رفتن به مطلب

مشکلات بازی در صورت وصل کردن hdmi به گرافیک

kurosh_79
 اشتراک گذاری

Recommended Posts

سلام دوستان

سیستم رو تازه گرفتم. هر کاری می کردم نمی‌تونستم وارد هیچ بازی بشم. وقتی می‌خواست بره داخل بازی صفحه سیاه می شد یا کلا نمی رفت.  هیچ صدایی هم از بازی نمیومد.

یکم بالا پایین کردم و دیدم هیچی نشد. یکم مشکل هم توی ویندوز 11 می دیدم. با یکی از بچه های خوب فروم @yasin1380حرف زدم گفتیم برم ویندوز 10 بهتره. و وقتی کامپیوتر رو روشن میکردم تا قبل ویندوز چیزی نمیومد که برم داخل بایوس و بوت رو روی فلش بذارم. سرچ زدم دیدم باید کابل hdmi رو به مادربورد وصل کنم و بعدش دیدم لوگوی msi بالا اومد. رفت داخل ویندوز، گفتم حالا یه تست بزنم ببینم شاید گیم ها هم بیان و در کمال تعجب دیدم اومد 

قانونا نباید اینجوری باشه. این در بلندمدت آسیب نمیزنه ؟

ایده ای دارید ؟

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توضیحات به شدت گنگه.

اول مشخصات سیستم رو بگید، این جوری که من متوجه شدم، باید یه گرافیک مجزا داشته باشید و وقتی کابل تصویر به اون وصله این مشکل پیش میاد، جوری که برمیاد، باید مشکل از درایو گرافیک و سوییچ نشدن گرافیک ها باشه.

لینک به دیدگاه

ببخشید بابت توضیحات 

i5 13400

6900xt

Msi z790-a dd4

درایور کارت گرافیک هم اپدیته 

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه

توی بایوس، گرافیک سیپیو رو غیر فعال کنید، به نظر من مشکل سوییچ نشدن گرافیک ها هست

لینک به دیدگاه

سلام من این مشکل رو خودم داشتم رو z690 باطری مادربرد رو همنطور. در بیار. و یکبار دیگه جا بزن اگه نشد بایوس اپذیت کن با گرافیک مادربرد. داخل بایوس شوید تو. قسمت بوت csm نوشته اونو enable کنید

با این کار کارت گرافیک فعال میشه

لینک به دیدگاه

مرسی دوستان

نمیدونم چرا ولی با حذف و نصب درایور کارت گرافیک اکی شد

ممنونم

لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...