رفتن به مطلب

راهنمای خرید مانیتور مناسب گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام قصد خرید مانیتور دارم ولی به شدت سردرگمم

کیفیت تصویر به شدت واسم مهمه کارت گرافیکی که میخوام بگیرم احتمال زیاد یا 4070ti هستش یا 4080
مدت زیادی پشت مانیتور میشینم واسه همین مانیتوری باشه که چشم رو اذیت نکنه

رنگ هارو با کیفیت خیلی بالا نشون بده - ترجیحا مانیتور قدیمی نباشه - اگه ips باشه که چه بهتر

حتما 1 میلی ثانیه یا کمتر باشه

حداقل 165 هرتز باشه

رزولوشن هم دیگه 2k رو داشته باشه

خلاصه یه مانیتوری میخوام که کیفیت تصویر پایینی نداشته باشه

بودجم بین 15 تا 20 تومن

مرسی

لینک به دیدگاه

درود
اسکپتر آکبند موجوده
مانیتور خوبیه به نسبت قیمت و یک مدل پایینتر از این رو خودم دارم کیفیت تصویر خیلی عالی و رنگها دقیق
2k
165hz
ips
10 bit
srgb 122%
hdr
free sync g sync
rgb light back
1ms
display port 1.2
hdmi 1.4
18 ماه گارانتی اصلی آماتیس شرکت وارد کننده

آدرس سایت وارد کننده بهمراه مشخصات

قیمت 14500

photo_2023-02-21_12-03-11.jpg

photo_2023-02-21_12-03-08.jpg

photo_2023-02-21_12-03-09.jpg

photo_2023-02-21_12-03-07.jpg

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، alirezamrl گفته است:

درود
اسکپتر آکبند موجوده
مانیتور خوبیه به نسبت قیمت و یک مدل پایینتر از این رو خودم دارم کیفیت تصویر خیلی عالی و رنگها دقیق
2k
165hz
ips
10 bit
srgb 122%
hdr
free sync g sync
rgb light back
1ms
display port 1.2
hdmi 1.4
18 ماه گارانتی اصلی آماتیس شرکت وارد کننده

آدرس سایت وارد کننده بهمراه مشخصات

سلام این برند رو حقیقتش از نزدیک ندیدم ولی کیفیت بالایی داره ظاهرا

ترجیحا پیشنهاداتون از برند های معتبر تر و سابقه دار تر باشه لطفا

مثل asus

cooler master

msi

samsung

benq

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، Darksoul گفته است:

مثل asus

cooler master

msi

samsung

benq

سلام.

منم مدل بالا رو پیشنهاد میکنم و خودم هم دارم از مانیتور این شرکت استفاده میکنم. برند اسکپتری که داخل ایران فعالیت داره مانیتور های بسیار با کیفیت و قیمت مناسبی رو داره و زیر نظر برند اسکپتر اصلی فعالیت میکنه. مانیتوری با این مشخصات و قیمت رو نمیتونید پیدا کنید.

ویرایش شده توسط DM.JAGUAR
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Darksoul گفته است:

مثل asus

cooler master

msi

samsung

benq

والا منم قبلا مانیتورای سامسونگ و ایسوس و بنکیو داشتم
الان 6ماهی میشه مدل معمولی همین مدل که27 اینچ  2k هست و ips و75 هرتز دارم استفاده میکنم راضی هستم واقعا فرقی احساس نمیشه که بگیم اونا خیلی خفن بودن
با قیمت 9 میلیون و 500 خرید کردم . از اینم 2 تا خریدم یکی موجوده
برندهای معروف کیفیتشون قطعا خوبه اما شما قیمتشون رو با این امکانات مقایسه کن
واقعا اختلاف 5-6 تومنی داره ! خودم قبل از خرید از این برند دقیقا همین تفکر رو داشتم که کیفیتش در حد جی پلاس یا مسترتک باشه اما واقعا خیلی بهتر از اوناست و قابل قیاس نیستن با اسکپتر
شما آنباکس میکنی از وزن مانیتور مشخصه محصول با کیفیت هست
توی دیجیکالا سرچ کن مدل رو و نظرات رو بخون یکی همین مدل رو با مانیتور حرفه ای ایسر که چند میلیون گرونتره مقایسه کرده خیلی جالبه که میگه تصویر و وضوح و عمق رنگ اسکپتر به مراتب بالاتره
مدل مانیتور e275w-2560 هست
همینطور که دوستمون اشاره کرد برند باکیفیتی هست و هنوز جا نیوفتاده و قطعا جا بیوفته قیمتش به مراتب بالاتر میره باتوجه به مشخصات خوبی که داره
با هزینه ی 20 تا 22 هم میتونید 4k از سامسونگ و msi بگیرید با 60 فریم نرخ بروزرسانی تصویر

