رفتن به مطلب

قیمت گذاری کارت گرافیک گیگابایتR9 380 G1 Gaming 4GB

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام خدمت دوستان.کارت گرافیکمو میخوام به یکی از دوستان بفروشم.حدودا چند قیمت میخوره؟بی زحمت میشه لطف کنید  مشاوره بدید.ممنون

https://www.lioncomputer.com/product/dr1pv/GIGABYTE-R9-380-G1-Gaming-WF-2X-OC-4GB-GDDR5-Graphics-Card

لینک به دیدگاه

درود
اگر گیمینگ بوده و استفاده نامتعارف نشده
بازه قیمتی 1 تا 1.5

لینک به دیدگاه

نه عزیزم کابرد نامتعارف نداشتم با گرافیک.بیشتر از گیم هم باهاش فیلم نگاه کردم و وبگردی .یه کامپیوتری تو شهرمون میگه که بیا کارت گرافیکتو بده یک میلیون هم سر بده.بجاش یه گرافیک rx۵۸۰ هشت گیگ مارک msi بهت میدم.ولی بنده خدا خودش میگه که گرافیکه زیر ماین رفته و بخاطر همین خمیرشو عوض میکنه بعد بهم تحویل میده.بنظرتون ارزش تعویض داره یا دیگه شیره جون گرافیکو‌کشیدن بدرد نمیخوره؟

لینک به دیدگاه

خب msi اونم ماین شده ب نظر من نگیر
اگر ی وقت خدایی ناکرده خواستی سراغ ماینی بری برو سراغ برند xfx چرا؟ چون تا همین چند وقت پیش همین مدل 580 رو تولید میکرده و کارت های خر کاری هم هستند
و نظر شخصیم
اگر میتونی بودجه رو افزایش بدی اول از همه کارت گیمینگ بدون ماین
اگر چاره ای نیست و بودجه محدوده کارت ماینی از فروشنده ی معتبر 
اگرم بازی نمیکنی با سیستم و بیشتر فیلم و وب گردی هست نمیخاد ردش کنی

ویرایش شده توسط Death Reaper
لینک به دیدگاه

20 دقیقه قبل، Death Reaper گفته است:

خب msi اونم ماین شده ب نظر من نگیر
اگر ی وقت خدایی ناکرده خواستی سراغ ماینی بری برو سراغ برند xfx چرا؟ چون تا همین چند وقت پیش همین مدل 580 رو تولید میکرده و کارت های خر کاری هم هستند
و نظر شخصیم
اگر میتونی بودجه رو افزایش بدی اول از همه کارت گیمینگ بدون ماین
اگر چاره ای نیست و بودجه محدوده کارت ماینی از فروشنده ی معتبر 
اگرم بازی نمیکنی با سیستم و بیشتر فیلم و وب گردی هست نمیخاد ردش کنی

خیلی ممنون بابت راهنمایتون دوست عزیز.ایشالله که موفق و سلامت باشی

لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، zammaz گفته است:

خیلی ممنون بابت راهنمایتون دوست عزیز.ایشالله که موفق و سلامت باشی

زنده باشی انجام وظیفه بود

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
هم اکنون، میلاد بهرامن گفته است:

سلام اگه ماین نشده ۱.۵ ۲

بله تایید میشه

سلام و عرض ادب

قبل هرچیزی بایستی بگم که بنده ذی نفع نیستم تو گرافیک حال و آینده شما بنابر این راهنمایی و نظر خودم رو خدمتتون میگم.

استارتر عزیز

1500 تا 2000

اگه بتونی 2 بفروشی که گل کاشتی.

استارتر عزیز اگه نظره بنده رو بخواین بایستی بگم که اصلا هیچ ترسی نداشته باشین از گرافیک ماینی به شرطی که تست کامل شده باشه و سرویس با خیال راحت استفاده کنین

اگه نظره بنده رو بخواین تعداد زیادی فروختم وهیچ کودوم هم وجدانن برگشتی نداشته.

و تا دیر نشده از این موج ارزونی بهره‌مند بشین

اون فروشنده ای که بهتون گفته ماینی هست و تعویض خمیر و سرویس میکنه مشخصه که ایشون خداشناس هستن و به نظره من پیشنهاد خوبی بهتون داده

از لحاظ برندی هم هیچ فرقی نمیکنه

فقط هرچی میخرین از افراد معتبر و تست شده بخرین با خیال راحت استفاده کنین.

ویرایش شده توسط behy
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، zammaz گفته است:

نه عزیزم کابرد نامتعارف نداشتم با گرافیک.بیشتر از گیم هم باهاش فیلم نگاه کردم و وبگردی .یه کامپیوتری تو شهرمون میگه که بیا کارت گرافیکتو بده یک میلیون هم سر بده.بجاش یه گرافیک rx۵۸۰ هشت گیگ مارک msi بهت میدم.ولی بنده خدا خودش میگه که گرافیکه زیر ماین رفته و بخاطر همین خمیرشو عوض میکنه بعد بهم تحویل میده.بنظرتون ارزش تعویض داره یا دیگه شیره جون گرافیکو‌کشیدن بدرد نمیخوره؟

سلام و عرض ادب

میتونید بین ۱.۵ تا ۲.۳ میلیون بفروشید البته بستگی داره کجا؛ اگه به بعضی دلال ها بخورید ممکنه تا میتونه کارت شما رو بکوبه و نهایتا ۹۰۰ بخره ممکنه هم نه.

البته یه مورد رو هم در نظر بگیرید، هر فروشنده ای اگر بنا بر اینه که شرعا نون حلال سر سفره اش ببره وظیفه اش هست تمام عیب و وضعیت کالای خودش رو تا جایی که میدونه و میتونه ریز به ریز به خریدار شرح بده و اگر این کار رو هم انجام داد هیچ کار شاخی نکرده و فقط وظیفه اش رو انجام داده، حالا دیگه شما مختارید.

لینک به دیدگاه

خیلی ممنون از دوستان.بابت راهنماییاتون.موفق و سرزنده باشید.یا حق

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...