رفتن به مطلب

CloudOTP

Kiarash
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دیشب برای من از طریق این سامانه CloudOTP یه SMS حاوی یه کد 11 رقمی تشکیل شده از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و عدد ارسال شد

قبل اونم یه تماس از عمان داشتم وقتی جواب دادم صدای خودم به خودم اکو میشد

کسی اطلاعاتی درباره این CloudOTP داره؟ از دیشب فکرم درگیره

لینک به دیدگاه

هم اکنون، kiarash917 گفته است:

سلام دیشب برای من از طریق این سامانه CloudOTP یه SMS حاوی یه کد 11 رقمی تشکیل شده از حروف انگلیسی بزرگ و کوچک و عدد ارسال شد

قبل اونم یه تماس از عمان داشتم وقتی جواب دادم صدای خودم به خودم اکو میشد

کسی اطلاعاتی درباره این CloudOTP داره؟ از دیشب فکرم درگیره

رمز یک‌بارمصرف (One Time Password به‌اختصار OTP) به‌طورخودکار تولید و ارسال می‌شود. بانک‌ها و سیستم‌های مالی از این رمز‌ها معمولاً برای احراز هویت مشتریان استفاده می‌کنند و راه‌حلی برای افزایش امنیت تراکنش‌ها هستند. رمز پویا باعث افزایش امنیت سیستم‌های الکترونیکی می‌شود؛ یعنی حتی افراد سودجو نیز با داشتن رمزعبورتان نمی‌توانند وارد حساب‌های کاربری شما شوند. همچنین، بسیاری از وب‌سایت‌های آنلاین از این روش برای احراز شماره‌تلفن کاربران خود استفاده می‌کنند. حتماً تا‌به‌حال دیده‌اید که برای ثبت‌نام در وب‌سایت‌ها کدی به شماره‌تلفنتان ارسال و از شما درخواست می‌شود تا آن را وارد کنید. این دقیقاً همان رمز یک‌بار‌مصرف (OTP) است ممکنه توعطئه اعه در کار بوده باشه cloud otp یعنی رمز یک بار مصرف ابری احتمالا برای یه چیزی بوده و اون تماس عمان هم میخواسته کد رو به شما بگه احیانا جای تازه ثبت نام کردین؟

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، lvy Bridge گفته است:

این دقیقاً همان رمز یک‌بار‌مصرف (OTP) است ممکنه توعطئه اعه در کار بوده باشه cloud otp یعنی رمز یک بار مصرف ابری احتمالا برای یه چیزی بوده و اون تماس عمان هم میخواسته کد رو به شما بگه احیانا جای تازه ثبت نام کردین؟

هیچ جایی ثبت نام نکردم دیشب ساعت 2 شب دیدم اینطور شد

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

هیچ جایی ثبت نام نکردم دیشب ساعت 2 شب دیدم اینطور شد

از این موارد خیلی اتفاق میفته..

ممکنه یکی اشتباهی شماره شمارو وارد کرده باشه...

مورد خاصی نیست

ویرایش شده توسط Mr.jalilpour
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Mr.jalilpour گفته است:

از این موارد خیلی اتفاق میفته..

ممکنه یکی اشتباهی شماره شمارو وارد کرده باشه...

مورد خاصی نیست

خیالم راحت شد 🌹🌺

فقط یه سوال این Cloud دقیقا چیه؟

من هیچ لینکی جهت ورود به این مورد پیدا نکردم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...