رفتن به مطلب

نظرات و کمک درباره پاور تسکو GP1000

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام و دورد 

بنده برای این سیستم 

Cpu: i3 12100

MB:h610m_G WiFi 

Ram :16 GB 3200 MH 

VGA:rx580 در اینده به rtx 2060 s خواهد ارتقا شد

پاور تسکو GP1000 650w 

من این پاور رو برا این سیستم خریدم و متاسفانه به دلیل بی تجربگی این پاور رو گرفتم هنوز اسمبلش نکردم ولی مجبورم برای سیستمم استفادش کنم الان به نظرتون برای این سیستم جوابه و نظرتون درباره پاورش چطوره ارزش استفاده برای 3 الا 4 سال دارد چون تو چاهی افتادم که خودم کندم یه کمکی کنید خیالم از بابت قطعات راحت بشه 

لینک به دیدگاه

خیلی تعریفش رو میکردن ولی بعد از اینکه نظرات بقیه رو در اینجا دربارش شنیدم ترس به دلم نشست اولین اسمبل هست نمیخواد نابود شم 

لینک به دیدگاه

سلام یه پاور خیلی معمولی هستش پیشنهاد میکنم بفروشیدش تا قطعاتتون نسوخته !!!!!!!!!!!

لینک به دیدگاه

درود در اولین فرصت پاور رو عوض کنید 
اگر نمیخای زیاد هزینه کنی گرین 
اگرم برات مهمه ک بایدم باشه سری کورسیر و اسوس سری راگ 650 هم کفایت میکنه با توجه ب اپدیت کارت گرافیک

لینک به دیدگاه

17 ساعت قبل، azziz گفته است:

سلام و دورد 

بنده برای این سیستم 

Cpu: i3 12100

MB:h610m_G WiFi 

Ram :16 GB 3200 MH 

VGA:rx580 در اینده به rtx 2060 s خواهد ارتقا شد

پاور تسکو GP1000 650w 

من این پاور رو برا این سیستم خریدم و متاسفانه به دلیل بی تجربگی این پاور رو گرفتم هنوز اسمبلش نکردم ولی مجبورم برای سیستمم استفادش کنم الان به نظرتون برای این سیستم جوابه و نظرتون درباره پاورش چطوره ارزش استفاده برای 3 الا 4 سال دارد چون تو چاهی افتادم که خودم کندم یه کمکی کنید خیالم از بابت قطعات راحت بشه 

دوس عزیز همیشه یادت باشه پاور تسکو مثل یه بمب ساعتی و مردم زیاد ازش راضی نیستند اگه تونستید بفروشید یه 600 وات گرین بگیرید

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، azziz گفته است:

نظرتون درباره پاورش چطوره ارزش استفاده برای 3 الا 4 سال دارد چون تو چاهی افتادم که خودم کندم یه کمکی کنید خیالم از بابت قطعات راحت بشه 

بمب ساعتیه

لینک به دیدگاه

من جات باشم میندازم سطل آشغال و حاضرم ضرر کنم ولی اسمبل نکنم تا سیستمم دود بشه بره هوا  !!

همینطور که دوستان هم گفتن، حداقل یه گرین بگیر

لینک به دیدگاه

بچه ها پاور گریت وال تمام ماژولار 900 وات  اکبند و نو چطوره خوبه با قیمت 2.500.000 خوبه ارزش خرید دارد؟ 

ویرایش شده توسط azziz
لینک به دیدگاه

همونطور که دوستان گفتند پاور خیلی مهمه ، چون علاوه بر خودش قطعات دیگه رو هم نابود میکنه ، اگر این پاور اینقدر آشغاله چطور داره تو دیجیکالا و چند سایت دیگه بالای 2 میلیون فروش میره

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، Hamed.Madadi گفته است:

همونطور که دوستان گفتند پاور خیلی مهمه ، چون علاوه بر خودش قطعات دیگه رو هم نابود میکنه ، اگر این پاور اینقدر آشغاله چطور داره تو دیجیکالا و چند سایت دیگه بالای 2 میلیون فروش میره

به خاطر عدم آگاهی افراد.

