رفتن به مطلب

از کار افتادن درایور وایفای

DarkMERC
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام

درحال بازی کردن با لپتاپ بودم که بسته اینترنت تموم شد

وقتی بسته تموم شد چند ثانیه بعد یهو دکمه خاموش روشن وایفای از توی لیست اینترنت ها غیب شد، دکمه حالت پرواز هم غیرفعال شد و هیچ شبکه ای توی لیست نشون نمیده دیگه و مجبور شدم با کابل usb به اینترنت وصل شم تا بتونم این تاپیکو بنویسم

image.png.f0446f0d60c2b9030a4931c05cbb3df3.png

رفتم توی درایور ها و دیدم روی درایور مربوط به وایفای علامت مثلث زرد اومده

image.png.663b17b9ed9ba1dda6307c11ca3694fa.png

درایور غیرفعال و مجدد فعال کردم، حذف و نصب کردم آپدیت کردم و ... ولی هیچکدوم جواب نداد

قبلا هم مشکل مشابه داشتم کلا هرموقع اینترنتی که بهش وصل بودم به هر دلیلی قطع میشد(مثل همین تموم شدن بسته) این اتفاق میوفتاد و دکمه وایفای غیب میشد و اون مثلث لعنتی میومد ولی همیشه بعد چند دقیقه یا نهایتا با یبار ری‌استارت کردن مشکل حل میشد ولی اینبار هرکاری میکنم درست نمیشه

دلیلش چیه که هی اینطوری میشه؟ اون هم دقیقا با قطع شدن دیتای اینترنتی که بهش وصلم؟ چیکار کنم درست شه؟

ممنون

لینک به دیدگاه

درود

برا لپتاپه یا کیسه؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
2 ساعت قبل، DarkMERC گفته است:

سلام

درحال بازی کردن با لپتاپ بودم که بسته اینترنت تموم شد

وقتی بسته تموم شد چند ثانیه بعد یهو دکمه خاموش روشن وایفای از توی لیست اینترنت ها غیب شد، دکمه حالت پرواز هم غیرفعال شد و هیچ شبکه ای توی لیست نشون نمیده دیگه و مجبور شدم با کابل usb به اینترنت وصل شم تا بتونم این تاپیکو بنویسم

image.png.f0446f0d60c2b9030a4931c05cbb3df3.png

رفتم توی درایور ها و دیدم روی درایور مربوط به وایفای علامت مثلث زرد اومده

image.png.663b17b9ed9ba1dda6307c11ca3694fa.png

درایور غیرفعال و مجدد فعال کردم، حذف و نصب کردم آپدیت کردم و ... ولی هیچکدوم جواب نداد

قبلا هم مشکل مشابه داشتم کلا هرموقع اینترنتی که بهش وصل بودم به هر دلیلی قطع میشد(مثل همین تموم شدن بسته) این اتفاق میوفتاد و دکمه وایفای غیب میشد و اون مثلث لعنتی میومد ولی همیشه بعد چند دقیقه یا نهایتا با یبار ری‌استارت کردن مشکل حل میشد ولی اینبار هرکاری میکنم درست نمیشه

دلیلش چیه که هی اینطوری میشه؟ اون هم دقیقا با قطع شدن دیتای اینترنتی که بهش وصلم؟ چیکار کنم درست شه؟

ممنون

درود

منم برام چنین موری پیش اومد، باز خوبه شما با لن ظاهرا متصل هستید. برای من کلا شبکه از رده خارج شده بود و هر لاگی هم گرفتم و هر کاری هم کردم، حل نشد، اخر ویندوز عوض کردم تا حل شد.

لینک به دیدگاه

ادیت: کارت شبکه رو یکدور در اوردم و سوکتش رو با اسپری مخصوص و یه قلمو تمیز کردم و دوباره جا زدم ولی مشکل حل نشد که نشد

هم اکنون، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود

برا لپتاپه یا کیسه؟

لپتاپ هست

هم اکنون، MAhmoOD Nazari گفته است:

درود

منم برام چنین موری پیش اومد، باز خوبه شما با لن ظاهرا متصل هستید. برای من کلا شبکه از رده خارج شده بود و هر لاگی هم گرفتم و هر کاری هم کردم، حل نشد، اخر ویندوز عوض کردم تا حل شد.

اخه مشکلش زیاد پیش میاد بعد آدم بخواد هردفعه ویندوز عوض کنه که پدرش درمیاد :|

لینک به دیدگاه

یک بار نصب ویندوز از طریق ستاپ رو تست کنید . ( همون اپدیت ویندوز هست ) فایل ها  و اطلاعاتتون دست نخورده میمونه. احتمال خیلی بالا ایراد رفع میشه.

من کارت شبکه خودم درایور که  نصب میکردم هات اسپاتش از کار میفتاد روشن نمیشد. پاکش میکردمم دیگه درست نمیشد. با همین روش حل میشد.

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

یک بار نصب ویندوز از طریق ستاپ رو تست کنید . ( همون اپدیت ویندوز هست ) فایل ها  و اطلاعاتتون دست نخورده میمونه. احتمال خیلی بالا ایراد رفع میشه.

من کارت شبکه خودم درایور که  نصب میکردم هات اسپاتش از کار میفتاد روشن نمیشد. پاکش میکردمم دیگه درست نمیشد. با همین روش حل میشد.

منظورتوناینه که همون مثل ویندوز عوض کردن ولی آپگرید ویندوز رو بزنم؟ یا اینکه کلا از نو نصب کنم فقط پارتیشن هارو فرمت نکنم؟

و اینکه توی حالت اول اطلاعات درایو C میپره یا نه؟

لینک به دیدگاه

13 دقیقه قبل، DarkMERC گفته است:

منظورتوناینه که همون مثل ویندوز عوض کردن ولی آپگرید ویندوز رو بزنم؟ یا اینکه کلا از نو نصب کنم فقط پارتیشن هارو فرمت نکنم؟

و اینکه توی حالت اول اطلاعات درایو C میپره یا نه؟

فایل iso  ویندوز رو باز کن بزن رو ستاپ رو بزن . مثل نصب سایر برنامه ها پیش برو ازتون میپرسه که اطلاعاتتون رو نگه داره یا نه.  پیش بری همین ویندوز رو با فایل های فایل iso جایگزین و اپدیت میکنه. اگر فایل iso اپدیت باشه ویندوز اپدیت هم میشه.

هیچ کاری به اطلاعات و درایو ها نداره اگر گزینه اش رو بزنید 

در مراحل نصبش اگر فایل iso بروز هست اینترنت رو قطع کنی بهتره .

ویرایش شده توسط Lawrence
لینک به دیدگاه

35 دقیقه قبل، Lawrence گفته است:

فایل iso  ویندوز رو باز کن بزن رو ستاپ رو بزن . مثل نصب سایر برنامه ها پیش برو ازتون میپرسه که اطلاعاتتون رو نگه داره یا نه.  پیش بری همین ویندوز رو با فایل های فایل iso جایگزین و اپدیت میکنه. اگر فایل iso اپدیت باشه ویندوز اپدیت هم میشه.

هیچ کاری به اطلاعات و درایو ها نداره اگر گزینه اش رو بزنید 

در مراحل نصبش اگر فایل iso بروز هست اینترنت رو قطع کنی بهتره .

ویندوز یه آپدیت داد خودش اتوماتیک و درست شد خداروشکر

اینو هم نگه میدارم شاید دفعه بعدی لازم شد ویندوز عوض کنم :) 

ممنون از همگی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...