رفتن به مطلب

قطع شدن اینترنت و خط تلفن ثابت

MehranPlt
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود 

متاسفانه از پنجشنبه مودم دیگه متصل نشد . نزدیک به چند ساعت چراغ dsl مودم به صورت چشمک زن در اومده بود تا با وصل کردن تلفن به صورت مستقیم به خط دیدم اصلا تلفن روشن نمیشه . با چند تلفن هم امتحان کردم هیچ کدوم روشن نشد . وقتی به تلفن ثابت زنگ میزنم بوق میخوره ولی انگار از داخل خونه اصلا فعال نیست. مشکل چی میتونه باشه تا چهارشنبه ساعت ۲ صبح کار میکرد بدون مشکل و یهو این شکلی شد . به ۲۰۱۱۷ هم اعلام کردم ۳ روزه هیچ اتفاقی نیفتاده . دوستان کسی تجربه ای داره . چه کار میشه انجام داد ؟

لینک به دیدگاه

10 دقیقه قبل، MehranPlt گفته است:

درود 

متاسفانه از پنجشنبه مودم دیگه متصل نشد . نزدیک به چند ساعت چراغ dsl مودم به صورت چشمک زن در اومده بود تا با وصل کردن تلفن به صورت مستقیم به خط دیدم اصلا تلفن روشن نمیشه . با چند تلفن هم امتحان کردم هیچ کدوم روشن نشد . وقتی به تلفن ثابت زنگ میزنم بوق میخوره ولی انگار از داخل خونه اصلا فعال نیست. مشکل چی میتونه باشه تا چهارشنبه ساعت ۲ صبح کار میکرد بدون مشکل و یهو این شکلی شد . به ۲۰۱۱۷ هم اعلام کردم ۳ روزه هیچ اتفاقی نیفتاده . دوستان کسی تجربه ای داره . چه کار میشه انجام داد ؟

درود

برای یکسری از تلفن ها با پیش شماره های مشخص این مشکل بوجود آمده.

تنها راه ثبت در سامانه 20117 و تماس با بخش مربوطه مرکز مخابراتی خودتون هست تا سیمبان از مرکز بررسی کنه.

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

درود

تنها راه ثبت در سامانه 20117 و تماس با بخش مربوطه مرکز مخابراتی خودتون هست تا سیمبان از مرکز بررسی کنه.

چه قدر طول میکشه ؟ 

مشکل یعنی از سیمکشی هست ؟

الان من ۳ روزه درخواست دادم تو ۲۰۱۱۷ متاسفانه برطرف نشده هنوز 

لینک به دیدگاه

23 ساعت قبل، AloneStar گفته است:

درود

سیم تلفن رو هم از بیرون که بررسی کردم سالم بود و قطعی نداشت

لینک به دیدگاه

22 دقیقه قبل، MehranPlt گفته است:

چه قدر طول میکشه ؟ 

مشکل یعنی از سیمکشی هست ؟

الان من ۳ روزه درخواست دادم تو ۲۰۱۱۷ متاسفانه برطرف نشده هنوز 

باید با مرکز مخابراتی و سیمبان چک کنید بهتون میگن

معمولا 1 روزه انجام میدن

ارتباطی به سیم شما نداره مشکل قطعی در مرکز هست اگر همان مشکلی باشه که عرض شد

لینک به دیدگاه

6 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

سیم تلفن رو هم از بیرون که بررسی کردم سالم بود و قطعی نداشت

بعضی وقتا سارقین سیم های زیر زمین رو با ماشین میکشن و میبرند. هم مسی هست و هم گرانتر اونایی که سیم هوایی میبرن دله دزدن!

برای ما این اتفاق افتاد 13 روز تلفن ها قطع بودن و نت ADSL .

تازه من بخش شبکه ی هوایی هم رفتن جویا شدم اون زمان در شهر خودمون. طرف بهم گفت خوب کرده دزدیده. دلش پر بود انگار 😐😄

مشکلات کابل برگردان یا تعمیر این چیزا رو مستقیم اعلام میکنند یا به صورت ضبط شده روی سامانه یا پیامک چیزی. فقط سرقت کابلو نمیگن مگر بری جویا بشی.

