رفتن به مطلب

خرید مادربرد

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام خسته نباشید شرمنده دیورقت تاپیک زدم 

من میخوام با خرجی به مراتب کم یه کامپیوتر داشته باشم که 7.8گیگ رم داشته باشه . و به درد گیمای 2000.2013بخوره به نظرتون این مادربورد با بودجه ی 500.600تومن خوبه ؟ https://divar.ir/v/wYE2LSHM?ref=android

لینک به دیدگاه

این اگهی که مال 9 ماه پیشه. ولی خب شما به کیس در حد حداقل هم بخوای داشته باشید بعید میدونم زیر 2 تومن بشه بست. 

الان شما مادربرد میخوای یا کلا یه سیستم کامل؟

لینک به دیدگاه

داداش این مادربورد ddr2 هستش و 200 تا 250 بیشتر نمیارزه -شما با اون بودجه میتونی g41 بخری که ddr3 هستش 

لینک به دیدگاه

10 ساعت قبل، ARYAPS ELX گفته است:

سلام خسته نباشید شرمنده دیورقت تاپیک زدم 

من میخوام با خرجی به مراتب کم یه کامپیوتر داشته باشم که 7.8گیگ رم داشته باشه . و به درد گیمای 2000.2013بخوره به نظرتون این مادربورد با بودجه ی 500.600تومن خوبه ؟ https://divar.ir/v/wYE2LSHM?ref=android

درود بر دوستان

شما بگو چقدر میخای هزینه کنی؟

تا قطعات مناسب تو اون قیمتو برات بگیم

لینک به دیدگاه

21 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر دوستان

شما بگو چقدر میخای هزینه کنی؟

تا قطعات مناسب تو اون قیمتو برات بگیم

من الان سرجم 1.400اینا پول دارم

22 ساعت قبل، Lawrence گفته است:

این اگهی که مال 9 ماه پیشه. ولی خب شما به کیس در حد حداقل هم بخوای داشته باشید بعید میدونم زیر 2 تومن بشه بست. 

الان شما مادربرد میخوای یا کلا یه سیستم کامل

نه دادا ش گلم یه 600برای مادربرد گذاشتم کنار یه 400هم برای   q8300و فن مناسب و 500هم برای کارت گرافیک گذاشتم حالا یه پاور 330دارم یه مادربردم دارم میفروشمش با دو تا رم دویی که دارم یه دوتا رم دو دیگه میگیرم میندازم روش

لینک به دیدگاه

15 ساعت قبل، ARYAPS ELX گفته است:

نه دادا ش گلم یه 600برای مادربرد گذاشتم کنار یه 400هم برای   q8300و فن مناسب و 500هم برای کارت گرافیک گذاشتم حالا یه پاور 330دارم یه مادربردم دارم میفروشمش با دو تا رم دویی که دارم یه دوتا رم دو دیگه میگیرم میندازم روش

الان گرافیک 500 تومنی هرچی گیر بیاری از  انبرد سی پی یو نسل 2 یا 3 بت کمتر فریم میده(تقریبا خیلی کمتر)

پس میگیم 500 گرافیک با 400 سی پی یو با 600 مادر بورد میشه 1500

که راحت میتونی یه باندل i3 انبرد نسل2 یا نسل 3 گیر بیاری(کمی خوش شانس باشی باندل i5 هم میتونی بگیری)

البت اگر 150 دیگه روش بزاری میتونی باندل i3 4160 نسل 4 هم  بگیری که فرکانس کاری i3 4160 جدا خیلی خوبه(تو همین فروم فروش لیون موجوده)

فقط دقت کن حتما انبرد باشه چون نسل 2 و 3 غیر انبرد زیاد داره

اگر بتونی رم رو 8 کنی و یه اس اس دی هم بگیری میتونی ویندوز 10 هم نصب کنی و از سیستمت لذت ببری

پاورت انشالله اگر 330 گرین باشه که عالیه

اون مادر بورد  775 که گزاشتی ارزش خرید نداره

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، ARYAPS ELX گفته است:

یه مینی کیس نسل ۲ i5 میتونی با ۱۸۰۰ تا ۱۹۰۰ تهیه کنید عزیز. بعد پول دستت اومد یه گرافیک ۱۰۳۰ هم بخر.

