رفتن به مطلب

راهنمای خرید مانیتور مناسب گیم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

6 ساعت قبل، DM.JAGUAR گفته است:

سلام.

برید توی سایت آماتیس تا این مورد رو متوجه بشید.

به دلیل اینکه ایران تحریم هست، نمیتونن با همون مشخصات رسمی مانیتور رو از آمریکا وارد کنن. برای همین میان یک حرف رو تغییر میدن یا اضافه میکنن تا بشه بدون نقض قوانین محصولات رو وارد کنن. مانیتور هایی که وارد ایران میشن در چین و زیر نظر شرکت اصلی تولید و بازرسی میشن.

چی بگم. قیمت که با برند معتبر زیاد تفاوت نداره. پایه هاشم اون آسانسوری برای 24 اینچه و مانیتور نمیچرخه. اگر هم واقعا زیر نظر برند سپتر تولید شده باشه فقط پنلشه. بقیش همه جنریک و همون مال چینه. میگم من دقیقا همین مانیتور رو با اسم شرکت های چینی دیدم. تو نت بگردید شما هم پیدا می کنید.

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، IDK گفته است:

چی بگم. قیمت که با برند معتبر زیاد تفاوت نداره. پایه هاشم اون آسانسوری برای 24 اینچه و مانیتور نمیچرخه. اگر هم واقعا زیر نظر برند سپتر تولید شده باشه فقط پنلشه. بقیش همه جنریک و همون مال چینه. میگم من دقیقا همین مانیتور رو با اسم شرکت های چینی دیدم. تو نت بگردید شما هم پیدا می کنید.

منم همینو میگم ولی گویا به دوستان برخورده ! طوری رفتار میکنن انگار سهام دارش هستن !

در اینکه مانیتور خوبیه شکی نیست ولی باید مشخص بشه اینی که توی ایرانه پنلش ساخت کجاس گویا این مدل های موجود سفارشی برای ایران هستن و یه جورایی وجود خارجی ندارن

قیمتش هم همچین اقتصادی نیست مانیتوراش حول 15 تا 21 تومنه ! هم اندازه با برند های مطرحی مثل asus msi cooler master samsung aoc benq

لینک به دیدگاه

• 6 ماه بعد...
در ۱۴۰۲/۴/۱۵ در 12:01، Darksoul گفته است:

سلام قصد خرید مانیتور دارم ولی به شدت سردرگمم

کیفیت تصویر به شدت واسم مهمه کارت گرافیکی که میخوام بگیرم احتمال زیاد یا 4070ti هستش یا 4080
مدت زیادی پشت مانیتور میشینم واسه همین مانیتوری باشه که چشم رو اذیت نکنه

رنگ هارو با کیفیت خیلی بالا نشون بده - ترجیحا مانیتور قدیمی نباشه - اگه ips باشه که چه بهتر

حتما 1 میلی ثانیه یا کمتر باشه

حداقل 165 هرتز باشه

رزولوشن هم دیگه 2k رو داشته باشه

خلاصه یه مانیتوری میخوام که کیفیت تصویر پایینی نداشته باشه

بودجم بین 15 تا 20 تومن

مرسی

سلام موردی که هست توی مانیتورهای IPS خیلی باید جدید باشه که زمان پاسخش بشه میلی ثانیه 1 یا کمتر

بنظرم بهتره پنل VA یا TN بگیرید یا اگه واقعا به IPS نیاز دارید شاید مجبور بشید بیشتر هزینه کنید

من پیشنهادم ایسوس TUF Gaming VG279Q1A و سامسونگ LS32CG510EM هست

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، mra90 گفته است:

سلام موردی که هست توی مانیتورهای IPS خیلی باید جدید باشه که زمان پاسخش بشه میلی ثانیه 1 یا کمتر

بنظرم بهتره پنل VA یا TN بگیرید یا اگه واقعا به IPS نیاز دارید شاید مجبور بشید بیشتر هزینه کنید

من پیشنهادم ایسوس TUF Gaming VG279Q1A و سامسونگ LS32CG510EM هست

تایپک برای 6 ماه پیشه! آپ نکنید الکی

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...