت استوری لذت ببر پولت هم دور نریز.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...