رفتن به مطلب

کار نکردن برنامه ها بعد از عوض کردن ویندوز

MightyOwl
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

درود

من با استفاده از برنامه AOMEI BACKUPPER ویندوزم رو به یک هارد دیگه منتقل کردم و الان ویندوز بوت میشه ولی 90% برنامه ها و بازی ها کار نمیکنن

مشکلات زیادی خورده سیستم دیسکورد کلا باز نمیشه دیگه برنامه های استیم بعضی هاشون باز نمیشن نمیدونم چیکار کنم 

اگر اطلاعاتی از سیستم هم نیازه بگم

لینک به دیدگاه

درود بر شما

دفعه بعد شما هارد مورد نظر رو وصل کن برنامه easeus partition master رو نصب و کرک کن کل پارتیشن هارد مقصد رو delete کن یا مثلا اگر درایو c هارد مبداء شما 60 گیگه در کل توی هاردی که میخوای ویندوز و برنامه ها رو منتقل کنی درایو اولش رو 60 گیگ در نظر بگیر یا بیشتر بهتره.

اون درایو ایجاد شده یا کل هارد مقصد رو delete کن پارتیشنش رو منظورم  هست باید unallocated باشه فضا حتما

بعد روی گزینه os migration بزن چند گزینه میاد گزینه اول رو انتخاب کن هارد پایینی(هارد مقصد ) رو انتخاب کن بزن صبر کن انجام بشه

با کوچکترین جزییات ویندوز و برنامه ها رو منتقل میکنه بدون ایراد

https://soft98.ir/software/partition/233-easeus-partition-master-pro.html

لینک به دیدگاه

کامل تر بخوام بگم :
من سیستمم دوتا هارد اچ دی دی داره و هارد اول یه هارد 250 گیگ هست که حدود 10 ساله استفاده میکنم هارد دومم یه یک ترابایت وسترن دیجیتال بنفش هستش که 2 ماهه خریدم قضیه اینه که من میام world of warcraft dragon flight رو میریزم و سیستم به شدت لگ میشه و 90% اوقات و گیم ها کرش می‌کنه من دیدم سلامت اون هارد اول کم شده سر همین اومدم با برنامه AOMEI Backuper فایل های ویندوز انتقال دادم هارد دوم الان که ویندوز رو هارد 2هست خیلی از برنامه ها باز نمیشن و اونایی که باز میشن هنوز قضیه کرش و اینا هست

لینک به دیدگاه

2 ساعت قبل، tsd137 گفته است:

دفعه بعد شما هارد مورد نظر رو وصل کن برنامه easeus partition master رو نصب و کرک کن

من قبلا با این برنامه ویندوزمو منتقل کردم رو ssd هیچ مشکل هم پیش نیومد. 

شما اگر با هارد و سرعت مشکل داری صددرصد به فکر تهیه یه ssd باش. 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۱۹ در 01:25، TheUranium گفته است:

کامل تر بخوام بگم :
من سیستمم دوتا هارد اچ دی دی داره و هارد اول یه هارد 250 گیگ هست که حدود 10 ساله استفاده میکنم هارد دومم یه یک ترابایت وسترن دیجیتال بنفش هستش که 2 ماهه خریدم قضیه اینه که من میام world of warcraft dragon flight رو میریزم و سیستم به شدت لگ میشه و 90% اوقات و گیم ها کرش می‌کنه من دیدم سلامت اون هارد اول کم شده سر همین اومدم با برنامه AOMEI Backuper فایل های ویندوز انتقال دادم هارد دوم الان که ویندوز رو هارد 2هست خیلی از برنامه ها باز نمیشن و اونایی که باز میشن هنوز قضیه کرش و اینا هست

احتمال 90% هارد 250 شما به شدت بد سکتور داره یا درست کارنمیکنه وقتی با برنامه میخوای اطلاعات رو به هارد جدید منتقل کنی درسته که انجام میده ولی با ارور رو هارد جدید منتقل میشه و دیگه اجرا نمیشه میشه گفت اطلاعات رو هارد 250 داره از بین میره

مورد بعدی میتونه فعالیت ویروسی یا برنامه مخرب باشه که به نظرم الان بهترین گزینه براش نصب symantec endpoit protection هست روی dark network installation نصب کن بزار آپدیت بشه یخورده کند و سنگین هست ولی اگه بتونی کل سیستم رو اسکن کنی ممکنه برنامه مخرب از بین بره و انقال ویندوز براتون میسر بشه که البته فکرمیکنم همون مورد اول بیشتر ممکنه باشه تا این!

لینک به دیدگاه

سلام دوست عزیز ، با عرض معذرت خیلی ببخشید اینو میگم ولی من بک آپ و ریستور رو برای کاربرای خونگی هیچوقت درک نکردم، واقعا بنظرم زمان بیشتری از آدم میگیره تا نصب یه ویندوز  معمولی و نصب باقی برنامه ها، میشه فقط از دیتای بازیها بک اپ گرفت فایلاشو از اول نخوای دانلود کنی که حجمشون بالاست ، 

بنظرم بک آپ برای بخش آی تی سازمانهای بزرگ که تعداد زیادی سیستم دارن و نمیتونن هربار تک تک ویندوز و برنامه ها رو نصب کنن میتونه کاربرد داشته باشه 

مساله دوم هم اینکه بعد از ویندوز ۷ کلا ویندوزا جوری شدن که بدون ssd نمیشه سر کرد، بنظرم اگه تواناییشو داری لااقل به فکر یه ssd 256gb باش واقعا به سیستمت جون میده همه چی کلی روونتر اجرا میشه 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...