رفتن به مطلب

دور فن 2060 arktek

اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام یک کارت 2060 آرکتک دارم جدیدا متوجه شدم زیر لود، فن ها واکنشی به دما ندارند و با HD info چک کردم کلا فن ها روی 30 درصد  (  1200 RPM )  فیکس شدند. هرچند با تنظیم دستی نمودار فن با افتربرنر مشکل حل شد اما اگر نرم افزار افتربرنر باز نباشه مشکل ثابت بودن دور فن همچنان پا برجاست. چطور میتونم حلش کنم؟ کارت دارای گارانتی هست و اگر مشکل سخت افزار هست از طریق گارانتی پیگیری کنم. سپاس.

لینک به دیدگاه

سلام درایور رو با ddu پاک کن دوباره نصب کن

لینک به دیدگاه

12 ساعت قبل، massud گفته است:

سلام یک کارت 2060 آرکتک دارم جدیدا متوجه شدم زیر لود، فن ها واکنشی به دما ندارند و با HD info چک کردم کلا فن ها روی 30 درصد  (  1200 RPM )  فیکس شدند. هرچند با تنظیم دستی نمودار فن با افتربرنر مشکل حل شد اما اگر نرم افزار افتربرنر باز نباشه مشکل ثابت بودن دور فن همچنان پا برجاست. چطور میتونم حلش کنم؟ کارت دارای گارانتی هست و اگر مشکل سخت افزار هست از طریق گارانتی پیگیری کنم. سپاس.

درود بر دوستان

این همه برند ارزون قیمت مطمئن(گین وارد-پلیت-حتی زوتک هم جزو ارزون قیمتاس)

چرا ارکتک خریدی؟

طبق گفته اقا بهرامن عمل کن اگر جواب نداد پی جور گارانتی شو(قبلش باشون تماس بگیر و مطرح کن)

دمای لود گرافیک چنده؟

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

9 ساعت قبل، میلاد بهرامن گفته است:

سلام درایور رو با ddu پاک کن دوباره نصب کن

سلام انجام دادم و درست شد ممنون از شما.

لینک به دیدگاه

3 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر دوستان

این همه برند ارزون قیمت مطمئن(گین وارد-پلیت-حتی زوتک هم جزو ارزون قیمتاس)

چرا ارکتک خریدی؟

طبق گفته اقا بهرامن عمل کن اگر جواب نداد پی جور گارانتی شو(قبلش باشون تماس بگیر و مطرح کن)

دمای لود گرافیک چنده؟

سلام فرمایش اقای بهرامن جواب داد و مشکل حل شد دلیل اینکه این کارت رو خریدم این بود که قیمتش از 1660 زوتاک و امثالهم ارزونتر بود و انتخاب خوبی بنظر میرسید در کل راضی هستم و کارت بدی نیست.

Screenshot (73)-min.png

لینک به دیدگاه

5 ساعت قبل، massud گفته است:

سلام فرمایش اقای بهرامن جواب داد و مشکل حل شد دلیل اینکه این کارت رو خریدم این بود که قیمتش از 1660 زوتاک و امثالهم ارزونتر بود و انتخاب خوبی بنظر میرسید در کل راضی هستم و کارت بدی نیست.

خوب خدا رو شکر

ولی مسعود جان از من میشنوی توی الکترونیک و توی این مدل قطعات به برندی که بازخورد زیادی ازش تو بازار نیست و زیاد فعالیتی نداشته اعتماد نکن

کما اینکه خود برندهای مطرح هم به محصولات لو لولشون خیلی اهمیت نمیدن و گاها محصولات لو لول ایراداتی دارن

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

خوب خدا رو شکر

ولی مسعود جان از من میشنوی توی الکترونیک و توی این مدل قطعات به برندی که بازخورد زیادی ازش تو بازار نیست و زیاد فعالیتی نداشته اعتماد نکن

کما اینکه خود برندهای مطرح هم به محصولات لو لولشون خیلی اهمیت نمیدن و گاها محصولات لو لول ایراداتی دارن

راستش منم اول همین فکرو میکردم ولی توی یوتیوب بررسی همین کارت رو دیدم و pcb این کارت چیزی از مدل هایی مثل ونتوس یا founders edition کم نداشت و اینکه ارکتک برند نسبتا قدیمی هست و توی بازار چین فعالیت زیادی داره، بعضی برند هایی که به گوش ما ایرانیا یکمی نا آشناست توی بازار های دیگه ممکنه اسم و رسم داشته باشند مثل همین arktek یا colorful.

ویرایش شده توسط massud
لینک به دیدگاه

در هر صورت مهم شمایی که ازش راضی باشی و انشالله فنش برات بچرخه🌹

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...