رفتن به مطلب

نصب ویندوز ۷ روی پردازنده نسل ۱۱ میشه؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

من با ویندوز ۱۰ و ۱۱ برای اجرای برنامه توتال مدیای تی وی مشکل دارم 

یک مدت خوب بود اما وقتی به نت وصل شدم یهو پیغام داد که تیونر با درایور جدیدتر ابدیت شده و خطا داد

چندین بار دوباره ویندوز عوض کردم اما هر بار همین پیام و میده حتی با قطع کابل مودم و ...بازم تیونر قابل شناسایی نیست

مدلش توی نت نیست متفرقه هست درایور جدیدش و پیدا نکردم

میشه ویندوز ۷ نصب کنم ببینم روی اون تی وی اجرا میشه یا نه؟ هر بار که میرم سون نصب کنم موس و کیبورد قفل میشه و نمیشه صفحه نصب و پیش رفت

راه کار چیه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام خدمت استارتر محترم

بنده ویندوز UEFI نصب کردم رو نسل 11

لینک به دیدگاه

سلام چی هست این UEFI ویندوزه؟ 

ویرایش شده توسط Hadi2560
لینک به دیدگاه

الان فهمیدم از رو فلش نصب کنم درسته

فلش ندارم از روی هارد یا دی وی دی نمیشه؟

ویرایش شده توسط Hadi2560
لینک به دیدگاه

نه از روی هاردم نمیشه از همون گزینه UEFI انتخاب می کنم بازم هنگ می‌کنه نه موس نه کیبورد کار نمیکنه قفله

ویرایش شده توسط Hadi2560
لینک به دیدگاه

یک سوال داشتم

من دقت کردم وقتی برنامه ی توتال مدیا اجرا میشه بلافاصله اسم درایور از داخل device manager حذف میشه و صدای قطع usb گیرنده هم میاد و ارور میده که کنفیگوریت گیرنده قابل شناسایی نیست

وقتی اسم فایل گیرنده tv رو در ویندوز جستجو می کنم می بینم تعداد زیادی از اون در recycle bin رفته و حذف شده!

بنظرتون اونو ویروس می‌شناسه و حذفش میکنه؟ با پسوند sys هست

ویروس کشی هم کردم تعداد زیادی ویروس پیدا کرد و تمیز کرد اما هر بار که دوباره ویندوز هم عوض می کنم بازم همونه !

از روی سی دی هم درایور و نصب می کنم هم همینه فک کنم بایوسی چیزی تغییر پیدا کرده یا توش یه کدهایی نوشته شده که حتی با ویندوز جدید هم تاثیرش و می‌زاره!

چیزی به ذهنتون میرسه

ویرایش شده توسط Hadi2560
لینک به دیدگاه

سلام ...

اگر واقعا اون فایلو ویروس میشناسه و اجازه اجرا نمیده از طریق آموزش لینک زیر درایو c رو بزارین رو حالت آزاد ( یعنی آنتی ویروس بهش کاری نداشته باشه ) شاید مشکلتون حل بشه

https://netran.net/mag/add-exclusion-windows-security/

لینک به دیدگاه

دستت درد نکنه

الان مسیرهایی که اون فایل درایور و میاره رو براش تعریف کردم دیگه حذف نمیشه و ارور هم نمیده

ولی حالا در سرچ کردن کانالها هنگ می‌کنه و همینطوری می مونه بقیه ی پخش کننده ها هم همینطوری هستن کانالی پیدا نمی کنند 

در دو تا هارد هم ویندوز نصب کردم هر دوتا همینطوری میشن هنگ میکنه 

ویرایش شده توسط Hadi2560
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...