رفتن به مطلب

نصب نشدن درایور کارت گرافیک iku rx580 2048sp

اشتراک گذاری

Recommended Posts

11 دقیقه قبل، blooder گفته است:

گرافیک رو 1500 خریدم. بله درسته بسیار پشیمون شدم از خرید این گرافیک و اعصابم رو خورد کرد. والا گفته تا فردا شب صبر کنم تعمیرکارش داره رو یکی دیگه کار میکنه تا درست بشن ولی فکر نکنم بتونه. بهش گفتم باید برگردونم. 

اگر عودت شد شما گرافیک دارید تست شده قیمت خوب مزاحم بشم🥰🤣

بله

لینک به دیدگاه

از طرفی موندم که برا ماین مگه درایور نمیزنن. یا رو مادربرد سوار نمیشه. خوب اگه مشکل داره اونجا هم نباید نصب بشه.

لینک به دیدگاه

دوستان بالا گفتن ، وقتی دیدید گرافیک اینجور بازی در میاره بلافاصله مرجوعش کنید ، سر بایوس زدن گرافیک ممکنه دیگه کار نکنه اون فروشنده هم دیگه قبول نکنه ، پولتون رو پس بگیرید هر گرافیک دیگه ی خواست بهتون بده قبول نکنید ، حالا که گرافیک ماینی میخرید حداقل از فروشنده معتبر بخرید ، اون فروشنده دیده گرافیک مشکل داره باز به شما فروخته ، چند روزم وقتتون رو گرفته

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، Hamed.Madadi گفته است:

دوستان بالا گفتن ، وقتی دیدید گرافیک اینجور بازی در میاره بلافاصله مرجوعش کنید ، سر بایوس زدن گرافیک ممکنه دیگه کار نکنه اون فروشنده هم دیگه قبول نکنه ، پولتون رو پس بگیرید هر گرافیک دیگه ی خواست بهتون بده قبول نکنید ، حالا که گرافیک ماینی میخرید حداقل از فروشنده معتبر بخرید ، اون فروشنده دیده گرافیک مشکل داره باز به شما فروخته ، چند روزم وقتتون رو گرفته

بله درسته. ولی وقتی زیر بار نمیره کاری از دستم بر نمیاد. باید یکم ساخت تا دید چی میشه. من خودم ده بار گفتم عودت میدم ولی میگه صبر کن. حتی گفتم xfxداری تفاوت میدم میگه ندارم. نهایتا تا فردا صبر میکنم بعدا ببینم چیکار باید بکنم. نزدیک یک هفتس  اعصابم را داغون کرده. 

لینک به دیدگاه

48 دقیقه قبل، blooder گفته است:

من اصلا نمیدونستم که 2048 sp هست. 

چه برسه به فلش بایوس. بعدا فهمیدم که همون gpu 570 هست

مدلای ۲۰۴۸ ضعیف تر از نظر پرفرمنسی و فریم ریت کمتری دارن . سافایرشم این مدل داره ولی خوب نیستن ‌. هیج ارزون خری بی حکمت نیس

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

باید بگم مشکل پیدا شد و بسیار ساده بود. کسانی میخواستن حلش کنن با گرفتن 300 تا 500 هزار و اونم موردی. یعنی نمیگفتن مشکل کجاست فقط حل میکردن و تا ویندوز بعد دوباره همین مشکل

16886430200012294378331247177045.jpg

لینک به دیدگاه

4 دقیقه قبل، blooder گفته است:

باید بگم مشکل پیدا شد و بسیار ساده بود. کسانی میخواستن حلش کنن با گرفتن 300 تا 500 هزار و اونم موردی. یعنی نمیگفتن مشکل کجاست فقط حل میکردن و تا ویندوز بعد دوباره همین مشکل

16886430200012294378331247177045.jpg

سلام. خدا رو شکر.

مشکل و نحوه رفع اون رو هم بگید.

لینک به دیدگاه

5 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام. خدا رو شکر.

مشکل و نحوه رفع اون رو هم بگید.

بله چشم. فعلن سیستم رو رو تست گذاشتم. ببینم این روش جوابگو هست یا خیر. ولی فقط یه پچ هست که امضای دیجیتال درایور به بایوس رو حذف میکنه. اگه جواب بده تو بازی و تست پچش رو قرار میدم. ممنون

16886437972788376907505226015818.jpg

لینک به دیدگاه

در حقیقت چون این مدل گرافیک یه جورایی فیک یا تقلبی محسوب میشه از نظر amd درایورش نصب نمیشه و اون پچ میاد و امضای دیجیتال رو حذف میکنه. همین.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، blooder گفته است:

در حقیقت چون این مدل گرافیک یه جورایی فیک یا تقلبی محسوب میشه از نظر amd درایورش نصب نمیشه و اون پچ میاد و امضای دیجیتال رو حذف میکنه. همین.

سلام ببخشید امضای دیجیتال دیگه چیه ؟ منظورتون همون بایوس فابریک گرافیک هستش ؟

لینک به دیدگاه

1500 دادید برای گرافیک تقلبی ، یه خوره روش میذاشتید XFX میخریدید الان موقع فروشم ، فروش این مدل گرافیک ها سخته ، اونجور که مشخصه فروشنده حاضر نشد گرافیک رو از شما پس بگیره، GPU clock گرافیک شما کمتر از rx 580 دیگه هست

gpuz.jpg

ویرایش شده توسط Hamed.Madadi
لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Hamed.Madadi گفته است:

1500 دادید برای گرافیک تقلبی ، یه خوره روش میذاشتید XFX میخریدید الان موقع فروشم ، فروش این مدل گرافیک ها سخته ، اونجور که مشخصه فروشنده حاضر نشد گرافیک رو از شما پس بگیره، GPU clock گرافیک شما کمتر از rx 580 دیگه هست

gpuz.jpg

بله درسته بزرگوار. نزدیک 10 الی 15 درصد از 580 واقعی ضعیف تره . فروشنده گفته چند روز صبر کن عودت بده. دوست عزیز. ابتدای تاپیک گفتم که به خاطر مدل جدیدتر یعنی کارکرد کمتر و همچنین قیمت پایین تر این کارت رو گرفتم و از اوضاع  این مدل کارتها اطلاعی نداشتم . حداقل دو سه سالی کمتر ماین شده. کارتهای xfx به علت قدمت بیشتر در بازار حداقل چند سالی ماین شدن و این کارت زوری یک سال به بالا ماین شده باشه

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

راحت رزیدنت ویلیج رو 4k و hdr بدون لگ اجرا میکنه16886660580614597599578141381882.jpg

ویرایش شده توسط blooder
لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، GORGOROTH گفته است:

سلام ببخشید امضای دیجیتال دیگه چیه ؟ منظورتون همون بایوس فابریک گرافیک هستش ؟

بله بزرگوار. یه جورایی مثل اکتیو یا رجیستر نرم افزارها میمونه. مثل کرک کردن بازیها.

لینک به دیدگاه

سلام گرافیک عودت داده شد. از دوستان تقاضامندم گرافیک مارک بیخودی نخرن تا مثل بنده سردرگم نشن. پچ رفع مشکل قرار داده میشه. فعلن آخرین ورژن هست

https://softsara.ir/amd-ati-pixel-clock-patcher/

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...