لینک به دیدگاه

11 دقیقه قبل، alirezamrl گفته است:

والا منم قبلا مانیتورای سامسونگ و ایسوس و بنکیو داشتم
الان 6ماهی میشه مدل معمولی همین مدل که27 اینچ  2k هست و ips و75 هرتز دارم استفاده میکنم راضی هستم واقعا فرقی احساس نمیشه که بگیم اونا خیلی خفن بودن
با قیمت 9 میلیون و 500 خرید کردم . از اینم 2 تا خریدم یکی موجوده
برندهای معروف کیفیتشون قطعا خوبه اما شما قیمتشون رو با این امکانات مقایسه کن
واقعا اختلاف 5-6 تومنی داره ! خودم قبل از خرید از این برند دقیقا همین تفکر رو داشتم که کیفیتش در حد جی پلاس یا مسترتک باشه اما واقعا خیلی بهتر از اوناست و قابل قیاس نیستن با اسکپتر
شما آنباکس میکنی از وزن مانیتور مشخصه محصول با کیفیت هست
توی دیجیکالا سرچ کن مدل رو و نظرات رو بخون یکی همین مدل رو با مانیتور حرفه ای ایسر که چند میلیون گرونتره مقایسه کرده خیلی جالبه که میگه تصویر و وضوح و عمق رنگ اسکپتر به مراتب بالاتره
مدل مانیتور e275w-2560 هست
همینطور که دوستمون اشاره کرد برند باکیفیتی هست و هنوز جا نیوفتاده و قطعا جا بیوفته قیمتش به مراتب بالاتر میره باتوجه به مشخصات خوبی که داره
با هزینه ی 20 تا 22 هم میتونید 4k از سامسونگ و msi بگیرید با 60 فریم نرخ بروزرسانی تصویر

برند اسکپتر در کل خوبه.

برای دو تا از دوستان از همین های سیستم دو تا مانیتورش رو تهیه کردم که راضین. مدلی که من خریدم پوشش رنگی SRGB بالای 90 درصد داشت که نسبت به قیمتش خیلی خوب بود.

خودمم کیسش رو دارم که واقعا خیلی خوبه. یه کیس فول تاور با بدنه مستحکم و امکانات و فضای خیلی عالی که کاملا قابل رقابت با برندهای معروفه.

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

منم مدل بالا رو پیشنهاد میکنم و خودم هم دارم از مانیتور این شرکت استفاده میکنم. برند اسکپتری که داخل ایران فعالیت داره مانیتور های بسیار با کیفیت و قیمت مناسبی رو داره و زیر نظر برند اسکپتر اصلی فعالیت میکنه. مانیتوری با این مشخصات و قیمت رو نمیتونید پیدا کنید.

سلام میشه بفرمایید چطوری داره زیر نظر اون برند فعالیت میکنه؟ من خودم میخواستم قبلا از این برند بخرم ولی دیدم چندین بار خودشون رو به زور میخوان بچسبونن به سپتر اصلی و من منصرف شدم. نمیگم خودشون کاری انجام ندادن روی مانیتور ولی قالب و شکل همین مانیتور رو با برند های مختلف دیگه چینی هم دیدم.
پنلش ولی خوبه.

