رفتن به مطلب

راهنما جهت خرید کارت گرافیک

اشتراک گذاری

Recommended Posts

25 دقیقه قبل، WINNER گفته است:

همین تیکه نشون میده کارتها از کجا میان ( در واقعه از کجا وارد جنوب میشن )

برای قاچاق هم کار ندارن جعبه داشته باشه یا نداشته باشه

منظورش از جنوب این نیست که از چین میان اکثرا میرن پای ریگ های شهر های جنوب چون اونجا برق ارزون تره ریگ معمولا زیاد دارن و میخرن میفروشن به امسال ما . بعد اون ریگ دارا یا کارتن انداختت دور چون جا ندارن یا اتوبوس قبول نمیکنه با کارتن بفرسته چون جا میگیرن و تو راه ممکنه به بار ایراد بگیرن . واس همین اکثرا کارتن ندارن . ریگ ها هم بچه هامون قبلا خودشون براشون بستن میدونن کی بستن و مثلا بهشون گفتن که در چه شرایطی ماین کنن که کمترین فشار روشون باشه . الان کارت هست که کلا چند ماه کارکرده اگه بجا اکبند میفروختمم کمتر کسی متوجه میشد . میخوام بگم که کارت کم کارکرد هم زیاد پیدا میشه با یه نگاه به کارت ادم متوجه میشه همین اوایل پارسال هم خیلیا کارت نو میخریدن ریگ میبستن بعد ۳ ۴ ماه مجبور شدن بفروشن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

• ارسال 56
  • ایجاد شده
  • آخرین پاسخ

برترین ارسال کننده‌های این تاپیک

• کاربر ویژه
30 دقیقه قبل، behy گفته است:

داداش راستی موضع شمارو بنده نفهمیدم چیه🤔🤔

یه جا علیه ما می‌نویسی یه جا به حمایت از ما

منو میلاد جزع فدایی هایه RX580 هستیم

بیا طرفه ما😂😂😂😂

ما حقیم😃😃😃

من اینجا از کسی دفاع نمیکنم

واقعیتا رو مینویسم

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
22 دقیقه قبل، میلاد بهرامن گفته است:

منظورش از جنوب این نیست که از چین میان اکثرا میرن پای ریگ های شهر های جنوب چون اونجا برق ارزون تره ریگ معمولا زیاد دارن و میخرن میفروشن به امسال ما . بعد اون ریگ دارا یا کارتن انداختت دور چون جا ندارن یا اتوبوس قبول نمیکنه با کارتن بفرسته چون جا میگیرن و تو راه ممکنه به بار ایراد بگیرن . واس همین اکثرا کارتن ندارن . ریگ ها هم بچه هامون قبلا خودشون براشون بستن میدونن کی بستن و مثلا بهشون گفتن که در چه شرایطی ماین کنن که کمترین فشار روشون باشه . الان کارت هست که کلا چند ماه کارکرده اگه بجا اکبند میفروختمم کمتر کسی متوجه میشد . میخوام بگم که کارت کم کارکرد هم زیاد پیدا میشه با یه نگاه به کارت ادم متوجه میشه همین اوایل پارسال هم خیلیا کارت نو میخریدن ریگ میبستن بعد ۳ ۴ ماه مجبور شدن بفروشن

اینا رو دیگه به من نگو که کارم مثل شما خرید و فروش هست

و تو اهواز هستم

من اینجا میدونم کیا جنس از دبی وارد میکنن و تو بازار پخش میکنن

خود کسایی که تو اهواز ریگ دارن و تو دیوار اگهی میکنن همشون کارتون کارتاشون رو دارن

لینک به دیدگاه

۱ ساعت قبل، behy گفته است:

ریگ دارا چون تعداد بالا میخرن کارتنشونو دور میندازن چون جا ندارن گرافیکام اکثرا از جنوب میان به خاطر قاچاق نمیتونن کارتن دار بفرستن

همه کارتا هم بدون کارتن نیستن

واسه همین بهش میگن E-WASTE

..... اغلب این دستگاه‌ها پس از مصرف به کشورهای جهان سوم ارسال می‌شود . . . .

لینک به دیدگاه

سلام و درود به همه دوستان 

دوستان یکی از آشنا هام گفتن rx 470 داره قیمت ۱,۷۰۰,۰۰۰ مدل سافایر و Asus mining Rx 470

با پیچ پلمپ و تست میکنه کارت رو برام

من در حد بازی هایی مثل CSGO و GTA v  میخوام

بنظرتون بخرم ارزشش داره یا خیر

لینک به دیدگاه

• کاربر ویژه
56 دقیقه قبل، Amin_tjk گفته است:

دوستان یکی از آشنا هام گفتن rx 470 داره قیمت ۱,۷۰۰,۰۰۰ مدل سافایر و Asus mining Rx 470

نه ارزش نداره عمرشو کرده دوربر کارتهای مخصوص ماینینگ هم نرو

همین 580 بگیری بهتره

یا 970 گذاشتن تو فروم 3.500

لینک به دیدگاه

4 ساعت قبل، Amin_tjk گفته است:

مدل های ایسوز ماینینگ اکسپدیشن تک پورت dvi اصلا نخر مدار تغذیه خیلی ضعیفی دارن و اگه ایسی درایورش بسوزه ماسفتای تغذیه رو هم میسوزونه و فاتحه صلوات دگه هم درست نمیشه . متاسفانه این مدل خیلی بد طراحی شده . اختلاف قیمت ۴ با ۸ کمه و کارکردشونم معمولا بالاس اصلا ارزش خرید ندارن

ویرایش شده توسط میلاد بهرامن
لینک به دیدگاه

به گفتگو بپیوندید

هم اکنون می توانید مطلب خود را ارسال نمایید و بعداً ثبت نام کنید. اگر حساب کاربری دارید، برای ارسال با حساب کاربری خود اکنون وارد شوید .
توجه: مطلب ارسالی شما پس از تایید مدیریت برای همه قابل رویت خواهد بود.

مهمان
ارسال پست در این تاپیک...

×   شما در حال چسباندن محتوایی با قالب بندی هستید.   حذف قالب بندی

تنها استفاده از 75 اموجی مجاز می باشد.

×   لینک شما به صورت اتوماتیک جای گذاری شد.   نمایش به صورت لینک

×   محتوای قبلی شما بازگردانی شد.   پاک کردن محتوای ویرایشگر

×   شما مستقیما نمی توانید تصویر خود را قرار دهید. یا آن را اینجا بارگذاری کنید یا از یک URL قرار دهید.

اشتراک گذاری

• اضافه کردن...