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

برادر حداقل گرین میگرفتی

برادر حداقل گیرین میگرفتی یعنی چی؟

گرین جزو حداقلیها نیست

پاور های بسیار با کیفیت  و با استاندارهای بالایی داره

البت غیر از  eco ، که بازم همین eco استاندارد های خوبی داره ولی به لحاظ متریال و قطعات  به پای پاور های دیگر گرین نمیرسه

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

23 دقیقه قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

گرین جزو حداقلیها نیست

البت غیر از  eco ، که بازم همین eco استاندارد های خوبی داره ولی به لحاظ متریال و قطعات  به پای پاور های دیگر گرین نمیرسه

انصافا من گلدش رو دارم خیلی عالیه 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
6 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

برادر حداقل گرین میگرفتی

حداقل ؟ من همیشه از گرین استفاده کردم حتی دست دوماش. با رقبای خارجی قشنگ رقابت می کنه

استارتر عزیز مثال قشنگی از چاه به کار بردی

واقعا ریسکه استفاده از این پاور 

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

گرین جزو حداقلیها نیست

مگه فقط کیفیت مهمه؟ قیمت رو ببین! این به اصطلاح تولید داخل هست، داره 750 رو چه قیمتی میده نه گمرک میخوره نه هزینه حمل و نقل، همین قیمت میشه کورسیر یا راگ برداشت، من 850 evga میدم 5/5 دوستان کورسیر سفید 750 آکبند 4/200 گذاشتن

GREEN.png

ویرایش شده توسط Adib_mk
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، PowerElectron گفته است:

حداقل ؟ من همیشه از گرین استفاده کردم حتی دست دوماش. با رقبای خارجی قشنگ رقابت می کنه

استارتر عزیز مثال قشنگی از چاه به کار بردی

واقعا ریسکه استفاده از این پاور 

منم داشتم الان رو سیستم خودم 550 گلد هست، نسبت به قیمت انتخاب جالبی نیست، بعدشم کیفیتش tire C هست، ocdg و ocpt رو پیدا نکنم ولی فک کنم اونا B باشن

GREEN2.png

لینک به دیدگاه

17 دقیقه قبل، Adib_mk گفته است:

مگه فقط کیفیت مهمه؟ قیمت رو ببین! این به اصطلاح تولید داخل هست، داره 750 رو چه قیمتی میده نه گمرک میخوره نه هزینه حمل و نقل، همین قیمت میشه کورسیر یا راگ برداشت، من 850 evga میدم 5/5 دوستان کورسیر سفید 750 آکبند 4/200 گذاشتن

GREEN.png

1122550533_Screenshot2023-07-03190419.thumb.png.188a9d29ddd55e59b4c47e39ddcaa1fb.png

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
1 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

GREEN.png

دقیقا و جالب تر از همه این هست که روی کالاهای گرین قیمت مصرف کننده درج شده!!!!!!!!!

تا حالا جایی بوده کالای گرین رو به قیمت مصرف کننده بتونید تهیه کنید؟

کار گرین خیلی شبیه ایرانخودرو و سایپا عه، هزارجور رانت و سهل سازی داره، و تقریبا کالای حداقلی رو به حداکثر قیمت میفروشه.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

دقیقا و جالب تر از همه این هست که روی کالاهای گرین قیمت مصرف کننده درج شده!!!!!!!!!

کار گرین خیلی شبیه ایرانخودرو و سایپا عه، هزارجور رانت و سهل سازی داره، و تقریبا کالای حداقلی رو به حداکثر قیمت میفروشه.

زبان قاصر است برادر، زبان قاصر است،

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، MAhmoOD Nazari گفته است:

یعنی واقعا هنر میخواد تاپیکی که راجب پاور تسکو هست، طوری بچرخه که آخرش به کوبیدن برند گرین تبدیل بشه.

7 دقیقه قبل، Adib_mk گفته است:

زبان قاصر است برادر، زبان قاصر است،

زبان منم قاصر هست. که یکسری Hater بی جهت فقط گرین رو در انجمن میکوبن. شما تاپیک رو از اول بخون بیا اینجا، ببین چطوری از چیزی که به گرین ربطی نداشت، رسید بعد از پیشنهاد بچه ها - که حداقل گرین میگرفتی - که منم موافقم. یه دفعه برسه به اینکه گرین شبیه سایپا و ایران خودروئه!

عه، آقا اصلا این تاپیک ربطی به گرین بیچاره نداشت.

لینک به دیدگاه

7 دقیقه قبل، ARMIN گفته است:

یعنی واقعا هنر میخواد تاپیکی که راجب پاور تسکو هست، طوری بچرخه که آخرش به کوبیدن برند گرین تبدیل بشه.

زبان منم قاصر هست. که یکسری Hater بی جهت فقط گرین رو در انجمن میکوبن. شما تاپیک رو از اول بخون بیا اینجا، ببین چطوری از چیزی که به گرین ربطی نداشت، رسید بعد از پیشنهاد بچه ها - که حداقل گرین میگرفتی - که منم موافقم. یه دفعه برسه به اینکه گرین شبیه سایپا و ایران خودروئه!

