رفتن به مطلب

ایا پاور 20 پین به مادربرد 24 پین میخوره

اشتراک گذاری

Recommended Posts

یکی از اقوام ما میخواد مادربرد ddr2 بخره و 24 پینه و پاورش 600 وات 20 پین ایا اون 4 پین اضافه که نیست مشکلی پیش نمیاره؟ واصن میشه استفاده کرد

لینک به دیدگاه

لینک به دیدگاه

46 دقیقه قبل، lvy Bridge گفته است:

یکی از اقوام ما میخواد مادربرد ddr2 بخره و 24 پینه و پاورش 600 وات 20 پین ایا اون 4 پین اضافه که نیست مشکلی پیش نمیاره؟ واصن میشه استفاده کرد

پاور 600 وات ؟

سیستم ddr2 ؟

یه دونه ازین پاور 300 تومنی ها بخر

لینک به دیدگاه

بله دوست عزیز جواب میده ddr2 من خودم سیستم قدیمی دارم پاورم بیست پینه مشکلی هم وجود نداره

البته من پاورم ۲۵۰ 

لینک به دیدگاه

در ۱۴۰۲/۵/۱۰ در 13:16، lvy Bridge گفته است:

درود بر همه دوستان

پاور سیستم باید استاندارد باشه ، چه سیستم جدید چه سیستم قدیم

پاور 600 واتی که 20 پین باشه !!! فک کنم از همین غیر برندهای فیک باشه(مدل و برند پاور رو اعلام کنید)

یه پاور گرین +gp300A سری قدیمی از جناب شعبانی بخرید(قیمتاشون مناسبه)و خیالتون رو منباب پاور راحت کنید

ویرایش شده توسط مهرزاد قائم مقامی
لینک به دیدگاه

16 ساعت قبل، مهرزاد قائم مقامی گفته است:

درود بر همه دوستان

پاور سیستم باید استاندارد باشه ، چه سیستم جدید چه سیستم قدیم

پاور 600 واتی که 20 پین باشه !!! فک کنم از همین غیر برندهای فیک باشه(مدل و برند پاور رو اعلام کنید)

یه پاور گرین +gp300A سری قدیمی از جناب شعبانی بخرید(قیمتاشون مناسبه)و خیالتون رو منباب پاور راحت کنید

نمیخواد حواسم نبود 4 پین کنارش در اومده بود امروز سیستمشو دیدم 4 پینش هست و پاور 24 پینه پس ممنون از راهنمایی اتون و ختم تاپیک

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...