لینک به دیدگاه

سلام خدمت دوست عزیز

عزیزم برند بخر هرچند میلیون که باشه پول برندش، بازم مهم نیست فقط برند معروف بخ

یه مدل بنیکو یه مدل سامسونگ :

Samsung G5 Odyssey C27G55TQ 27 Inch 144Hz VA HDR10 1m Curved Gaming Monitor

BENQ EX3203R 31.5 Inch Gaming Monitor

فقط 144 هرتز هست ، 165 بخوای باید قید 2k رو بزنی

ویرایش شده توسط CaeZer
لینک به دیدگاه

خودم چندتا مدل پیدا کردم ولی نظرم بیشتر روی Samsung Odyssey G7 27G75TQ 27inch 240Hz WQHD هستش
فقط اینکه این مدل رو توی یوتیوب سرچ میکنم چیزی نمیاره علتش چیه ؟ یعنی g7 هست ولی یه مدل و اسم دیگه

یکی دیگه هم هست ولی 32 اینچه از کولر مستر GM32-FQ

و از گیگابایت هم این مدل M27Q X البته اگه گیر بیاد
ممنون میشم نظرتون رو بگید همتون گیر دادید به اسکپتر

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، Darksoul گفته است:

خودم چندتا مدل پیدا کردم ولی نظرم بیشتر روی Samsung Odyssey G7 27G75TQ 27inch 240Hz WQHD هستش
فقط اینکه این مدل رو توی یوتیوب سرچ میکنم چیزی نمیاره علتش چیه ؟ یعنی g7 هست ولی یه مدل و اسم دیگه

یکی دیگه هم هست ولی 32 اینچه از کولر مستر GM32-FQ

و از گیگابایت هم این مدل M27Q X البته اگه گیر بیاد
ممنون میشم نظرتون رو بگید همتون گیر دادید به اسکپتر

سلام.

ما به برند گیر ندادیم و الکی هم توصیه نکردیم. شما از ما مشورت خواستی تا بتونی با قیمت مناسب یک مانیتور که ویژگی های خوبی داشته باشه پیدا کنی تا پول الکی نداده باشی. اگه غیر از این هست پس دیگه مشاوره دادن به شما بی معنی هست و برید هر چی که دوست دارید یا هر کدوم که گرونتر هست رو بخرید.

لینک به دیدگاه

تخصص اسکپتر در ساخت مانیتور های اقتصادی و با کیفیت بالاست و بیشتر در بازار آمریکا فعالیت میکنه که در سالهای اخیر توسط شرکت آماتیس هم وارد بازار ایران هم شده  به تازگی وارد ساخت سایر محصولات کامپیوتری از جمله کیس ، و کیبورد هم شده که کیفیت کیس و کیبوردهایش معمولی رو به خوب اما کیفیت مانیتور هاش واقعاعالیه منم همین مدل E275W-2560 رو دارم  

پنل هایش از OEM هست که ASUS و MSI هم در محصولاتشون از اون OEM سفارش می دن . 

این مانیتور  G-sync و هم Free Sync داره و از HDR10 پشتیبانی می کنه . کیفیت پنلش به حدی بالاست که داشتن پیکسل سوخته یا گیر کرده در محصولاتش خیلی کمه 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

ما به برند گیر ندادیم و الکی هم توصیه نکردیم. شما از ما مشورت خواستی تا بتونی با قیمت مناسب یک مانیتور که ویژگی های خوبی داشته باشه پیدا کنی تا پول الکی نداده باشی. اگه غیر از این هست پس دیگه مشاوره دادن به شما بی معنی هست و برید هر چی که دوست دارید یا هر کدوم که گرونتر هست رو بخرید.

