رفتن به مطلب

قیمت گذاری gigabyte 1060 3gb

اشتراک گذاری

Recommended Posts

3 دقیقه قبل، Hassan.SK گفته است:

حوصله ندارم بپرم وسط بحث ولی دو تا فروشنده هستن که حرف های همو تصدیق میکنن(همکار نزدیک) و برای بازاریی برای کارتهای ماینی هر اطلاعات نادرست و اشتباهی میدن

حالا اکثر بچه های اینجا هم خودشون میدونن قضیه چیه این همه یقه پاره کردن برای بهتر نشون دادن کارت ماینی چیه

طرف اومده یه سوال پرسیده که کارت من چند فروش میره بقیه ش بحث اضافست

ممنونم از پاسخ هاتون 

همه عزیزانی که شرکت کردند

• لایک 2
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، Hassan.SK گفته است:

حوصله ندارم بپرم وسط بحث ولی دو تا فروشنده هستن که حرف های همو تصدیق میکنن(همکار نزدیک) و برای بازاریی برای کارتهای ماینی هر اطلاعات نادرست و اشتباهی میدن

حالا اکثر بچه های اینجا هم خودشون میدونن قضیه چیه این همه یقه پاره کردن برای بهتر نشون دادن کارت ماینی چیه

طرف اومده یه سوال پرسیده که کارت من چند فروش میره بقیه ش بحث اضافست

😂😂😂😂😂😂😂

نه فقط شما درست میگین

بقیه غلط!!

چه جور انقدر راحت شما دیگران رو قضاوت میکنین؟؟؟!!!

رودروایسی نکن راحت بگو که هرکی بر خلاف نظره شخصی من حرف بزنه غلط میگه

و هرکس هم هرچی بگه که به مزاج من خوش بیاد حرفش حق و درسته😐

همکاره نزدیک؟!؟!؟؟؟!؟ 😐

شما اصلا نمیدونی قضیه چیه

آقا میلاد شهر کرد هستا

بنده تهران

حتی یه مرتبه هم همو ندیدیم ما!!!

حالا چون ایشون حرف منطقی میزنه و من تصدیق میکنم و بلعکس

شما فکر میکنی که عقد اخوت بستیم با هم

خدارو شکر که بچه ها اینجا فهیم هستن و تحلیل درست رو میتونن تشخیص بدن.

من دیگه حرفی ندارم

انشالا که همگی سلامت باشین.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، behy گفته است:

😂😂😂😂😂😂😂

نه فقط شما درست میگین

بقیه غلط!!

چه جور انقدر راحت شما دیگران رو قضاوت میکنین؟؟؟!!!

رودروایسی نکن راحت بگو که هرکی بر خلاف نظره شخصی من حرف بزنه غلط میگه

و هرکس هم هرچی بگه که به مزاج من خوش بیاد حرفش حق و درسته😐

همکاره نزدیک؟!؟!؟؟؟!؟ 😐

شما اصلا نمیدونی قضیه چیه

آقا میلاد شهر کرد هستا

بنده تهران

حتی یه مرتبه هم همو ندیدیم ما!!!

حالا چون ایشون حرف منطقی میزنه و من تصدیق میکنم و بلعکس

شما فکر میکنی که عقد اخوت بستیم با هم

خدارو شکر که بچه ها اینجا فهیم هستن و تحلیل درست رو میتونن تشخیص بدن.

من دیگه حرفی ندارم

انشالا که همگی سلامت باشین.

شما تو عمرت ریگ ماین ندیدی چرا دلیلشو میگم اینجا برای تبلیغ بیشتر جنست نوشتی کارت گیمینگ معلوم نیست چجوری ازش کار کشیدن اورکلاک شده ...

