رفتن به مطلب

پاور و گرافیک این سیستم مناسبه یا خیر؟

اشتراک گذاری

Recommended Posts

با سلام

نظر اساتید راجع به این سیستم چیه.

گرافیکم خوبه یا نه بهتر هم میتونستم بگیرم.

پاوری که انتخاب کردم کافیه؟

Main : ASUS P5Q DELUX

Cpu : INTEL Core 2 Quad Q6600 2.4GHz

VGA : XFX 9800 GTX Black Edition

POWER : GREEN GP 580B

RAM : Geil 1GB*2 1066MHz 2GB

H.D.D : WesternDigital 500GB 16MB BUFFER

لینک به دیدگاه

با سلام

نظر اساتید راجع به این سیستم چیه.

گرافیکم خوبه یا نه بهتر هم میتونستم بگیرم.

پاوری که انتخاب کردم کافیه؟

Main : ASUS P5Q DELUX

Cpu : INTEL Core 2 Quad Q6600 2.4GHz

VGA : XFX 9800 GTX Black Edition

POWER : GREEN GP 580B

RAM : Geil 1GB*2 1066MHz 2GB

H.D.D : WesternDigital 500GB 16MB BUFFER

با سلام

دوست عزیز سیستم خوبی انتخاب کردید فقط کارت گرافیکتون رو اگه 9800gtx پلاس بر میداشتید خیلی عالی میشد و یا به جای اینکه این کارت 9800gtx رو بگیرید 4850 icq4 برمیداشتید که از این کارت قویتره و قیمتش 263 هزار تومانه میشد مادربرد و cpu و باقی قطعاتتون مناسبه و قطعات خوبی انتخاب کردید .

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز سیستم خوبی انتخاب کردید فقط کارت گرافیکتون رو اگه 9800gtx پلاس بر میداشتید خیلی عالی میشد و یا به جای اینکه این کارت 9800gtx رو بگیرید 4850 icq4 برمیداشتید که از این کارت قویتره و قیمتش 263 هزار تومانه میشد مادربرد و cpu و باقی قطعاتتون مناسبه و قطعات خوبی انتخاب کردید .

دوست عزیز XFX 9800GTX Black Edition سرعت هسته اش 760 هست و مموری کلاکش هم 2280 هست.که هم از 4850 قویتره هم 9800GTX پلاس.4850 تو بازار نیست واسه همین من این کارتو گرفتم که قویتر هم هست.

دوستان دیگه هم نظرشون رو راجع به این سیستم و کارت گرافیکش بگن

با تشکر

XFX 9800 GTX Black Edition 512 MB

Shader Clock : 1900 MHz

Clock rate : 760 MHz

Memory Clock : 2.28 GHz

Chipset : GeForce 9800 GTX

Memory : 512 MB

Bus Type : PCI-E 2.0

Memory Type : DDR3

Memory Bus : 256-bit

لینک به دیدگاه

اینم مشخصات 4850 و 9800GTX پلاس

ZOTAC GeForce 9800 GTX+ 512MB

Core clock : 738MHz

Memory Clock : 2200MHz

Memory Size : 512MB GDDR3

Memory Interface : 256-bit

VGA HIS HD4850 IceQ 4

Core clock : 625MHz

Memory Clock : 1986

Memory Size : 512MB GDDR3

Memory Interface : 256-bit

لینک به دیدگاه

درود

در مورد 4850 باید بگم که چرا نیست چون اقای حسینی این کارت رو موجود دارند.

و اما در مورد پاورتون هم باید بگم که در صورتی که قصد کراس فایر ندارید کافی هست و جواب میده.

مرسی.

لینک به دیدگاه

راستی قطعات دیگه هم عالی هستن سی پی یو q6600 که قابلیت اور بالایی داره و رمت هم خوبه مادربوردت هم که حرف نداره قیمتش هم عالیه.

مرسی.