جالبیش اینه این برند اصلا برند گمنامی نیست و اتفاقا بر عکس ایسوس که همه چی تولید میکنه ابتدا تخصصی کارش تولید مانیتور خصوصا برای بازار آمریکاست 

https://www.amazon.com/Monitors-Sceptre-Computers-Accessories/s?rh=n%3A1292115011%2Cp_89%3ASceptre

حالا این دوستمون چون دنبال برند هستند اجازه بدید برند دنبال برند چون بعضی ها اسم براشون مهمتر از عملکرد هست

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، IDK گفته است:

سلام میشه بفرمایید چطوری داره زیر نظر اون برند فعالیت میکنه؟ من خودم میخواستم قبلا از این برند بخرم ولی دیدم چندین بار خودشون رو به زور میخوان بچسبونن به سپتر اصلی و من منصرف شدم. نمیگم خودشون کاری انجام ندادن روی مانیتور ولی قالب و شکل همین مانیتور رو با برند های مختلف دیگه چینی هم دیدم.
پنلش ولی خوبه.

سلام.

برید توی سایت آماتیس تا این مورد رو متوجه بشید.

به دلیل اینکه ایران تحریم هست، نمیتونن با همون مشخصات رسمی مانیتور رو از آمریکا وارد کنن. برای همین میان یک حرف رو تغییر میدن یا اضافه میکنن تا بشه بدون نقض قوانین محصولات رو وارد کنن. مانیتور هایی که وارد ایران میشن در چین و زیر نظر شرکت اصلی تولید و بازرسی میشن.

لینک به دیدگاه

20 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

خب مگه میشه توی این بودجه فقط اسکپتر باشه ؟ و اینکه از برند هایی مثل ایسوس و سامسونگ و ام اس ای بهتر باشه ؟ من الان هرچی سرچ کردم اکثرا هم قیمت برند های دیگه بود خب این کجاش اقتصادیه ؟ مانیتور 32 اینچش حدود 20 میلیونه با سرعت تاخیر 5 میلی ثانیه ! بعد علت اینکه این برند رو نمیپسندم یکی به خاطر طراحیشه یکی به خاطر گارانتی آماتیس که ناشناخته است توی استان ما هم نمایندگی نداره یعنی دردسر جدید واسه ارسال به گارانتی که نه پست نه تیپاکس نه باربری زیر بار خرابی حین حمل بار نمیرن !
کیفیتش منم یه جورایی تحت تاثیر قرار داد ولی بازم میگم برند تازه وارده هنوز مونده بشه بهش اعتماد کرد

لینک به دیدگاه

42 دقیقه قبل، Darksoul گفته است:

خب مگه میشه توی این بودجه فقط اسکپتر باشه ؟ و اینکه از برند هایی مثل ایسوس و سامسونگ و ام اس ای بهتر باشه ؟ من الان هرچی سرچ کردم اکثرا هم قیمت برند های دیگه بود خب این کجاش اقتصادیه ؟ مانیتور 32 اینچش حدود 20 میلیونه با سرعت تاخیر 5 میلی ثانیه ! بعد علت اینکه این برند رو نمیپسندم یکی به خاطر طراحیشه یکی به خاطر گارانتی آماتیس که ناشناخته است توی استان ما هم نمایندگی نداره یعنی دردسر جدید واسه ارسال به گارانتی که نه پست نه تیپاکس نه باربری زیر بار خرابی حین حمل بار نمیرن !
کیفیتش منم یه جورایی تحت تاثیر قرار داد ولی بازم میگم برند تازه وارده هنوز مونده بشه بهش اعتماد کرد

سلام.

با قیمت ۱۵ تا ۱۷ میلیون کدوم مانیتور پنل ۱۰ips بیت با کیفیت ۲k، رفرش ریت ۱۶۵، اچ دی ار ۴۰۰ و تاخیر ۱ میلی ثانیه داره؟

این مانیتور در نسخه پایه ثابت و آسانسوری دارای باند فروخته میشه. که اینم یک نسخه مثبت دیگه براش هست.

شما میتونی بری ۲۰ میلیون بدی و ولی امکانات رو فدای اسم شرکت کنی‌.

در کل شما اختیار پولت رو داری و هر چی که دوست داری رو بخر.

