رفتن به مطلب

پيشاپيش فرا رسيدن عيد فطر رو به تمامي روزه داران عزيز تبريك عرض مينمايم

روبیک
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

• کاربر ویژه

خداوندا، ماه رمضان و ضیافت نورانی ات در سال 91 رو به پایان است ... با به پايان رسيدن اين ماه ما را از گناه پاك نما و از نيكبخت‏ ترين كسانى قرار ده كه در آن به عبادت تو پرداخته‏ اند و بيش از همه از آن بهره يافته‏ اند ...

کم کم غـــروب مــــاه خــــدا دیده می شود

صد حیف از این بساط که برچیده می شود

fetr3.jpg

با امید به اینکه طاعات و عبادات شما بزرگواران مقبول درگاه حضرت حق قرار گرفته باشد، پیشاپیش حلول سرشار از معنویت عید سعید فطر، عید سعادت و شکوفایی فطرتهای بیدار را به مسلمین جهان، تبریک عرض مینمائیم.

عید فطر امسال در حالی بوقوع می پیوندد که بسیاری از هموطنان ما سوگوار عزیزان از دست رفته‌ در آذربایجان شرقی هستند و اندوهگین از رنجی که به آنها رفته است. هرچند همدردی‌ها در برابر این داغ همیشه باقی‌، ناچیزند اما امیدواریم طلوع درخشان فطـر مرهمی باشد بر زخمهایشان و آرامشی بر قلبهای داغدارشان ...

fetr2.jpg

اللّهُمَّ أَهْلَ الْکِبْریاءِ وَالْعَظَمةِ

وَ أهْلَ الجُودِ وَالجَبَرُوتِ

وَ أهْلَ العَفْو وَالرَّحْمَةِ

وَ أهْلَ التَقّوىٰ وَالمَغْفِرَة أسْئَلُکَ بَحَقِّ هذا الْیوَمِ الّذی جَعَلْتَهُ لِلمُسْلِمینَ عیداً وَ لِمُحَمّدٍ صَلّی اللهُ عَلیْه وَ آلِهِ ذُخْراً وَ شَرَفاَ وَ کرَامَتاً وَ مَزیداً، أن تُصَلّی عَلىٰ مُحَمّدٍ وَ آلِ مُحَمَّدٍ وَ أنْ تُدْخِلنی فی کُلِّ خَیْرٍ أدْخَلْتَ فیهِ مُحَمَّداً وَ آلَ مُحَمَّد وَ أنْ تُخْرِجَنی مِنْ کُلِّ سُوءٍ أخْرَجْتَ مِنْهُ مُحَمَّداً وَ آل مُحَمَّدٍ، صَلَوٰاتُکَ عَلَیُهِ وَ عَلَیْهِمْ، اللّهُمَّ إنی أسْئَلَکَ خَیرَ مٰا سَئَلَکَ مِنْهُ عِبادُکَ الصّٰالِحُونَ وَاعُوذُ بِکَ مِمّا اسْتَعاذَ عِبادُکَ الْمُخْلِصوُنَ.

بارالها، به حق این روزى که آن را براى مسلمانان عید و براى محمد(ص) ذخیره و شرافت و کرامت و فضیلت قرار دادى از تو می ‏خواهم که بر محمد و آل محمد درود بفرستى و مرا در هر خیرى وارد کنى که محمد و آل محمد را در آن وارد کردى و از هر سوء و بدى خارج سازى که محمد و آل محمد را خارج ساختى، درود و صلوات تو بر او و آنها، خداوندا، از تو می طلبم آنچه بندگان شایسته‏ات از تو خواستند و به تو پناه می برم از آنچه بندگان خالصت‏ به تو پناه بردند.

دارد به خنده چشم جهان باز می شود

یعنی که عیــد فطـــر تــو آغاز می شود

عید سعید فطر و جشن وارستگی بر شما ره یافتگان ضیافت الهی،

پیشاپیش مبارک

ویرایش شده توسط روبیک
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

منم به نوبه خود این عید فرخند را تبریک و تهنیت عرض میکنم. ان شاءالله همیشه سلامتی باشه و خوبی

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

من هم به نوبه خودم این عید رو پیشاپیش به تمام عزیزان و دوستان لیونی تبریک میگم. @};-

این عید برای افرادی که یک ماه تمام روزه گرفتند حس و حال عجیبی داره و آرزو دارم همتون این حس رو تجربه کنید.

با تشکر و آرزوی موفقیت.

معین

ویرایش شده توسط HeX
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

من هم عضو کوچیکی از این مجموعه بزرگ و بی نظیر سخت افزاری این عید فرخنده رو به تمام مدیران و کاربران دوست داشتنی سایت بزرگ لیون کامپیوتر و مسلمانان جهان تبریک عرض میکنم و از خداوند طول عمر باعزت رو به تک تک دوستان و تمام تلاشگران این سایت ارزو دارم

بدرود :)

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

درود

عید سعید فطر مبارک. @};- :party:

امیدوارم همگی شاد و سلامت باشید.

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

انشاالله

سال بعد باز هم همه پیش خانواده هامون باشیم

آمین

لینک به دیدگاه

کم کم غروب ماه خدا ديده می شود

صد حيف ازين بساط که برچيده می شود

در اين بهار رحمت و غفران و مغفرت

خوشبخت آنکسی ست که بخشيده می شود

عيد سعيد فطر بر همه دوستان عزيز مبارک باد

ویرایش شده توسط smrbh
لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

شیعه و سنی هر جا که هستی عیدت مبارک .

ان شا ا... سال بعد و رمضان بعد.

لینک به دیدگاه

دوستان منم این عید رو به تک تک شما و خانواده ی محترمتون تبریک میگم... :party:

ایشالا در کنار خوانوادتون بهترین لحظات زندگیتونو تجربه کنید... @};-

لینک به دیدگاه

دوستان منم این عید رو به تک تک شما و خانواده ی محترمتون تبریک میگم...

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...