لینک به دیدگاه

درود :

به نظر من هم که عالیه فقط اگر خواستید دو کارت گرافیک کراس فایر یا SLI کنید پاور580 کم

خواهد بود

لینک به دیدگاه

حالا که دوستان لطف میکنن و جواب میدن،یه کیس خوب و خوشکل ترجیحاً بغلش شیشه ای باشه و اینکه خنک کنندگی خوبی داشته باشه با مدل و قیمت معرفی کنند

با تشکر

لینک به دیدگاه

با سلام

دوست عزیز در کل کارت بدی نیست و اینکه تفاوت زیادی بین این دو 9800gtx + و 4850 وجود نداره هر کدوم تو یه سری از بازیها بهتر عمل کردند تو یه سری از بازیها هم نه ولی در کل بنده 4850 رو ترجیح میدم و در مورد cpu در حالت عادی q6600 از e8500 قویتره ولی اگر بتونید e8500 رو خوب اور کنید از q6600 بهتر خواهد بود در مورد کارت فعلی خودتون هم شک نکنید و از شما معذرت میخوام دقت نکرده بودم که سری black adition این کارت رو گرفتید در کل مبارکتون باشه.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما می توانید به این وب سایت www.lioncomputer.ir رفته و از نزدیک هم کیسها

را ببینید وهم از قیمت های آنها آشنا بشوید

ولی به نظر من کیس تونیک 2 کیس زیبایی هست و یک در شیشه ای با یک پاور رنگی دارد

لینک به دیدگاه

با سلام

اگر دنبال یک کیس خنک میگردید من این کیس رو به شما پیشنهاد میکنم nzxt tempest و در خنک بودنش اصلا جای هیچ شکی نیست و خودم هم این کیس رو دارم واقعا خنکه دمای 4850 رو با سرعت فن روی 50 به 43 درجه میرسونه که عالیه در کل کیس فوق العاده ای هستش طراحی این کیس به گونه ای هستش که دو فن 12 سانتی هوای خنک را از جلوی کیس به داخل هدایت میکنند و دوفن 14 سانتی در بالای کیس و یک فن 12 در پشت کیس جریان هوا را به خارج هدایت میکنند و همچنین یک فن 12 سانتی بر روی کاور شیشه ای این کیس نصب شده که به خنک شدن cpu شما کمک میکند.

2dbsbhg.jpg

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

دوست عزیز شما می توانید به این وب سایت www.lioncomputer.ir رفته و از نزدیک هم کیسها

را ببینید وهم از قیمت های آنها آشنا بشوید

ولی به نظر من کیس تونیک 3 کیس زیبایی هست و یک در شیشه ای با یک پاور رنگی دارد

با سلام

دوست خوبم علیرضا عزیز اون کیس toniq 2 هستش که کاور شیشه ای دارد در کل کیس زیبایی هستش ولی اصلا خنک نیست.

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

کارتو میگم 4850 واسم بیارن.

حالا یه power بگید که بعدا واسه کراس فایر مشکلی نداشته باشم.

لینک به دیدگاه

گرافیک رو 4850 برداشتم.سی پی یو هم e8500

مین هم همون p5q deluxe

واسه اور خوبه؟

واسه کیس تا 80 تومن کنار گذاشتم.

قیمت nzxt tempest چنده؟

یه کیس که کنارش شیشه ای باشه که توش دیده بشه با یه نور قرمز یا آبی.نمایشگر دیجیتال هم داشته باشه.

باتشکر

لینک به دیدگاه

گرافیک رو 4850 برداشتم.سی پی یو هم e8500

مین هم همون p5q deluxe

واسه اور خوبه؟

واسه کیس تا 80 تومن کنار گذاشتم.

قیمت nzxt tempest چنده؟

یه کیس که کنارش شیشه ای باشه که توش دیده بشه با یه نور قرمز یا آبی.نمایشگر دیجیتال هم داشته باشه.