لینک به دیدگاه

توی یوتوب میتونی از کانال Type-C Tech Reviews  هم کمک بگیری بررسی های جامع ، خوب و کاربردی داره و قبل ویدیو بررسی ، یک ویدیو آنباکس هم از اون مانیتور داره

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۱۵ در 12:01، Darksoul گفته است:

سلام قصد خرید مانیتور دارم ولی به شدت سردرگمم

کیفیت تصویر به شدت واسم مهمه کارت گرافیکی که میخوام بگیرم احتمال زیاد یا 4070ti هستش یا 4080
مدت زیادی پشت مانیتور میشینم واسه همین مانیتوری باشه که چشم رو اذیت نکنه

رنگ هارو با کیفیت خیلی بالا نشون بده - ترجیحا مانیتور قدیمی نباشه - اگه ips باشه که چه بهتر

حتما 1 میلی ثانیه یا کمتر باشه

حداقل 165 هرتز باشه

رزولوشن هم دیگه 2k رو داشته باشه

خلاصه یه مانیتوری میخوام که کیفیت تصویر پایینی نداشته باشه

بودجم بین 15 تا 20 تومن

مرسی

هم خدا هم خرما تقریبا تو این موارد و خیلی موارد دیگه شدنی نیست ،اگر محدودیت بودجه نداشتید من lg gp850-b یا lg27gr95qe-b رو پیشنهاد میدادم؛

ولی  با اون بودجه که برندم باشه بنظر میتونید یک AsusVg27aq1a  &  Benq EX3203R   یا  Lenovo Legion Y27q-20  تهیه کنید که همشون خوب هستند من خودم بشخصه بین لنوو و بنکیو یکیو انتخاب میکنم ولی در آخر شما تصمیم گیرنده هستید.

لینک به دیدگاه

19 ساعت قبل، lvlEhRaN گفته است:

جالبیش اینه این برند اصلا برند گمنامی نیست و اتفاقا بر عکس ایسوس که همه چی تولید میکنه ابتدا تخصصی کارش تولید مانیتور خصوصا برای بازار آمریکاست 

https://www.amazon.com/Monitors-Sceptre-Computers-Accessories/s?rh=n%3A1292115011%2Cp_89%3ASceptre

حالا این دوستمون چون دنبال برند هستند اجازه بدید برند دنبال برند چون بعضی ها اسم براشون مهمتر از عملکرد هست

خب منم برام سواله لطفا کلمه اقتصادی رو برام معنی کنید
مانیتوری که 15 میلیونه اقتصادیه ؟ مشخصاتش هم تقریبا برابره
این اسکپتر آیا پنل هاشو خودش تولید میکنه ؟ یا از جای دیگه میگیره ؟
msi

asus

samsung خودشون جز تولید کننده های پنل هستن با این اوصاف مسترتک هم باید برند درجه یک حساب کنیم چون 4k تا 20 تومن میده

11 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

هم خدا هم خرما تقریبا تو این موارد و خیلی موارد دیگه شدنی نیست ،اگر محدودیت بودجه نداشتید من lg gp850-b یا lg27gr95qe-b رو پیشنهاد میدادم؛

ولی  با اون بودجه که برندم باشه بنظر میتونید یک AsusVg27aq1a  &  Benq EX3203R   یا  Lenovo Legion Y27q-20  تهیه کنید که همشون خوب هستند من خودم بشخصه بین لنوو و بنکیو یکیو انتخاب میکنم ولی در آخر شما تصمیم گیرنده هستید.

ممنونم جناب ولی خدا و خرما رو کجا خواستم مگه آدم از یه مانیتور نباید انتظار کیفیت خوب داشته باشه ؟ 15 الی 20 هزینه کمی نیست من که 4k
240 هرتز نخواستم
این مانیتورایی که گفتید توی بازار موجود هستن ؟

ویرایش شده توسط Darksoul
لینک به دیدگاه

27 دقیقه قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

با قیمت ۱۵ تا ۱۷ میلیون کدوم مانیتور پنل ۱۰ips بیت با کیفیت ۲k، رفرش ریت ۱۶۵، اچ دی ار ۴۰۰ و تاخیر ۱ میلی ثانیه داره؟

این مانیتور در نسخه پایه ثابت و آسانسوری دارای باتد فروخته میشه. که اینم یک نسخه مثبت دیگه براش هست.

