رفتن به مطلب

تغییر ریجن توسط استیم

pKasra
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود؛

دوستان در مورد وضعیت اخیر پیش اومده تغییر ریجن کاربرا توسط استیم چه اطلاعاتی داریم؟ چه مواقی این اتفاق میفته و چه راه کارهایی هست؟ الان من بعد از مدتی میخوام از استور خرید کنم و ریجنم ترکیه‌ست.

اینجا یه مرور و نتیجه گیری ای بکنیم تا دقیق ببینیم اوضاع از چه قراره و باید چیکار کنیم.

لینک به دیدگاه

من چیزی نشنیدم . یعنی چی؟ ریجنو میکنه ایران؟ 

برای من آمریکاست

لینک به دیدگاه

من 9 روز پیش از استور خرید کردم و ریجن تغییری نکرد.

ریجن اکانتم ترکیه هست و با ای پی ایران خرید کردم.

اما شنیدم که میگن اگر با ریجنی که بازی های استور توش ارزون تر هست مثل تریکه و آرژانتین و... با ای پی ایران خرید کنید، ریجن اکانت به آمریکا تغییر میکنه و دلاری میشه. ولی واسه من نشد.

لینک به دیدگاه

منم شنیدم و دیدم که اینطوری بشه
البته بودن کسانی که خرید زدن ولی مشکلی براشون پیش نیومده
در کل اگر آی پی رو تغییر بدی به مقصد ریجنی که هستی و از طریق مرورگر خرید بزنی میگن احتمالش یکم میاد پایین
ولی بازم احتمالش هست

لینک به دیدگاه

یه اتفاق رندوم هست ، بهترین کار داشتن فیلترشکنی با ریجن خوداکانته در غیر این صورت امکان تغییر ریجن هست

لینک به دیدگاه

بچه ها چجوری رجین ترکیه کنیم ؟ کسی راهی داره ؟

الان المانه :/

لینک به دیدگاه

این مکانیستم شاید امنیتی استیم تقریبا یک و نیم ماه که انجام میشه مثلا اگر ریجن شما ترکیه باشه با ق ن د شکن آلمان تو استیم خرید انجام بشه میره رو کشور آلمان البته به صورت رندوم این اتفاق میفته شایدم رو اکانتای خاص خیلی از مشتریام با این مشکل مواجه شدن و بعد از تغییر تقریبا تا یکی دو ماه نمیشه تغییر داد حتی با کارتای مستر و ویزا تست کردیم با خطا مواجه شدیم 

بهترین حالت اینه ریجن اکانت و آی پی متعلق به یک کشور باشن بعد تراکنش رو اکانت انجام بشه ⚘️

۱ ساعت قبل، amirafshar گفته است:

از ترکیه اومده رو آلمان؟

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، raajer گفته است:

این مکانیستم شاید امنیتی استیم تقریبا یک و نیم ماه که انجام میشه مثلا اگر ریجن شما ترکیه باشه با ق ن د شکن آلمان تو استیم خرید انجام بشه میره رو کشور آلمان البته به صورت رندوم این اتفاق میفته شایدم رو اکانتای خاص خیلی از مشتریام با این مشکل مواجه شدن و بعد از تغییر تقریبا تا یکی دو ماه نمیشه تغییر داد حتی با کارتای مستر و ویزا تست کردیم با خطا مواجه شدیم 

بهترین حالت اینه ریجن اکانت و آی پی متعلق به یک کشور باشن بعد تراکنش رو اکانت انجام بشه ⚘️

از ترکیه اومده رو آلمان؟

درود نه کلا از اول المان بوده چجوری ببرمش رو ترکیه ؟

لینک به دیدگاه

28 دقیقه قبل، amirafshar گفته است:

درود نه کلا از اول المان بوده چجوری ببرمش رو ترکیه ؟

با خرید سرویس تغییر ریجن 

لینک به دیدگاه

یکی از بچه های انجمن فروشگاه داره

دوبار ریجن اکانتمو تغییر داد برام مشکلی پیش نیومد

اسم فروشگاهشونو یادم نمیاد حقیقتا 

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، amirafshar گفته است:

گوگل کن
خیلی از سایت های فروش بازی الان انجام میدن

لینک به دیدگاه

مرسی از نظراتتون.

من شنیدم که اگر چنج شد دیگه نمیتونی برگردی به همون کشور، کسی این مورد رو امتحان کرده؟

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۹ در 17:58، pKasra گفته است:

مرسی از نظراتتون.