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، saeed0c گفته است:

بعضی وقتا سارقین سیم های زیر زمین رو با ماشین میکشن و میبرند. هم مسی هست و هم گرانتر اونایی که سیم هوایی میبرن دله دزدن!

برای ما این اتفاق افتاد 13 روز تلفن ها قطع بودن و نت ADSL .

تازه من بخش شبکه ی هوایی هم رفتن جویا شدم اون زمان در شهر خودمون. طرف بهم گفت خوب کرده دزدیده. دلش پر بود انگار 😐😄

مشکلات کابل برگردان یا تعمیر این چیزا رو مستقیم اعلام میکنند یا به صورت ضبط شده روی سامانه یا پیامک چیزی. فقط سرقت کابلو نمیگن مگر بری جویا بشی.

چکار میشه کرد برای درست کردنش  ؟ 

الان تقریبا چند تا خونه تو کوچه این مشکل برخورد کردن . 

isp روز هایی که این مشکل بوده رو برمیگردونه ؟ 

لینک به دیدگاه

33 دقیقه قبل، MehranPlt گفته است:

چکار میشه کرد برای درست کردنش  ؟ 

الان تقریبا چند تا خونه تو کوچه این مشکل برخورد کردن . 

isp روز هایی که این مشکل بوده رو برمیگردونه ؟ 

هیچ فقط بسته به منطقه داره. سمت ما اداری بود "سریع" درست کردن.

ممکنه ایراد فنی دیگه یی باشه(تصادف ماشین با پُست یا تخریب ساختمان و... )ولی بعیده. بیشتر سرقت هست یا آتش سوزی.

نه برنمیگردانه. اگر شرکت خصوصیه هیچ خسارتی هم نمیتونید بگیرید. مگر از شرکت مخابرات نت داشته باشید اون هم با چانه زنی و درخاست ها قانونی و پیگیری.

عملا ارزان ترین نت رو دارید شما هم زیر ساختش هم وسایلش . پشتیبانی خاصی نمیکنند . ADSL همینه.از لحاظ زیر ساخت خیلی ضعیفه.

برید شبکه ی هوای مخابرات محله تون. کارت ملی ببرید بدین به حراست بگید دنیال پیگیری قطعی تلفن هستم میخام برم شبکه ی هوایی. اونجا برو صحبت کن.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۱۷ در 22:00، saeed0c گفته است:

هیچ فقط بسته به منطقه داره. سمت ما اداری بود "سریع" درست کردن.

ممکنه ایراد فنی دیگه یی باشه(تصادف ماشین با پُست یا تخریب ساختمان و... )ولی بعیده. بیشتر سرقت هست یا آتش سوزی.

نه برنمیگردانه. اگر شرکت خصوصیه هیچ خسارتی هم نمیتونید بگیرید. مگر از شرکت مخابرات نت داشته باشید اون هم با چانه زنی و درخاست ها قانونی و پیگیری.

عملا ارزان ترین نت رو دارید شما هم زیر ساختش هم وسایلش . پشتیبانی خاصی نمیکنند . ADSL همینه.از لحاظ زیر ساخت خیلی ضعیفه.

برید شبکه ی هوای مخابرات محله تون. کارت ملی ببرید بدین به حراست بگید دنیال پیگیری قطعی تلفن هستم میخام برم شبکه ی هوایی. اونجا برو صحبت کن.

با 20117 مشکل برطرف نمیشه ؟

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، MehranPlt گفته است:

با 20117 مشکل برطرف نمیشه ؟

20117 یه سامانه هست(بدون نظارت) مثل 110 که درخاست ها رو میبره روی پروفایل داخلی ادارات محلی همون استان و شهر. که میره داخل کامپیوتر همین کارمند شبکه ی هوایی. اونم تا حوصله کنه بیاد برسی کنه نماز و نهار و مرخصی و عید و عزاداری و... تازه بعدش بیاد برگه معموریت برای سیم بان و... چاپ کنه ... رعیس بیاد امضاش کنه ....طول میکشه. باید بری دنبالش. کلا برای باید بری پیگیری .

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...