رفتن به مطلب

خطای هارد 10 ترابایت

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام 

بنده یه هارد 10 ترا دارم که سالم کار میکرد ولی یهو دچار یه مشکل شده که هارد رو در ویندوز managment میاره ولی در مای کامپیوتر نشون نمیده وقتی هم میخوام پارتشین بندی کنم این ارور داخل عکس رو میده. اطلاعات برام مهم نیست فقط خود هارد نجات پیدا کنه. خیلی ممنون از وقتی که میذارین

123.jpg

لینک به دیدگاه

هم اکنون، RAMIN VAMP گفته است:

سلام 

بنده یه هارد 10 ترا دارم که سالم کار میکرد ولی یهو دچار یه مشکل شده که هارد رو در ویندوز managment میاره ولی در مای کامپیوتر نشون نمیده وقتی هم میخوام پارتشین بندی کنم این ارور داخل عکس رو میده. اطلاعات برام مهم نیست فقط خود هارد نجات پیدا کنه. خیلی ممنون از وقتی که میذارین

123.jpg

دوست عزیز نوشته unlocated روش کلیک راست کن گزینه ساخت free space بزن بعد باهاش پارتیشن درست کن

سلام 

123.jpg

هاردتون هم نوشته not inailized یه مشکلی ممکنه داشته باشه بر حال هارد 10 ترابایت من پیشنهاد میکنم بببرید پیش یه متخصص هارد ردیفش میکنه براتون

لینک به دیدگاه

31 دقیقه قبل، lvy Bridge گفته است:

دوست عزیز نوشته unlocated روش کلیک راست کن گزینه ساخت free space بزن بعد باهاش پارتیشن درست کن

هاردتون هم نوشته not inailized یه مشکلی ممکنه داشته باشه بر حال هارد 10 ترابایت من پیشنهاد میکنم بببرید پیش یه متخصص هارد ردیفش میکنه براتون

داداش روش راست کلیک میکنم گزینه ها غیر فعال هست. 

به یه نفر نشون دادم سر در نیاورد. ترسیدم خرابترش کنن. چون هارد کاملا سالم هست از نظر بدسکتور

Untitled.jpg

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

درود

ویرایش.........

هارد از اول رو همین سیستم بوده و پارتیشن شده یا از سیستم دیگری منتقل شده به این سیستم

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

اول با hd sentinel سلامت هارد رو ببینید که سالم باشه و آسیب دیده نباشه.

اگر دیتای روی هارد مهم نیست، ابتدا روی اون قسمت سمت چپ که نوشته دیسک 1 کلیک راست کنید و اینیشالایز رو بزنید، روی gpt بذارید و بعد پارتیشن بندی کنید.

اگر دیتا دارید، من پیشنهاد میدم نرم افزار پاراگون رو نصب کنید، بعدش اونا رکورد ها و پارتیشن هارو میتونه ریکاوری کنه، اگر اتفاقی برای هارد نیفتاده باشه و به طور فیزکی اسیب ندیده باشه و دیتا هنوز روی دیسک ها باشه، میتونه رکورد های قبلی و پارتیشن بندی های قبل رو برگردونه تا هارد دوباره راه بیفته.

ویرایش شده توسط MAhmoOD Nazari
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود

ویرایش.........

هارد از اول رو همین سیستم بوده و پارتیشن شده یا از سیستم دیگری منتقل شده به این سیستم

از اول رو همین سیستم بوده

17 دقیقه قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

اول با hd sentinel سلامت هارد رو ببینید که سالم باشه و آسیب دیده نباشه.

اگر دیتای روی هارد مهم نیست، ابتدا روی اون قسمت سمت چپ که نوشته دیسک 1 کلیک راست کنید و اینیشالایز رو بزنید، روی gpt بذارید و بعد پارتیشن بندی کنید.

اگر دیتا دارید، من پیشنهاد میدم نرم افزار پاراگون رو نصب کنید، بعدش اونا رکورد ها و پارتیشن هارو میتونه ریکاوری کنه، اگر اتفاقی برای هارد نیفتاده باشه و به طور فیزکی اسیب ندیده باشه و دیتا هنوز روی دیسک ها باشه، میتونه رکورد های قبلی و پارتیشن بندی های قبل رو برگردونه تا هارد دوباره راه بیفته.

عکس اول خطای همون روی gpt گذاشتم بعد اوکی کردم این خطا رو داده. اون نرم افزار رو چشم امتحان میکنم

111.jpg

ویرایش شده توسط RAMIN VAMP
لینک به دیدگاه

9 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است:

از اول رو همین سیستم بوده

عکس اول خطای همون روی gpt گذاشتم بعد اوکی کردم این خطا رو داده. اون نرم افزار رو چشم امتحان میکنم

گاهی وقتا شده به دلایلی نتونم هارد رو از دیسک منیج پارتیشن بزنم

و با ابزارmini too partition  wizard این کار رو انجام دادم

بسیار ساده و کار بردی هست

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

از اساتید کسی نیست کمک کنه؟ آقا آرمین ممنون میشم نظرتون رو بفرمایین

لینک به دیدگاه

سلام اقا رامین یه بار با نرم افزار low level format به صورت سریع فرمتش کنید ببینید درست میشه -مثل عکس زیر 

Untitled.jpg

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

خطای همون روی gpt گذاشتم بعد اوکی کردم این خطا رو داده. اون نرم افزار رو چشم امتحان میکنم

مطمئنی اوکی شده؟

یدونه cmd رو با runadmin اجرا کن دستور diskpart رو بزن و بعدش list disk ببین gpt تایید شده؟