باتشکر

با سلام

دوست عزیز مبارکتون باشه کارتتون که خوبه cpu هم عالیه و همینطور مادربرد و برای اور هم این مادربرد انتخاب خوبیه من خودم قرار بود این مین رو بردارم ولی چون کراس فایر بیشتر برام مهم بود تا اور کردن ماکسیموس فرمولا برداشتم که کراس فایر رو با سرعت کامل پشتیبانی میکنه و اینکه nzxt tempest قیمتش 130 تومانه که مخصوص واترکولینگ نیز هستش و بسیار هم خنکه .

موفق باشید.

لینک به دیدگاه

شما الان 4850 موجود دارید؟و قیمتش چنده؟

درود

بله دوست عزیز اچ ای اس موجود هست با قیمت 263000 تومن با کولر ICEQ 4

b373c97973345531e3607a47e1dfa1bbhis-hd4850-iceq4-01.jpg

و با کولر معمولی هم 247000 تومن

66432650d11b2f6a60db90083b0cdd1chd-4850-14.jpg

http://www.lioncomputer.ir/index.php?action=categories&id=144

برای اطمینان 100% با دفتر تماس بگیرید و شماره ها در صفحه اول سایت هست

لینک به دیدگاه

با سلام

4850 با قیمت 270 تومن و 9800gtx پلاس با قیمت 275 تومن.

کدوم رو پیشنهاد میکنید؟

هم با در نظر گرفتن اور و کراس فایر و هم بدون در نظر گرفتن اور و کراس فایر نظرتونو بگین.

راستی اینم مشخصات مین و cpu بنده :نتونستم عوضشون کنم همینارو واسم آورده بود منم مجبور شدم بردارم.

cpu : Q6600 و main : P5Q DELUXE

حالا فقط کیس گرافیک و ram مونده.

کیس nzxt appolo چه جوریه؟

Ram هم پیشنهاد بدین.

با تشکر

لینک به دیدگاه

درود

مادربرد شما رمهای ddr2 تا باس 1200 و حداکثر تا ظرفیت 16 گیگابایت رو ساپورت میکنه.

2257_l.jpg

قیمت دقیق ddr 2 های باس 1200 رو ندارم متاسفانه.اما الان دو گیگابایت رم G SKILL با باس 1066 حدود 65 تومن هست که رمهای نسبتا خوبی هم هستند.البته باز هم بستگی به بودجه شما داره که چقدر بخواهید هزینه کنید.

19147c226f0ab16fadc7d59a118c451b8KQPXCAYUIG87CAG37I40CAL02FR5CALHOG2PCAQ4J6T7CAX1ZSFTCAFGITL0CADGK5TWCA6VV4NQCARRVFJGCANQD10ACA9RLRERCAIGQ0D8CA2HBO7QCA4MGIO8CAV5UMUCCAHFU8MECA33ZQGL.jpg

در مورد کارت گرافیک یک تستی دوستان از این دو کارت در دفتر شرکت به عمل آوردند که توصیه میکنم شما مطالعه کنید و خودتون نظر دهید .

http://www.lioncomputer.ir/index.php?action=article&&id=22

111.jpg

اما نظر شخصی بنده اینه که چون مادربردتون کراس فایر ساپورته بهتره 4850 با فن iceQ 4 محصول اچ ای اس رو بردارید که هم از نظر گرمای کارت وضعیت بهتری را نسبت به سایر کارتهای 4850 داشته باشید و هم اگر درآینده قصد داشتید یک 4850 دیگر اضافه کنید مشکلی نداشته باشید

کیسnzxt appolo هم بدنه استیل داره و باید از قابلیت خنک کنندگی خوبی برخوردار باشه اما توصیه میکنم در این مورد با جناب حسینی مشورت بفرمایید.

3e1638104bc4da8a238da3e805c2fac9apollo-05.jpg

موفق باشید

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...