عه، آقا اصلا این تاپیک ربطی به گرین بیچاره نداشت.

کوبیدن؟ شما جسارتا سهامدار گرین نیستی؟ چرا انقد بهت برخورد؟ چون حرف حق بود؟

هیتر؟ استدلال و دلیل منطقی آوردم

تولیدات به اصلاح داخلی که با قیمت بعضاً دوبرابر خارجی به مصرف کننده فروخته میشه، الان بگم این پاور تسکو خوب نیست و خدای نکرده زبونم لال سیستم این دوست عزیز بسوزه بنده `Hater` میشم؟

ویرایش شده توسط Adib_mk
لینک به دیدگاه

7 ساعت قبل، azziz گفته است:

بچه ها پاور گریت وال تمام ماژولار 900 وات  اکبند و نو چطوره خوبه با قیمت 2.500.000 خوبه ارزش خرید دارد؟ 

دوباره سراغ آشغال نرو دیگه ما 2 ساعت وقت صرف کردیم شما برای سیستمت قطعه بد نخری.

پاور GP600A-UK EVO 80Plus Gold گرین حدود 3.050.000 قیمت داره، برای 2060S هم میتونی در آینده استفاده کنی. اگر بودجه ات نمیرسه - پولارو جمع کن بعدا بخر.

تو رنج 3 تومن اینم هست: پاور 600 وات اف اس پی HYDRO PRO HP2-600 Bronze ولی برنزیه.

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، Adib_mk گفته است:

کوبیدن؟ شما جسارتا سهامدار گرین نیستی؟ چرا انقد بهت برخورد؟ چون حرف حق بود؟

هیتر؟ استدلال و دلیل منطقی آوردم

تولیدات به اصلاح داخلی که با قیمت بعضاً دوبرابر خارجی به مصرف کننده فروخته میشه، الان بگم این پاور تسکو خوب نیست و خدای نکرده زبونم لال سیستم این دوست عزیز بسوزه بنده `Hater` میشم؟

برادر به دلیل تهمتی که زدی 1 ماه مرخصی اجباری نوشتم برات.

شاید شما ندونی، ولی الان بهت میگم، چندین ساله، هر بار تاپیکی بی ربط به گرین زده میشد، عده ای از دوستان انجمن شروع به فعالیت علیه گرین میکنند. موضوعی که هیچ ربطی به گرین نداشت پای گرین رو وسط میکشیدند. پارسال آخرین باری که این موضوع تکرار شد، با برخورد جدی و اخطار و اخراج کاربران خاطی روبه رو شد. پارسال اخطار کلی دادم، با تبلیغات منفی بی ربط به موضوع تاپیک برخورد میکنم.

مجدد میگم، اگر این موضوع مجدد تکرار بشه، نه فقط راجب گرین، راجب هر برندی که بی جهت - و خارج از موضوع تاپیک بحثش به وسط کشیده بشه تا بکوبنش. بازهم برخورد میکنم.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Adib_mk گفته است:

درود بر همه دوستان

نمیخام قضیه رو کشش بدم و لی حیفم میاد اینا رو نگم

مقایسه قیمت پاورهایی با استاندارهای نابرابر کاملا اشتباهه(کورسیر گلد با گرین پلاتینیوم)

فرض بر مثال این مدل پاور کورسیر که شما گزاشتی قمتش  همون 4200  ،همین الان گرین GP800A-UK EVO رو رچ کنید با 50 وات بالاتر زیر 4 تومنه

البت من خودم موافق قیمت گزاریهای گرین در بعضی از محصولاتش نیستم ، ولی اینطورم نباشه این برند خوب رو بکوبونیم

مقایسش با شرکتهای تولید ماشین هم از بیخو بن اشتباهه(دیگه چراشو تو کیفیت و خدمات محترمانه جستجو کنید)

بعدشم اگر یکی سند بیاره پاور های رده بالای گرین اسمبل داخله (که بعید میدونم بتونه) من سند معتبر میارم که حداقل طراحی پاورها داخلی نیست، و اغلب طراحی برنهای مطرح oem هست(سند هم از برد یکسان یک مدل از گرین و یک مدل از پاور fsp )

خلاصه استارتر عزیز اون برند تسکو رو بیخیال شو و یک پاور با استاندارد تهیه کن(فرق نمیکنه گرین باشه یا غیر گرین فقط یک برند با استاندارد باشه)

11111.PNG

22222.PNG

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...