ویرایش شده توسط kiarash917
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، kiarash917 گفته است:

مطمئنی اوکی شده؟

یدونه cmd رو با runadmin اجرا کن دستور diskpart رو بزن و بعدش list disk ببین gpt تایید شده؟

منظورم از ok کردم این نیست که gpt شده. اوکی رو که میزنم که gpt بشه خطای پایینی رو میده

123.jpg

لینک به دیدگاه

ارور رو سرچ کنید تو نت بیا اینم لینک سرچ برو یوتوب فیکسش کن خیلیم ایزی 

https://www.google.com/search?q=cyck+redmadancy+check+vitrual+disk+mangaer&rlz=1C1GCEA_enIR1040IR1040&oq=cyck+redmadancy+check+vitrual+disk+mangaer&gs_lcrp=EgZjaHJvbWUyBggAEEUYOTIJCAEQIRgKGKABMgkIAhAhGAoYoAHSAQgzODcwajBqOagCALACAA&sourceid=chrome&ie=UTF-8

ویرایش شده توسط lvy Bridge
لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، NASABAM گفته است:

سلام اقا رامین یه بار با نرم افزار low level format به صورت سریع فرمتش کنید ببینید درست میشه -مثل عکس زیر 

Untitled.jpg

سلام داداش خوبی.

مسعله اینه که اصلا تو مای کامپیوتر نمیاره هارد رو. دیسک منیجمنت هم که میرم میاره هارد رو ولی اجازه پارتیشن بنده و فرمت رو نمیده

لینک به دیدگاه

سلام داداش خوبی.

مسعله اینه که اصلا تو مای کامپیوتر نمیاره هارد رو. دیسک منیجمنت هم که میرم میاره هارد رو ولی اجازه پارتیشن بنده و فرمت رو نمیده

اروری که گفتم سرچ کن تو نت لینکش همین بالاست بعد برو یوتوب یاد بگیر فیکس کن

لینک به دیدگاه

سلام یک بار سعی کنید ویندوز نصب کنید از اونجا ببینید پارتیشن میشه. 

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

منظورم از ok کردم این نیست که gpt شده. اوکی رو که میزنم که gpt بشه خطای پایینی رو میده

123.jpg

برای gpt کردن این راه اصلا روش خوبی نیس

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، RAMIN VAMP گفته است:

هر چی هست بنظرم باید از راه cmd حل بشه که متد نمیدونم. 

حالت نصب ویندوز رو اجرا کن

شیفت و f10 رو بگیر

تو پنجره باز شده diskpart رو وارد کن

سپس list disk

بعدش *Select disk به جای علامت * شماره دیسک

Clean

Convert to GPT

Exit

تمام!

لینک به دیدگاه

2 دقیقه قبل، kiarash917 گفته است:

حالت نصب ویندوز رو اجرا کن

شیفت و f10 رو بگیر

تو پنجره باز شده diskpart رو وارد کن

سپس list disk

بعدش *Select disk به جای علامت * شماره دیسک

Clean

Convert to GPT

Exit

تمام!

فقط توجه کنید تمام اطلاعات هارد حذف خواهند شد

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، RAMIN VAMP گفته است:

سلام داداش خوبی.

میدونم توی مای کامپیوتر نمیاره-شما نرم افزار Hard Disk Low Level Format Tool  رو نصب کن و از اونجا کاری که گفتم رو انجام بدید بعد برید داخل disk  magemaent  و از اونجا ببینید هارد پارتیشن بندی میشه یا نه 

ویرایش شده توسط NASABAM
لینک به دیدگاه

کسی راه حلی نمیدونه؟ تو یوتیوب هر چی هست نگاه کردم در همشون هارد تو مای کامپیوتر هست ولی مورد مشابه من نیست یا اینکه درست حسابی توضیح ندادن.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۳/۲۶ در 20:51، m.reza گفته است:

از این نرم افزار استفاده کنید .

EASEUS Partition Master

با این نرم افزار یا نرم افزار مشابه تست کردی ببینی تبدیل فرمت و پارتیشن بندی میشه یا نه؟

یه روش دیگه هم که ممکنه بدون دستور و برنامه خاصی احیا بشه اکسترنال کردن و وصل کردن به دستگاه دیگه هست برای فرمت(مثلا تلوزیون)

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، amin110 گفته است:

با این نرم افزار یا نرم افزار مشابه تست کردی ببینی تبدیل فرمت و پارتیشن بندی میشه یا نه؟

یه روش دیگه هم که ممکنه بدون دستور و برنامه خاصی احیا بشه اکسترنال کردن و وصل کردن به دستگاه دیگه هست برای فرمت(مثلا تلوزیون)

این نرم افزاری که فرمودین رو نصب کردم . رفتم قسمت کانورت mbr به gpt خطا داد که this disk is write protect

الان رفتم قسمت پارتیشن ریکاوری فعلا داره کار میکنه روش نتیجه رو میگم

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۱ در 14:43، RAMIN VAMP گفته است:

کسی راه حلی نمیدونه؟ تو یوتیوب هر چی هست نگاه کردم در همشون هارد تو مای کامپیوتر هست ولی مورد مشابه من نیست یا اینکه درست حسابی توضیح ندادن.

من واقعیتش راهکار خاصی ندارم برای ارائه، تنها چیزی که میتونم بگم اگر اطلاعات مهمی نداری روی هارد، ویندوز جدید نصب کن، ببین موقع نصب توی لیست هارد دیسک ها، نشون میده یا نه، از همونجا پارتیشن بندی کن.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...