رفتن به مطلب

راهنمایی در خصوص عبور از تحریم

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

یه سوال از دوستانی که تجربه استفاده از سرویس های خارجی رو دارن داشتم، بخاطر تحریم های شدید خارجی و شدیدتر داخلی خیلی از سرویس ها مستقیم در دسترس نیستن و چون خیلی وقتها هم قندشکن ها مثلا برای ترید جواب نمیدن، میخواستم ببینم کسی تجربه استفاده از سرویس های آی پی ثابتی که بعضی سایتها ارائه میدن برای این کار رو داره ؟ و آیا ارزشش رو داره که از اونا استفاده کرد ؟ امنیتشون چطوره ؟

سرویس رایگان  shecan رو هم تست کردم که خیلی جالب نبود ،طرح حرفه ایش رو کسی استفاده کرده ؟ اون میارزه استفاده بشه ؟

لینک به دیدگاه

کدوم شهر هستید و نت سیم کارتی دارید یا ثابت کابلی مثل DSL یا فیبر و...

بهترین راه خرید Vpاس هست و کانفیگ زدن روش . چون امنیت هم براتون مهمه. من جایی که میگرفتم دیگه تمدید نمیکنند به خاطر یک نواخت نبودن فیلترینگ در سطح کشور و افزایش نرخ ها.

یکی از دوستان انجمن هست وارد هست برای راه اندازی شبکه شخصی.  اگر تمایل داشته باشند خودشون در تاپیک میگن.

لینک به دیدگاه

من از رایتل و ایرانسل استفاده میکنم

وی پی اس ها خیلی گرون در میان اینایی که دنبالشونم یک سوم قیمت در میاد

لینک به دیدگاه

خودتون سرور بخرید ماهی ۳ تا ۴ دلار بیشتر هزینه اش نمیشه. و بعد کانفیگ اختصاصی برای خودتون راه اندازی کنید با استفاده از پروژه هیدیفای (گوگل کنید اول لینک گیت هاب). در حال حاضر روی رایتل و ایرانسل کانفیگ های reality خوب جواب میده.

ویرایش شده توسط mrp7
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، mrp7 گفته است:

خودتون سرور بخرید ماهی ۳ تا ۴ دلار بیشتر هزینه اش نمیشه. و بعد کانفیگ اختصاصی برای خودتون راه اندازی کنید با استفاده از پروژه هیدیفای (گوگل کنید اول لینک گیت هاب). در حال حاضر روی رایتل و ایرانسل کانفیگ های reality خوب جواب میده.

از کجا میشه همچین سرورایی گرفت ؟

لینک به دیدگاه

18 ساعت قبل، vergilangleos گفته است:

از کجا میشه همچین سرورایی گرفت ؟

از بی نهایت سایت خارجی که vps می فروشن. اگه مشکل پرداخت دارید از سایت هایی که کریپتو قبول می کنن مثلا Cloudzy

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۱۸ در 16:07، vergilangleos گفته است:

من از رایتل و ایرانسل استفاده میکنم

وی پی اس ها خیلی گرون در میان اینایی که دنبالشونم یک سوم قیمت در میاد

درست. موفق باشید . نت سیم کارتی کار هر کسی نیست شبکه زدن روش زجره. اصلا هم یکنواخت نیست یه روز کار میکنه یه روز نه.

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...