من شنیدم که اگر چنج شد دیگه نمیتونی برگردی به همون کشور، کسی این مورد رو امتحان کرده؟

باید حداقل سه ماه بگذره که بشه برگشت

لینک به دیدگاه

متاسفانه امروز برای من این مشکل به وجود امد و با اینکه شبکه شخصی انتقال داده ترکیه زدم ریجن رفت روی انگلیس

لینک به دیدگاه

39 دقیقه قبل، pedi9004 گفته است:

متاسفانه امروز برای من این مشکل به وجود امد و با اینکه شبکه شخصی انتقال داده ترکیه زدم ریجن رفت روی انگلیس

شما برای خرید از مرورگر استفاده کردید یا خود کلاینت استیم؟

لینک به دیدگاه

51 دقیقه قبل، Games_OD گفته است:

شما برای خرید از مرورگر استفاده کردید یا خود کلاینت استیم؟

مرورگر.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

به این موارد اصلا ربطی نداره، من اکانتم رو دادم واسه یکی دیگه از دوستام که ترکیه هست اونجا خرید بززنن، اکانت رفت رو فرانسه که من اصن هیچوقت وی بی ان فرانسه هم نداشتم، و جالب اینکه این بنده خدا خودش هم اکانتش شده امریکا ! و به ساپورت هم پیغام زده و تمام مدارک رو داده که ترکیه زندگی میکنه، جواب دادن که کاری نمیتونیم بکنیم و 3 ماه باید صبر کنی، با کردیت ترکیت بزن خودش درست میشه ....

الان میشه رفت رو اکراین، فعلا که مشکلی نداره، قیمتاش به خوبی ترکیه ارژانتین نیست ولی از دلار بهتره ...

لینک به دیدگاه

37 دقیقه قبل، vandelin گفته است:

به این موارد اصلا ربطی نداره، من اکانتم رو دادم واسه یکی دیگه از دوستام که ترکیه هست اونجا خرید بززنن، اکانت رفت رو فرانسه که من اصن هیچوقت وی بی ان فرانسه هم نداشتم، و جالب اینکه این بنده خدا خودش هم اکانتش شده امریکا ! و به ساپورت هم پیغام زده و تمام مدارک رو داده که ترکیه زندگی میکنه، جواب دادن که کاری نمیتونیم بکنیم و 3 ماه باید صبر کنی، با کردیت ترکیت بزن خودش درست میشه ....

الان میشه رفت رو اکراین، فعلا که مشکلی نداره، قیمتاش به خوبی ترکیه ارژانتین نیست ولی از دلار بهتره ...

باید 48 ساعت صبر کرد برای تغییر ریجن؟ و اینکه شما کجا دادی عوض کردند؟

ویرایش شده توسط pedi9004
لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، pedi9004 گفته است:

باید 48 ساعت صبر کرد برای تغییر ریجن؟ و اینکه شما کجا دادی عوض کردند؟

نه 48 ساعت نمیخواد، ولی هر رجینی بودید 3 ماه باید صبر کنید تا به اون رجین برگردید.

سایت زیاد هست واسه تغییر رجین، من به gamerzshop دادم که یه خورده کند بود ولی فعلا که مشکلی نداشتم باهاش ... ولی خب این دردسر رجین دیگه چیزیه که هست و باید باهاش ساخت (یا صبر کرد شاید کوتاه بیان که هر وقت نت ما از فیلتر در اومد اونا هم کوتاه میان ..) و اینکه حتی بعد تغییر هم دوباره ممکنه رجینتون عوض شه، هیشکی تضمین نمیکنه این مورد رو، ممکنه واستون عوض کنن دوباره یه ماه بعد رجینتون برگرده ...

ویرایش :

اکانت من لاک شد کلا، ریکاوری که کردم رفت رو المان ...

ویرایش شده توسط vandelin
لینک به دیدگاه

سوال من اینه از کسایی که بازی هارو از ریجن ترکیه یا آرژانتین می خرن، آیا مشکلی با بازی هاشون ندارن؟ همه بازی ها توی store قابل دسرسی هستن؟ اگر بعدا دوباره ریجن رو آمریکا بکنن یا کشور دیگه، بازی هایی که با ریجن ترکیه خریدن همچنان بدون مورد کار می کنن؟

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...