رفتن به مطلب

انتخاب پاور برای سیستم rx580

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خدمت دوستان لیون کامپیوتر 

من داشتم یه سیستم جمع میکردم که برای انتخاب پاور میخواستم از دوستان مشورت بگیرم

مشخصات سیستم:

مادربرد : giga b85 d3v

پردازشگر: i5 4590

رم : دوعدد 4 گیگ 1600

هارد : hdd 500 + hdd160

گرافیک: xfx rx580 1386m

با توجه به اینکه قیمت پاور ها کمی بالاست خواستم بدونم میتونم از پاور gp580b که دو عدد 6 پین pcie دارد استفاده کنم و با تبدیل خود کارت از این پاور استفاده کنم مشکلی نداره 

لینک به دیدگاه

درود، توصیم میتونه این باشه که اگه بعد از مدت کوتاهی قصد ارتقای سیستم و... رو داشتید توصیه میکنم که پاور رو نسبت به اون سیستم تهیه کنید، اگه از همین سیستم قراره استفاده کنید که این پاور اوکیه و جوابه.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

سلام استارتر عزیز

به شرطی که پاورتون نوسان نداشته باشه

و توانش پایین نیومده باشه

جوابه این گرافیک رو به راحتی میده.

لینک به دیدگاه

سلام ممنون از پاسخگویی خوبتون حالا سیستم رو بستم روش کردم بالا اومد وقتی درایور گرافیک رو می‌خوام نصب کنم خطا میده و توی gpuz فرکانس حافظه رو صفر زده و GPU clock رو زده 1366 با اینکه گرافیک نسخه 1386 هست باید چیکار کنم

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، .Esmail Gamer. گفته است:

سلام ممنون از پاسخگویی خوبتون حالا سیستم رو بستم روش کردم بالا اومد وقتی درایور گرافیک رو می‌خوام نصب کنم خطا میده و توی gpuz فرکانس حافظه رو صفر زده و GPU clock رو زده 1366 با اینکه گرافیک نسخه 1386 هست باید چیکار کنم

سلام یه بار دیگه با برنامه ddu پاک کن ورژن ۲۲.۵.۲ نصب کن . اگه نشد باید بایوس اصلی زده بشه

لینک به دیدگاه

Ddu نصب نشد چون دات نت فریم ورک4.8 میخواست که اونم نصب نمیشد  کلا ویندوز رو دوباره ریختم و همه چیز پاک شد ولی بازم موقع نصب درایور این ارور رو میده و بعد بسته میشه

Error 184 amd software Installer can not continue due to unsupported operating system

لینک به دیدگاه

کارتم نسخه gts XXX ed rx 580 8gb oc+ 1386m d5 BP هستش 

چیپ سامسونگ

ویرایش شده توسط .Esmail Gamer.
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...