شما میتونی بری ۲۰ میلیون بدی و ولی امکانات رو فدای اسم شرکت کنی‌.

در کل شما اختیار پولت رو داری و هر چی که دوست داری رو بخر.

کولرمستر و گیگابایت هستن اگه گیر بیاد منتهی من خودم بین اون برند هایی که گفتم دنبال گیگابایت هستم ولی خب گیرم نمیاد نمیدونم چرا تنوع اینقدر کم شده

لینک به دیدگاه

3 دقیقه قبل، Darksoul گفته است:

کولرمستر و گیگابایت هستن اگه گیر بیاد منتهی من خودم بین اون برند هایی که گفتم دنبال گیگابایت هستم ولی خب گیرم نمیاد نمیدونم چرا تنوع اینقدر کم شده

مانیتور 4k برند نمیخوای؟:D

https://www.zoomit.ir/product/xiaomi-mi-curved-34/

لینک به دیدگاه

12 دقیقه قبل، Darksoul گفته است:

خب منم برام سواله لطفا کلمه اقتصادی رو برام معنی کنید
مانیتوری که 15 میلیونه اقتصادیه ؟ مشخصاتش هم تقریبا برابره
این اسکپتر آیا پنل هاشو خودش تولید میکنه ؟ یا از جای دیگه میگیره ؟
msi

asus

samsung خودشون جز تولید کننده های پنل هستن با این اوصاف مسترتک هم باید برند درجه یک حساب کنیم چون 4k تا 20 تومن میده

ممنونم جناب ولی خدا و خرما رو کجا خواستم مگه آدم از یه مانیتور نباید انتظار کیفیت خوب داشته باشه ؟ 15 الی 20 هزینه کمی نیست من که 4k
240 هرتز نخواستم

سلام.

بازه ۲۰۰ تا ۳۰۰ دلار که مال رده پرچمدار نیست. پس مانیتور هایی با این قیمت در رده اقتصادی یا میان رده به حساب میان.

شما از یک مانیتور ۳۰۰ دلاری توقع یک مانیتور ۱۰۰۰ دلاری با پنل nanoips که نباید داشته باشی.

درسته که ۲۰ میلون برای ما با ارزشه، ولی باید قیمت دلاریش رو بدونی و بعدش بگی که این مانیتور چرا بالا رده یا پایین رده حساب میشه و با توجه به این قضیه انتخاب کنی.

من دیگه این بحث رو ادامه نمیدم.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

با سلام
چقدر راهنمایی :S

پیشنهاد میشه که نیم نگاهی به مدل
ASUS VG27AQL1A بی اندازید
نه خمیده هست که بعد چند مدت به مشکل بخوره نه مارک غیر معتبر هستش
تصمیم نهایی با خودتون در نهایت

لینک به دیدگاه

38 دقیقه قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

موشکل میشه بیشتر توضیح بدید 15 ماهه دارم موشکلی ندیدم..خدانگهدار

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، Darksoul گفته است:

بله، سرچ اینترنتم داشته باشید سایت های فروشش موجود هست.

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، mInI_ClockEr گفته است:

با سلام

پیشنهاد میشه که نیم نگاهی به مدل
ASUS VG27AQL1A بی اندازید
تصمیم نهایی با خودتون در نهایت

توی مشخصات عالی بود حتما بررسی هاشو نگاه میکنم

20 دقیقه قبل، yasin1380 گفته است:

بله، سرچ اینترنتم داشته باشید سایت های فروشش موجود هست.

اون مدل ال جی 1000 دلاره مانیتور خیلی گرونیه سرچ هم کردم سایتی نیاوردش هرچی بوده مدل های قدیمی تر بوده

الجی برند فوق العاده ایه اگه قیمت مناسب گیر بیاد انتخاب اولم خواهد بود

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...