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱ در 12:23، zen گفته است:

یه مینی کیس نسل ۲ i5 میتونی با ۱۸۰۰ تا ۱۹۰۰ تهیه کنید عزیز. بعد پول دستت اومد یه گرافیک ۱۰۳۰ هم بخر.

ممنون

در ۱۴۰۲/۵/۱ در 11:42، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

الان گرافیک 500 تومنی هرچی گیر بیاری از  انبرد سی پی یو نسل 2 یا 3 بت کمتر فریم میده(تقریبا خیلی کمتر)

پس میگیم 500 گرافیک با 400 سی پی یو با 600 مادر بورد میشه 1500

که راحت میتونی یه باندل i3 انبرد نسل2 یا نسل 3 گیر بیاری(کمی خوش شانس باشی باندل i5 هم میتونی بگیری)

البت اگر 150 دیگه روش بزاری میتونی باندل i3 4160 نسل 4 هم  بگیری که فرکانس کاری i3 4160 جدا خیلی خوبه(تو همین فروم فروش لیون موجوده)

فقط دقت کن حتما انبرد باشه چون نسل 2 و 3 غیر انبرد زیاد داره

اگر بتونی رم رو 8 کنی و یه اس اس دی هم بگیری میتونی ویندوز 10 هم نصب کنی و از سیستمت لذت ببری

پاورت انشالله اگر 330 گرین باشه که عالیه

اون مادر بورد  775 که گزاشتی ارزش خرید نداره

ممنون

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، zen گفته است:

من مینی پیشنهاد نمیکنم

گذشته از محدودیت ارتقاع مثل همین گرافیک(مجبور میشه گرافیک های کم ارزش گرون قیمت بخری براش)

مادر بورد و پاورش هم مدل خاصی هستن که اگر هر کدوم خراب شن باید بگردی برای همون تیپ مادر بورد و پاور و اگر گیر نیاری بلا استفاده میشن(معمولا هم نه پاورش گیر میاد نه مادر بوردش)

اصولا هارد های هجم پاین و با خرابی سکتور هم روشون هست

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱ در 17:01، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

من مینی پیشنهاد نمیکنم

گذشته از محدودیت ارتقاع مثل همین گرافیک(مجبور میشه گرافیک های کم ارزش گرون قیمت بخری براش)

مادر بورد و پاورش هم مدل خاصی هستن که اگر هر کدوم خراب شن باید بگردی برای همون تیپ مادر بورد و پاور و اگر گیر نیاری بلا استفاده میشن(معمولا هم نه پاورش گیر میاد نه مادر بوردش)

اصولا هارد های هجم پاین و با خرابی سکتور هم روشون هست

داداش یه سوال من الان باید چی کار کنم به نظرتون باندل مادربرد بگیرم 

لینک به دیدگاه

1 ساعت قبل، ARYAPS ELX گفته است:

توضیحات داده شده

باندل بگیری یا تک تک خیلی تفاوتی نداره ،نسل دو،سه یا چهار میتونی تو همن رقمی که مد نظرته گیر بیاری

باز میگم تو رنج 500 تومن گرافیک هر چی بگیری توان و فریمی که بت میده از انبرد اون نسل ها که گفتم کمتره

الان gt730 چهار گیگ64 بیت هم بگیری مثلا حدود 1.5 میلیون از i3 4160 بت کمتر فریم میده

پس به اینکه صرفا یه گرافیک مجز داشتیه باشی دل نبد

اینکه چی کار کنی دیگه با خودتونه

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۴/۳۱ در 20:10، ARYAPS ELX گفته است:

داداش مادبرد h61 هشت صد تومن گیر میاد بعدشم شما یه i5 2400 با 450 هزار تومن و 550 هم  یه r5 240 بخر این سیستم خیلی قدرتمنده و با بودجه شما هم مناسبه 400 تومن هم رم 8 گیگ ddr3 این گرافیک که گفتم هم قدرت با 730 دو گیگ پس بخرش سریع

ویرایش شده توسط lvy Bridge
لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، ARYAPS ELX گفته است:

داداش اشتباه منو نکن سیستم بدرد نخور نگیر بعدا کارت گیر میفته مجبوری عوض کنی با یک ذره پول بیشتر همنطور که تو پست بالا توضیح دادم یه سیستم 4 برابر قدرتمند تر بگیر 

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...