جهت اطلاعتون تو ریگ اتریوم ، مموری اورکلاک میشه برای هشریت بیشتر ، پس کارت شما هم اورکلاک شده اما جوری نوشتی که نشده یا نمیدونی یا اطلاعات نادرست میدی در هر حالت خریدار متضرر میشه با اطلاعات اشتباه شما به عمد یا غیر عمد

حالا ما میگیم غیرعمد بوده پس به حرف من میرسیم که تو عمرتون ریگ اتریوم ندیدید

1530880289_Screenshot2023-06-28094703.thumb.jpg.0630f485de84ca894108d5ffa72b652e.jpg

کارت گیمینگ امثال بنده استفاده میکنیم بنده با اجازتون 4 ماه دیگه میشم 37 ساله نهایت روزی یک ساعت بازی میکنم در بهترین حالت اگه حوصلم بکشه اما کارت ماین 24/7 در حال کار هست با دور فن 80 الی 100%

کارت ماین فقط مموری درگیر میشه اما جی چی یو ببینید به چه وضعی میوفته بعد یکسال یا کمتر باید خمیر سیلیکون عوض بشه اما در کارت گیمینگ 3 سال هم استفاده میکنی ، مثل روز اولشه 

کارت 1660ti فروختم همینجا مال خودم میخوای خریدارشو تگ کنم بپرسی ازش وضعیتش چطور بوده

مطلب جالبتر همین فروشنده های کارتهای ماینی هر از گاهی یه کارت گیمینگ دستشون میاد تو اگهی مینویسن کارت مصرف گیمینگ داشته یا از روی کیس باز شده پس بهتره یا گرونتره !!!

زشته اینجور حرکات فقط برای توجیح جنستون و فروش بهتر تو هر تاپیکی سرک میکشید و از کارت ماین تعریف و از کارت گیمینگ بد میگید اینجا همه شعور دارن و میفهمن قضیه چیه

تو هر تاپیک هم جناب بهرامن تگ میکنید (این همه فروشنده داریم چرا فقط رو ایشون زوم کردید؟)

و کارتهای فروشتون تقریبا عین همن (خیلی از دوستان به همین نتیجه رسیدن که همکار نزدیک هستید حالا لازم نیست یک شهر باشید)

بعد میگن 400 تا کارت فروخیتم هیچ کدوم برگشتی ندارن ، خود گارانتی هم نمیتونه همچین حرفی بزنه واسه کارت آکبند که در بهترین حالت 1% برگشتی دارن بعد کسی که خریده و کارتش به مشکل خورده به شما مراجعه نمیکنه دیگه مهلت تست گرفته تموم شده الان پای خودشه 

قضاوت هم آدم با رفتارش میشه که رفتار شما هم مشخصه

در آخر توصیه میکنم برای فروش بهتر داستان سرایی نکنید دلیل اینکه کسی چیزی بهتون نمیگه حوصلش نیست فقط همین !!!

موفق باشید

ویرایش شده توسط Hassan.SK
  • لایک 9
  • ممنونم 2
  • حالم خوب شد 1
لینک به دیدگاه

به نظرم استارتر جواب سوالشونو گرفتن تاپیکم از مسیر اصلیش منحرف شده . دوستان هم هرچی بلد بودن بارمون کردن . حالا عیب نداره من که گزارشمو کردم ادمین ها خودشون رسیدگی میکنن . کسانی که پیامارو میخونن خودشون تجزیه و تحلیل میکنن ببینن میصرفه کارت ماین نشده با همون قدرت با قیمت دو برابر بخرن یا نه

• ممنونم 1
لینک به دیدگاه

واقعیت من درک نمیکنم این حواشی و به هم پریدن رو بچه ها و صحبت هایی هم الان دارم میزنم طرفداری از هیچکدام از عزیزانی که گزارش کردند نیست و کاملا" بیطرفانه هست

عزیزان یک واقعیت رو باید پذیرفت که بلایی که ماین سر قیمت کارت گرافیک و گیمر آورد قوم مغول نتونست سر ایران بیاره

شاید بدترین قسمتش همین ایجاد دید منفی نسبت به همه کارت های دست دوم باشه و قسمت دیگه اش هم فروش کارت ماین شده به جای کارت استفاده خانگی

اکثریت هم نظر بنده رو میدونند در مورد کارت های ماین شده ولی اینجا اعلام نمیکنم که جانب بیطرفی رو رعایت کرده باشم

این بحث اینکه کارت چه کسی چجوری هست رو هم رها کنید بگذارید خود خریداران تصمیم بگیرند . خدا رو شکر همه عاقل و بالغ و با دانش هستند

تاپیک رو هم بنده قفل کردم که حرمت ها حفظ بشه و بیشتر از این به جدل نپردازید .

• لایک 4
  • ممنونم 4
لینک به دیدگاه

مهمان
This topic is now closed to further replies.
 اشتراک گذاری

• اضافه کردن...